דיוני סדרות #97

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי יצא הפרק הראשון של Ms. Marvel
וממש אהבתי
ואני מאוד מצפה לשבוע הבא
שבוע הבא יהיה לי קשה להחליט אם לקבל את הפרק מהדודים או לחכות יום בשביל דיסני+
(אני כנראה אבקש מהדודים כי אני לא אתפלא אם יהיו בעיות ביום ההשקה)
ממש אהבתי גם האופי הקומיקסי של התוכנית. פאנלים. טקסטים שמופיעים על קירות. הדמויות גיבורי מאשאפ שהופיעו על הקירות שבזמן שקאמלה והחבר שלה נסעו על אופניים.
גם אהבתי מאוד את קאמלה עצמה. ואת הידיד שלה. ובכלל את משפחתה. אבא שלה חמוד. אח שלה בהתחלה נראה כמו בוק דתי, אבל אחר כך התברר שהוא גם חמוד. ואפילו אמא שלה בסך הכל טוב ודואגת לה וזה די חמוד שהיא הכינה לה תחפושת הענק הירוק (אפילו אם זה באמת די מביך לבוא למשהו כזה עם אבא שלך).
קצת עיצבן אותי שבסופו של דבר ההורים שלה לא הסכימו שהיא תלך, אבל היא כן הייתה קצת נוראית אליהם כשהם הציעו את עניין הענק הירוק.

מעניין מה הקטע עם סבתה שלה שאמא שלה מדברת על כך שגם הייתה חולמנית, והיא זאת ששלחה את הצמיד הזה. האם גם היא השתמשה בו? או האם הייתה אגדה משפחתית לגבי הצמיד הזה אבל זה היה רק בגדר אגדה? ולמה יש רק אחד? כי איכשהו אני מיד הנחתי שיהיו שניים, אחד לכל זרוע. אבל אולי בעתיד היא תקבת את השני. או אולי היא תכיר מישהו שיש לו את השני ומשתמש בו...

בכל מקרה רק טעמנו על קצה המזלג מה בעצם הכוחות שזה נותן לה. וגם האם זה נותן את הכוחות האלו רק לה או שכל מי שרוצה יכול להשתמש בצמיד הזה?

ואני מניח שזה שהידיד שלה, ברונו (זה שלא מדברים עליו), הוא סוג של גאון המצאות ישמש אותה במלחמתה ברעים או מה שלא יהיה.

קצת מצחיק אותי שמתייחסים אל הנוקמים כמו לגיבורים לא אמיתיים. כלומר כל הקטע של האוונג'רקון זה לחלוטין קומיקון. אבל ההבדל העצום הוא שבעולם שלהם זה אנשים אמיתיים.

היו המון דברים מצחיקים בכנס וחזרתי כמה פעמים כדי לתפוס אותם ואני מרגיש שלא תפסתי הכל. למשל הקטע עם התחת של קפטן אמריקה. אה וזה שהייתה המנגינה של השיר של קפטן אמריקה מהסרט הראשון (זאת שהייתה ברקע כשהוא היה עושה הופעות פרסום). וmister tree או משהו כזה, שזה מוזר כי הוא כל הזמן אומר שקוראים לו גרוט. וחולצות של Asgard Pride.
ומעניין שהיא מקבלת הרבה מידע מפודקאסטים של סקוט לאנג.

ופעם ראשונה שאנחנו מקבלים קטע אמצע קרדיטים בסוף הפרק - וזה איזשהם סוכנים ממשלתיים (כך זה נראה לפחות) שכנראה ברגע שהם מאתרים מישהו עם כוח הם עוצרים אותו? או משהו כזה? האם הם FBI? שיל"ד? כנראה נגלה.

didalf

Well-known member
כן יש לי את הבעיה הזאת עם ויקטור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן יש לי את הבעיה הזאת עם ויקטור.
עם לאב ויקטור אני כן מתכנן לחכות. בכל מקרה עדיף שאני אחכה לסופש עם הבינג' של כל הפרקים (הייתי רוצה לראות פרק ליום, אבל אני מכיר את עצמי, ברגע שאני אתחיל אני לא אצליח להפסיק)

didalf

Well-known member
עם לאב ויקטור אני כן מתכנן לחכות. בכל מקרה עדיף שאני אחכה לסופש עם הבינג' של כל הפרקים (הייתי רוצה לראות פרק ליום, אבל אני מכיר את עצמי, ברגע שאני אתחיל אני לא אצליח להפסיק)
זה לא שאני אראה את כל הפרקים בבת אחת ביום רביעי אחה"צ אבל 3 ככה בכיף.

רוב הזמן נח

Well-known member
יאיי יצא הפרק הראשון של Ms. Marvel
וממש אהבתי
ואני מאוד מצפה לשבוע הבא
ממש אהבתי גם האופי הקומיקסי של התוכנית. פאנלים. טקסטים שמופיעים על קירות. הדמויות גיבורי מאשאפ שהופיעו על הקירות שבזמן שקאמלה והחבר שלה נסעו על אופניים.
גם אהבתי מאוד את קאמלה עצמה. ואת הידיד שלה. ובכלל את משפחתה. אבא שלה חמוד. אח שלה בהתחלה נראה כמו בוק דתי, אבל אחר כך התברר שהוא גם חמוד. ואפילו אמא שלה בסך הכל טוב ודואגת לה וזה די חמוד שהיא הכינה לה תחפושת הענק הירוק (אפילו אם זה באמת די מביך לבוא למשהו כזה עם אבא שלך).
קצת עיצבן אותי שבסופו של דבר ההורים שלה לא הסכימו שהיא תלך, אבל היא כן הייתה קצת נוראית אליהם כשהם הציעו את עניין הענק הירוק.

מעניין מה הקטע עם סבתה שלה שאמא שלה מדברת על כך שגם הייתה חולמנית, והיא זאת ששלחה את הצמיד הזה. האם גם היא השתמשה בו? או האם הייתה אגדה משפחתית לגבי הצמיד הזה אבל זה היה רק בגדר אגדה? ולמה יש רק אחד? כי איכשהו אני מיד הנחתי שיהיו שניים, אחד לכל זרוע. אבל אולי בעתיד היא תקבת את השני. או אולי היא תכיר מישהו שיש לו את השני ומשתמש בו...

בכל מקרה רק טעמנו על קצה המזלג מה בעצם הכוחות שזה נותן לה. וגם האם זה נותן את הכוחות האלו רק לה או שכל מי שרוצה יכול להשתמש בצמיד הזה?

ואני מניח שזה שהידיד שלה, ברונו (זה שלא מדברים עליו), הוא סוג של גאון המצאות ישמש אותה במלחמתה ברעים או מה שלא יהיה.

קצת מצחיק אותי שמתייחסים אל הנוקמים כמו לגיבורים לא אמיתיים. כלומר כל הקטע של האוונג'רקון זה לחלוטין קומיקון. אבל ההבדל העצום הוא שבעולם שלהם זה אנשים אמיתיים.

היו המון דברים מצחיקים בכנס וחזרתי כמה פעמים כדי לתפוס אותם ואני מרגיש שלא תפסתי הכל. למשל הקטע עם התחת של קפטן אמריקה. אה וזה שהייתה המנגינה של השיר של קפטן אמריקה מהסרט הראשון (זאת שהייתה ברקע כשהוא היה עושה הופעות פרסום). וmister tree או משהו כזה, שזה מוזר כי הוא כל הזמן אומר שקוראים לו גרוט. וחולצות של Asgard Pride.
ומעניין שהיא מקבלת הרבה מידע מפודקאסטים של סקוט לאנג.

ופעם ראשונה שאנחנו מקבלים קטע אמצע קרדיטים בסוף הפרק - וזה איזשהם סוכנים ממשלתיים (כך זה נראה לפחות) שכנראה ברגע שהם מאתרים מישהו עם כוח הם עוצרים אותו? או משהו כזה? האם הם FBI? שיל"ד? כנראה נגלה.
זה בהתחלה נראה קצת מטופש שיש להם צמיד כזה שנותן כוח כזה. מאיפה? אבל נזכרתי בנצחיים. אולי ההוא מהנצחיים בנה להם אותו בשביל הגנה וככה הצמיד עבר מדור לדור.

didalf

Well-known member
דילןןן לידיעתך, בעלי מראיין את האובססיה שלך על האובססיה החדשה שלך (והיא אותו)
1654792465308.png

וואי יש ביס עכשיו ש"ח של חברים כבר כמה חודשים שאני רואה רנדומלית אבל די הרבה אז פתאום לראות אותה מבוגרת ממש מוזר לי.
והוא מהמם כרגיל|מאוהב|

יש גם שיחה עם אנדרו גרפילד וזנדיה, למי שמעוניין.

ובהמשך השבוע עם טום הידלסטון.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
תמר תצליח או לא תצליח להרוג את הגנרל מוחמדי והאם תצליח לברוח ולספק לנו עונה שלישית?

אנה ל.

New member
דחוףף אם יש פה מישהו שרואה!! אני חייבת לדעת אם אני מזמינה משיין בגדים נעליים או שרשראות, האם זה מגיע עם תווית של שיין או משהו כזה שמחובר לבגד?? ואם לא אז איך זה מגיע?

didalf

Well-known member
Queer As Folk 2022 פרק ראשון

אוקי דווקא די חיבבתי את זה.

משעשע אותי ההקבלות למקור - הדמות הראשית שלנו (עם שם שמתחיל ב-ב') יש בסטי זוג לסביות (אוקי אחת טרנס הפעם) שבהריון מתרומה שלו ובדיוק יולדת בפרק הראשון.
והוא פוגש ילד בן 17 שמתגנב למועדון.
ולמועדון כמובן קוראים בבילון. וחוצמזה הכל שונה אבל אלו שני הבסיסים העיקריים של הסדרה המקורית אז מגניב ששמרו על זה גם.

ברודי לא חתיך כמו בריאן אבל הוא חמוד. גם הילדון לא קלטתי את שמו המקורי אז נקרא לו צ'יקי נראה ילד יפה. לפחות הפעם נראה שההפרש ביניהם קצת פחות מ12 שנים. אני ממש מקווה שיתפתח ביניהם סיפור אהבה יפה, למרות שהוא בן 17. אז זה לא הזיז לבריאן, כיום גם לצופים וגם לדמויות עצמן מבינים שזה הרבה יותר בעייתי אז מעניין אותי איך זה יתפתח. ממש רוצה שיהיה לי זוג חדש לשיפ. אבל כלום לא ישתווה לבריאן וג'סטין|מאוהב| אבל שינסו!

חוצמזה כמו שציינתי כבר על הטריילר הגיוון הרבה יותר גדול, כשרוב הדמויות הראשיות שחורות או לטיניות דווקא ויש גם טרנסית ובחור נכה. לרגעים זה מרגיש טיפה מאולץ אבל לא יותר מידי. בתכלס עניין אותי מספיק כדי לא לשים לב יותר מידי לספירת יצוגים כל הזמן.

לא נעים להגיד אבל לרגעים התלבבלתי בין בת הזוג של הטרנסית זאת שבהריון לבחור על כסא גלגלים כי שניהם שחורים עם שיער קצוץ וצבוע ירוק|מובך|

לא הבנתי איך ברודי שחור וההורים שלו לבנים, סתומרת הוא מאומץ או שרק אחד מהם הורה ביולוגי והשני נישואים שניים או משהו? (כי פעם אחת הוא קרא לאמא בשם שלה אבל פעם אחרת אמא|תוהה|) וגם למה היא מוכרת לי האמא? (האבא זה עו"ד ג'ינג'י.... קליף! מסמוך על סול)

הפעם האמא האקסטרה תומכת היא אמא של ג'סטין כלומר הילד בן 17 ולכן הוא ג'סטין. יאוו איזה מתסכל הקטע שהיא מחפשת אותו בבית חולים והוא עובר מאחוריה והיא לא רואה!!!
האם עכשיו צ'יקי יהיה חלק מהחבורה? זה יהיה מוזר אם הוא יבלה עם המורה שלו8-*:-D וגם ההופעת דראג שלו הייתה מגניבה ממש.

לא הבנתי גם איך הבחור בכסא גלגלים ידע להגיד לברודי שהוא אבא אם הוא רק הערב הכיר את כולם? מאיפה הוא ידע שהם קשורים בכלל?

היה ברור שמישהו מהחבורה צריך למות:-(

BJ.gif

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
אז למרות שאין לי חשק לכלום(אבל התחלתי גם ספר, הודות לחברת חשמל!) אמרתי שאני אנסה את זה כי בא לי למצוא מישהו להתעלל בו וזה נראה כמו בחירה טובה, ואני לא רוצה להגיע לספטמבר-אוקטובר שאני חלודה עם ראנטים (גם רשמתי לעצמי באיזה מקום את הכינויים של כולם שאני לא אשכח בקיץ ממלוקקי והציף הסימטרי).

אין פלא שלנטפליקס יש צרות אם הם מפיקים דברים כאלו.

אני דיי בטוחה שזה נכתב על ידי IA שבילתה את כול החיים שלה מול היפים והאמיצים, סדרות תיכון וסדרות של CW.

אז חצי פרק היה מנק' המבט של ג'ולייט(שם גנרי להחריד שישנו בכול סדרת תיכון EVER, והיית מצפה מערפדה לשם קצת יותר מרשים ולא לילדה הממוצעת שאומרת הגומל אם הצליחה לעבור את כול התיכון מתחת לרדאר, אבל אולי זו המטרה?) והיו סתם כול קלישאה כמעט של בית ספר תיכון, רק חסרו המעודדות עושות תרגילים ברקע, כול הדמויות ברקע נראו חסרות יחוד כאילו מישהו קפץ לסוכנות ניצבים ואמר לאחראי "תארוז לי הכול, לקחת". ואז החלק השני היה מהנק' של קאליופי (שם כבר יותר טוב) וזה גם כן היה מונטאז' שלם של קלישאות(לא מהסוג המעניין). אני הייתי משלבת וחותכת בין הסיפורים כדי לבנות מתח ולעשות את הפרק יותר מעניין, במקום להראות את הסיפור פעמיים משתי נק' שונות. כי הם חתכו את הסיפור של ג'ולייט בדיוק שהיא נשכה את קאליופי ואז התחילו אותו מההתחלה מהצד שלה, כאילו WTF.

ג'ולייט רוצה את קאליופי כדי להרוג אותה וגם כי היא נמשכה אליה אחרי שהן החליפו שניים וחצי מבטים, קאליופי עולה אחרי שתי דקות על זה שג'ולייט ערפדה ורוצה להרוג אותה כדי להוכיח למשפחה שלה שהיא מסוגלת ובלה בלה בלה.

הייתי בטוחה שאבא של קאליופי ימות תוך כדי שיחת טלפון, כי לא הייתה לזה שום מטרה או משמעות לעלילה, אבל לא.

אבל אחלה קליפ פתיחה |כן|.

ואני כ"כ הולכת להמשיך, יש בזה אלמנטים של מזוכיזם. מצד שני גם התחלתי את הארי בוש מס' 2 אז יהיה מעניין איך זה יעבוד יחד בימים הקרובים :-D .

מסתבר שזה מבוסס על ספרים, אני עדיין חושבת שרובוט כתב את זה.

זה ממשיך להיות איכסי כזה.

אימא של ג'ולייט ואחותה הגדולה(של ג'ולייט) מרגישות כמו דמויות מהיפים והאמיצים או שושלת, הן כאלו צ'יזיות שזה מרגיש כאילו שכחו לשים תווית כדי להזהיר אנשים שאלרגיים ללקטוז או משהו.

"אוווו, תראו אותי אני רעה בצורה סקסית" *עפעוף ריסים*.

אז המשפחה של ג'ולייט חושבת שהיא הרגה את הבחורה ההיא ובצורה ממש דוחה, ג'ולייט זורמת עם זה ואף אחד לא באמת מבחין שמשהו אצלה לא בסדר.

אין שום כימיה בין קליופי לג'ולייט, ושתי השחקניות ממש גרועות, בכלל כול הקאסט הזה מזעזע. ולחשוב שאליזבת' מטישל הייתה פעם שווה משהו, למה היא מבזה את עצמה?

הם זורקים כול הזמן מושגים, אבל עדיין לא טרחו להסביר, מצד נשי זה אולי עדיף כי כול פעם שהם מסבירים זה תמיד בדרך הכי גרועה שאפשר.

ושאלוהים ירחם, אני מכורה! אני חייבת עוד פרק. אני צריכה לאזן ולקרוא עכשיו פרק בספר, כי אתה הזוועה הזאת אפשר גם ב-10-11 בלילה אבל אני לא יכולה להפסיק. זה כמו לרדת לבד על מיכל שלם של גלידה פרווה בגוונים של צ'רנוויל ועם כ"כ הרבה חומרי טעם וסוכר שאין לזה שום קשר לגלידה אמיתית.

אני אחזור לספר ולעדכן |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| .

(אני מבטיחה שלא שתיתי היום כלום, החומר הכימי היחידי שנכנס אלי לגוף זה קופאין. כי אני יודעת שכולכם כבר מחפשים מי אני באמת כדי לשלוח אותי לגמילה או משהו).

זה מענג, כמו ג'אנק ואני יודעת שעוד מעט אני אתחרט על זה.

פרק קודם כול הציידי מפלצות מופיעים חמושים כדי להרוג את ג'ולייט והמשפחה שלה, ואז הפרק הזה "ערפדי מורשת מסוכנים, צריך להתכונן" כאילו הם אנשי מוסד שיוצאים לחטוף בכיר איראני(לכאורה).

קליופי נשארת עם בייביסיטר מהגיהינום, ידעתי ישר שהוא ינסה לתקוף אותה מינית ברגע שישארו לבד.

אימונים, שמלות מכוערות, טלנובלה גרועה.

אני מתחילה טיפה לחבב את אימא של ג'ולייט, כרגע מתחת לכול הפנינים המזויפות היא היחידה עם אופי מעורר אמפתיה.

אין לי מה לומר, הלכתי לקרוא.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
דילןןן לידיעתך, בעלי מראיין את האובססיה שלך על האובססיה החדשה שלך (והיא אותו)
חח היא ממש לא אובססיה שלי😂
אני פשוט חושבת שהיא עושה תפקיד מדהים בתוכנית הבוקר.
אבל בשבילך ובשביל בעלך אני אצפה בזה כי הם חמודים:-]
(אבל לא עכשיו כי אני צריכה להגיע לעבודה מתישהו לפני רבע שעה🤷🏻‍♀️)
וואי יש ביס עכשיו ש"ח של חברים כבר כמה חודשים שאני רואה רנדומלית אבל די הרבה אז פתאום לראות אותה מבוגרת ממש מוזר לי.
וואי דווקא בדיוק דיברנו על זה השבוע (כי יש לי מישהו בעבודה שמחשיב את ג׳ניפר לאישה הכי יפה בעולם) שהיא לא מתבגרת בכלל. היא בת 53 והיא יפה יותר היום משהייתה בחברים (IMO)
היא באמת משתבחת עם השנים, אז היה לי מוזר מה שרשמת:-D

didalf

Well-known member
חח היא ממש לא אובססיה שלי😂
אני פשוט חושבת שהיא עושה תפקיד מדהים בתוכנית הבוקר.
כן אח"כ קראתי הודעות שלך שוב וקצת בלבלתי בין שני הדברים האלה. אניוואי אבל הסדרה כן אובססיה שלך והיא מדברת עליה, אז חצי צדקתי.

(אבל לא עכשיו כי אני צריכה להגיע לעבודה מתישהו לפני רבע שעה🤷🏻‍♀️)
אופס:-D

וואי דווקא בדיוק דיברנו על זה השבוע (כי יש לי מישהו בעבודה שמחשיב את ג׳ניפר לאישה הכי יפה בעולם) שהיא לא מתבגרת בכלל. היא בת 53 והיא יפה יותר היום משהייתה בחברים (IMO)
היא באמת משתבחת עם השנים, אז היה לי מוזר מה שרשמת:-D
היא עדיין נראית טוב אבל בהחלט רואים שהיא התבגרה (שזה בסדר כאילו זה החיים). אני רואה אותה בחברים והיא עדיין יותר יפה שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Queer As Folk 2022 פרק ראשון

אוקי דווקא די חיבבתי את זה.

משעשע אותי ההקבלות למקור - הדמות הראשית שלנו (עם שם שמתחיל ב-ב') יש בסטי זוג לסביות (אוקי אחת טרנס הפעם) שבהריון מתרומה שלו ובדיוק יולדת בפרק הראשון.
והוא פוגש ילד בן 17 שמתגנב למועדון.
ולמועדון כמובן קוראים בבילון. וחוצמזה הכל שונה אבל אלו שני הבסיסים העיקריים של הסדרה המקורית אז מגניב ששמרו על זה גם.

ברודי לא חתיך כמו בריאן אבל הוא חמוד. גם הילדון לא קלטתי את שמו המקורי אז נקרא לו צ'יקי נראה ילד יפה. לפחות הפעם נראה שההפרש ביניהם קצת פחות מ12 שנים. אני ממש מקווה שיתפתח ביניהם סיפור אהבה יפה, למרות שהוא בן 17. אז זה לא הזיז לבריאן, כיום גם לצופים וגם לדמויות עצמן מבינים שזה הרבה יותר בעייתי אז מעניין אותי איך זה יתפתח. ממש רוצה שיהיה לי זוג חדש לשיפ. אבל כלום לא ישתווה לבריאן וג'סטין|מאוהב| אבל שינסו!

חוצמזה כמו שציינתי כבר על הטריילר הגיוון הרבה יותר גדול, כשרוב הדמויות הראשיות שחורות או לטיניות דווקא ויש גם טרנסית ובחור נכה. לרגעים זה מרגיש טיפה מאולץ אבל לא יותר מידי. בתכלס עניין אותי מספיק כדי לא לשים לב יותר מידי לספירת יצוגים כל הזמן.

לא נעים להגיד אבל לרגעים התלבבלתי בין בת הזוג של הטרנסית זאת שבהריון לבחור על כסא גלגלים כי שניהם שחורים עם שיער קצוץ וצבוע ירוק|מובך|

לא הבנתי איך ברודי שחור וההורים שלו לבנים, סתומרת הוא מאומץ או שרק אחד מהם הורה ביולוגי והשני נישואים שניים או משהו? (כי פעם אחת הוא קרא לאמא בשם שלה אבל פעם אחרת אמא|תוהה|) וגם למה היא מוכרת לי האמא? (האבא זה עו"ד ג'ינג'י.... קליף! מסמוך על סול)

הפעם האמא האקסטרה תומכת היא אמא של ג'סטין כלומר הילד בן 17 ולכן הוא ג'סטין. יאוו איזה מתסכל הקטע שהיא מחפשת אותו בבית חולים והוא עובר מאחוריה והיא לא רואה!!!
האם עכשיו צ'יקי יהיה חלק מהחבורה? זה יהיה מוזר אם הוא יבלה עם המורה שלו8-*:-D וגם ההופעת דראג שלו הייתה מגניבה ממש.

לא הבנתי גם איך הבחור בכסא גלגלים ידע להגיד לברודי שהוא אבא אם הוא רק הערב הכיר את כולם? מאיפה הוא ידע שהם קשורים בכלל?

היה ברור שמישהו מהחבורה צריך למות:-(

צפה בקובץ המצורף 49521
ראיתי אתמול את שלושת הפרקים הראשונים אז אולי קצת יהיה לי בעייתי להגיב לך.
זה נחמד, אבל אני לא מת על זה.
יש דברים שאניח אוהב יותר ויש דברים שפחות

נראה לי שהדבר שאני הכי אוהב זה שווינסטון ונואה צופים בבאפי.
האמת שקצת קיוויתי שאחרי ההתפרצות של נואה על ברודי בסוף הפרק שאולי ברודי יעזוב אבל ווינסטון ימשיך לגור עם נואה.
באופן כללי די מעצבן אותי שזה בנתיים רק 3 פרקים אבל נראה לי שבמהלכם כבר ראינו את ברודי ונואה נפרדים וחוזרים להיות יחד איזה 5 פעמים. עכשיו הם שוב כאילו לא יחד, אבל בטח זה ישתנה עוד איזה פעמיים בפרק הבא.

וכמה זמן נואה ימשיך לא לספר לברודי שהוא היה בקשר עם דדיוס?

מינגוס וברודי הם כמובן ג'סטין ובריאן מהסדרה הישנה - אבל אני אוהב את זה שהפעם ברודי לא ישר נותן למינגוס בערך לעבור לגור איתו.
באופן כללי ברודי הוא גם טיפוס בעייתי לכל החברים שלו, אבל הוא לא מניאק נוראי כמו בריאן.

אני גם אוהב שלמינגוס יש קשר עם נוסף לקבוצה של ברודי בגלל שרות'י היא המורה שלו.

משהו שדי ציפיתי לו זה כל קו העלילה של הפיגוע ירי ואיך זה ישפיע.
אז קודם כל, וזה נשמע מוזר, אבל התאכזבתי שיש שם רק 9 מתים. פשוט בראש שלי זה אמור להיות מושווה לסיפור של הPulse בפלורידה ושם היו כמעט 50 מתים. אולי זה עדיף שזה לא כל כך הרבה.
אבל דבר עיקרי זה שאני לא אוהב את כמעט כל מה שקשור להתייחסות לזה אחר כך. בעיקר כל הקטע עם הבחור הצעיר ההוא (ג'ק קול ג'ורדן) שמשום מה מנחה את כל האזכרות לירי. עשו אותו כל כך כל כך נלעג שזה מגוחך. כלומר אני מבין את סוג האנשים שהוא אמור לייצג, אבל עשו אותו באופן מוגזם לחלוטין.

משהו מוזר קצת זה ההתייחסות להומופוביה בסדרה. היא מצד אחד מרגישה כאילו היא לא קיימת. כלומר לא נראה לי שראינו מישהו אחד באמר משהו הומופובי או אפילו פשוט שהתנהג באופן הומופובי.
כל ההומופוביה שיש היא באקסטרים ועל ידי אנשים שאנחנו אף פעם לא באמת רואים. בפרק הראשון זה כמובן היורה שאנחנו לא יודעים שום דבר עליו ואז בפרק 3 זה אלו שעשו גרפיטי ופוצצו נפצים.
היחידים שהם הומופובים שראינו ממש הם ההורים של דדיוס. אבל איתם אנחנו רק שמענו על זה שהם הומופובים.
אני לא בטוח מה בדיוק הקטע עם זה. האם זה נעשה בכוונה כדי לא לתת במה להומופובים, תוך כדי שכן מתייחסים להומופוביה...

didalf

Well-known member
ראיתי אתמול את שלושת הפרקים הראשונים אז אולי קצת יהיה לי בעייתי להגיב לך.
אתה סתם מעצבן תמיד אפשר להתייחס למה חשבת עד לנקודה מסויימת!!

זה נחמד, אבל אני לא מת על זה.
יש דברים שאניח אוהב יותר ויש דברים שפחות
תיארתי לי

נראה לי שהדבר שאני הכי אוהב זה שווינסטון ונואה צופים בבאפי.
חחחחחח כמובן:-D
*'ג'וליאן אבל לא? ווינסטון זה האבא?

האמת שקצת קיוויתי שאחרי ההתפרצות של נואה על ברודי בסוף הפרק שאולי ברודי יעזוב אבל ווינסטון ימשיך לגור עם נואה.
גוליאן. וכן אני גם.

באופן כללי די מעצבן אותי שזה בנתיים רק 3 פרקים אבל נראה לי שבמהלכם כבר ראינו את ברודי ונואה נפרדים וחוזרים להיות יחד איזה 5 פעמים. עכשיו הם שוב כאילו לא יחד, אבל בטח זה ישתנה עוד איזה פעמיים בפרק הבא.
אני לא חושבת שהם נפרדו וחזרו כמו שהם פשוט היו במצב לא ברור כזה של כן ולא במקביל ועכשיו הוא חתך את זה סופית.

וכמה זמן נואה ימשיך לא לספר לברודי שהוא היה בקשר עם דדיוס?
כן נכון? זה ממש עצוב שהוא לא יכול להתאבל על הבנזוג שלו כמו אדם שאיבד בנזוג.
אגב מה זה השם הזה דדיוס? הייתי בטוחה שזה איזה כינוי בסגנון דאדי כזה אבל השוטרת בפרק הראשון אמרה את זה כשם הרשמי שלו וגם אח"כ בעצרות וזה8-*

מינגוס וברודי הם כמובן ג'סטין ובריאן מהסדרה הישנה - אבל אני אוהב את זה שהפעם ברודי לא ישר נותן למינגוס בערך לעבור לגור איתו.
כן... לא. כבר פרק 3 מתוך 8 ובקושי יש ביניהם קשר:-[
ולאן הוא יתן לו לעבור לגור איתו אין לו בית אפילו:-D יש יותר סיכוי כבר שברודי יעבור לגור אצל מינגוס (עוד שם מוזר) ואמא שלו:-D

באופן כללי ברודי הוא גם טיפוס בעייתי לכל החברים שלו, אבל הוא לא מניאק נוראי כמו בריאן.
אתה מניאק נוראי:-[:-[:-[
ברודי הרבה יותר אנוכי!

אבל דבר עיקרי זה שאני לא אוהב את כמעט כל מה שקשור להתייחסות לזה אחר כך. בעיקר כל הקטע עם הבחור הצעיר ההוא (ג'ק קול ג'ורדן) שמשום מה מנחה את כל האזכרות לירי. עשו אותו כל כך כל כך נלעג שזה מגוחך. כלומר אני מבין את סוג האנשים שהוא אמור לייצג, אבל עשו אותו באופן מוגזם לחלוטין.
דווקא אני אוהבת את זה שהם לא רוצים להתאבל בדרכים המקובלות אלא בדרך שלהם שזה לחגוג את החיים של מי שמת.
אהבתי איך קישטו את הכד של דדיוס. והסוף כשהם העיפו את האפר באוויר ביחד היה ממש יפה.

משהו מוזר קצת זה ההתייחסות להומופוביה בסדרה. היא מצד אחד מרגישה כאילו היא לא קיימת. כלומר לא נראה לי שראינו מישהו אחד באמר משהו הומופובי או אפילו פשוט שהתנהג באופן הומופובי.
כל ההומופוביה שיש היא באקסטרים ועל ידי אנשים שאנחנו אף פעם לא באמת רואים. בפרק הראשון זה כמובן היורה שאנחנו לא יודעים שום דבר עליו ואז בפרק 3 זה אלו שעשו גרפיטי ופוצצו נפצים.
היחידים שהם הומופובים שראינו ממש הם ההורים של דדיוס. אבל איתם אנחנו רק שמענו על זה שהם הומופובים.
אני לא בטוח מה בדיוק הקטע עם זה. האם זה נעשה בכוונה כדי לא לתת במה להומופובים, תוך כדי שכן מתייחסים להומופוביה...
וואלה, מעניין|תוהה| אולי זה כי העולם שאנחנו חיים בו נהיה מאד קיצוני, עם פתיחות מוחלטת בצד אחד ואנשים שנהיים יותר ויותר היסטריים מזה מצד שני. כבר אין ביניים.
וואי ואיזה נוראים ההורים של דדיוס שלא מוכנים לקבל את הגופה שלו אבל כן מכונית:-[:-[
אבל למרות שהגיע להם מה שברודי עשה למכונית זה גם הטריף אותי כי זה מעשה כ"כ מטומטםםםם ופלילי ובקלות יכלו לעצור אותו על זה הוא אפילו לא ניסה להסתתר. אבל אהבתי איך ששמו ברקע גרסה מגניבה להאוס אוף די רייזינג סאן שכמובן על ניו אורלינס.

אני קצת לא מבינה למה רות'י ושר עשו ילדים אם רות'י כ"כ לא בעניין של זה נראה. כאילו זה לא שהם נכנסו להריון בטעות זה תהליך עם הרבה מחשבה הייתי מצפה שהיא תבוא לזה מוכנה. או שהיא הייתה מוכנה והירי ערער אותה? כי היא נראית כ"כ לא בעניין.

מילי08

Well-known member
ביום שישי נפלתי על פרק כלשהו מעונה 10. ראיתי מהאמצע והיה לי קרינג' נוראי

מישהי תפסה אותי עכשיו לאיזה חצי שעה וגמרה לי את הזמן הפנוי בעבודה להיום

dilia snake

Well-known member
טוב אז ככה:

קוראים לה ג'ולייט, כי יוצאים מנקודת הנחה שהצופים מטומטמים ולא יבינו שזה טייק נוסף על רומיאו ויוליה. תמיד חשבתי שהסיפור הזה סובל מאובר הייפ, אבל מה אני יודעת?

אז הציידים הולכים למסיבה של ג'ולייט כדי להרוג את כולם, ג'ולייט מתוודה שהיא לא הרגה אף אחד בפני אימא שלה ודווקא האימא שלה יוצאת בסדר, אז אלינור (האחות הגדולה) חטפה את קאל כדי שהיא תהרוג אותה. הציידים צריכים לעבוד על אגדות העם שלהם, כי הנשק שלהם שווה לתחת והיחידי שהם פוגעים בו זה אבא של ג'ולייט.

הם צריכים להסביר כמה דברים, אם ערפדי מורשת שונים לגמרי מערפדים רגילים למה הם מזדקנים? או שהם פשוט מזדקנים לאט יותר? זה לא ברור בני כמה כולם באמת(חוץ מזה שג'ולייט בת 16).

אבא של ג'ולייט שהוא ערפד-מומר נפגע, אלינור שהיא כלבה שרק כוח מעניין אותה עושה עיסקה שהיא תתחתן עם אחד הבנים של הבחור שאימא שלה הייתה אמורה להתחתן איתו כדי להציל את אבא שלה, סבתא מהגיהינום מסכימה, משהו עם נחש.

תוך כדי שיחות על האירוסין עם בחור שברור שהוא אלף רמות מתחת לאלינור, אלינור סוג של מתחרטת ואז סבתא מדברת שיט על המשפחה, אז מפה לשם האבא טורף את סבתא ואימא של ג'ולייט ממש קול עם זה כי היא כזה "אלינור עכשיו שאת שומרת בהתמתנה את לא חייבת כלום".

ג'ולייט מצילה את קאל מהפסיכי, הן לוקחות אותו לבן שיפטר איתן מהגופה, רק שהוא לא באמת מת ואז מפה לשם ג'ולייט מנקזת אותו, מול בן וקאל.

הן הולכות לתיכון שלהן(????????) אחרי שהן ברחו מכולם, ואז משכנעות את ההורים שלהן לתת להן להיות נורמליות.

התיכון יש אזעקת מפלצות(????????????) אבל בן עושה עניין רציני מזה שג'ולייט ערפדה ואז גם ג'ולייט אומרת לו שהבחור שהוא שוכב איתו לא באמת בקטע שלו ורק מנצל אותו כי הוא מפחד שיחשבו שהוא הומו, יש זומבית שזו הבחורה שג'ולייט העמידה פנים שהיא הרגה, היא הורגת את הבחור שלבן יש קראש עליו(ידעתי ישר שככה זה יגמר, אני מחכה לרגשי האשמה של בן) ואז ג'ולייט וקאל הורגות אותה יחד.

ואז מסתבר שאוליבר, האח הפסיכי של ג'ולייט עומד מאחורי הכול, כדי לנקום באימא שלו (מרגו) ואלינור.

זה הריקאפ בסדר לא הגיוני.

-מישהו צריך לספר להם איך קליפאנגרים אמורים לעבוד, הם לא יכולים לעשות קליפאנגר אחרי קליפאנגר ואז לא להמשיך בפרק הבא מנקודה אחרת לגמרי, זה נותן תחושה שמרמים אותך, ואז הם מאבדים את הצופים, כי אנשים לא טיפשים למרות שהם רואים מרצונם החופשי את הסדרה הזאת.

-המשחק, הדיאלוגים, הכול ממשיך להיות גרוע, והשיא עכשיו זה האח של ג'ולייט.

-אבל האפקטים סבירים + והמוזיקה דווקא סבבה(ככה זה שמחפשים דברים טובים בכוח).

-אם אני הייתי מנהלת את העניינים, הייתי משאירה רק את הרומן ולא מוסיפה טוויסטים מיותרים.

למעלה