דפדפן לא עובד- WINDOWS 7

משתמשת ב-windows 7.

אבל אף אחד מהדפדפנים לא מתחבר לאיטרנט, לא כרום, לא פיירפוקס וכיו"ב.

אני פותחת את הדפדפן, מכניסה כתובת של אתר אינטרנט (או לוחצת על קישור לאתר) ואז הדפדפן פשוט חושב וחושב וחושב..
אבל לא מגיע לאתר האינטרנט.

חשוב להדגיש שאין שום בעיה באינטרנט הוא עובד מצוין, מחשבים אחרים גולשים איתו, וגם המחשב הרלוונטי מחובר ויש גישה לאינטרנט.

בנוסף, המחשב הרלוונטי לא השתמשתי בו איזה שנתיים...

בכל מיקרה הבעיה היא לא באינטרנט או בחיבור לאינטרנט וכיו"ב, אלא בטח צריך לעדכן תוכנה או משהו כזה...

אשמח לעצות מה לעשות.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
משתמשת ב-windows 7.

אבל אף אחד מהדפדפנים לא מתחבר לאיטרנט, לא כרום, לא פיירפוקס וכיו"ב.

אני פותחת את הדפדפן, מכניסה כתובת של אתר אינטרנט (או לוחצת על קישור לאתר) ואז הדפדפן פשוט חושב וחושב וחושב..
אבל לא מגיע לאתר האינטרנט.

חשוב להדגיש שאין שום בעיה באינטרנט הוא עובד מצוין, מחשבים אחרים גולשים איתו, וגם המחשב הרלוונטי מחובר ויש גישה לאינטרנט.

בנוסף, המחשב הרלוונטי לא השתמשתי בו איזה שנתיים...

בכל מיקרה הבעיה היא לא באינטרנט או בחיבור לאינטרנט וכיו"ב, אלא בטח צריך לעדכן תוכנה או משהו כזה...

אשמח לעצות מה לעשות.
כשלב ראשון נסי את הפתרונות של מיקרוסופט פה

שלב שני : בדקי עדכונים של ווינדוס עדכני הכל.

שלב שלישי : לאפס את הדפדפנים. יש ברשת איך לאפס כל אחד מהם.

לנסות גם במנהל ההתקנים לאתר מתאמי רשת דבאל קליק ולעשות מקש ימני על הרשת ועדכן מנהל התקן

ודווחי הלאה ..צייני גם אם זה נייד או נייח איך מחובר אלחוטית או עם כבל רשת

ניסיתי הכל, לא עבד.

לקחתי למעבדת מחשבים. אמרו לי שצריך לפרמט את המחשב, להתקין ווינדוס 10, וגם להחליף דיסק קשיח או משהו כזה.

כל הסיפור ניראה לי יקר מידי...

האם זה כל כך מסובך לפרמט את המחשב לבד?

ומה לגבי להתקין ווינדוס 10ואופיס לבד?

על המחשב יש לי ווינדוס 7 מקורי אבל אין לי את הדיסק, ואני לא יכולה לשדרג מווינדוס 7 ל-10 אונליין כי אני לא יכולה להתחבר לאינטרנט..

רוב הזמן נח

Well-known member
ניסיתי הכל, לא עבד.

לקחתי למעבדת מחשבים. אמרו לי שצריך לפרמט את המחשב, להתקין ווינדוס 10, וגם להחליף דיסק קשיח או משהו כזה.

על המחשב יש לי ווינדוס 7 מקורי אבל אין לי את הדיסק, ואני לא יכולה לשדרג מווינדוס 7 ל-10 אונליין כי אני לא יכולה להתחבר לאינטרנט..
לא מסובך. אפשר ללמוד לבד לפרמט ולהתקין הכול מחדש.

רוב הזמן נח

Well-known member
ניסיתי הכל, לא עבד.

תתקשרי לספק האינטרנט שלך ותגדירי מחדש את הגדרות החיבור בראוטר.

frankthe2

Active member
1. כאשר לא משתמשים במחשב שנתיים אז האנטי וירוס לא עבד שנתיים. כאשר אנטי וירוס לא מתעדכן כל כך הרבה זמן יש סיכוי שהאנטי וירוס חוסם את הגישה לאינטרנט. בבקשה לנטרל לצורך הבדיקה את האנטי וירוס.
2. כאשר לא משתמשים במחשב שנתיים - יש סיכוי שהתאריך של המחשב לא נכון - בדקת תאריך?
3. כתבת - "חשוב להדגיש שאין שום בעיה באינטרנט הוא עובד מצוין, מחשבים אחרים גולשים איתו, וגם המחשב הרלוונטי מחובר ויש גישה לאינטרנט." איך את יודעת שהמחשב באמת מחובר?
4. החלפת הרד דיסק - בגל שנראה לי שמדובר במחשב ישן עם כונן מכני יחסית איטי - אז ההמלצה לעבור לכונן ssd היא הגיונית. לעשות את זה דרך מעבדה נראה לך יקר - אז כנראה שבאמת זה יקר. לרוב מדובר בהוצאה שנעה סביב ה 500-600 ואז באמת לא משתלם.
5. להתקנת וינדוס - לא צריך דיסק מקורי ולא צריך כלום. צריך להוריד את התוכנה מהאתר של מיקרוסופט, לשים אותה בדיסק און קי ולעבוד ממנו.
אם סעיפים 4 ו 5 גדולים עלייך - או חבר טוב, או טכנאי זול...

אז עניין התאריך עבד- ברגע ששיניתי את התאריך לתאריך הנכון ולשעה הנכונה אז האינטרנט חזר לעבוד.

אחרי זה, ישבתי על המחשב הרבה שעות, ובעזרת סירטונים מיוטיוב וכו' עשיתי כל מיני שינויים במחשב, מחקתי מלא שטויות, וסך הכול המחשב עובד סבבה.

נותרה רק בעיה אחת שאני לא מצליחה לפתור- כל פעם שאני מדליקה את המחשב מחדש, זה ישר לוקח אותי למסך ה-setup (מצורפת תמונה) ואני צריכה לעדכן תאריך ושעה עדכניים. אז אני מעדכנת, שומרת ואז האינטרנט עובד סבבה. אבל פעם הבאה שאני מדליקה את המחשב, אז זה שוב לוקח אותי למסך ה-setup, כל פעם מחדש!

מה אפשר לעשות בשביל לשמור את התאריך והשעה פעם אחת ולתמיד, כדי שלא אצטרך להתעסק עם זה כול פעם?!

IMG_20220505_103247.jpg

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז עניין התאריך עבד- ברגע ששיניתי את התאריך לתאריך הנכון ולשעה הנכונה אז האינטרנט חזר לעבוד.

אחרי זה, ישבתי על המחשב הרבה שעות, ובעזרת סירטונים מיוטיוב וכו' עשיתי כל מיני שינויים במחשב, מחקתי מלא שטויות, וסך הכול המחשב עובד סבבה.

נותרה רק בעיה אחת שאני לא מצליחה לפתור- כל פעם שאני מדליקה את המחשב מחדש, זה ישר לוקח אותי למסך ה-setup (מצורפת תמונה) ואני צריכה לעדכן תאריך ושעה עדכניים. אז אני מעדכנת, שומרת ואז האינטרנט עובד סבבה. אבל פעם הבאה שאני מדליקה את המחשב, אז זה שוב לוקח אותי למסך ה-setup, כל פעם מחדש!

מה אפשר לעשות בשביל לשמור את התאריך והשעה פעם אחת ולתמיד, כדי שלא אצטרך להתעסק עם זה כול פעם?!

צפה בקובץ המצורף 47090
הייתי עושה שני דברים
1 מחליף סוללת לוח אם בנייח זה קל יותר מבנייד .
2 מתקין ביוס מחדש ( זה בא עם סיכון אם יש בדיק הפסקת חשמל בעיקרון רצוי לעשות את זה עם אל פסק )

frankthe2

Active member
הייתי עושה שני דברים
1 מחליף סוללת לוח אם בנייח זה קל יותר מבנייד .
2 מתקין ביוס מחדש ( זה בא עם סיכון אם יש בדיק הפסקת חשמל בעיקרון רצוי לעשות את זה עם אל פסק )
זה מחשב נייד (שים לב לדגם המעבד) ובניידים מהסוג הזה זה מאוד בעייתי לפרק את המחשב ולהחליף בטריה - וזה מנסיון חיים ובלי לדעת איזה מחשב נייד יש לה

exprexs

Member
לטעמי, זה מצער שיש אנשים שיודעים רק לקבל עצות ולא יודעים אפילו לומר תודה.

אני רוצה לומר תודה לכל המשיבים, במקומה של פותחת השרשור, מי שהיא לא תהיה. |תודה|

י_357

Member
לטעמי, זה מצער שיש אנשים שיודעים רק לקבל עצות ולא יודעים אפילו לומר תודה.

אני רוצה לומר תודה לכל המשיבים, במקומה של פותחת השרשור, מי שהיא לא תהיה. |תודה|
תגובה להערה - נסיבות מקילות:
1) אנשים שיש להם בעיה במחשב נלחצים מאוד מהבעיה (מניסיוני האישי), סביר ששכחה.

2) אני נעזרתי לפני קצת יותר מחודש בעצות של חלק מהכותבים בפורום ולאחר מכן כתבתי תודה בשירשור הרלבנטי ואף שלחתי תודה במסר פרטי
לאחד הכותבים, איני בטוח שמישהו ראה את מה שכתבתי בפורום (בגלל המבנה הלא נוח של הפורום החדש) ואת המסר הפרטי ששלחתי כפי הנראה
לא ראה הנמען מכיוון שאף אחד לא רואה/קורא את המסרים הללו, הפורום הקודם היה יותר נוח לדעתי.

רוצה רק להוסיף הערה:
מיקרוסופט מאפשרת לבעלי WIN7 רשמי לעדכן לWIN10 ללא עלות....

למעלה