דרך איזו חברה לסחור בבורסה? לא בנקים !

מצב
הנושא נעול.
לא הייתה רגולציה בויסות מניות הבנקים?

שני התחומים לא ברי השוואה כי הם שונים לחלוטין
אבל בשניהם יש רגולציה כבדה כשבסופו של דבר המטרה שלה דומה. אם אתה טוען שרגולציה היא בהכרח דבר רע, במקום להתעסק עם דוגמאות ממקומות לא קשורים תן עדות רלוונטית (כלומר מתחום הפיננסים) שתסביר את העמדה שלך, או גזור מסקנה לוגית מטיעונים רלוונטים (בתנאי כמובן שאתה לא מסתמך מלכתחילה על כך שרגולציה זה רע). הסיבה שלדעתי בנקאות בלי רגולציה זה דבר רע, היא מה שקרה בעבר כהשנקאות היתה ללא (או כמעט ללא) רגולציה. בנקים דפקו את הלקוחות שלהם על ימין ועל שמאל בשלל שיטות שהיום אף אחד לא מעיז לעשות בגלל שיסגרו את הבנק ויזרקו את המנהלים לכלא. הרצת המניות שהיתה בארץ בשנות ה-80 (כשלא היתה על זה רגולציה מן הסתם) היתה כלום לעומת מה שהלך בארה"ב 50 שנה קודם (וגם עוד לפני זה). הרגולציה על הבנקים היא לא משהו שהיה קיים מאז ומתמיד: זה משהו שנבנה עם הזמן בגלל נסיון רע. ארה"ב למשל במקור היתה מדינה שהתנגדה לכל צורה של רגולציה והיתה בעד עקרונות של חופש, אבל עם הזמן בנו שם רגולציה בשביל להגן על האזרחים מהבנקים שעשקו אותם על ימין ועל שמאל. בכל מקרה- אם פיספסתי לגמרי את מה שאתה מנסה להגיד, במקום לתת דוגמאות שאני לא מבין, תשתדל להסביר למה אתה בדיוק מתכוון בעניין הזה.
טוב.............. אפילו בויקיפדיה אפשר לקבל מושג יותר טוב לגבי הנושא מזה שאתה מציע פה.

Eldadius

New member
רגולציה=פיקוח

טוב.............. אפילו בויקיפדיה אפשר לקבל מושג יותר טוב לגבי הנושא מזה שאתה מציע פה.
רגולציה=פיקוח
ואף אחד לא פיקח שהבנקים לא יעודדו את הלקוחות לקחת הלוואות כדי לרכוש מניות...

כשאתה מגדיר רגולציה

רגולציה=פיקוח
ואף אחד לא פיקח שהבנקים לא יעודדו את הלקוחות לקחת הלוואות כדי לרכוש מניות...
כשאתה מגדיר רגולציה
כ"מה שצריך לעשות כדי שהכל יהיה נהדר" אז באמת אין מה להתווכח...

shilk84

New member
מה הנסיון שלך בתחומי הכלכלה והבנקאות?

אני חושב שאתה מדבר על סמך הבנה חלקית
כשאני אומר רגולציה אני מתכוון להתערבות ממשלתית בכלל, ואתה כנראה מתכוון לקיומו הפיזי של אדם בעל טייטל "רגולטור". הבנקים בארה"ב כמעט תמיד היו תחת פיקוח והתערבות ממשלתית לאורך כל ההיסטוריה בצורה זו או אחרת.
מה הנסיון שלך בתחומי הכלכלה והבנקאות?

KobeRider

New member
צודק ב-100%, הרגולטור הוא הבעייה, לא הפתרון

הרגולטור זה כמו הילד ההולנדי עם האצבע בסכר
אם לבנקים לא היה את הגב של בנק ישראל והם היו מתנהלים בתעשיה תחרותית לגמרי שבה אין מי שייתן להם כסף בזול ויציל אותם, הייתה פה חתיכת תחרות. הרגולטור זה כמו עלה תאנה, שבה המדינה שפורסת את חסותה על הבנקים מתכסה ש"יש מי ששומר" לאחר שהיא חיסלה במו ידיה את התחרות. היה מי שאמר על זה שהמדינה מצטיינת בלשבור לך את הרגל, להגיש לך מקל הליכה ולהגיד: "אתה רואה, בלעדיי לא היית יכול ללכת".
צודק ב-100%, הרגולטור הוא הבעייה, לא הפתרון

go4it3

New member
מסוללי מסחר הזולים בארץ

אני סוחר דרך מגדל שוקי הון , ומעוניין לעבור מהם. (הם מציעים עמלות נמוכות ללקוחות חדשים, אך בגלל שאני לקוח ותיק עלי לשלם עמלות גבוהות. אבסורד...) אילו עוד חברות קיימות שניתן לסחור תיק עצמאי? תודה רבה
מסוללי מסחר הזולים בארץ
לפירוט המסלולים

go4it3

New member
פירוט מסוללי המסחר ../images/Emo36.gif

מסוללי מסחר הזולים בארץ
לפירוט המסלולים
פירוט מסוללי המסחר

לפירוט המסלולים

דדוש10

New member
מאוד פשוט

אני סוחר דרך מגדל שוקי הון , ומעוניין לעבור מהם. (הם מציעים עמלות נמוכות ללקוחות חדשים, אך בגלל שאני לקוח ותיק עלי לשלם עמלות גבוהות. אבסורד...) אילו עוד חברות קיימות שניתן לסחור תיק עצמאי? תודה רבה
מאוד פשוט
בין בתי ההשקעות הרציניים יש 3 ששווה לבדוק - הראל, גאון טרייד ואקסלנס, פרט למגדל. בגדול לא יהיו הבדלים מהותיים, הראל מעט זולים יותר אבל לא משמעותית, בגאון השירות והזמינות ירודים יחסית עפ"י מה שאני שמעתי אבל מה יותר פשוט מלהרים טלפון לכ"א מהם?

alexrait1

New member
הראל הם הכי יקרים

מאוד פשוט
בין בתי ההשקעות הרציניים יש 3 ששווה לבדוק - הראל, גאון טרייד ואקסלנס, פרט למגדל. בגדול לא יהיו הבדלים מהותיים, הראל מעט זולים יותר אבל לא משמעותית, בגאון השירות והזמינות ירודים יחסית עפ"י מה שאני שמעתי אבל מה יותר פשוט מלהרים טלפון לכ"א מהם?
הראל הם הכי יקרים
כי הם לוקחים דמי משמרת באחוזים ולא סכום קבוע.

NS101

New member
וקבלו כהפוגה קומית

וקבלו כהפוגה קומית
את חפיסת הסיגריות היקרה ביותר בהיסטוריה של העולם: http://www.youtube.com/watch?v=xFURiFMvC9E&feature=related מצחיק.

Click06

New member
זה עוד כלום (מקרה אמיתי שקרה לי):

וקבלו כהפוגה קומית
את חפיסת הסיגריות היקרה ביותר בהיסטוריה של העולם: http://www.youtube.com/watch?v=xFURiFMvC9E&feature=related מצחיק.
יום אחד אישתי מוציאה דף חשבון ומגלה שהופקד לחשבונה 3,000,000 ש"ח. (כמובן שסתם טעות מטורפת שהבנק תיקן במקום, אפילו לא זיכו אותה בריבית.) אבל הקטע האמיתי בא אחר כך, כשהיא באה אלי ושאלה: "תגיד, זה אתה הפקדת לי את הכסף בחשבון?"
כאילו...

קרלטון

New member
זהו תפסנו אותך

יום אחד אישתי מוציאה דף חשבון ומגלה שהופקד לחשבונה 3,000,000 ש"ח. (כמובן שסתם טעות מטורפת שהבנק תיקן במקום, אפילו לא זיכו אותה בריבית.) אבל הקטע האמיתי בא אחר כך, כשהיא באה אלי ושאלה: "תגיד, זה אתה הפקדת לי את הכסף בחשבון?"
כאילו...
זהו תפסנו אותך
רצית להעביר את הכסף השחור לחשבון של זאת שאתה מחזיק מהצד, נכון? אז לא מספיק שהעברת אותו לאשתך בטעות, לא מספיק שביטלת וביאסת אותה, אתה עוד מאשים את הבנק??

Click06

New member
הודעה לפורום: קליק אושפז בשל חבלות ../images/Emo122.gif.

זהו תפסנו אותך
רצית להעביר את הכסף השחור לחשבון של זאת שאתה מחזיק מהצד, נכון? אז לא מספיק שהעברת אותו לאשתך בטעות, לא מספיק שביטלת וביאסת אותה, אתה עוד מאשים את הבנק??
הודעה לפורום: קליק אושפז בשל חבלות
.
נא להימנע מביקורי תנחומים ומהעברת מזומנים. מאת: אישתו.

yanivf3

New member
אני סוחר דרך איביאיי יש להם עמלות טובות..

אני סוחר דרך איביאיי יש להם עמלות טובות..
וגם שירות טוב ומהיר ..מניות 0.1 ,זה תלוי גם בסכום כמה שיותר יעשו לך יותר הנחה בהצלחה

atrader

New member
מקום טוב לסחור בו..

מקום טוב לסחור בו..
אני סוחר כבר שנה וחצי במערכת המסחר של IBI, לפני כן ניסיתי 2 מערכות מסחר של חברות אחרות. מבחינת עמלות בנקים תמיד יהיו הרבה יותר יקרים מבתי השקעות, שלהם גובה עמלות דיי זהה. דבר נוסף שהיה חשוב לי כסוחר זה אמינות ומהירות הביצוע, שמהן אני מרוצה מאוד. ממליץ לך לנסות אותם, יש להם גם כלים נוספים שעוזרים לך לקבל החלטות בצורה טובה יותר. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה