דרושים מפגינים נגד בניה בלתי חוקית

דרושים מפגינים נגד בניה בלתי חוקית

בתיאום עם ח"כ בני אלון, ולאור פינוי המאחזים היהודיים ביש"ע, ולאור ריבוי המאחזים בלא חוקיים במזרח ירושלים ובגליל של הערבים, הוחלט לייסד גוף אשר ינהל מעקב ורישום של כול המאחזים הלא חוקיים של הערבים בגליל ובירושלים, אחרי כן ידאג בגוף להבאת ממצאיו לדיון הציבורי הישראלי! ברשות הגוף שמכונה "וועדת המעקב אחר הבב"ח" (בב"ח= בניה בלתי חוקית). ישנם כבר מספר ממצאים חמורים בירושלים ובגליל. לאחר שיחה בעניין עם יו"ר מולדת ועם נציגי מזכירות התנועה, סוכם ש"וועדת המעקב אחר הבב"ח" תקיים מספר הפגנות אל מול ובתוך המאחזים הערביים שנבדקו. ממצאים חמורים נמצאו ב: בית חנינא, שועאפט ועיסוויה. כמו גם באזור נחל עירון (ואדי ערה), ובכפרים סביבות כרמיאל. אני פונה אל כול אחד ואחת אשר מעוניינים לפעול למען שיוויון מוחלט בין ערבים ליהודים: שירות לאומי, בניה חוקית, פינוי מאחזים והריסת בתים וכו´... נא להשאיר את שמכם וטלפון שבאמצעותו ניתן להשיג אותכם במשרדי "מולדת" בירושלים: 5002988-02. בברכה, אריה

El Intruso

New member
ושכחת להוסיף: ובנגב.

גם בנגב הרבה בדואים בונים בתים בלתי חוקיים.

Roobie

New member
שוויון מוחלט בין יהודים לערבים?

כלומר, גם בתקציבים ובפיתוח מצד הממשלה? אני די בטוח שתתנגדו לזה.

הנה מר. Roobie מראשי-הגזענים !!

שלום רובי הגזען אל תשכח לתמוך במדינת-אוייב, אהבל

ערבי שנאמן למדינה ומשרת את המדינה,

אם ערבים ישבעו אמונים למדינת ישראל, ויכירו בה כמדינה יהודית, וישרתו בצבא ההגנה לישראל (לא ההגנה ליהודים...) לישראל, ובמידה של צדק, אני חושב ששירות לאומי הוא חלופה הגיונית, אז כן, ערבי/ה אשר יתנדבו למד"א לשלוש שנים ללא תמורה! ו /או יתנדבו באקי"ם/אלו"ט/ האגודה למלחמה בסרטן /ועוד..., ערבים אלה, אני חושב שיש לתת להם שיווויון זכויות. וכמובן לבדוק את נאמנותם בשעת משבר=מלחמה! אריה

Roobie

New member
רק בעיה אחת...

מרגע שהוקמה המדינה לא נתנו להם הזדמנות. בהתחלה הם היו 18 שנים במשטר צבאי, ואחרי זה בוטל המשטר הצבאי ונשארה אפליה ממוסדת.

טוען רב

New member
יש לך כשל הבנתי קרדינלי

אין כל חשיבות ללאום הרוצח, הגנב או הבונה הבלתי חוקי בפני החוק. מופיע פתאום פואד הגזיען ומתחיל להרוס רק בנייה יהודית בכל שטחי מדינת ישראל (גם את היישוב היהודי שהוקם בגלבוע) וביישובים הערביים הבלתי חוקיים הוא קורא "יישבוים בלתי מוכרים" ולא נוגע בהם, להפך: הוא מתחיל לאשר את חלקם. בוודאי שיש להתנגד למתן כספים לחברי כת "פלשתין" שנועדה להשמידנו, ולצערנו אחוז החברות בה מקרב בני המיעוטים במדינת ישראל גבוה מאוד מאוד.

Roobie

New member
לי יש כשל הבנתי?

אתה זה שכתבת הודעה לא קשורה לנושא. אני הגבתי לסיום ההודעה של מר קינג, כשהוא אמר "שוויון מלא". לא למשהו אחר.

יש לי הפתעה בשבילך!

הרשויות הערביות מקבלות יותר כסף מאשר הרשויות הערביות זאת אומרת היהודים שהם הרוב מופלים קום כל תלמד ורק אז תדבר!

גולני 12

New member
Roobie

התשובה לשאלתך היא כן מולדת תתמוך בתקציבים ובפיתוח הכפרים של ערביי ישראל ואתה יכול להיות רגוע . אבל בתמורה לתמיכת מולדת בפיתוח ותקציבים יש למולדת מספר דרישות בסיסיות והן: 1. הפסקת הבניה הבלתי חוקית ע"י הערבים הישראלים בכל מקום בו הם מתגוררים 2.תשלום מיסים מלא כמו כל אזרחי המדינה היהודיים להזכירך רק % 7 מהאוכלוסיה הערבית משלמת מיסים. 3.שירות לאומי מלא למשך 3 שנים כאשר בזמן השרות הלאומי הם ישפצו וישפרו את הכפרים שלהם בסיוע ממשלתי וכמו כן יסייעו למדינה בפרוייקטים בהם הם ידרשו לעבוד כמו בבניין , חקלאות, התנדבויות לארגונים ציבוריים (מד"א , א"לןט, א"קים וכדומה ) 4. הצהרת אמונים מוחלטת למדינת ישראל והכרה בהימנונה ,דגלה,ריבונותה,מוסדותיה. 5.התכחשות והתנתקות מכל סימן היכר הקשור לרש"פ וארגוני הטרור שלו. 6.הסגרת כל כלי הנשק הבלתי חוקיים והחוקיים הנמצאים בכפריהם . 7.הפסקת יבוא וסחר סמים אל מדינת ישראל ובתוכה. 8.החזרת כל הנשים היהודיות שנישאו לערבים ואת ילדיהם לחיקה של היהדות. אלה הם חלק מהתנאים שאני כפעיל מולדת וחבר בתנועה מציב לערביי ישראל בתמורה לקבלת הסיוע בפיתןח ובתקציבים ממשלת ישראל

../images/Emo104.gifלמען ציון לא אחשה../images/Emo165.gif

אני מסכים לכל מה שכתבת וזה לא הכל. מוכן להכנס לעובי הקורה. "חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקנו". חיים סיבוני חבר מועצת מולדת נשיא עמותת הדגל והסמל טל´:9512627-04 פקס:9000389-04 סלולרי:832057-052

מדוע אינכם יוצאים נגד המשתמטים??

הדגל והסמל זה טוב ויפה אבל מה עם קצת פרקטיקה. למה אתה לא נלחמים בחרדים שלא משרתים ובמשתמטים החילונים כמו לירן חונקרה?

בני אילון דווקא בעד

ח"כ בני אילון הצביע בעד חוק טל הפוטר חרדים משירות בצהל. וגם בעד חוק משפחות מרובות ילדים. עם בני אילון תגיעו ישירות לש"ס !

../images/Emo104.gifשירות לכוווווווללללללםםם../images/Emo165.gif

אנחנו לא יוצאים נגד משתמטים , הם רבים. אנחנו נגד תופעת ההשתמטות מהשירות למען המדינה. רק חודשיים עברו מאז אישור העמותה ואנו צוברים כח. למה תעמוד מהצד? הצטרף אלינו וחזק אותנו. ואז כאשר נהיה די חזקים , אנו נשטוף כנהר את כל הפוגעים במדינתנו , בצבאנו , בדגלינו ובסמלינו הלאומיים והיהודיים והציוניים. אני תקווה כי הצהרת כוונות זו מספקת אותך בשלב זה. חיים סיבוני נשיא עמותת הדגל והסמל 832057-052

../images/Emo104.gifבני אלון - טעה!!!../images/Emo165.gif

בני אלון עשה טעות חמורה שמולדת עוד תשלם עליה בריבית דריבית. ככל שיודה מהר יותר בטעותו ויתקן אותה ,כן תפסיד מולדת פחות מנדטים. יש לדאוג לחקיקה שתחייב את כל אזרחי המדינה כולל נשים חרדים וערבים לשרת ב-צ.ה.ל. או בשירות לאומי , שירות סדיר ומילואים. סנקציות: מי שלא ישרת יהיה אזרח סוג ב´ וזכויות רבות יישללו ממנו. חיים סיבוני נשיא עמותת הדגל והסמל חבר מועצת מולדת 832057-052

משום מה הוא חוזר על הטעות שוב ושוב

גנדי ז"ל הצביע נגד חוק טל בממשלת ברק אבל גם אז אלון לא התנגד לחוק טל. בוחרי מולדת החילונים צריכים להבין שבני אילון הופך את מולדת למפלגה דתית חשוכה. נ.ב בנוסף תיקונים שהצעת צריך לתת קיצבה שווה לכל ילד במשפחה.

טוען רב

New member
ובכל זאת

בבחריה בין מדינה יהודית דתית "חשוכה" למדינה ערבית "נאורה", אני בוחר בראשונה, ומי שאינו תומך בטרנספר בוחר בשנייה.

למעלה