דילמה...

barakii

New member
דילמה...

אז ככה...נשוי בסוף שנות העשרים לאישה בהריון,חושב להתגרש כי לא חש ולא מרגיש כלום פשוט אין אהבה,וזה לא זה. בו בזמן הכרתי מישהי ופרחה בינונו אהבה לא נורמלית שקשה לתאר ורוצים ליישם אותה,לא יודע מה לעשות מצד אחד תקוע במקום שלא רוצה..ואהבה בצד השני...מה לעשות...מה להחליט..

chenby

New member
קשה לי

להיות בעדך בקטע הזה כאשר יש לך אישה בהריון בבית. מצד אחד אני רוצה להגיד לך תחכה עד שהיא תלד אולי תרגיש אחרת מכל ההתרגשות של הילד,ותראה אותה אחרת, מצד שני אני מאוד מרחמת עליה שהיא התחתנה עם מישהו שבמקום להשקיע בה בזמן שהיא בהריון ממך וזה לא עסק פשוט, ואתה הולך ומתאהב תוך כדי במישהי אחרת. אתה לא בסדר, תגיד לי לא לשפוט, אני מתנצלת אני שופטת. לא יודעת מה להגיד לך, אולי כדאי שתהיה כנה איתה ותתן לה את כל התמיכה שהיא צריכה כלכלית ונפשית בשביל לגדל את הילד, ותגיד לה את האמת מגיע לה קצת יותר מזה. לא מרגיש כלום הא? מה הרגשת שהתחתנת? אהבת אותה? אם כן, אז אולי אפשר להחזיר את זה, אם לא התחתנת מאהבה,אז וואלה, בישלת לעצמך ארוחה דשנה. אז שיהיה לך בתאבון בכל מקרה. מאחלת לאישתך המון המון בהצלחה והתמודדות וגדילה וחיים מאושרים - איתך או בלעדיך.

barakii

New member
תגובה

אמרתי לה את האמת....ואולי כן..בישלתי ארוחה..אבל עדיף לחיות בשקר??

chenby

New member
לא עדיף לחיות בשקר

אבל אתה עומד להיות אבא ונראה לי שאתה עדיין לא מפנים את זה כי אתה עדיין חי בשביל עצמך. גבר שעומד להיות אבא מכין את עצמו לחיים שבו הוא לא במקום הראשון. ואת זה אתה צריך להפנים. איך היא הגיבה?? זה נחת עליה בהפתעה? היא בסדר? באיזה חודש היא דרך אגב?

barakii

New member
תגובה

הריון מתקדם...ונחת אולי בהפתעה..4 חודשים אני אומר לה את זה

chenby

New member
מה אתה אומר לה 4 חודשים?

שאתה לא אוהב אותה? שיש מישהי אחרת? שאתה רוצה להתגרש? למה לא התחלת תהליך גירושין? איך התקשורת ביניכם עכשיו? אתם ישנים יחד? כמו שאתה רואה הרבה שאלות..

barakii

New member
תגובה

אומר שלא אוהב,שרוצה להתגרש,תיקשורת לקויה

chenby

New member
אז למה לא עשית שום צעד עד כה?

ולמה דווקא עכשיו אתה כותב?

barakii

New member
תגובה

כי אני לא יודע מה לעשות....דעתי נטרפת עליי..לא מצליח להחליט

chenby

New member
נשמע לי שכבר הגעת להחלטה

אתה לא מפרט יותר מידי, אני לא מבינה איך אתם מעבירים את הזמן על מה אתם מדברים אתם ישנים יחד? אולי תפרט יותר על היחסים שלך עם אשתך ואם אתה מפחד לעזוב אז זה כבר בעייה שלך שאתה צריך לעבוד עליה. אתה אומר תקשורת לקויה עם אשתך, אולי היא מנסה להגיד לך משהו שאתה לא מקשיב לו? זה גם יכול להיות? אל תשכח שהיא יותר קורבן ממך בסיפור הזה, להיות בהריון עם בחילות ובצקות והשמנה והרגשה פיזית לא טובה ובטח היא מרגישה לא מושכת ובכל זה אתה הולך עם מישהי אחרת..אני לא יודעת מה להגיד לך אף אחד לא יכול להגיד לך מה לעשות ובטח ובטח לא לתת לך את האומץ לעשות שינוי - לכאן או לכאן, כמו שאמרתי קודם..בתאבון.

seeyou

New member
אהבה(חדשה) לא נורמלית ?../images/Emo152.gif

אפשר "להבין" כאשר האישה בהריון והגבר קצת "מוזנח" מיני... חסרים הרבה פרטים בטיב היחסים עם האישה וגם איך יצא לך שהכרת את הבחורה החדשה היא ידעה מהתחלת הקשר שאתה נשואי עם אישה בהריון?

דוקא אצלנו כאשר אישתי היתה בהריון

כיבלתי את הטיפול הטוב ביותר (אני מתגעגע).

זאת היתה תשובה ל seeyou, שאמרה

"אפשר "להבין" כאשר האישה בהריון והגבר קצת "מוזנח" מיני..." ממש לא התכונתי לשים מלח. אני פשוט חושב שאין שום קשר בין יחסי המין בזמן ההריון לבין העובדה שהבחור החליט שהוא הולך. היות והבחור מתקמצן במילים ממש אי אפשר לדעת מה קורה שם ולמה באמת הוא הולך כאשר אשתו נושאת את בנו.

barakii

New member
תגובה..

כדי שתבינו..עדיין לא הלכתי לשום מקום,אני עדיין איתה כי לא יודע מה לעשות. מצד אחד במערכת הנישואים מבחינתי אין אהבה ואין רגש...זה לא זה. אני נשאר מתוך התחשבות אבל בתוכי יודע שזה לא נכון להשאר ככה כאשר לא אוהבים באמת. ומצד שני האהבה השנייה,זה לא רומן סוער זו פשוט אהבה אמיתית היא מודעת לכול ומוכנה לקבל את זה ,ומה שאני מתלבט זה מה לעשות..אם חסר לכם פרטים תשאלו בכיף

chenby

New member
חסרים מלא פרטים

כמו התנהלות העניינים בינך לבין אשתך, איך התקשרות ביניכם על מה אתם מדברים אתם צוחקים מתקשרים ישנים ביחד? איך היא מגיבה שאתה אומר לה שאתה לא אוהב אותה? ומה זה נקרא בעיניך התחשבות? האישה השנייה לא מעניינת אותי כרגע...מעניין אותי לדעת איך היחסים עם אשתך למה אתה לא אוהב אותה? אם אי פעם כן אהבת אותה? ומה השתנה בעצם כמה זמן אתם יחד פרטים אתה יודע.. ומה אתה מרגיש לגבי זה שאתה עומד להיות אבא בקרוב זה הכי מעניין אותי כי אתה לא מתייחס לזה בכלל כאילו אתה בהדחקה. כל מה שמעניין אותך כרגע זה מה אתה מרגיש מה אתה לא מרגיש ואתה ואתה, יש דברים כל כך הרבה יותר חשובים ממה שעובר עליך כרגע וזה שיהיה תינוק עוד זמן קצר! שאתה צריך להיות אחראי ואתה לא נשמע לי כזה,יכול להיות שכשאשתך תקבל צירים ותלד ותראה את זה, זה יעלה בך רגשות שלא חשבת שיש בך- כרגע הכל שטויות אשתך והתינוק זה מה שחשוב כרגע, אולי בגלל זה לא עזבת אלא רק דיברת, אתה יודע מילים זאת אנרגיה לפעמים מאוד קשה, ונראהלי שאתה פוגע כל כך באישתך.היא עשתה לך משהו רע? מגיע לה לקבל יחס כזה ממך שבמשך 4 חודגשים רק תשמע שאתה לא אוהב אותה או שיש מישהי אחרת? אתה חושב על ההשלכות של מה זה עושה לה בכלל? או שהשנייה יותר מעניינת אותך ממנה והתינוק? או שאתה רק דואג לעצמך? באמת מעניין אותי

barakii

New member
חן

אני חייב לומר לך שלמרות שאת קוטלת אני אוהב את התגובות שלך. היחסים ככה..בקושי מדברים בקושי מתקשרים..כל דבר ויכוח וריב. אולי אני אגואיסט קצת אבל לפחות אמיתי אני יודע שאני לא בסדר,אבל לעשות משהו שלא שלם איתו בשביל מה?

chenby

New member
אז מה?

אז זה אומר שזה בסדר? אתה עדיין לרגע אחד לא מדבר על התינוק שבדרך, אתה כל כך אבל כל כך אגואיסט, ובסדר לך עם זה (אפילו שאתה אומר שזה לא בסדר אתה מתנהג כאילו אתה בסדר גמור)אם רע כל כך אז תעזוב זה הרי מה שאתה רוצה לשמוע לא כך? תעזוב, תדאג לטפל בילד שלך ולשלם מזונות לאשתך תדאג שיהיה להם כל מה שצריך ותמשיך להיות אמיתי בחיים שלך. ואני קוטלת לא כי אני רוצה, כי מטריף אותי טיפוסים כמוך,שרואים רק את עצמם ואת מה שהם רוצים לראות. אני גם מאמינה גדולה בקארמה ושכל אחד מקבל בדיוק את מה שהוא נותן ואת מה שמגיע לו... שיהיו לך חיים יפים באמת. שלאשתך - גרושתך לעתיד יהיו חיים עוד יותר יפים (מעניין למה כל דבר הוא ריב או ויכוח - בטח נורא כיף לה לחיות עם בעל שדואג להזכיר לה כל הזמן שהוא לא אוהב אותה או רוצה להתגרש) יאללה תתגרש..בשביל זה כתבת לא?

meshi4

New member
אתה חושב לרגע

על הילד שעתיד להיוולד?ילד זה לא משחק צריך לדאוג לו ולעתידו.איפה האחריות שלך כלפיו? וואו.......מילא אם היתה לך התלבטות בקשר ליחסים שלך עם אשתך הייתם מחכים קצת עם ההריון. השנה הראשונה מאופיינת בקשיי הסתגלות אחד לשני.צריך לתת ליחסים סיכוי,להשקיע לרצות להבין אחד את השני.כל שכן שהיא בהריון בחודשים מתקדמים. היא זקוקה לתמיכה והבנה מצידך.גם ככה יש לה המון מתח מהלידה הצפויה ומתווספים לה עוד מתחים.חבל......כי אתה משקיע את האהבה באישה השניה. לדעתי....האישה שהכרת צריכה לדעת שגם בה אתה עלול לבגוד כמו בראשונה.

למעלה