דלק נדלן

מצב
הנושא נעול.

NS101

New member
טוב, גם אני נכנעתי

דלק נדלן
מה שווי הנכסים? כמה כסף החברה חייבת? במידה והולכים לפירוק האם בעלי האגח יקבלו את חלקם? נראה משתלם לקנות את האגחים בתשואה כל כך גבוהה...
טוב, גם אני נכנעתי
וקניתי את האג"ח ד' של דלק נדל"ן.

CLASSIFIED

New member
אני מופסד עליו ../images/Emo10.gif

טוב, גם אני נכנעתי
וקניתי את האג"ח ד' של דלק נדל"ן.
אני מופסד עליו

מי היה מאמין שירד למחירים כאלה, מי הטמבל שמוכר כל כך בזול

yossi alef

New member
במחזור של 15K

כן, אגחים סופגים פה על ימין ועל שמאל
אלבר 6 יורד היום חזק.
במחזור של 15K
לא ברור כמה הירידה הזאת משקפת, עומד כעת על תשואה של מעל ל-40 אחוז נטו ! האג"חים האחרים של אלבר נסחרים עם תשואות של כ-30% + עם סדר גודל של אותו מח"מ.. באופן כללי כל מגזר הליסינג וההשכרה סופג מכה לא קטנה באג"חים. ניו קופל 8 עם מח"מ ברוטו של 1.15 עומד היום על תשואה של 23% ניו קופל 7 עם מח"מ ברוטו של 2.22 עומד על תשואה של 31.5%.

NS101

New member
כל מי שממונף

במחזור של 15K
לא ברור כמה הירידה הזאת משקפת, עומד כעת על תשואה של מעל ל-40 אחוז נטו ! האג"חים האחרים של אלבר נסחרים עם תשואות של כ-30% + עם סדר גודל של אותו מח"מ.. באופן כללי כל מגזר הליסינג וההשכרה סופג מכה לא קטנה באג"חים. ניו קופל 8 עם מח"מ ברוטו של 1.15 עומד היום על תשואה של 23% ניו קופל 7 עם מח"מ ברוטו של 2.22 עומד על תשואה של 31.5%.
כל מי שממונף
סופג - זה מה שזה.

voguemaster

New member
בימים כאלה, שוק האג"ח הקונצרני

לא אמרתי שהספיגה מוצדקת
אבל זוהי ההצדקה.
הוא בהחלט שוק מלהיב. זו תקופה מאוד מרגשת
. נראה לי שיש כמה לקחים שאפשר לקחת מהתקופה הנוכחית - גם על סולידיות של אג"חים, גם על יציבות של חברות וגם על איך אגחים עובדים ואיך כדאי לסחור בהם או להשקיע בהם.

NS101

New member
כן, לגמרי

הוא בהחלט שוק מלהיב. זו תקופה מאוד מרגשת
. נראה לי שיש כמה לקחים שאפשר לקחת מהתקופה הנוכחית - גם על סולידיות של אג"חים, גם על יציבות של חברות וגם על איך אגחים עובדים ואיך כדאי לסחור בהם או להשקיע בהם.
כן, לגמרי
מראה בדיוק את המשמעות של ממשלתי לעומת קונצרני. למרות שנראה שאפשרי שגם ממשלתי יספוג בקרוב במידת מה.

daytrader69

New member
תמחור שגוי

דלק נדלן
מה שווי הנכסים? כמה כסף החברה חייבת? במידה והולכים לפירוק האם בעלי האגח יקבלו את חלקם? נראה משתלם לקנות את האגחים בתשואה כל כך גבוהה...
תמחור שגוי
הביעה שכל הנכסים שדלק נדך"ן מחזיקה בכל מיני מדינות עולם שלישי יכולות להיות שוות פחות מרבע מהשווי שתימחרו אותם בתקופת הבועה. אני אומר אין אש בלי עשן- אם הכל היה כ"כ וורוד כבר מזמן המוסדיים היו קונים בכמויות ומורידים את התשואה, יכול להיות שהם יודעים משהו שאנחנו לא?

rafid1

Active member
מנהל
מצטרף לשאלה ???

תמחור שגוי
הביעה שכל הנכסים שדלק נדך"ן מחזיקה בכל מיני מדינות עולם שלישי יכולות להיות שוות פחות מרבע מהשווי שתימחרו אותם בתקופת הבועה. אני אומר אין אש בלי עשן- אם הכל היה כ"כ וורוד כבר מזמן המוסדיים היו קונים בכמויות ומורידים את התשואה, יכול להיות שהם יודעים משהו שאנחנו לא?
מצטרף לשאלה ???
אז לקנות או לא ? ...

rafid1

Active member
מנהל
איזו בדיוק (אמא/איגרת) ?

לפי דעתי לא
קבוצת דלק מחלקת אותה בחינם כדיבידנט רק בשביל להפתר מהחוב שלה. לא ניראה לי להיט. מה שכן - את האגח של האמא אולי היתי קונה
איזו בדיוק (אמא/איגרת) ?

Evyaa

New member
התשואה כבר בלמעלה מ- 80% !

דלק נדלן
ושאלת השאלות: מדוע תשובה לא קונה? נראה לי שמתבשל פה תרגיל מסריח...

rafid1

Active member
מנהל
לא ברור לי... כולם (המוכרים) יודעים

ושאלת השאלות: מדוע תשובה לא קונה? נראה לי שמתבשל פה תרגיל מסריח...
לא ברור לי... כולם (המוכרים) יודעים
ואף אחד מאיתנו כאן לא ? ...

מצב
הנושא נעול.
למעלה