דירה וביה"ס אלנבי

דירה וביה"ס אלנבי

שלום לכולם, אשמח אם תוכלו לעזור לנו. אנחנו מעוניינים שהבת שלנו תלך לביה"ס אלנבי. האם מישהו מכיר דירה או בית באזור ששייך לביה"ס? אנחנו לא ממש מתלהבים מלגור בבניניי הדירות. אני אשמח אם מישהו יפנה אותי או אם מישהו מכיר מגורים קרובים להשכרה או קנייה. תודה רבה

gbz101

New member
allenby

whats your budget? There are very few houses to rent in this area and most of the doctors live in the "kibutz" which you are trying to avoid. I know a family that is leaving Toronto next week back to ISrael so i can check with them (the mother goes by the name yoyomom in this forus) Gali

תודה רבה, חשבתי שהקיבוצים נורא

רחוקים מביה"ס אלנבי. נכון? אני אשמח אם תוכלי לבדוק לנו. אני מניחה שאנחנו מחפשים עד 1500$ לחודש. אם את מכירה אזורים של בתים או משהו נחמד באזור אני אשמח אשמח אם תוכלי לעזור לנוץ

EGLINTON

New member
במחיר של 1500$ באזור של הקיבוץ

תמצאי דירת 2 חדרי שינה בלבד. הבית של המשפחה שהוזכרה לעיל(החוזרת לארץ} מוצע להשכרה ב-2.500$, רוב הבתים באיזור ביה"ס אלנבי הם בסביבות 2.000$-2.500$ .(ויש המון הוצאות נילוות, שבחורף השכרה של בית יכולה להגיע גם ל-3.000$-3.500$) דירת 3 חדרי שינה באיזור הקיבוץ מושכרת ב-1.630$ כולל כל ההוצאות(חשמל, מים, חניה וכו'). אתם צריכים קצת להתגמש. בהצלחה.

למעלה