דיוני סדרות #49

מילי08

Well-known member
היא שינתה את דעתה ברגע שהיא קלטה שהאופל הלך והרג את כולם(כולל המשפחה שלה שגרה בעיר שהוא החריב) ואחרי שעד אותו רגע כולם היו בטוחים שהוא הולך להשתמש בכוח של אלינה כדי להיפטר מהקפל.
נכון, אבל לא היה כאן תהליך. כשהולכים באופן עיוור אחרי מישהו שמעריצים, אני לא חושבת שאפשר לשנות את הדעה באופן כל כך פתאומי ומהיר.
הוא גשש, זה מה שהם עושים.
אוקיי, סבבה
האמת? אני לא חושבת שהשחקן כזה חתיך |פנים| .
הוא לא..
ואת לא מסתבכת איתי, אם לא אהבת את זה זו זכותך המלאה |חיבוק| .
מותק שאת |מאוהב|

הסדרה הזאת הייתה ממש נקייה, בקושי היו נשיקות, שלא נדבר על מין או עירום, אפילו בערוץ הילדים מראים יותר|פנים|. בעונה הבאה הם כ"כ חייבים לי הרבה יותר, בעיקר את הנשיקה בין אלינה למאל.
נכון :-D
וזו רק אני או שלפי המבטים בינה לבין קאז הולך להיות ביניהם משהו?
הייתי בטוחה שיקרה משהו כבר בעונה הזאת. אבל כמו שכתבת למעלה...
זה תלוי אצלי בזוג עצמו ובסוג של הסדרה. ובמקרה הזה התחושה היא ש"הינה הולך לקרות משהו" עם כול המבטים והרמיזות ובסוף לא קורה כלום וזה מאכזב, בעיקר בכול מה שקשור לאלינה ומאל, הגיונית לסדרה ולשניהם זה דרש שתהיה נשיקה לפחות בפרק האחרון. אני בטוחה שלא הייתה בעיה למצוא חצי דקה עבור זה.
לגמרי. זה בילד אפ למשהו שלא קרה

Lhuna3

Well-known member
ראינו בפרק הראשון שטרו ופננס נוסעות בכרכרה שמסיע אותה נהג רובוט כזה. כלומר זה לא משהו סטנדרטי לאוכלוסייה, אבל זה משהו סטנדרטי שהקבוצה הזאת משתמשים בה. היא ידעה שהיא נוסעת בכרכרה שמוסעת על ידי רובוט כזה.
וואלה, אז מי המציא את זה? מאיפה זה בא? זה ממש מוזר לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואלה, אז מי המציא את זה? מאיפה זה בא? זה ממש מוזר לי.
פננס כמובן. כמו מיליון דברים אחרים מתקדמים שיש להם.
לא היו צריכים להבהיר שפננס יצרה את הרובוט שמסיע כרכרה כשכן הבהירו שהיא יצרה עשרות דברים אחרים.

dory30

Well-known member
אין ספק, הסדרה המקומית הכי מרעננת שיש כיום. הפרק החמישי מתמקד בניסיונה של נועה לבדוק מי כתבה לה את המכתב ובכשלונו של כפיר לעבור לתפקיד נחשק יותר בבסיס אחר. מה שכן, לא נשמע לי הגיוני שמצליחים להחביא את האח של חגית מכולם. נשמע לי יותר מד"ב ממציאות קיימת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ראיתי מאז פרק 1, אבל בכל זאת
אחיין שלי טוען שזה די ברור שהדמות הראשית היא לסבית. אחיינית שלי הייתה בשוק מהרעיון, אבל אחרי כמה הסברים היא הסכימה שאולי מרמזים על זה.
מה אתם אומרים?

Lhuna3

Well-known member
המפקדת פרק 5
אחיין שלי טוען שזה די ברור שהדמות הראשית היא לסבית. אחיינית שלי הייתה בשוק מהרעיון, אבל אחרי כמה הסברים היא הסכימה שאולי מרמזים על זה.
מה אתם אומרים?
בפרק 5 אכן נראה לי שזה מה שרמזו לנו. לא בטוחה אבל ככה אני מבינה את האופן שבו היא התייחסה בסוף אל המכתב. אחרת אני לא יודעת איך לפרש את הסצינה האחרונה.

didalf

Well-known member
ברוקלין 99 עונה 2

איך אני אוהבת את הטרופ של "אנחנו אנדרקאבר ומשחקים זוג אופס אנחנו צריכים להתנשק":-P::-D
אבל יאיי בסוף הפרק שג'ייק ואיימי התנשקו באמת שמחתי יותר משציפיתי, חמודים|מאוהב|

כבר חשבתי אם אני כבר כותבת לכתוב עוד מחשבות אבל אני לא זוכרת מה חשבתי8-* אז זה הכל:

*זה עדיין נחמד לי מספיק אבל לא ממכר שזה גם נחמד. כאילו אני יכולה להעביר כמה ימים בלי לראות פרק אם אין לי זמן בלי להתחרפן.
*אני הכי אוהבת את הקולד אופנינג של הפרקים זה תמיד החלק הכי מצחיק. צחקתי בקול רם כמה פעמים.
*2 עוונת ואני עדיין לא זוכרת מי זה סקאלי ומי זה היצ'קוק|חבול|
*תוהה אם הקפטן החדש זאת וונץ'. איזה מרושע לסיים ככה עונה. מזל שאני לא צריכה לחקות שנה:-P: אבל בכל מקרה פרק שניים גג הולט חוזר בטוח. עריכה: אז לא וונץ'. ביל היידר מת ועכשיו זה ריאן אוריילי|זורו|

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
*זה עדיין נחמד לי מספיק אבל לא ממכר שזה גם נחמד. כאילו אני יכולה להעביר כמה ימים בלי לראות פרק אם אין לי זמן בלי להתחרפן.
אני חושבת שגם אני הייתי ככה. אבל כשהעונות התקדמו גיליתי שאני ממש נהנית ממנה, ואפילו פרלטה כבר לא מעצבן אלא חמוד.
אבל כן, אין בה את המימד הממכר של סדרות אחרות ובכל זאת מדי כיף לחזור אליה
אבל יאיי בסוף הפרק שג'ייק ואיימי התנשקו באמת שמחתי יותר משציפיתי, חמודים|מאוהב|
זה היה ממש מרגש! אני אוהבת שלא מרחו את זה יותר מידי בקטע של will-they-won't-they
*2 עוונת ואני עדיין לא זוכרת מי זה סקאלי ומי זה היצ'קוק|חבול|
גם אחרי צפייה חוזרת בכל העונות אני עדיין לא זוכרת :-D
אחת הדמויות! והדינמיקה שלה ושל הולט מענגת. אני מתה על קירה סג'וויק

מילי08

Well-known member
אז היה לי עוד פחות זמן מהרגיל בימים האחרונים וההספק מאוד דליל.
התחלתי את עונה 2 של Disenchantment החמודה. לא ממכרת אבל.. חמודה. אין לי דרך אחרת להגדיר אותה.
ניסיתי גם איזו הצעה שצצה לי בנטפליקס - Deadly Class, שעל פניו אמורה להתאים לי - מבוססת על קומיקס, ועם הרבה אומנויות לחימה, אבל בחצי הפרק הראשון מיציתי כי הרעיון הוא
להכשיר רוצחים לשם רצח. לא היה נראה שזה מאבק של טובים ורעים אלא סתם אלימות ורשעות שאני לא אוהבת

אתמול בערב חיפשתי משהו שיהיה לי כיף לראות ולא ארוך מידי, ומצאתי ברשימת הצפייה שלי את Lovesick והתאהבתי! עוד סדרה שהפרומו שלה ממש לא עושה איתה חסד כי הוא לא עושה חשק להתחיל אותה. בקיצור -אני ממש ממש שמחה שהתחלתי והיא הופכת להיות אחת הפייבוריטיות שלי.
לונה, ראיתי שגם את אהבת אותה. יאיי, אני אוהבת שיש לנו טעם דומה.
יש בה וייב שמזכיר קצת (בקושי) את please like me - בקטע של שלושה חברים / שותפים לדירה בשנות העשרים שלהם שמחפשים את עצמם, והדמות הראשית היא גם בלונדיני קצת גמלוני.
הדמויות מאוד חמודות ו relatable. אפילו הדוש, שהוא סופר דוש בהגדרה, הוא למעשה אחד החמודים שאי אפשר לשנוא. היא הצליחה להצחיק אותי לא מעט ולרגש ובעיקר להיות מהנה.

dilia snake

Well-known member
זה מסוג הפרקים שצריך לבוא עם אזהרת צפייה שהפרק מכיל פרק של NCIS לוס אנג'לס על כול הרע.

אז הם התעלמו לגמרי מכול מה שקרה מתי שזה לא היה לפני חודש ופשוט המשיכו הלאה. הגיוני סה"כ, חודש לך תזכור.

למה כ"כ קל לפרוץ לטלפון של פאטימה? הם לא אמורים להסתובב עם הגנה על הטלפונים שלהם?

הטכנולוגיה הזאת דיי מפחידה.

עוד תזכורת לא מעניינת לזה שקנזי לא מצליחה להיכנס להריון |ישן|.

בלה בלה בלה רוסיה זה פויה עוד קטע לא מעניין של דיקס וקנזי וגמרנו את הפרק.

פייק פאטימה מנסה לגרום להם לשלוח להם קבצים ולפתות אותם לאיזה מקום עם האסיר שלהם. אבל הם לא יראו לנו איך הצוות עלה על זה, כי זה אמור להיות טוויסט או משהו. אנחנו נשארים עם תחושה שפספסנו רבע פרק. יופי של כתיבה תסריטאית! אני יודעת שאי אפשר להכניס הכול לפרק, אבל א' אם זה לא מתאים לפורמט של 40 דק' אל תעשו את זה וב' תשיגו כותבים טובים שיצליחו להתאים את העלילות שלכם לפורמט וג' אל תגרמו לצופים שלכם להרגיש מטומטמים.

didalf

Well-known member
זה היה ממש מרגש! אני אוהבת שלא מרחו את זה יותר מידי בקטע של will-they-won't-they
מממ כן אבל התבאסתי קצת שמיד הם גם סיפרו לכולם. בד"כ מושכים טיפה את הקטע של זוגיות סודית וזה החלק הכי כיפי כשהכל רומנטיקה בהחבא ונשיקות בחדר סודי בעבודה וכאלה. ופה זה היה חצי פרק וכבר הם סיפרו לכולם בלית ברירה. כי ברגע שהזוגיות בחוץ זה כבר נהיה רגיל כזה ומפנים אותם לעלילות אחרות ובאמת הם בקושי התנהגו כמו זוג בשאר הפרקים הם בקושי באותה עלילה אפילו.

גם אחרי צפייה חוזרת בכל העונות אני עדיין לא זוכרת :-D
טוב לדעת:-D

Lhuna3

Well-known member
אתמול בערב חיפשתי משהו שיהיה לי כיף לראות ולא ארוך מידי, ומצאתי ברשימת הצפייה שלי את Lovesick והתאהבתי! עוד סדרה שהפרומו שלה ממש לא עושה איתה חסד כי הוא לא עושה חשק להתחיל אותה. בקיצור -אני ממש ממש שמחה שהתחלתי והיא הופכת להיות אחת הפייבוריטיות שלי.
לונה, ראיתי שגם את אהבת אותה. יאיי, אני אוהבת שיש לנו טעם דומה.
יש בה וייב שמזכיר קצת (בקושי) את please like me - בקטע של שלושה חברים / שותפים לדירה בשנות העשרים שלהם שמחפשים את עצמם, והדמות הראשית היא גם בלונדיני קצת גמלוני.
הדמויות מאוד חמודות ו relatable. אפילו הדוש, שהוא סופר דוש בהגדרה, הוא למעשה אחד החמודים שאי אפשר לשנוא. היא הצליחה להצחיק אותי לא מעט ולרגש ובעיקר להיות מהנה.
|כן| יופי שהתחלת ואהבת, זו באמת סדרה ממש חמודה ומהנה!
מסכימה איתך לגבי הוויב גם והדמויות.

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X11

השיר של האנשים בפסיכולוג היה חמוד. חח איזה בדיחה חסרת טאקט זואי|פנים| מסכנה אפילו כשהיא באה לטפל בצרות שלה היא שומעת צרות של אחרים.

אז זואי מנסה להקדיש סופ"ש לסיימון שכמובן משתבש, מתחיל במרתון תחפושות וטפ?:-D וואי אבל הדונט סטופ מי נאו ממש הצחיק אותי:
-דבר ראשון כי כולם רקדו ושרו חוץ ממקס:-D
-היה שם חד קרן ורוד שרקד חנק אותי מצחוק:-D:-D
-בסוף איכשהו זואי על הכתפיים של סיימון רוקדת עקום רצח גם:-D
החד קרן אבל הכי הצחיק אותי.
אני לגמרי עם זואי ומקס מי אתםםםםםםם אנשים שרצים בשביל הכיף ולמה אתם לא מתים??:-[ לול זואי אח"כ עם הרגל בקרח:-D
רוז מציעה למקס לעבור לניו יורק לתקופה וכשהוא התחיל לשיר קיוויתי שזה שיר על זה שלא בא לו לעבור אבל זה דווקא שיר על זה שמאד בא לו לעבור לניו יורק:-(
זואי מתחרפנת מזה שמקס רוצה לעבור ועושה בושות. למחרת היא מנסה לפצות את סיימון אבל הוא שר משהו על זה שהם בבעיה? לא הבנתי. ובסוף מקס אומר לזואי שהם לא יכולים לעשות את זה יותר ושהוא צריך להתחרחק ממנה;-( לאאאאא:-(. אוף כשהיא התרחקה קיוותי שהוא ישיר משהו עליה אבל זה עדיין השיר על ניו יורק.
חשבתי שפרק הבא הוא האחרון אבל יש 13 אז אני מניחה שהוא יעבור ועונה הבאה (בתקווה שתהיה|הלוואי|) תתחיל כשהוא חוזר אחרי כמה חודשים (|הלוואי|)

זואי גם שומעת את פרי שר והוא לחוץ מהמפגש של מו עם האקס שלו אבל הם דווקא מסתדרים מצוין. לא הבנתי אז מה הבעיה של פרי, קשה לו עם זה שמו מתלבש כאישה? זה מה שהוא אמר? זה קצת מוזר אז שהוא נמשך אליו מלכתחילה לא?
חוצמזה פעם ראשונה התייחסו לאיך מו מעדיף שיקראו לו. תמיד היה נראה שאנשים פשוט יודעים וכאילו זה עולם נחמד ואוטופי אבל זה די מבלבל כשפוגשים אותו לראשונה ואהבתי שבראד שאל ומו אמר שהוא מעדיף "הוא" אבל גם "היא" ו"הם" תופס.

אוף הבעיה של הסדרה הזאת היא עלילות בלי זואי כי אז לליף אין למי לשיר!!! אתם יודעים שאני מאוהבת בזואי ומגינה עליה על הכל אבל זה די מניאקי להשאיר את העובדים שלה סופ"ש בשביל המצגת כשהיא מבלה. נוט קול. אולסו אני גם רוצה טלפון מעופף. למרות שאין לי מושג למה זה טוב8-*
וגם טובין וזאתי סופסוף התנשקו זה היה ברור מהשניה שהם נכנסו לחדר להתעצבן וגם יאיי! חמודים. ולול אבל הקטע שטובין מספר לליף. איך הם קפצו כמו ילדים:-D ואז נזכרו שזה חלון שקוף וכולם רואים אותם:-D:-D

מגי אולי מכורה להימורים אבל לא והיא הרוויחה מלא כסף, גוד פור הר. שיר חמוד.

didalf

Well-known member
המפקדת פרק 6

אני מתה על צימר|מאוהב|
וואי הפרצוף הנבגד שלה כשהיא הבינה שספיר שוכבת עם כפיר שבר אותי:-(

וזה שלא הזמינו את נועה לערב פלוגה עצוב. וערבה אוכלת לבד גם שוט עצוב:-(

טוב היה ברור שנועה בקטע של שמרית ושהקטע במשרד שלה זה פנטזיה אבל אני מופתעת שבסוף הן באמת התנשקו8-* מסכנה נועה נראה לי היא בהתקף חרדה עכשיו.
שמרית ממש מתוקה. נראה לי. לא בטוחה אם היא באמת מתוקה או מניאקית שיודעת מה נועה מרגישה כלפיה ומשתמשת בזה? אני מקווה שבאמת מתוקה כמו שהיא נראית.
גם מסכנה שמרית איזה ילדות קקות:-( אבל כאילו מי יוצא עם מגבת מהמקלחות מתלבשים כבר שם8-* נראה לי לא זוכרת כבר אבל לא נראה לי סביר להסתובב בפלוגה במגבת.

הצחיק אותי הבנות שממציאות תירוצים ואז ההיא באה "הפלה":-D
וגם הילד שרצה להתאבד אחרי הסיפור של נועה שאני לא בטוחה אם היה אמיתי או לא אומר לה "ונתנו לך להיות קצינה?":-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מגיב על הפלייליסט של זואי
אזהרת חפירה ⛏️
קודם כל אני יודע שהייתי לא מעט ביקורתי על הסדרה העונה הזאת,
אז אני שמח לומר שהפרק הזה ממש ממש אהבתי. לא מאה אחוז על העלילה, אבל אני חושב שאולי זאת פעם ראשונה שאני אהבתי לחלוטין את כל השירים ברמה שאני אשמח עכשיו לעבור ולשמוע את כולם שוב. (ותכלס עשיתי את זה חלקית עכשיו וזה בסדר כי יש לי יום חופש מחר ואז מה אם אני גם אמור להגיש את העבודה שלי מחר תרדו ממני).
ברובו גם אהבתי את העלילה של הפרק אם כי היו לי כמה בעיות.
השיר של האנשים בפסיכולוג היה חמוד. חח איזה בדיחה חסרת טאקט זואי|פנים| מסכנה אפילו כשהיא באה לטפל בצרות שלה היא שומעת צרות של אחרים.
יש לי כל כך הרבה בעיות עם הסצנה הזאת.
והראשונה היא שמה זה לכל הרוחות החדר המתנה הזה שבו 7 אנשים שונים מחכים לפסיכולוג. זה אומר שזה משרד של 7 פסיכולוגים שונים? זה פשוט נשמע מוזר.
עכשיו כמובן שזואי סופר מוזרה שהיא שואלת מישהו למה הוא שם. וזה שהיא לא הייתה אצל פסיכולוג בעבר זה לא תירוץ כי מי לכל הרוחות שואל מישהו שהוא לא מכיר דבר כזה. ויחד עם זה גם התגובה של האישה לידה הייתה מוזרה לחלוטין "יש חוקים על חיסיון בטיפול" איך זה קשור? זה לא שאסור לאנשים לספר על מה שהם דיברו בטיפול וזה לא שזואי דרשה לדעת.
אבל נשים את זה בצד כי השיר שבכלל לא הכרתי היה ממש טוב וגם ביצוע ממש טוב.
ואגב זיהיתי מיד את הבחור לידה כי זה נוח גאלבין, שחקן הומו שכיכב בסדרה The Real O'Neals (שתי עונות) ועכשיו משחק בתפקיד מתמשך ב"הרופא הטוב". וגם לזמן קצר החליף את בן פלאט בתפקיד הראשי בהצגה Dear Evan Hansen. הוא גם עשה פעם ראיון שבו הוא יצא שמוק לחלוטין, אבל הספקתי להתגבר על זה.
הספקתי לחשוב שיכול להיות מגניב אם הוא יהיה דמות חוזרת לפני שהבנתי שהוא בטח נעלם כמו שכן אוסטרלי.
אז זואי מנסה להקדיש סופ"ש לסיימון
כל הקטע שזואי מנסה להיות חברה טובה יותר אל סיימון היה כל כך קרינג'י. ואפילו בלי קשר להזמנת אוכל שהתפשלה לה ואפילו לפני שהיא נעשתה מוזרה לגבי זה שסיימון עוזב, היא פשוט הייתה גרועה בזה. ואני לא אוהב אותה עם סיימון, אבל עדיין עצוב לי עליו שהיא כל כך מוזרה איתו.
ולכל הרוחות שתספר לו כבר על הכוח שלה כי ככל שהיא שומרת את זה ממנו יותר זמן זה יהיה נוראי יותר כשהוא יגלה.
אז כן, התחלתי לרחם על סיימון.
ואז הוא עושה ביצוע מעולה של Suspicious Minds של אלביס, מהסוג שהסדרה עושה באופן מעולה שגורם לי לחשוב על המילים של שיר שאני חשבתי שאני מכיר טוב.
אבל זואי הורסת ומפריעה לו באמצע. חוצפנית.
למחרת היא מנסה לפצות את סיימון אבל הוא שר משהו על זה שהם בבעיה? לא הבנתי.
מוזר שכתבתי את זה ורק אז קלטתי שכתבת שלא הבנת את זה. השיר אומר שהם תקועים במלכודת - הוא לא יכול לעזוב כי הוא אוהב אותה, אבל הם לא יכולים להמשיך להיות ביחד עם יש להם Suspicious Minds - כלומר אם הם חושדים זה בזה בחוסר נאמנות. (בעצם למה שסיימון מתכוון שהוא לא יכול לבטוח בזואי, אבל בשיר המקורי האדם ששר מדבר על כך שהאישה לא בוטחת בו וחושבת שהוא לא נאמן)
מתחיל במרתון תחפושות וטפ?:-D וואי אבל הדונט סטופ מי נאו ממש הצחיק אותי:
-דבר ראשון כי כולם רקדו ושרו חוץ ממקס:-D
-היה שם חד קרן ורוד שרקד חנק אותי מצחוק:-D:-D
-בסוף איכשהו זואי על הכתפיים של סיימון רוקדת עקום רצח גם:-D
החד קרן אבל הכי הצחיק אותי.
כן זה היה ביצוע נורא מצחיק (ושיר מאוד טוב) ועם כל התחפושות האלו. דווקא לא זכור לי החד קרן.
קצת חבל שמקס לא שר ורקד כי הוא מעולה, אבל יחד עם זה האפקט של זה שכולם שרים מסביב ורק הוא ממשיך לעמוד כאילו הוא באמצע שיחה עם זואי היה ממש טוב.
אני גם מאוד אוהב שדווקא איתו היא הכי קולטת מיד גם מה הוא מרגיש וגם מה הוא לא מרגיש. ובגלל שהוא יודע על הכוחות שלה אז היא יכולה להתעמת איתו על זה. כאן כמו עם עניין ניו-יורק. וזה לחלוטין לא הוגן כלפיו, אבל אני אוהב את זה.
וממש אהבתי את סיימון ורוז בקטע הזה ועכשיו בצפייה חוזרת חשבתי שאולי שהם יהפכו להיות זוג וזה יפתור לנו שני בעיות באבן אחת.
אני לגמרי עם זואי ומקס מי אתםםםםםםם אנשים שרצים בשביל הכיף ולמה אתם לא מתים??:-[
אני גם לא מבין את זה.
רוז מציעה למקס לעבור לניו יורק לתקופה וכשהוא התחיל לשיר קיוויתי שזה שיר על זה שלא בא לו לעבור אבל זה דווקא שיר על זה שמאד בא לו לעבור לניו יורק:-(
גם אני חשבתי שזה הולך לכיוון של זה שהוא לא רוצה והתעצבתי לשמוע שהוא רוצה.
ואז חשבתי שלפחות זואי באמת עדיין נמשכת אליו עם כל הקטע של איך שהיא התנהגה לגבי זה,
אז די התאכזבתי שהפסיכולוג שלה הסביר את זה שהיא כנראה פשוט לא רוצה לאבד עוד מישהו מהחיים שלה.
ובסוף מקס אומר לזואי שהם לא יכולים לעשות את זה יותר ושהוא צריך להתחרחק ממנה;-( לאאאאא:-(. אוף כשהיא התרחקה קיוותי שהוא ישיר משהו עליה אבל זה עדיין השיר על ניו יורק.
אבל לפחות בקטע הזה ברור שסיימון עדיין רואה שיש בינהם קשר עם נגיעות רומנטיות. זה שהוא רוצה להתרחק ממנה אומר שיש שם משהו עדיין וזה טוב.
זואי גם שומעת את פרי שר והוא לחוץ מהמפגש של מו עם האקס שלו אבל הם דווקא מסתדרים מצוין. לא הבנתי אז מה הבעיה של פרי, קשה לו עם זה שמו מתלבש כאישה? זה מה שהוא אמר? זה קצת מוזר אז שהוא נמשך אליו מלכתחילה לא?
מה מפריע לכבאי? לא הבנתי.
קודם כל השיר שפרי שר זה השיר Unwell שאני מאוד אוהב ונמצא בפלייליסט קבוע שלי אז אני שומע המון. מאוד אהבתי אבל שהביצוע של פרי הוא מאוד מאוד שונה גם איטי יותר ובעיקר עם הקול העמוק מאוד הזה שיש לו וזה נתן נופח אחר קצת.
כמו שקורה לא מעט (ותכלס היה הגיוני שהיה קורה יותר) זואי מנחשת לא נכון את הסיבה לשיר של פרי וחושבת שזה מהמפגש של האקס ומו ונראה לי שפרי הולך עם זה פשוט כי הוא ג לא רוצה להודות בפני עצמו מה הוא מרגיש.
ודווקא הבנתי למה הוא מתכוון. בתור גבר עם מקצוע גברי וקול עמוק זה סוג של קל יותר להיות הומו. לא שלא כל התמודדות היא עם קשיים משלה, אבל מה שהוא אומר זה שאפילו כשהוא יצא מהארון לא הסתכלו עליו יותר מידי שונה וזה עשה לו את היציאה מהארון הרבה יותר קלה.
להרבה אנשים קל יותר עם הומואים שהם בדיוק כמו סטרייטים רק עם העדפה מינית שונה וקשה יותר עם דברים שיותר מאתגרים נורמות הטרונורמטיביות - גברים שצובעים ציפורניים, מתנהגים באופן נשי, לובשים שמלות לפעמים.
למו היה מסע קשה יותר פשוט כי איך שהוא הרגיש היה רחוק יותר מהנורמות של החברה ולכן הוא סבל משנאה עצמית כפי שהוא מתאר.
עכשיו העניין הוא שפרי נמשך אל מו ורוצה להיות איתו, אבל יחד עם זה כשהוא איתו, עם גבר שהוא עם ג'נדר נזיל יותר, שלובש שמלות, שמתנהג באופן נשי חלק מהזמן, זה מקרין עליו מבחינת מי שרואה אותם יחד. לפחות בעיניים של פרי זה יכול להרגיש ככה. שכשהוא עם מישהו כמו מו הוא כאילו יותר הומו, יותר משהו שונה מהנורמלי וזה מעלה לו רגשות לא נעימים.
מצד אחד זה נראה לי בהחלט טוב שהוא כנה לגבי הרגשות האלו, אבל מצד שני אני יכול להבין את מו שיהיה לו קשה להיות במערכת יחסים עם מישהו שמרגיש ככה. כי איך הוא לא ירגיש בושה אם הבן זוג שלו מתבייש בו, אפילו אם הוא לא רוצה להתבייש בו.
חוצמזה פעם ראשונה התייחסו לאיך מו מעדיף שיקראו לו. תמיד היה נראה שאנשים פשוט יודעים וכאילו זה עולם נחמד ואוטופי אבל זה די מבלבל כשפוגשים אותו לראשונה ואהבתי שבראד שאל ומו אמר שהוא מעדיף "הוא" אבל גם "היא" ו"הם" תופס.
אני שמח באמת שהתייחסו לזה. ובאמת אהבתי שבראד פשוט שאל אותו באופן ישיר בלי להסתרבל.
באופן כללי מארק עשה רושם נחמד ובאמת מאוד דומה למו מבחינות רבות.
(אני מקווה אבל שלא ילכו לכיוון שמו בסוף יהיה איתו כי זה משולש רומנטי מידי)
אוף הבעיה של הסדרה הזאת היא עלילות בלי זואי כי אז לליף אין למי לשיר!!!
לכל הרוחות פרק שני כבר שליף לא שר. זה ממש לא הוגן. אבל לפחות הוא היה שם אז אני מקווה שפרק הבא הוא ישיר.
אולסו אני גם רוצה טלפון מעופף. למרות שאין לי מושג למה זה טוב8-*
האמת שזה נראה ממש מגניב ויכול להיות באמת שימושי אם הטלפון יכול באמת לעוף אליך. אבל במיוחד בגלל שאנשים משתמשים המון בטלפונים שלהם בתור מצלמות ורחפנים כאלו הם מעולים בשביל צילום. אז הגיוני לשלב את זה.
לאחיין שלי קנו לפני חודש רחפן קטן ואפילו שזה סוג יחסית קטן ולא משוכלל זה עושה תמונות ממש יפות.
מה שכן זה נראה כמו טכנולוגיה שרחוקים ממנה באיזה עשור או יותר. הפרופלורים על הטלפון הזה קטנים מאוד וממש לא מוגנים. באופן כללי זה נראה קטן מהרחפן של אחיין שלי שלא מנווט טוב וקשה לו לנוע כשיש אפילו קצת רוח. שלא לדבר על איך שהפרופלורים האלו התקפלו לתוך הטלפון.
בקיצור אני בהחלט חושב שיש לזה פוטנציאל, אבל מה שראינו שם הוא די מדע בדיוני לדעתי. (לא שאני מבין גדול)
וגם טובין וזאתי סופסוף התנשקו זה היה ברור מהשניה שהם נכנסו לחדר להתעצבן וגם יאיי! חמודים.
יאיי. עכשיו שישירו יחד.
ולול אבל הקטע שטובין מספר לליף. איך הם קפצו כמו ילדים:-D ואז נזכרו שזה חלון שקוף וכולם רואים אותם:-D:-D
זה היה גדול. גם שמחתי שלא נמשך זה שטובין כועס על ליף.
אגב, טבעי מאוד שליף במשרד של זואי אם היא לא שם כל הסופש.
מגי אולי מכורה להימורים אבל לא והיא הרוויחה מלא כסף, גוד פור הר. שיר חמוד.
כן בהחלט סיפור לא מעניין אבל אני אוהב את איך שהאישה ההיא שרה.
וכמו שאמרתי בעבר, מגי לא שרה טוב, אבל זה עובד טוב כשהיא שרה שיר קומי.
בכל זאת כנראה השיר הכי חלש של הפרק.

meanwhile...
אמילי והדיכאון לאחר לידה שלה כנראה הוסברו אז החליטו שאין סיבה להזכיר אותם אפילו.

didalf

Well-known member
אז אני שמח לומר שהפרק הזה ממש ממש אהבתי.
שמחה לשמוע.

והראשונה היא שמה זה לכל הרוחות החדר המתנה הזה שבו 7 אנשים שונים מחכים לפסיכולוג. זה אומר שזה משרד של 7 פסיכולוגים שונים? זה פשוט נשמע מוזר.
זה באמת מוזר.

עכשיו כמובן שזואי סופר מוזרה שהיא שואלת מישהו למה הוא שם. וזה שהיא לא הייתה אצל פסיכולוג בעבר זה לא תירוץ כי מי לכל הרוחות שואל מישהו שהוא לא מכיר דבר כזה
אובייסלי זאת הייתה בדיחה להקללת האווירה ושבירת הקרח אבל היא הייתה גרועה מאד וחסרת טאקט כי זוהי זואי.

ואגב זיהיתי מיד את הבחור לידה כי זה נוח גאלבין,
הבחורה שלידה שנזפה בה הייתה בגלי. המעודדת הביצ'ית בעונות המתקדמות יותר, סוג של חיקוי לקווין. בעצם כשאני חושבת על זה היא הייתה בעונות עם מו חבל שלא נפגשו.

ולכל הרוחות שתספר לו כבר על הכוח שלה כי ככל שהיא שומרת את זה ממנו יותר זמן זה יהיה נוראי יותר כשהוא יגלה.
טוב מאד ואז הוא יהיה סופר פגוע וילך בלי לשוב.

מוזר שכתבתי את זה ורק אז קלטתי שכתבת שלא הבנת את זה. השיר אומר שהם תקועים במלכודת - הוא לא יכול לעזוב כי הוא אוהב אותה, אבל הם לא יכולים להמשיך להיות ביחד עם יש להם Suspicious Minds - כלומר אם הם חושדים זה בזה בחוסר נאמנות. (בעצם למה שסיימון מתכוון שהוא לא יכול לבטוח בזואי, אבל בשיר המקורי האדם ששר מדבר על כך שהאישה לא בוטחת בו וחושבת שהוא לא נאמן)
אההההה אוקי תודה. לפעמים אני לא כזה מבינה את הכוונה של השירים ולרוב זואי מפרשנת לי אח"כ כשהיא מתייעצת עם מו אבל זה לא קרה הפעם.

דווקא לא זכור לי החד קרן.
מעניין אם אני אמצא גיף של זה.
לא מוצאת אז צילום מסך
1620143876902.png

קצת חבל שמקס לא שר ורקד כי הוא מעולה, אבל יחד עם זה האפקט של זה שכולם שרים מסביב ורק הוא ממשיך לעמוד כאילו הוא באמצע שיחה עם זואי היה ממש טוב.
אני גם מאוד אוהב שדווקא איתו היא הכי קולטת מיד גם מה הוא מרגיש וגם מה הוא לא מרגיש. ובגלל שהוא יודע על הכוחות שלה אז היא יכולה להתעמת איתו על זה. כאן כמו עם עניין ניו-יורק. וזה לחלוטין לא הוגן כלפיו, אבל אני אוהב את זה.
וממש אהבתי את סיימון ורוז בקטע הזה ועכשיו בצפייה חוזרת חשבתי שאולי שהם יהפכו להיות זוג וזה יפתור לנו שני בעיות באבן אחת.
וואו תראה מה זה אני מסכימה איתך על כל הפסקה:-0

ודווקא הבנתי למה הוא מתכוון. בתור גבר עם מקצוע גברי וקול עמוק זה סוג של קל יותר להיות הומו. לא שלא כל התמודדות היא עם קשיים משלה, אבל מה שהוא אומר זה שאפילו כשהוא יצא מהארון לא הסתכלו עליו יותר מידי שונה וזה עשה לו את היציאה מהארון הרבה יותר קלה.
להרבה אנשים קל יותר עם הומואים שהם בדיוק כמו סטרייטים רק עם העדפה מינית שונה וקשה יותר עם דברים שיותר מאתגרים נורמות הטרונורמטיביות - גברים שצובעים ציפורניים, מתנהגים באופן נשי, לובשים שמלות לפעמים.
למו היה מסע קשה יותר פשוט כי איך שהוא הרגיש היה רחוק יותר מהנורמות של החברה ולכן הוא סבל משנאה עצמית כפי שהוא מתאר.
עכשיו העניין הוא שפרי נמשך אל מו ורוצה להיות איתו, אבל יחד עם זה כשהוא איתו, עם גבר שהוא עם ג'נדר נזיל יותר, שלובש שמלות, שמתנהג באופן נשי חלק מהזמן, זה מקרין עליו מבחינת מי שרואה אותם יחד. לפחות בעיניים של פרי זה יכול להרגיש ככה. שכשהוא עם מישהו כמו מו הוא כאילו יותר הומו, יותר משהו שונה מהנורמלי וזה מעלה לו רגשות לא נעימים.
מצד אחד זה נראה לי בהחלט טוב שהוא כנה לגבי הרגשות האלו, אבל מצד שני אני יכול להבין את מו שיהיה לו קשה להיות במערכת יחסים עם מישהו שמרגיש ככה. כי איך הוא לא ירגיש בושה אם הבן זוג שלו מתבייש בו, אפילו אם הוא לא רוצה להתבייש בו.
אההה תודה על ההסבר #2. אוף זה ממש מתסכל אז:-( במיוחד כי אני יכולה קצת להבין את פרי זה רגש לא ממש רציונלי שאתה לא רוצה להרגיש ויודע שזה דפוק אבל לפעמים זה חזק ממך. ומצד שני לא מגיע למו את זה.

(אני מקווה אבל שלא ילכו לכיוון שמו בסוף יהיה איתו כי זה משולש רומנטי מידי)
חחחח כן אני גם חשבתי ואני מקווה שלא.

לכל הרוחות פרק שני כבר שליף לא שר. זה ממש לא הוגן. אבל לפחות הוא היה שם אז אני מקווה שפרק הבא הוא ישיר.
נכון:-[

אבל במיוחד בגלל שאנשים משתמשים המון בטלפונים שלהם בתור מצלמות ורחפנים כאלו הם מעולים בשביל צילום. אז הגיוני לשלב את זה.
אה זה יכול להיות מגניב. וגם רמת עצלנות חדשה כשאתה יושב על הספה והשארת את הטלפון במטבח הוא יעוף אלייך במקום שתזיז את התחת להביא אותו:-D

meanwhile...
אמילי והדיכאון לאחר לידה שלה כנראה הוסברו אז החליטו שאין סיבה להזכיר אותם אפילו.
מממ כן בתכלס כן. היא הבינה שיש לה בעיה ואמרה שהיא תלך לפסיכולוג. זואי לא נמצאת בפגישות האלה = אין שיר = לא רלוונטי. גם היו מלא עלילות אחרות היום לא היה מקום. לא היה חסר לי במיוחד. אני מניחה שכן יתייחסו לזה בהמשך.

Lhuna3

Well-known member
וזה שלא הזמינו את נועה לערב פלוגה עצוב. וערבה אוכלת לבד גם שוט עצוב:-(
זה באמת היה קצת שובר לב.
חייבת להגיד שערבה הרגישה לי לא לגמרי אמינה בפרקים הקודמים, כלומר קצת מוגזמת. אבל השוט הקצר הזה שלה אוכלת לבד העציב אותי.
טוב היה ברור שנועה בקטע של שמרית ושהקטע במשרד שלה זה פנטזיה אבל אני מופתעת שבסוף הן באמת התנשקו8-* מסכנה נועה נראה לי היא בהתקף חרדה עכשיו.
שמרית ממש מתוקה. נראה לי. לא בטוחה אם היא באמת מתוקה או מניאקית שיודעת מה נועה מרגישה כלפיה ומשתמשת בזה? אני מקווה שבאמת מתוקה כמו שהיא נראית.
אני גם מופתעת ואני לא יודעת אם אני כל כך אוהבת את הכיוון.
ם מסכנה שמרית איזה ילדות קקות:-( אבל כאילו מי יוצא עם מגבת מהמקלחות מתלבשים כבר שם8-* נראה לי לא זוכרת כבר אבל לא נראה לי סביר להסתובב בפלוגה במגבת.
לפי מה שהבנתי הם גנבו לה את כל הדברים מהמקלחת ולכן היא יצאה עם מגבת והלכה ככה לאוהל שהן גם חסמו בפניה.
הצחיק אותי הבנות שממציאות תירוצים ואז ההיא באה "הפלה":-D
חחח כן זה היה קטע טוב בהתחלה.

למעלה