האם אני צריכה לחוש בשינוי כלשהו?

לימור2406

New member
האם אני צריכה לחוש בשינוי כלשהו?

שלום לכן, השבוע עשיתי שוב הזרעה בתקווה שתצליח. לאלו מכן שכבר עברו הריון מהזרעה או לאלו שכרגע בהריון. האם יש משהו שונה שעליי להרגיש בכדי שאדע שנקלטתי? אני יודעת שנשים בהריון חוש הריח אצלהן מפותח ולעיתים חוש הטעם משתבש והן לא מסוגלות לשתות או לאכול משהו שהן מאוד אהבו ולהיפך. כמו כן, בחילות הקאות וכו'. אני יודעת שבהתחלה מאוד עייפים והולכים לישון מוקדם. אך אצלי אין שום תחושה שכזו ואני מרגישה רגיל. האם זה מוקדם ולכן אין מצב שאחוש את כל הנ"ל? או הסיבה שאיני מרגישה בשום הבדל אומר שלא הצליח גם הפעם? בבקשה...אם יש למישהי תשובה שתעלה חיוך על פניי אני מאוד אודה לה. שבת שלום לימור

musttik

New member
היי לימור

אני הרגשתי בחילה,ויותר מאוחר התכווציות בבטני כאילו שאני עומדת לקבל ווסת אבל בסופו של דבר זה היה הריון...:) זה מאוד סלקטיבי מאדם לאדם...

אורora

New member
רוב מוחלט של התופעות שאת מתארת

אופייניות לשלבים יותר מאוחרים של ההריון. לעיתים יש תופעות מינוריות לפני שחלפו השבועיים ( והם מופיעות מאוד קרוב לתום מועד השבועיים ולא מייד אחרי ההזרעה). אבל בהרבה מאוד מקרים זה לא כך. אם עשית הזרעה השבוע את לא אמורה לחוש כלום. גם אם היתה הפריה. בהצלחה

אמאנחל

Member
מנהל
בשלב הזה...

גוש בלתי מפותח של תאים מרחף אי שם בחצוצרה שלך לכיוון הרחם. אין סיבה שתרגישי שונה מכל חודש רגיל. בשלב שגוש התאים הזה מתחיל להתחפר בדופן הרחם הוא מתחיל "לדבר" עם הגוף שלך ויכול להיות שתרגישי כל מיני דברים לא מוחלטים שחלקם אמיתיים וחלקם אולי מדומים, זה יכול להיות בחילה או מלאות בשדיים או כאבי בטן כמו לפני מחזור. הדרך היחידה לדעת בודאות היא לעשות בדיקת דם ארבעה עשר יום לאחר ההזרעה, אפילו דימום כמו של וסת לפעמים מופיע ובכל זאת יש הריון.

א ס פ ה

New member
זו שאלת מיליון דולר....

אילו היתה לה תשובה את מתארת לך איזו מהפכה זאת היתה. הקטע המצער הוא, שאין ש-ו-ם סימנים והשבועיים האלה מטריפי-דעת לגמרי, ואין מה לעשות. בדורות הבאים בטח ימציאו בדיקה... הנכדות שלנו לא יאמינו לנו "חיכיתן שבועיים לדעת?? ש-ב-ו-ע-י-י-ם שלמים?!" העצה הכי טובה שיש לי אלייך זה למצוא עיסוקים והסחות דעת מכל סוג ומין, והעיקר לעדכן כאן בחדשות נפלאות עוד שבוע וחצי!

Amoureuse

New member
זה לא מה שאני מאחלת לנכדה שלי

אני מאחלת לה להזדיין בכייף ואז פשוט לא יגיע המחזור והיא תגיד לאהוב ליבה "מותק, לא תאמין, זה קרה! הצלחנו!" זה נורא שחיים בעולם בו טיפולי פוריות זה כבר הסטנדרט... (מצד שני, עם כל הזבל שאנחנו אוכלים, נושמים ומוקרנים בלי הפסק, כנראה שהתסריט שאני מתארת יהיה באמת משהו מהעבר הרחוק. הנכדה שלי תגיד יום אחד לאהוב ליבה: "אתה יודע שפעם הזדיינו בשביל לעשות ילדים? מוזר, לא?").

זואילי

New member
תגידו מה עובר עליכן??.

אין פה צנזורה?? הנכדות שלנו מזדיינות, לכתומה שלנו אין כוס, אספה מחרמנת גברים במכולת. הלווו??? אני ממש נבוכה פה.

א ס פ ה

New member
וואלה צודקת. זה בטח רק נדמה לי,

אבל כבר היום יש הרגשה שאף אחת כבר לא נכנסת ככה להריון, אפילו חברותי הנשואות, שלא עושות שום טיפולים, סתם רוצות הריון, חוות את את השבועיים הארוכים של המתח.... אולי זה פשוט כי גיל הנישואין הממוצע עולה או משהו? טוב זואילי אני חושבת שאלך לי לפתות איזה שכן או שניים, כזאת אנוכי

s p r i n g1

New member
שאלת מליון הדולר

אם אפשר היה לדעת לא היה צריך בדיקות... כי בעיקרון כל תחושה יכולה להעיד על הריון וגם על לא, במקרה שלי אישית היתה לי תחושה חזקה שאני לא בהריון ואפילו קבעתי תור לטיפול הבא כי הייתי משוכנעת שכל הסימנים מעידים על מחזור קרב ומתברר שטעיתי לגמרי.. שבועיים מותחים ונשאר בהחלט להתאזר בסבלנות עד בדיקת הדם שיהיה
בקרוב

moon03

New member
על אף הדעה הרווחת לעניין זה,

וכנראה גם סטטיסטית נכונה, אצלי היו סימנים מובהקים להריון בהזרעה האחרונה (שהסתיימה לצערי, באופן טבעי). בניגוד להזרעות קודמות בהן לא חשתי דבר (ולא הסיימו בהריון), דווקא בהזרעה האחרונה (שהייתי מאד סקפטית לגביה מבחינת הלו"ז) ידעתי בוודאות שאני בהריון עוד טרם הבדיקה. בחילות, רגישות חריפה לריחות, החזה גדל מאד, עקצוצים בפטמות והתחושה עצמה.. משהו פנימי שפשוט קשה להסביר. אני יודעת שלא כולן חוות את זה, ולכן גם אני לא ציפיתי לחוש שום דבר מהנ"ל. בימים ה - 13 ו - 14 להזרעה (שבועיים לאחר האוביטרל) עשיתי בדיקות ביתיות שמיד הראו את הפסים המיוחלים. יומיים לאחר מכן כאמור, בדיקת דם הראתה שהסיפור הסתיים. אני מניחה שזה אינדיבידואלי, אם כי לאור מה שאני שמעתי, ברוב המקרים אין סימנים.

כאבים בפטמות

אחרי שבוע מההזרעה הרגשתי שהחזה שלי רגיש מהרגיל והפטמות ממש כואבות וככה ידעתי, אבל יכול גם להיות שלא תרגישי כלום ועדיין תהיי בהריון, כל אחת והגוף שלה. העייפות הגדולה לא מגיעה בשבועות הראשונים אלא אחר כך.

למעלה