דרושים: אנשים שיעזרו לי לכתוב מדריך ללוליטה.

sonaku

New member
דרושים: אנשים שיעזרו לי לכתוב מדריך ללוליטה.

אנשים שסתם בא להם לשלוח לי כתבות,מאמרים ודברים מועילים,בכייף~! פרטים במסרים/מסנג'ר/כל דרך תיקשור אחרת איתי. בתוך המדריך יהיה: לוליטה,הספר והקשר. סגנון חיים ו''חוקים''. מיתוסים מופרכים. האנטומיה של הלוליטה הממוצעת. לוליטה ביפן ולוליטה בעולם. מושגים בסיסים בלבוש ותת סגנונות. בחירת סגנון ומשמעותו. רשימת קניות. ערך נוסף: תמונות בשביל הכייף! דרישות לתפקיד (LOLXD): ידע רחב בהיסטוריה,חיפוש מהיר בוויקיפדיה וגוגל,ניסיון בתירגום-לא חובה. אני לא רצינית בקשר לדרישות,כל אחד יכול לעזור^^ המדריך יהיה רחב להפליא,התכוננו! התנ''ך החדש מגיע! D:

akane

New member
*מצביעה על גאיה ו-ויוי*

דוגרי, הן הכי מלומדות פה על הסגנון :] אולי אני גם אעזור קצת ^^ נראה אם יהיה לי זמן. וח"ח על היוזמה!

Keitarou

New member
אני יכול לנסות לעזור.. <.<

אבל תאכלס אין לי הרבה הבנה בנושא (OMG מאנה סאמה~3>3>) ^^ ממ.. אם אני אתקל במידע בנושא אני אשלח לך! =)

אני אשמח לעזור~!^__^

אני מניחה שיש לי ידע בסיסי בנושא3: אנסה לדבר איתך בזמן הקרוב על זה במסנג'רXDDD ובהצלחה3>

sonaku

New member
את וניקול,בכייף~!

ויוי כבר שם. את גאיה לקחתי בחשבוןXD; ואור סתם גיי. אז..גם הוא. אור תעשה ערך על מאנה והמיתוס למה לעזאזל אנשים חושבים שהוא המציא את הגותיק (ואני מדגישה,גותיק בלבד!) לוליטה. Oם תודה~! ^^ הגיע הזמן שמישהו יעשה את זה >_> מוסיפה ערך נוסף למדריך: bad loli and good loli (תודה לויוי על הרעיון XD) וקרדיטים בסוף. אראראר זה יהיה מדריך ארוך;;

Keitarou

New member
טוב עשיתי חיפוש קל על העניין...

זה בגלל שהוא OMGמושלם.. ^^

sonaku

New member
למען האמת זה לא בדיוק הוכח.

הוא נתן שם והגדרה לסגנון לא המציא אותו. אני בטוחה שהיו אנשים לפניו שפשוט לא הונצחו בהיסטוריה..Oם

innocence

New member
זה יכול מאוד להיות.

אבל עצם העובדה שהוא המציא את המונחים וטבע אותם, מעיד באופן מסויים על המצאה של "סגנון". יכול להיות שעד כה הסגנון היה קיים, אבל לא נחשב חלק משמעותי מספיק בשביל שיקבל שם. ע"י הטבעת השם הוא בעצם "המציא" סגנון חדש. בלי קשר לחלק המאוד משמעותי שהוא לקח בהפצת הסגנון.

למעלה