דניאל ואיתן? מישהו יודע מה קורה?

leeee2

New member
הי אקרובט

ממש עצוב ולא נתפס.... הימרתי בבטחון מלא על חתונה.. דברים שרואים מכאן כנראה לא רואים משם... יש דברים שאנחנו לא יודעים... הכי חשוב, שיהיה להם טוב ושיהיו מאושרים... אם יחד ואם לחוד היתה ביניהם אהבה גדולה ואמיתית... ואם מה שעומרי חיון אמר ובאמת איתן היה היוזם של הפרידה אז איתן עשה את טעות חייו ובגדול לא ימצא לעולם מישהי מדהימה כמו דניאל שתצליח להכיל את האופי המתוסבך שלו ותקבל הכל בשקט, בשלווה ובאהבה היא כל כך הרבה יותר בוגרת ממנו ועם חוכמת חיים מדהימה שאין דברים כאלה שיהיה להם המון המון בהצלחה נשתמע לי

andy181

New member
היי חברים

הרבה זמן לא הגבתי כאן, אבל כן יצא לי להציץ מדי פעם.. החדשות על הפרידה של איתן ודניאל הן ללא ספק עצובות, אבל בסופו של דבר הם צרכים לעשות מה שהכי טוב בשבילם..לפחות הם נתנו למערכת היחסים צאנס אמיתי. מאחלת לשניהם המון הצלחה בהמשך ובפרט לדניאל המקסימה.

גייל 7

New member

קראתי ונעצבתי מאוד. אין מה לעשות, זה קורה גם לטובים ביותר ... לא אתפלא אם הפקינז תנסה שוב את מזלה ... (ולא אתפלא אם איתן יזרום ..) מאחלת לדניאל את כל הטוב שבעולם. וגם לאיתן, בתנאי שישחה הלאה ולא יזרום למחוזות אפלים ..

נטע20111

New member
הי, כן שמעתי

חבל , עצוב מאחלת לדניאל את כל הטוב שבעולם כי היא ראויה לו ביותר.... ביי

נטע20111

New member
לאקרובם ולי היקרים

בצהריים הגבתי לאקונית אבל בתוכי גודש רגשי צער,אכזבה ועוד משהו שאני לא יודעת להגדיר אנסה לתאר את העוד משהו

נטע20111

New member
לאקרובט ולי היקרים - המשך פשוט המחשב שלי

השתגע .. קינן בי רצון אינפנטילי ואולי אגואיסטי שבריאליטי הזה המציאות המדומה של הבית והמציאות האמיתית בחוץ יתנהלו במישור אחד לכן, קיוויתי רק לבשורות טובות ו.....למארש החתונה.... ולאכזבתי , זה לא קרה .... טוב, לפחות הם ניסו.... אבל היום קראתי , פרשנות זדונית שטוענת שגם הזמן שהיו יחד הוא בעצם תרגיל יחסי ציבור של ההפקה כדי להוכיח שהם בזוגיות אוהבת ולא דובים ולא יער מכל מקום - אהבתי את דניאל ועודני אוהבת למדתי לאהוב את איתן משהו בלב אומר לי, דניאל בחרה נכון והכל לטובה..... ביי ביי

למעלה