דמעות שחורות.

Luna Light

New member
דמעות שחורות.

תגיבו! =) ~דמעות שחורות~15.10.03 את מביטה אל תוך מראה עתיקה מעוטרת בפיתולי מתכת מסביב לה. איפור זול מרוח על פנייך הטהורות, עינייך שחורות מתמיד. וכנגד רצונך, הן סודקות בחריקה מחרישת אזניים, את זכוכית הראי השקוף. השמיים נפתחים, טיפות קריסטל נקטפות מהם, וקרן ברק כסופה חולפת על פני חדרך. קצות אצבעותייך רוטטות. ואת כולך בוכיה. את כבר לא זוכרת איך לבכות צער את רק בוכה את כל האיפור הזול שלך, שהופך את דמעותייך לשחורות וסמיכות. הן צובעות את פנייך הלבנות. הכל מתערבב... דמות השטן עודנה מרצדת בתיליון גדול המימדים שענוד על צווארך הדקיק. הוא נכרך סביבו שוב ושוב. מתיז נוזל בגוון טורקיז-אטום שנשפך על שכבת העור הריקנית שלך, ואת נחנקת. השמיים נסגרים, והגשם שטף לך מכבר את כל שאריות האיפור. אפילו פנייך חזרו להיות לבנות! והתיליון התנפץ מעצמו. הטורקיז שלו דהה ליותר בלתי-נראה משקוף. נזכרת איך בוכים צער! ואת שוב צחורה. התוחם השחור בעינייך נספג אל תוך אישוניהן ונעלם.

femme

New member
לונה - את כישרון גדול ! ../images/Emo141.gif

אני חייבת לאמר לך, שאת בחורה מוכשרת מאד בכתיבה ועם פוטנציאל גדול ואני מאד מקווה בשבילך, שתתמידי בזה ותשקיעי עוד ועוד על מנת לפתח את עצמך. אני רואה בך משוררת וסופרת מצליחה בעתיד הקרוב. יש לך גם את קסנדרה, שבעייני היא מנחה ומדריכה ממדרגה ראשונה. בכלל, רבים מחברי הפורום הינם בעלי כישרון מיוחד במינו.

Luna Light

New member
הו! =)

אני ממש רוצה להודות לך!... אז הינה... אני מודה לך, תודה! :) אני מקווה להיות משוררת (מאוד..), אבל אל תשקחי.. אני רק בת 16 :) מקווה להשתפר כמה שאפשר.. ואגב, את ממש צודקת, האנשים פה באמת כל כך מוכשרים. וקסנדרה היא באמת מנחה ומדריכה מושלמת. תודה.

EYAL e19

New member
femme אל תלחצי אותה ובכך תגרמי רק

נזק הפוך..כותבים לפעמים מתמכרים לתגובות ומחמאות ובך מאבדים את הטעם והמטרה של הכתיבה.

femme

New member
לדעתי אתה טועה ! ../images/Emo141.gif

נהפוך הוא : זה רצוי מאד לקבל משוב חיובי. משוב חיובי מדרבן להמשיך ולכתוב . גם שחקן על הבמה חי ומשחק בשביל מחיאות הכפיים של הקהל. ואני לא לוחצת עליה - אני לא אמא שלה. צריך ללמוד לפרגן לאנשים אחרים !

קסנדרה*

New member
femme אייל לא טועה ואסביר לך

כשאנחנו מעודדים אנחנו צריכים להיות זהירים. עידוד יתר מעכב את ההתקדמות. אני מעודדת כאן את הכותבים אבל תמיד בזהירות רבה, טפיחה על שכם אבל מורה להם את העלייה התלולה שלפניהם ועד כמה רחוקה עוד הדרך עד למטרה הנכספת. לשמחתי התברכנו בפורום הזה בכמה יוצרים טובים מאד ומוכשרים מאד שהגיעו עד להוצאת הספרים בהצלחה ואף הוציאו ספר. אבל הם לא ישכחו עד כמה ביקרתי אותם וכמה הערתי והארתי. אם כי לא בזכותי הם הצליחו, אני בכל זאת מרגישה שהיה לי חלק קטן. אז לעודד כן אבל בזהירות. קסנדרה

קסנדרה*

New member
נזכרתי בשנות העשרים

בשנות העשרים, תקופה הנקראת "הרואין-שיק" נשים איפרו עיניהם בשחור באופן כבד מאד. וכשהיו מאפרים בסגנון ה"הרואין-שיק", דואגים להדגיש את המראה בדמעות שחורות. את מביטה אל תוך מראה עתיקה מעוטרת בפיתולי מתכת מסביב לה. איפור זול מרוח על פנייך הטהורות, עינייך שחורות מתמיד. וכנגד רצונך, * לדעתי צ"ל ובניגוד לרצונך הן סודקות בחריקה מחרישת אזניים, את זכוכית הראי השקוף. השמיים נפתחים, טיפות קריסטל נקטפות מהם, וקרן ברק כסופה חולפת על פני חדרך. קצות אצבעותייך רוטטות. ואת כולך בוכיה. את כבר לא זוכרת איך לבכות צער את רק בוכה את כל האיפור הזול שלך, שהופך את דמעותייך לשחורות וסמיכות. הן צובעות את פנייך הלבנות. הכל מתערבב... * לדעתי שורה מיותרת. דמות השטן עודנה מרצדת בתיליון גדול המימדים שענוד על צווארך הדקיק. הוא נכרך סביבו שוב ושוב. מתיז נוזל בגוון טורקיז-אטום שנשפך על שכבת העור הריקנית שלך, ואת נחנקת. השמיים נסגרים, והגשם שטף לך מכבר את כל שאריות האיפור. אפילו פנייך חזרו להיות לבנות! והתיליון התנפץ מעצמו. הטורקיז שלו דהה ליותר בלתי-נראה משקוף. *1 נזכרת איך בוכים צער! ואת שוב צחורה. התוחם השחור בעינייך נספג אל תוך אישוניהן ונעלם. *1 - הצעה לנסוח : הטורקיז שלו דהה עד לגוון בלתי נראה , פחות משקוף כתוב עם המון עוצמה. כתיבה מאד בוגרת לגילך. קסנדרה

Luna Light

New member
מממ...

קסנדרה, אני כל כך מודה שיש פה אותך. את כל כך עוזרת לי. תודה רבה לך =).

למעלה