די לכבוש

די לכבוש

והזמן שחברי תנועת מולדת "יפקחו את עיניהם ויריחו את הקפה" בארץ ישראל חיים שני עמים מסוכסכים אשר כל אחד מהם היה שמח על העלמות השני אך, כמה חבל, אין זו הדרך הדרך היא אחת בלבד נסיגה מכל השטחים הכבושים (כולל, כמה נורא, מזרח י-ם) והקמת מדינה פלשתינית לצד מדינת ישראל.
 
ודי להתעלמות מהשמאלנים

אולי כדאי שתפתחו גם לדעות של אחרים ולא רק לדעות שלכם, אני יודע שככה יותר קל לנהל ויכוח אבל ככה תשארו עם השקפת העולם הגובלת בפשיזם שלכם ותאמינו לי לא תגיעו רחוק נ.ב- אם הודעתי תמחק תהיה זו ההוכחה לדברים הנ"ל
 

Charlie

New member
הודעתך לא תימחק

זו לא דרכה של מולדת. בכל אופן אתה צודק. הברירה היא כזו: פשרה או מלחמת נצח
 

shlomikli

New member
צודק!!

להשמיד מיד את כל מתנגדי השלום המסתים לרצח שמאלנים. לשפד להכחיד ולשרוף את כל מתנגדי השלום! אנחנו מדברים על טיהורים! מחנות! חינוך מחדש! הוצאות להורג של האויב הימני בכל מקום שימצא, בכל בית, כל כיכר, הליך משפטי הוא בזבוז של כספי משלם המיסים, הרי ממילא הם ינסו להגן על עצמם במשפט... בשם השלום בקדוש, ובשם השילוש המבורך פרס-רבין-ערפאת, כלום לא יעצור מהשלום לפרוץ החוצה!!! השלום שלנו בפתח, נסיג אותו בכל מקרה כי אין דבר העומד בפני הרצון! ולנו יש רצון לשלום! מה שהערבים רוצים זה לא משנה..., זה הכל אי הבנה... ביילין רק צריך להסביר להם שהם טועים ומיד יהיה שלום! נזרים להם כסף, ניתן קצת שטחים, נבליג על הרג יהודים והכל יהיה בסדר, הם רוצים שלום בדיוק כמונו, לא? מהו פינוי התנחלויות וטראנספר לכל מי שחי שם, לעומת מורשת רבין המהוללה? הם רק פרופלורים ושני אחוז מהעם והממשלה היא בכלל לא שלהם וחזצמיזה מגיע להם! הם לא אוכלים מקדונלדס!. מורשת רבין, לא? מהי נסיגונת למען שכנינו הערבים, איתם נחייה לנצח באהבה ושלום, לעומת השלום הכל יכול? הרי ללא שלום, יישפכו נהרות של דם, וכשיהיה שלום הכל יפרח ככתוב בספרי הקודש (מזרח תיכון חדש). הימנים רק רוצים מלחמה ואנחנו רק רוצים שלום! לעומת, השלום, מה זה משנה מי התחיל לירות על מי? זה צריך להיפסק! חוצמיזה צה"ל צבא חזק ואנחנו חזקים ולכן אסור לנו לפעול נגד התגרויות של אויבי השלום מצד השני. הגיון צרוף! למה אך ימני לא יכול להבין את זה? הם מטומטים הימנים האלה שהכיפה סותמת להם את המוח? כולנו בני אדם, מה זה משנה יהודים או ערבים? מה זה משנה מי הורג במי ולמה? זה לא חשוב! מה שחשוב זה השלום! תעשו אהבה לא מלחמה, מה כל כך קשה להבין בזה? אז נכון שלא כל הערבים חושבים שכולנו בני אדם, ונכון שיש כאלה ששונאים יהודים, וערפאת מתחבק איתם ומתנשק איתם... זה מפני שהוא מאמין באהבה ושלום ולא מלחמה! אולי הוא אפילו ערפאת הוא אפילו פדופיל והומוסקסואל ולכן אישתו חיה בפריס... זה עוד יותר סימן שערפאת מאמין באהבה, לא? מה לא הבנתם עד פה? נתנו לו פרס נובל לשלום, אתם חושבים שהיו נותנים פרס לשלום למישהו שלא מאמין בשלום? מי שנתנו לו את הפרס הם הארופאים, הם לא כמונו הישראלים, הם מבינים בשלום... ואהבה... ואלכוהול, טוב אז הרבה אלכוהול. אז נכון שהארופאים המציאו את האנטישמיות, ועשו שתי מלחמות עולם... והמציאו את האיפריאליזם והפאשיזם והנאציזם... אבל הם עדיין לא כמונו, לא? אז בצד הערבי יש כמה שהם אולי אפילו טיפה אנטישמים... אפשר להתעלם מהם, לא? העיקר זה השלום! צריך פשוט להסביר להם שהם טועים והם תכף יבינו מייד, לא? הרי השינאה האנטישמית היא לא הגיונית, לא מבוססת... והם הרי אנשים הגיוניים הערבים האלו, לא חיות אנטשימיות שאין להם שום בעיה לרצוח תינוקת בת עשרה חודשים ברובה צלפים. הם רק לא מבינים עברית כל כך טוב... קשה להם! אין להם ווילה, אין להם וולבוו עם נהג, אין להם בריכה צמודה בחום הזה, רק בריכה ציבורית, אין להם תנאים בסיסיים... הכעס שלהם על הכיבוש מובן בהחלט! אפילו האצ"ל פיצץ מכוניות תופת והרג נשים וילדים בריטים או ירה בפצצות מרגמה לתוך שכונות מגורים בלונדון וחטף מטוסי נוסעים... לא? לא עדיף שלום על מלחמה, מפני שמלחמה זה פויה ואנשים נהרגים! מלחמה זה לא משחק מחשב, מפני שבמלחמה אין SAVE ואין LOAD. מלחמה זה פויה ולכן צריך שלום, מפני שכשאין שלום יש מלחמה. שרון וביבי רוצחים. אין קשר, סתם נראה מתאים.
 
תמיד אתם נדבקים לשואה?? ../images/Emo15.gif

למה אתם תמיד חושבים שמי שמצביע למרכז או לשמאל הוא אוהב ערבים או שונא ישראל אנטישמי? אני מהמרכז לא ימין ולא שמאל ורוצה שתהיה פה מדינה פלסטינאית כדי שלא נראה פה פלסטינאי אחד ברחוב (יהיה גבול סגור ואף אחד מהם לא יכנס לפה) ואם הם יתקפו אותנו משם ? אז באמת נוכל להיכנס בהם ועוד עם תמיכת העולם כולו כי אנחנו נהיה המתגוננים ולא התוקפנים... בקיצור תצאו מהבועה שלכם ותפסיקו להגיד נאצי ושואה כל שניה - אתם מבזים את השואה וזיכרה האיום.
 
קראתי את הודעתך

ואם את אכן היית צינית כמו שאני מאמין שהיית כנראה שאת אדם אשר לוקה בנפשו, בקשר לרצח מתנגדי שלום, האם שמעת איזשהו שמאלני מדבר על זה, כי אני לא, אבל את לאחר שעברת שטיפת מוח הכנסת את המונח כי זוהי דרכם של קיצונים (ע"ע רבין). ואולי שכחת ילדתי שלא רק בצד שלנו נהרגים אנשים וילדים ושיש אצלנו גם כן קיצונים פראיים (כמוך למשל) אשר לולא פעולות צה"ל היה הולך ומפוצץ עצמו בשטחים. בקשר לפינוי התנחלויות תחשבי את מה יש לנו לחפש באותם מקומות חוץ מצלפים ערבים, ותגידי לי את גם מה עדיף פינוי התנחלויות (אשר אין לנו שום זכות על שטחיהן) או טרנספר בכוח של 2-3 מליון פלשתינים, "פשוט נעלה אותם על רכבות ונשלח למזרח" (חשב לעצמו פעם אוסטרי צעיר בשם .א.) ולסיום הייתי ממליץ לך לפתוח ספר הסטוריה ולהחכים לגבי האצ"ל (ע"ע מלון המלך דוד) בתקווה ש...
 

shlomikli

New member
תשובה לא מנומסת לקץ אלפרוביץ!

ברשותי 3 תגובות שמתאימות להודעה שלך, אתה מוזמן לבחור מתוכן את התגובה שנוחה לך: 1. אתה דביל! או שבחיים לא החזקת תנ"ך או ספר היסטוריה. 2. אתה אימבציל! או שסתם לא יודע מהחיים שלו שום דבר. (ומה למען השם, הקשר בין פינוי התנחלויות לצלפים ערבים?) 3. אתה דגנרט! לא ראוי לתגובה. קץ אלפרוביץ, אתה בור חסר דעת, לפיכך אני לא מנסה להתחיל להתווכח איתך. אם אתה מאמץ לעצמך את הקו האידאולוגי הרשמי של הפלשתינאצים, זו זכותך. אני לא מתכוון להגרר לוויכוח איתך, כפי שאני לא אנסה להתחיל להצדיק לפניך את המובן מאליו. (המובן מאליו: (א) אסור להשוות בין יהודים לנאצים, (ב) הזכות על ארץ-ישראל כולה שייכת לעם היהודי (ג) לבדו, (ד)העם היהודי קיים (ה) וזה אנחנו וגם יהודי הגולה). אלפרוביץ, לאור ההודעה הקודמת שלך, אני באמת חושב אותך לאדיוט גמור או בוגד או ערבי. עצם קיומך הוא עלבון, אני מאחל שיזרקו אותך מהפורום בהזדמנות הראשונה. כמו כן קץ, הייה סמוך ובטוח שאני מאחל לך מגוון רחב של דברים לא נעימים נוספים שאני לא מעז להעלות על הכתב. * הערה: אם תומר, דביר או כל מנהל פורום אחר, בוחר לערוך את ההודעה הזו שלי, זו כותו ואני לא אתנגד. עד אז, קץ אלפרוביץ, אתה רשאי וראוי, להעלב כאוות נפשך.
 
תגיד/י את התנך מי ...

הפך לספר היסטורי ועובדתי, כי עד כמה שידוע לי מדובר בספר קודש אך לא בספר היסטוריה. כמובן שאת/ה בתור קיצוני/ת ימני/ת צר/ת מוחין ובור/ה לא תביני זאת. 1. לא אני התחלתי אם ההשוואות בין יהודים ונאצים אלא אחד מחבריך הקצוניים 2. מדוע זוהי זכותנו בלבד?????????? עכשיו תפתח/י ספר היסטוריה ותחכימ/י ילד/ה טפש/ה
 

לביא1

New member
פקע פקע פקע ...

פאישסטים פקע פקע פקע בולשביקים פקע פקע פקע טיפשים פקע פקע וחוץ מזה אני תומך מוצהר בפאשיזם. אין בזה כל רע. קומוניסט!.
 
לא יודע מה אתה רוצה אבל...

אתה חתיכת מטומטם כי : א. מה זה אני תומך בפאשיזם ב. פאשיזם וקומוניזם זה לא אותו דבר
 

לביא1

New member
לא אתה אידיוט שלא מצליח להבין...

א אני גאה בזה שאני מאמין בפאשיזם אין בזה כל רע. ובאותה מידה אני קורא לך קומוניסט תראה מה ניהיה מרוסיה והקומוניזם שלכם.
 
יא חתיכת ... קטן

תגיד לי בבקשה אם איזה עקרון של הפשיזם אתה הכי מזדהה: 1. חייו של מוסוליני הם הערך העליון 2. כל דעה מלבד זו של מוסוליני הינה פסולה 3. אין שלום נצחי - הדם הוא רק השמן במכונת ההסטוריה 4. העם האיטלקי הינו העם הנאור והמושלם ביותר כעת אמור לי בבקשה, איך אתה קורא לעצמך פשיסט בתור יהודי, ובתור אדם שלא יודע מה זה פשיזם
 

אילתושי

New member
פשיזם זה רע מאד

אני לא אוהבת להשוות לשואה אבל - פאשיזם היה חצי מהרעיון של היטלר ושותפיו. תראה מה יצא מזה.
 

לביא1

New member
יש הבדל גדול בין פאשיזם לנאציזם...

ואם אינך יודע הבדלים אלו אז לפחות אל תדבר על פאשיזם כדבר כלכך רע אגב באיטליה לא נפגעו יהודים עד השלב שהיטלר נכנס לשם עם צבאו.
 
נאציזם הוא סוג של פשיזם

אפילו תיכון לא עשיתם? שלטון נאצי הוא שלטון פשיסטי בעל מאפיינים מיוחדים המייחדים אותו ושניהם הם שלטונות דיקטטוריים. באיטליה נרצחו המון יהודים בתקריות אנטישמיות וכך גם בכל מדינה פשיסטית או דיקטטורית אחרת כמו גרמניה,ספרד וארגנטינה.
 

devil inside

New member
לביא - ההערה על הבי"ס לא כוונה אליך

למרות שתאמין לי שחשוב לא פחות ללמוד היסטורייה מלבד מדעים מדוייקים
 

לביא1

New member
אוקי אין ספק שהיסטוריה חשוב אבל...

באיטליה לא נרצחו עד אשר נכנס היטלר או עד אשר הוא דרש שיקרו דברים כאלו והשלטון הפאשיסטי לא היה מבוסס על ערכים של עליונות של גזע מסויים אלא על ערך של :"החזק שורד" וההבדל הוא עצום.
 
למעלה