דתיים, שמתם לב כמה המנהל מזלזל באינטליגנציה שלכם?

לטענתו אם בראש הפורום יהיה נעוץ שרשור תזכורת מתעדכן של ספירת העומר, זה לא יתזכר אתכם לספור.
רק אם יהיה שרשור חדש מידי יום זה יתזכר אתכם.

מה אתם אומרים על טענה זו? (תוכלו למצוא אותה בשרשור "מובטח פרס למוצא שרשור"

Harrington

Well-known member
מנהל
סתם להשכלה כללית, על אף ש(גם)בעולם הדתי נהוגות תזכורות יומיות לרוב, שרשורי התזכורת שלנו לא מיועדים דווקא ל"דתיים" (מה/מי אלו בכלל בדיוק?), אלא לכלל הציבור ואולי דווקא למסורתיים שלא מגדירים עצמם דתיים אבל כן מעוניינים להשתתף במצוות ספירת העומר.

אין כאן קשר מיוחד לאינטליגנציה של איש כמובן. גם גדול חכמי הדור, דתי, מסורתי, חילוני או אתאיסט, יכול לשכוח את הנ"ל, בוודאי אם הוא לא מתפלל בקביעות ובמנין את תפילת המעריב מידי יום ביומו. כאמור ועל אף שמתבררת שוב ושוב בורותם של אלו שאינם בקיאים בתחום (מתוך רצונם ככה"נ להפגין בורות זו בעקשנות ובכוח כמעט), התזכורות היומיות מתקיימות בכל עולם התורה ה"דתי". רק עבור חילונים שמרוחקים מיהדותם ו/או מקבלים חלחלה כשמוזכר משהו יהודי מדי בעיניהם, מדובר באיזשהו חידוש, "פגיעה באינטליגנציה" כביכול וכיו"ב.

מצער שזה המצב, אבל זה מה יש ועם זה ננצח :).

מועדים לשמחה ושבת שלום.

סתם להשכלה כללית, על אף ש(גם)בעולם הדתי נהוגות תזכורות יומיות לרוב, שרשורי התזכורת שלנו לא מיועדים דווקא ל"דתיים" (מה/מי אלו בכלל בדיוק?), אלא לכלל הציבור ואולי דווקא למסורתיים שלא מגדירים עצמם דתיים אבל כן מעוניינים להשתתף במצוות ספירת העומר.

אין כאן קשר מיוחד לאינטליגנציה של איש כמובן. גם גדול חכמי הדור, דתי, מסורתי, חילוני או אתאיסט, יכול לשכוח את הנ"ל, בוודאי אם הוא לא מתפלל בקביעות ובמנין את תפילת המעריב מידי יום ביומו. כאמור ועל אף שמתבררת שוב ושוב בורותם של אלו שאינם בקיאים בתחום (מתוך רצונם ככה"נ להפגין בורות זו בעקשנות ובכוח כמעט), התזכורות היומיות מתקיימות בכל עולם התורה ה"דתי". רק עבור חילונים שמרוחקים מיהדותם ו/או מקבלים חלחלה כשמוזכר משהו יהודי מדי בעיניהם, מדובר באיזשהו חידוש, "פגיעה באינטליגנציה" כביכול וכיו"ב.

מצער שזה המצב, אבל זה מה יש ועם זה ננצח :).

מועדים לשמחה ושבת שלום.
הבנת הנקרא לא חזקה אצלך!

לא היתה כאן שום טענה לגבי התזכורת אלא לגבי התזכורת בשרשור יומי חדש ולא בשרשור מתעדכן.

Harrington

Well-known member
מנהל
הבנת הנקרא לא חזקה אצלך!
אכן. לאחר שקראתי לפחות 4 פעמים שאין בכוונתך עוד להגיב לי, כל פעם נדמה לי מתוך בורותי בהבנת הנקרא והבריונות שלי (כהגדרתך) שאני בכל זאת נתקל בתגובות חדשות שלך לדברי :).
לא היתה כאן שום טענה לגבי התזכורת אלא לגבי התזכורת בשרשור יומי חדש ולא בשרשור מתעדכן.
כן כן, מכיר את התירוצים. הכל גלוי וידוע יקיר(ת)י ואין כל חדש תחת השמש.

אכן. לאחר שקראתי לפחות 4 פעמים שאין בכוונתך עוד להגיב לי, כל פעם נדמה לי מתוך בורותי בהבנת הנקרא והבריונות שלי (כהגדרתך) שאני בכל זאת נתקל בתגובות חדשות שלך לדברי :).
ובכל מקום שכתבתי שאין בכוונתי להמשיך להגיב לך לא הגבתי לך
אני יודע שאת נוהגת לסלף את דברי האחרים, כך שזה שעשית זאת גם כאן לא מפתיע אותי.
אני רואה שאת זקוקה להסבר נוסף, הבריונות שלך באה לידי ביטוי בהשתקת גולשים באיומים תוך ניצול כח הניהול שלך ולא בהבנת הנקרא אלה שמי נושאים שונים אל תנסי לבלבל את הגולשים ע"י סילוף דברי.
כן כן, מכיר את התירוצים. הכל גלוי וידוע יקיר(ת)י ואין כל חדש תחת השמש.
שום תירוצים. הטענה היתה לגבי שרשור יומי חדש כל יום. כל הטוען אחרת משקר.
אכן בהתכחשותך לאמת אין כל חדש תחת השמש.

למעלה