דעתי על התכנית " ניק נט " והתכניות הדומות לה

ToMeRLM

New member
אני בן 14

אני בן 14 ואני עורך סרטים מידי פעם להנאתי.... וסליחה על ההתבטאות פשוט שדברים מעצבנים אותי אני מתעצבן מן הסתם.....

14

לכל המנהלים ה"מבוגרים" והמתלהבים שעומדים להגיד שאני רק בן 14 ואני תינוק ואין לי זכות לדבר, שימו לב שבכל ויכוח בו מועלה נושא הערבים, אף פעם לא על ידי, המבוגרים שחושבים את עצמם מתלהבים עליי עם העובדה שאני תינוק ואין לי זכות לדבר, אתם פשוט לא יכולים להתמודד עם העובדה שאדם כ"כ צעיר כבר גיבש עמדה וטיעונים מעולים שאתם לא יכולים להתמודד איתם, ולכן תמיד אתם חוזרים לשאלת הגיל. ד"א אין שום היגיון בהכנסת ילדים לטלוויזיה בלי אודישנים, הרי מדוע לדעתכם הומצאו האודישנים ? כדי לסנן אנשים שלא מתאימים לטלוויזיה, כמובן. ילדים שלא מסוגלים לעבור אודישנים לא מתאימים לטלוויזיה ולכן גם אסור לשים אותם שם. אם הם מסוגלים לעבור אודישנים, הם לא צריכים לשלוח סרטונים לתכניות סוג ז' האלה.

orbar11

New member
הסרט שלך!

הסרט שהוספת בקישור וטענת שהוא שלך (שאתה עשית אותו...) מאוד יפה ומושקע! אבל שמתי לב למשהו מוזר... ליוצר הסרט קוראים sanderp2.. והוא בן 17.. ואתה אמרת שאתה בן 14... אז איך זה יכול להיות?... אם יש משהו שלא הבנתי טוב... תגיב...

אז ככה

כתבתי 17 בטעות... בכלל התכוונתי לכתוב 18... בהתחלה נרשמתי ליוטיוב בגילי האמיתי ורציתי לצפות בסרטון שהיה צריך בשבילו להיות בגיל 18 ומעלה ( לא תוכן פורנוגרפי, אל תדאגו ) ואז נרשמתי שוב, וכתבתי 17... ואז הייתי צריך להרשם שוב, ואז כתבתי 18, אבל השם משתמש הזה היה ממש מגניב... אז מה אכפת לי ? שיהיה 17...

orbar11

New member
סבבה...

טעות שלי.. למרות שאתה חייב להודות שזה נשמע קצת לא אמיתי, אבל אני יאמין לך... רק למה רשמת שאתה מהולנד? מה לא טוב במדינה שלנו..חח... אם זה באמת אתה אז אתה ממש טוב ובכלל לא נראה בן 14...

צודק מאוד מאוד מאוד

אתה מאוד צודק במקרה נכנסתי לפורום כי היום פורמן מתארח ורציתי לשאול אותו משהו כל כך אהבתי את ניקאולדיון לפני שזה התחיל להתמסחר עם כל הסדרות הירודות האלה פשוט ניקאולדיון התמסחר וזהו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני חושבת שזה רעיון נחמד שנותנים לילדים להיכנס לטלוויזיה בי אודישנים וזה אבל בדרך כלל נכנסים לטלוויזיה אנשים מוכשרים חוץ מזה הסרטונים גרועים לא רואים טוב הסאןנד גרוע איך בכלל אפשר להחליט עם זה טוב או לא? אז אני לא רואה את הסדרות האלה ראיתי כמה פרקים וזהו 5,6 לא יותר כי לא היה מה לראות אבל אני מעדיפה שיורידו את כל הסדרות האלה וישמו רק מניקאולדיון ארצות הברית ועזבו כבר את ישראל כי עם זה הרעיונות שלהם שלא יעשו כלום באמת חבל על כל ההשקעה!!

הבהרה!!!

אחותי נכנסה לתפוז והיא לא רשומה אז היא כתבה מימני אני אוהבת את הסדרה מאוד וצופה קבועה!!!!

למעלה