דשא! תוהה

*may*

New member
כן כן ותודה.

המממממממ מאיפה את חושבת שאני ? וכן, היום היומולדת שלי (sweet sixteen) ותודה. :) מעיין. שהולכת לנקות את החדר לכבוד האנשים שיבואו אח``כ ב``כאילו-הפתעה``. :)

*may*

New member
טוב הצלחת להפחיד אותי..

אממממ זה כתוב באינפו שלי או משהו ?? (אני רצינית, מזמן לא ביקרתי שם..) לפי מה שאני יודעת- זה לא שם.. אז... איך גילית אותי ??? האם מסתתרים כאן סוכנים חשאיים ??? (הא?????) מעיין. שתוהה ומוטרדת מאוווווווד.

N0

New member
חוצפנים !!!

1. אני לא M נעל או N0 אז... אה רגע אני כן, טוב אז לפעמים N0 חושב על עצמו בגוף שלישי אבל זה בעיקר בנושאים שקשורים לפורום או לכתיבה. 2. ג`קי צ`אן ברור. 3. בוקסר הרבה יותר נוח. 4. לN0 עוד לא יצא לטעום הו שמע יותר מידי דברים רעים (בייחוד על טעם אקמול) 5. איי דו. 6. 18 (עוד מעט ) חיפה... 7. גם אני יודע איך קוראים לN0 ! (ובכלל מיכל חשבה על השם מוטי...) אבל מה זו החוצפה הזו או שמכריזים שלN0 קראים NO (וזה ממש מעצבן ) כי לN0 קוראים N0 . או שאנשים בשבכלל לא אמורים לדעת יודעים (האמ... מאי שלא הייתה בפגישה ). מה זו החוצפה הזו מאיפה כולם יודעים N0 יצטרך לשלוח סוכנים לגישוש כי מישהו מדליף מידע... N0

rastotman

New member
אני מעדיפה צמודות

בתור בת לא ניראה לי הגיוני ללבוש בוקסר במקום תחתונים, בגלל כל הסיבות שבגללן אני חושבת שבנות באמת צריכות תחתונים, [בנים צריכים אותם מאותן הסיבות שבנות לובשות חזיות]. אני לא חושבת על עצמי הרבה בגוף שלישי. טעמתי צ`רי קוק, ענת אמרה שזה כמו קולה עם טעם של מסטיק אחר כך- פשוט רגיל מוזר, אתם רוצים לנסות את זה, כמו קולה מקולקלת- דומה אבל שונה. אין אפס? חשבתי על זה פעם, נידמה לי שזה ניראה לי מגניב זמנית, אבל זה לא מתאים- לך קוראים נו, ולא .... ולא שום דבר אחר. -אני בת 15 [כימעט] מחיפה. אתמול ישבתי במירפסת עם לילך ואתה ואיש מחומצן בראשו עברתם למטה, היא אמרה, היי, זה לא ....? תיקראי לו! ואז המשיכה לדבר בטלפון. אז אני ניסיתי, בעזרת קולי הפצוע לזעוק ....! ....! הזעקות היתקבלו בצעידות רמות ממקור זעיקתן. אני חושבת שאני מיתרגלת לשם הזה שלך, והעובדה שאתה קיים, זאת אומרת, זה היה הגיוני כשנו היה מישהו מהבית ספר, אבל ש.... הוא מישהו מהפורום זה מעוות מעבר לקו העיוות האדום שלי. תודה ולהיתראות.

תיראו אותי!!

1)אני לא כותבת ככה בפורום אמנם,אבל יוצא לי לדבר על עצמי בגוף שלישי מדי פעם..זה נחמד 2)ג`קי צ`אן.מייק טייסון סתם פסיכי 3)בוקסר.אמנם מהפעם האחרונה שבדקתי אני לא בן,אבל אין דבר יותר נוח מללכת עם בוקסר בתור מכנס קצר!! 4) זה ,בכל מקרה,מגעיל.צ`רי קוק שמרי קוק.חוצזמה אני בכלל התחלתי לדבר על זה!! 5)חצי איי-זה בשלבי ביסוס. 6) אני בת 15 ב-25/6 ,ואני מרעות שזה יישוב ליד מודיעין אבל הרבה יותר נחמד ממנו( או שלא,הכל אותו חור) 7) N0 זה N0 זה N0 ברור?? אני,אנוכי ועצמי בשיעמום שאני לא עכשיו בלג`נדרי.... ;-)

אני גם מין הסתם

תיכננתי ללכת ושבוע שעבר גם הייתי צריכה להיות שם כי חברים שלי הופיעו(``כוח אח``י אם את תוהה) ולא הלכתי בסוף כי החלטתי להשאר למסורת חמישיות..החלטה לא משהו בדיעבד,ונעשיתי חולה מזה עד עכשיו,אבל אין מה לעשות בכל מקרה,השבוע אני אהיה בתל אביב.לחברה שלי שגרה פעם ברעות יש מסיבה ואנחנו מביאים נוכחות-משהו כמו איזה רבע שכבה שלנו לשמה. יהיה פיצוץ אני

mmm

New member
ובכן...

m יענה על השאלה הראשונה מאחר ובלי להיות יהיר התשובות לשאלות האחרות ידועות לדשא! ולכל האנשים שm דיבר איתם וניפגש. והרי תחתונת בוקסר הם תחתונים ממש לא נוחות, וצמודים, זה מסוכן לאשכים., ובאשר לקולה.... 1. גוף שלישי מצביע על ריחוק והתגתקות ולפעמים מגיע כאקט של הגנה עצמית, לכן m לפעמים חושב בגוף שלישי, אבל לרוב לא. BY mE

metalgirl

New member
או קיי אז ככה

1.)אני לא M לא NO ולא נעל אז אני אוותר על לענות. 2.)לדעתי מייק טייסון לוקח הגדול. 3.)למיטב ידיעתי אני בת אז אין לי תשובה לשאלה זו.אבל נראה לי שרוב הבנים מעדיפים בוקסר. 4.)בחיים שלי לא טעמתי צ`רי קוק ולפי מה ששמעתי על זה אני גם לא רוצה לטעום. 5.)לא איי 6.)אני כמעט בת 15 (נראה לי אני הכי צעירה כאן) ואני מאריאל(סוף העולם שמאלה) 7.)אני ממש מאושרת בשבילך... אורית 8-p

luka

New member
את מאריאל?!

לא טוב בכלל... טוב אני לא אגיד את דעתי... אני מכירה אחת מאריאל. אני יודעת איפה זה אריאל טוב... תהני.

Tוקי

5. אייי 6. 18 ו3 חודשים ר``ג (כאילו שאתה לא יודע את זה...) 7. גם אני:))))))))))))))))))

lior-k

New member
חבל שבבגרויות אין כאלה שאלות

1. כן. הוא כמעט תמיד חושב ככה 2. ג`קי צ`אן 3. בוקסרים! זה קצת ברור... יותר אוויר 4. עוד לא טעמתי צ`רי קוק... אני מבטיח שאני ינסה מחר 6. אני בן 18 מחיפה... טוב נו מהקריות, אבל זה קרוב מספיק 7. לא יודע איך קוראים ל- No, אבל לי קוראים ליאור

mishmish17

New member
הי שי :)

1. אני לא מהשלישיה אבל התשובה היא לא 2.אין לי שמץ 3.לבנים באמת נוח עם תחתונים צמודות?? 4.לא טעמתי 5. איי איי איי 6.אני טל, כמו שאתה יודע, בת 18 מרחובות :)

orchid

New member
גם לי יש תשובות... :)

1.אני לא חושבת על עצמי בגוף שלישי..זה פשוט מוזר לי מדי 2.מייק טייסון (דההההה) 3.היית גם צריך להוסיף שאלה לבנות בלבד... :) 4.לא יודעת, לא טעמתי...האמת זה נראה מגעיל ועם *יותר מדי* סוכר (אני מכורה לדיאט..תנסו להבין) 5.איי 6.אני בת 17 (כמעט) מראשון 7.ואני מניחה שלא תגלה...? : ) רוני.

Hell is beige

New member
הא!

דשא! פתח את הת`רד הכי מפגר בעולם, ותראו כמו תגובות הוא גורף 1) דשא! מוצא את עצמו חושב יותר ויותר בגוף שלישי 2 ממש לא יודע 3) תלוי מתי 4) כן!!! 5) איייאיאיאיאי 6) 15, ר``ג 7) יופי טופי לדשא!

למעלה