דילמה...

czar

New member
לא חשוב מה אתה מרגיש

הסיכוי שתעזוב בית עם אישה בהריון הוא מאד נמוך גם אם אתה מאד מאמין בכך. השניה - נשואה כנראה.

מ ל נ י

New member
לדעתי גם אתה וגם חברה שלך

ממש אבל ממש לא בסדר. אם הבחורה יודעת מהתחלה שאישתך בהריון היתה צריכה להניח לך וללכת לדרכה,לא לתת לך בכלל להתאהב בה ולגרום לך לרצות לעזוב בגללה את הבית. בחורה כזאת בעיניי היא חסרת רגשות אם לא איכפת לה שאתה תעזוב בית ואשה בהריון. ואתה אמור לקחת אחריות להיות בוגר יותר,ולתת סיכוי לנשואים. תנתק קשר עם החברה ותחזור לבנות את הבית ואת הרגשות מחדש,,לדעתי כשמוצאים קשר מחוץ לחיי הנשואים,הנשואים מתחילים לקבל סדקים... תלמד לא כל הנוצץ זהב. דבר נוסף,,, אם עולות בך מחשבות לעזוב אשה בהריון ולהתחיל חיים חדשים עם אחת אחרת אני לא בטוחה שלא תעשה לה את אותו דבר בעתיד . מלני.

barakii

New member
תגובה

היא התגרשה השבוע כי רוצה להיות איתי,את אומרת שאשאר אפילו שאין אהבה? זה צודק? לדעתי זה שקר לא?

barakii

New member
חן

להפך זה לא שלא אכפת לי .אכפת לי מאוד אם לא היה לי אכפת הייתי עוזב ממזמן אני פשוט מתלבט אני לא טיפוס בוגדני וכזה מגעיל כמו שנראה ונשמע.

czar

New member
ענית, עוד יותר גרוע....התגרשה בגללך

ואתה לא תלך אחריה. רוטניה קבועה. לא הולך לפתח את זה, מאוחר מידי, הרוס כבר.

czar

New member
תגיד - במחשבה שניה

הכרת אותה שהיא היתה כבר בהליכים?

czar

New member
אוקי - אם כך אני הופך את הקערה

תענה אבל ביושר, תתנתק רגע מרגשות, נקי לגמרי. - האם אתה מרגיש אולי שהיא עושה לך מניפולציות? אני חושב שיש כאן מקרה שונה של מישהי שבהליכים, מפחדת בטירוף להשאר לבד והיא "התיישבה" על מישהו חלש או פוטנציאלי ונסה לדרכו לא להשאר לבד. אתה צריך להזהר כמו מאש, היא עכשו Honey pot ובשניה שאתה תרד ממנה, היא "תשב" על מישהו אחר, ולכן לפני שאתה מדמיין להפרד, קודם כל תיפטר ממנה, לבד לבד בלי אף אחת אחרת תחשוב האם הגירושין זה הפתרון שלך, ואם כן תפרד בשביל ברקאי ולא בשביל המתגרשת המפוחדת... דעתך?

מ ל נ י

New member
ראה אתה נכנס,כותב,,,,

מעלה בעיה ומבקש עצות,, אנשים יושבים קוראים מייעצים לך על פי מה שהם חושבים שהכי נכון לעשות,אבל לדעתי אתה כבר החלטת !!!! אפילו שאין אהבה?זה צודק? זה שקר לא?,כלומר אתה מתכוון בתוך תוכך לעזוב את הבית ורק רוצה חיזוקים,, לדעתי לא תקבל פה חיזוקים להשאיר אשה בהריון לבד ושאתה תמשיך לחיות על המאהבת שלך. מלני.

מי שרוצה להתגרש, גומר בחוץץץץ

סליחה על הבוטות אבל למה לא נזהרת אם לא הייתה אהבה בכלל? למה בכלל התחתנת? ומה עם זו שאתה אוהב? אתה נשוי, איך היא בכלל איתך? סלח לי כן, אני פשוט לא מבינה את המצב הזה שנכנסת אליו. איך בכלל?

לרגע הזכרת את בעלי...

למה ? אני נשואה שנה, בעלי ואני נפרדנו (כי הוא החליט) ואחרי ארבעה ימים גיליתי שאני בהריון. היום כשאני כבר בחודש מתקדם מאוד, הוא מתנהג בדיוק כמוך. זה מרתיח לי את הדם. אני מתמודדת לבד עם ההריון, עם דילמות וחוסר וודאות לגבי הקשר. נשים שחוו הריון יכולות להעיד עד כמה זה מצב רגיש. אף אחת לא הייתה רוצה לחוות את ההריון שלה ככה. אלו חיים שנוצרים, זה פרי של אהבה, מה שקרה וגרם לפרידה לא מצדיק התעלמות מהנושא הזה של ההריון. למה לא חשבתם קודם לכן על אמצעי מניעה? כמה זמן אתה עם "זוגתך" החדשה? רקדת על שתי חתונות? אני לא מצליחה להבין דברים וגברים מסוג כזה. אולי אני פרימיטיבית אבל לדעתי, אין זוג לא מוצלח, יש זוג לא מודרך. אתה עצמך אמרת שיש בעיה של תקשורת לקויה וזו הסיבה, נכון????? למה לא ללמוד לדבר אחד עם השני? למה לא לנסות לשנות? ולא למענך ולמענה בלבד אלא למען עתיד ילדכם המשותף. מחר מחרתיים, נאמר והתגרשת, אתה חי עם הבחורה השניה, ניראה לך שהראש יהיה שם כל הזמן? מה יקרה כשהילד לא ירגיש טוב? כשתבוא לראות אות, בהסדרי ראיה? ניראה לך באופן תיאורטי שהיא תקבל את זה, אבל בין שתי הנשים תהייה מעין שינאה אחת לשניה. לאחת על קיום הילד 0כמה שמצער להגיד) ולשניה על קיום זאת שמבחינתה "הרסה לה את הבית". מה אתה צריך את כל זה? תחכה ללידה, הילד יכול לשנות הרבה דברים ברגע שתביט בו לראשונה. זה היצור הכי מקסים, שכמוהו אין עוד אחד אחר. זה רק אתה והיא, אישתך, יכולתם ליצור אחד מיוחד במינו. עם אף אחת לא יהיה לך כזה בדיוק... אני רותחת מכעס לשמע גברים שמדברים על דברים כאלה, איך בכלל מגיעים למצב של לחשוב ככה? להתנהג ככה? אני לא באה ממקום של לשפוט, אני נמצאת באותה הסירה, רק מן הקצה השני שלה. מניסיון, אישתך עוברת פה את הסיוט של החיים שלה. כשעמדת מתחת לחופה והיא צעדה לקראתך, הסתכלת עליה, מה חשבת? במילה אחת, מילה פשוטה "מקודשת" הפכת אותה פתאום מסתם בחורה, לאשת איש. נתת לה את כל הלגיטימציה לנהל בית, להקים משפחה. במילה אחת... "מקודשת". לא חבל? אני בטוחה שלא חשבת שזה יגיע למצב כזה, אחרת לא היית מתחתן. אבל קשה לי לקבל את הדברים שלך. עם כל הכבוד...

אנשים תרגיעו

כל הסיפור נראה לי לא יותר מלגרום לעוד עניין בפורום. סלח לי barakii אבל זאת הרגשתי.

שלי שלי3

New member
גם לי הסיפור הזה נשמע יותר מדי

פנטסטי . יש לי הרגשה שכל הסיפור הזה הוא בדיה אחת גדולה . אבל בהנחה שלא , ובהנחה שאין מדובר כאן בסיפור שקרי, אני במקום אשתך , הייתי מוותרת עליך כבר בשלב הזה , לפני הלידה , ומנסה להתמודד עם כל מה שקורה סביבה - בלעדיך . גם אם המצב הוא קשה , והיא עומדת לפני לידה , עדיף שתתמודד לבד , ולא בלווית טפוס מעורער ולא אחראי כמוך . גם לתינוק העומד להיוולד מגיע שקט ורוגע , ואם תשאר עמה רק למען הלידה הצפויה , לא יהיה לא שקט ולא רוגע בביתכם . והיא , אשתך צריכה לחשוב על העתיד היותר רחוק - שנה - שנתיים - שלוש : מה היא צריכה אותך בכלל , הרי אתה מאכזב ובלתי אחראי . אם הייתי יכולה - הייתי מעבירה לה מסר כזה .

chenby

New member
יכול להיות

כי לפי התגובות שלו הוא נשמע מאוד משועשע... (חן אמנם את קוטלת אבל אני אוהב את התגובות שלך)

למעלה