דיוני סדרות #45

Shiri from the block

Active member
הורסססססס|מאוהב|
זאת סדרה שאני בטוח אראה!
אבל לא הבנתי, הסדרה מתרחשת לפני שהוא מת? אחרי שהוא מת? הוא חזר לתחייה? הוא מת? הוא חי?
עזרההההההה

Shiri from the block

Active member
הפלאש עונה 3 פרקים 9-10
undefined
רק עכשיו את משלימה את פלאש כאילו? או שזה צפייה מחדש?
איך אהבתי את העונה הזאת עם סאביטר, הוא דמות גאונית ועד היום לדעתי הנבל הכי מועדף עלי מהסדרה

Shiri from the block

Active member
אם כבר מדברים על הפלאששש אזזז
ישששששששש עשו איזכור לזינה|מאוהב|!!!!
איך התרגשתי|מאוהב|
עשיתי סירטון לידיד שלי ושומעים אותי שם מצייצת מהתרגשות:-D אבל אתם תסתפקו בתמונה|מאוהב|
1618226957723.png

ובכללי זה היה פרק משעשע חחחח חולה על הניינטיז|מאוהב|

didalf

Well-known member
הורסססססס|מאוהב|
זאת סדרה שאני בטוח אראה!
אבל לא הבנתי, הסדרה מתרחשת לפני שהוא מת? אחרי שהוא מת? הוא חזר לתחייה? הוא מת? הוא חי?
עזרההההההה
חחח עניתי לך כבר בשרשור סיכום חודש אבל בכל זאת:
הסדרה מתרחשת בקו הזמן שבו לוקי גנב את הטסקרט באנדגיים.
ונכון הוא הורס|מאוהב|

Shiri from the block

Active member
ונכון הוא הורס|מאוהב|
לא מצאתי את זהההה

אוף איזה מאכזב, זה אומר שהוא עדיין מת😭😭

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X09

איזה פרק כיפי!
הצחיק אותי שבהתחלה הכותרת לא עלתה על ה"פאק" של זואי כמו תמיד והיא נתקעה עם זה "פאאאאאאאאאאאאאאא....נקי".

וואי השיר של מקס היה ממש יפה|מאוהב| כבר חשבתי שרוז ממש פגעה בו או משהו. אבל הוא התעקש שהוא בסדר.
ואז במשרד כשהם שרו עוד שיר על בדידות כבר חשבתי שאולי הקטע הפעם זה שאנשים שרים לזואי מה היא מרגישה. אבל אז אמא שלה שרה שיר לא קשור וזואי הבינה לפני מה קורה פה. חחח השיר של האמא הצחיק אותי.
ואז מו גם שיר לא קשור וחשבתי שזה השיר שהתחלף עם מקס וחשבתי שאולי מו מרגיש מאד בודד אבל זה פחות התאים וגם לא התאים למקס השיר. אז עדיין תעלומה.
הצחיק אותי כשהם הלכו שוב למתקשרת וזואי הסתבכה עם להסביר מו כזה "את לא הג'ינג'ית היחידה עם כוחות":-D
זואי ממשיכה בנסיונות לעשות סדר בבלגן כשסיימון שר את שיר השועל:-D כבר חשבתי שניק צודק והוא החליף עם התינוק. חייבת לציין שזואי יותר חכמה ממני בפאזל הזה כי אני חשבתי "וואי מקס סתום אז מה נסגר עם השועל" וגם "אז סיימון כ"כ בודד?" שזה שוב לא הסתדר אבל כאילו לא קלטתי גם שכל צמד התחלף חשבתי זה בלגן גדול יותר.

אניוואי מתישהו זואי ומו מגיעים למסקנה שיש פה פריקי פריידי אני גם מתה על הסרט הזה! ושזואי צריכה לעזור למישהו כדי לתקן את זה.
אז הם הולכים לתערוכה של רוז כדי לשדל אותה לשיר. לול היוצר הפלצן זה פין מה100!! לא זיהיתי אותו נקי:-P: ואז נזכרתי שהוא יוצא עם זואי במציאות אז בעצם מפתיע שהוא לא היה פה קודם זה עדיין מיינדבלואינג בשבילי. קיוויתי שהוא ישיר פעם ראיתי סרטון של כוכבי ה100 שרים הוא דווקא שר יפה. מה הסיכוי שנראה אותו שוב ושגם ישיר?
רוז שרה איי דונט גיב א פאק הפעם כבר הבנתי שזה כנראה השיר של מו. ורוז מסתבר אלכוהוליסטית בגמילה.
התעלומה ממשיכה! אהבתי את הלוח של מו. מסתבר ששיר השועל קשור איכשהו לפרי אז זואי הווירדית הזאת "נתקלת בו במוזיאון". אוקי מסתבר ששיר השועל הגיע מהילד שלו:-D והילד שר לה שסיימון מאוהב בה. איזה ילד מוכשר! אבל היה משהו מטריד באיך שזואי מסתכלת עליו בזמן שהוא שר לה שיר אהבה:-D אז סיימון ממש מאוהב בזואי? MEH

אז כן סיימון וזואי ביחד כבר כמה שבועות!! מההההה עם מקס היא לא החזיקה יומיים אוף:-( ובהתחלה אשכרה עבדו עליי עם "זה מוזר נכון" חשבתי שצדקתי ואחרי שהם שחררו את החרמנות שלהם אחד לשניה זה כבר לא יתאים להם. זואי עדיין לא מסוגלת לספר לו האמת על השירים (אבל הצחיק אותי הסיפור על ניקוב הצמיג איך זה התחיל באדאס ונגמר בחננה רצח:-D). וגם מודה שזה חמוד השרפרף שהוא הכין לה.

זואי סופסוף מבינה שהשיר העצוב שייך לאמילי שהיא סיננה כל השבוע. בהתחלה אמילי שרה את השיר של מקס, הוא ממש בקטע של רוז הזאת הא? אוף. וזואי מצליחה לתקן את הפריקי פריידי כשהיא מחזיקה את אמילי ואומרת לה שהיא איתה ואז אמילי חוזרת לשיר את השיר העצוב שלה. האמת שהיא זייפה ממש שאני קצת תוהה אם זה היה בכוונה כחלק ממה שהיא מרגישה?8-* כי כבר שמענו אותה שרה היא שרה סבבה לרוב. בכל מקרה זה היה די מרגש אבל לא בכיתי הפעם. אבל זה היה ממש יפה. אוף מסכנה אמילי אין לי ממש רגשות אליה לרוב אבל היא נראית במקום כ"כ רע. דכאון אחרי לידה? מסכנה:-(

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
נשות הלעולם-לא
The Nevers
פרק 1
זה היה... מאוד מוזר ומאוד מעניין. לא יודעת מה לחשוב על זה עדיין, אבל רוצה לראות מזה עוד פרק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני קולט שהייתי צריך לפתוח שרשור דיוני סדרות חדש לפני שעה

רק עכשיו את משלימה את פלאש כאילו? או שזה צפייה מחדש?
איך אהבתי את העונה הזאת עם סאביטר, הוא דמות גאונית ועד היום לדעתי הנבל הכי מועדף עלי מהסדרה
באמת?
לא ממש אהבתי את סאביטר
כאילו אני לא אשקר, זה הולך וניהיה גרוע אחרי העונה הזאת:-D
אבל זה לרוב עדיין מהנה. צפוי, אך מהנה :-]
דווקא לדעתי עונה 4 הייתה טובה באותה מידה. אם כי לא אהבתי את הנבל.
עונה 5 הייתה בסדר. היו דברים שאהבתי יותר והיו דברים שאהבתי פחות.
עונה 6 הייתה מבחינתי הכי גרועה. הגעתי הכי קרוב ללהפסיק כי אפילו שהמשכתי לצפות כבר הפסקתי לעקוב אחרי העלילה בראש שלי.
אבל בנתיים עונה 7 די מחזירה אותי לזה.
אני חושב שגם עוזר שהייתה כמעט שנה הפסקה מהסדרה.
ונכון הוא הורס|מאוהב|
לא מצאתי את זהההה

אוף איזה מאכזב, זה אומר שהוא עדיין מת😭😭
זה תלוי איך את מחשיבה את זה
אם הסדרה עוקבת אחרי לוקי בקו זמן אחר שחי, אז הוא חי. כלומר לוקי של קו הזמן "שלנו" מת, אבל זה לא משנה שלוקי של קו זמן אחר עדיין חי. חוץ מזה אנחננו יודעים שאפשר לעבור בין קוי זמן (כמו שעשה סטיב) אז הוא יכול לעבור לקו זמן שלנו

dilia snake

Well-known member
נשות הלעולם-לא
The Nevers
פרק 1
זה היה... מאוד מוזר ומאוד מעניין. לא יודעת מה לחשוב על זה עדיין, אבל רוצה לראות מזה עוד פרק.
החזקתי אולי חצי שעה וגם אז לא הייתי 100% מרוכזת...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלייליסט של זואי 2X09

איזה פרק כיפי!
הצחיק אותי שבהתחלה הכותרת לא עלתה על ה"פאק" של זואי כמו תמיד והיא נתקעה עם זה "פאאאאאאאאאאאאאאא....נקי".

וואי השיר של מקס היה ממש יפה|מאוהב| כבר חשבתי שרוז ממש פגעה בו או משהו. אבל הוא התעקש שהוא בסדר.
ואז במשרד כשהם שרו עוד שיר על בדידות כבר חשבתי שאולי הקטע הפעם זה שאנשים שרים לזואי מה היא מרגישה. אבל אז אמא שלה שרה שיר לא קשור וזואי הבינה לפני מה קורה פה. חחח השיר של האמא הצחיק אותי.
ואז מו גם שיר לא קשור וחשבתי שזה השיר שהתחלף עם מקס וחשבתי שאולי מו מרגיש מאד בודד אבל זה פחות התאים וגם לא התאים למקס השיר. אז עדיין תעלומה.
הצחיק אותי כשהם הלכו שוב למתקשרת וזואי הסתבכה עם להסביר מו כזה "את לא הג'ינג'ית היחידה עם כוחות":-D
זואי ממשיכה בנסיונות לעשות סדר בבלגן כשסיימון שר את שיר השועל:-D כבר חשבתי שניק צודק והוא החליף עם התינוק. חייבת לציין שזואי יותר חכמה ממני בפאזל הזה כי אני חשבתי "וואי מקס סתום אז מה נסגר עם השועל" וגם "אז סיימון כ"כ בודד?" שזה שוב לא הסתדר אבל כאילו לא קלטתי גם שכל צמד התחלף חשבתי זה בלגן גדול יותר.

אניוואי מתישהו זואי ומו מגיעים למסקנה שיש פה פריקי פריידי אני גם מתה על הסרט הזה! ושזואי צריכה לעזור למישהו כדי לתקן את זה.
אז הם הולכים לתערוכה של רוז כדי לשדל אותה לשיר. לול היוצר הפלצן זה פין מה100!! לא זיהיתי אותו נקי:-P: ואז נזכרתי שהוא יוצא עם זואי במציאות אז בעצם מפתיע שהוא לא היה פה קודם זה עדיין מיינדבלואינג בשבילי. קיוויתי שהוא ישיר פעם ראיתי סרטון של כוכבי ה100 שרים הוא דווקא שר יפה. מה הסיכוי שנראה אותו שוב ושגם ישיר?
רוז שרה איי דונט גיב א פאק הפעם כבר הבנתי שזה כנראה השיר של מו. ורוז מסתבר אלכוהוליסטית בגמילה.
התעלומה ממשיכה! אהבתי את הלוח של מו. מסתבר ששיר השועל קשור איכשהו לפרי אז זואי הווירדית הזאת "נתקלת בו במוזיאון". אוקי מסתבר ששיר השועל הגיע מהילד שלו:-D והילד שר לה שסיימון מאוהב בה. איזה ילד מוכשר! אבל היה משהו מטריד באיך שזואי מסתכלת עליו בזמן שהוא שר לה שיר אהבה:-D אז סיימון ממש מאוהב בזואי? MEH

אז כן סיימון וזואי ביחד כבר כמה שבועות!! מההההה עם מקס היא לא החזיקה יומיים אוף:-( ובהתחלה אשכרה עבדו עליי עם "זה מוזר נכון" חשבתי שצדקתי ואחרי שהם שחררו את החרמנות שלהם אחד לשניה זה כבר לא יתאים להם. זואי עדיין לא מסוגלת לספר לו האמת על השירים (אבל הצחיק אותי הסיפור על ניקוב הצמיג איך זה התחיל באדאס ונגמר בחננה רצח:-D). וגם מודה שזה חמוד השרפרף שהוא הכין לה.

זואי סופסוף מבינה שהשיר העצוב שייך לאמילי שהיא סיננה כל השבוע. בהתחלה אמילי שרה את השיר של מקס, הוא ממש בקטע של רוז הזאת הא? אוף. וזואי מצליחה לתקן את הפריקי פריידי כשהיא מחזיקה את אמילי ואומרת לה שהיא איתה ואז אמילי חוזרת לשיר את השיר העצוב שלה. האמת שהיא זייפה ממש שאני קצת תוהה אם זה היה בכוונה כחלק ממה שהיא מרגישה?8-* כי כבר שמענו אותה שרה היא שרה סבבה לרוב. בכל מקרה זה היה די מרגש אבל לא בכיתי הפעם. אבל זה היה ממש יפה. אוף מסכנה אמילי אין לי ממש רגשות אליה לרוב אבל היא נראית במקום כ"כ רע. דכאון אחרי לידה? מסכנה:-(
גן ראיתי
אני בדרך כלל בא עם תלונות על הפרקים לאחרונה, אבל את הפרק הזה אהבתי.

קצת עצוב שהיה כל כך מעט ליף, אבל השיר שהמתכנתים שרו היה ממש יפה.
אמא של זואי היא לא זמרת טובה במיוחד, אבל כשהיא שרה את anything you can do זה היה פשוט מצחיק בטירוף.
עדיין לא קלטתי שזה החלפת שירים עד שזואי אמרה את זה.

וגם אחר כך לא הייתי בטוח כי חשבתי שאולי היא טועה איכשהו, או שאולי זה יותר מורכב מהחלפות של אחד לאחד.
אבל יחסית מהר אחרי שהיא התחילה לחשוב מי שר את השיר העצוב קלטתי שזאת בטח אמילי. וגם קלטתי את זה שהמדיום אמרה שם שמתחיל ב"אמ" שזה כמו אמילי. אבל בעיקר כי הייתה לה את היציאה המוזרה הזאת בהתחלה שהיא אמרה לזואי לשאול את המדיום אם היא אי פעם תהיה מאושרת שוב.

אהבתי גם את הרעיון בסופו של דבר שזואי כל כך מסתמכת על השירים שהיא מפספסת כשמישהו נמצא בכאב מולה. אם כי כנראה גם אח שלה פיספס את זה. אבל באמת גם כל הטקסטים היו תמרור.

אולי אמילי באמת זייפה את השיר, אבל זה בטח היה כי היא בכתה תוך כדי.
קצת מעצבן אבל שזה הסתיים ככה כשהיא עדיין בשיר ולא ראינו את זואי באמת עוזרת לה. יהיה מעניין לראות לאן זה הולך בפרק הבא.
בכל מקרה זה שיר שלא נראה לי שהכרתי, אבל הוא מאוד יפה.

כן, זה קצת קריפי איך שזואי מסתכלת על הילד כשהוא שר שיר אהבה. אבל זה בשלב שהיא יודעת שזה שיר מסיימון. והאמת שאני שמחתי שזה הילד שר כי אין לי כוח לסיימון והילד שר ממש טוב.

אז כן, הם זוג כבר כמה שבועות. אבל זה בסדר כי כמו שאמרתי אנחנו צריכים שהם יהיו זוג לתקופה מסויימת כדי שיצופו בעיות בינהם ואז זואי תוכל לחזור אל מקס.
מה שסיקרן אותי מאוד זה באמת זה שהיא ממשיכה לשמור את הסוד ממנו. בהתחלה חשבתי שזה ממש לא הוגן שהיא שומרת את זה ממנו בעוד שהיא סיפרה למקס כל כך מהר. אבל מצד שני זה באמת אולי לחשוף יותר מידי כי קשה לפתח מערכת יחסים כשהוא יודע שהרגשות שלו חשופים בפניה. זה מה שהיה עם מקס. אבל מצד שני לא רק שהיא מתחילה את מערכת היחסים עם שקר, אלא זה נראה לי ירגיש כממש בגידה כשהוא יגלה בהמשך שכל הזמן הזה היא "ציטטה" לרגשות שלו.

ממש לא התחברתי לשיר הקאנטרי שמו שר (גם לא קלטתי שזה שיר על התמכרות לשתייה). אבל כן אהבתי את השיר שרוז שרה. גם פרק שעבר היא שרה ממש יפה. אני ממש שמח שאף אחד לא רצח אותה בסדרה הזאת (היא שיחקה את הבחורה המתה בסדרה הקילינג)

היה מגניב לראות את פין מה100 והרגיש מאוד לא קשור. לא ידעתי שהוא יוצא איתה (אם כי עכשיו שאת אומרת אז יכול להיות שציינת את זה בעבר ואני פשוט שכחתי לחלוטין). זה יכול להיות מגניב אם הוא יחזור וגם ישיר.
אני דווקא אשמח לראות אותו שוב, אבל אני מקווה שזה לא יקרה כי הסדרה כבר כמה פעמים הלכה לכל מיני כיוונים שונים בעונה הזאת וזה לא תורם בכלום.

*בעצם הכוחות של זואי הפרק הזה הפגינו גם מידה מסויימת של ראייה לעתיד. כי כשהיא שמעה את סיימון שר את שיר השועל היא לא יכלה לדעת שהיא תפגוש את הילד של הכבאי (אני יודע שיש לו שם, אבל אני לא זוכר)

אז פרק הבא אני רוצה שיעשו המשך מכובד לסיפור של אמילי,
ויותר ליף.
אולי אפילו משהו על הרומן של איכשקוראים לו (החבר של ליף) והבחורה המתכנתת

Shiri from the block

Active member
זה תלוי איך את מחשיבה את זה
אם הסדרה עוקבת אחרי לוקי בקו זמן אחר שחי, אז הוא חי. כלומר לוקי של קו הזמן "שלנו" מת, אבל זה לא משנה שלוקי של קו זמן אחר עדיין חי. חוץ מזה אנחננו יודעים שאפשר לעבור בין קוי זמן (כמו שעשה סטיב) אז הוא יכול לעבור לקו זמן שלנו
אמן כן ויהיי רצוןןןן

keren or5

Well-known member
כן בדיוק, בתכלס מה שהם עשו בסרט הזה זאת הדרך הכי הגיונית לעשות מסע בזמן בלי פרדוקסים ובלי חורים בעלילה.
טוב דיי. יש חור בסרט עם הגישה החזרה בזמן בגודל של הייקום שאף אחד לא הצליח לענות לי עליו בצורה מספקת, ומכיוון שאתם שוב מדברים על זה אני מעתיקה משהו שכתבתי אחרי שראיתי את הסרט לראשונה:

החוקים של המסע בזמן כפי שהבנתי מהסרט- כשחוזרים לעבר ומשנים משהו שקרה – באותה נקודה העולם מתפצל לשניים ונוצר יקום אחר שלא רלוונטי ליקום שאנחנו נמצאים בו*, אלא אם כן חוזרים בדיוק לאותה נקודה שבה שינינו משהו- והחזרנו הכל למקומו- ואז היקומים שנפתחו קורסים לתוך עצמם או משהו, או שלא, אבל זה לא ממש משנה. זה הסיבה שהם הקפידו להחזיר את האבנים לכל מקום בזמן.
אבל אז איך הם יוצרים חור עלילתי שסותר את כל מה שאמרו- איך זה עובד שתאנוס של העבר הגיע לעתיד, הרגו אותו שם וזה עדיין אותו יקום?- הרי אם הוא לא היה בעבר – ולא לקח את האבנים ולא הקיש באצבע הוא לא הרג חצי מהיקום כי הוא נסע לעתיד במקום זה- אז איך הם באותו יקום עדיין שחצי מהעולם מת בו? ואותו כנ"ל לגבי גומורה ונבולה של העבר- אם גומורה של העבר הגיעה לעתיד, אז היא לא פגשה את פיטר קוויל בשומרי הגלקסיה, לא קרו כל האירועים איתה, ות'אנוס לא הקריב אותה באינפיניטי וור.
הרי כל הפואנטה עם האבנים היה שהם היו צריכים להחזיר אותם בול לאותו מקום. כל מה שנלקח מהעבר צריך לחזור- לפי ההגיון הזה- ת'אנוס, גומורה ונבולה היו צריכים להיות מוחזרים לאותו רגע בדיוק (+למצוא דרך למחוק את הזכרונות שלהם כדי שהם יעשו בדיוק מה שהם עשו בפעם הראשונה) כי אחרת הנסיעה של ת'אנוס לעתיד הייתה צריכה להביא אותו לעתיד שבו הוא לא אסף את כל האבנים, לא נקש באצבע, ולא הרג חצי מהיקום.

*למשל, סטיב חזר אחורה ופתח יקום מקביל בו הוא הזדקן עם פגי, לא מת בשנות ה-70, לא הצטרף לנוקמים ואנחנו לא בדיוק יודעים מה קרה ביקום הזה, אבל זה סבבה כי זה לא ממש רלוונטי (וכן, זה לא הגיוני איך הוא חוזר ליקום המקורי, אבל על זה אני עדיין סולחת כי האיפקט הרגשי היה יותר חשוב פה מההגיון)

מילי08

Well-known member
טוב דיי. יש חור בסרט עם הגישה החזרה בזמן בגודל של הייקום שאף אחד לא הצליח לענות לי עליו בצורה מספקת, ומכיוון שאתם שוב מדברים על זה אני מעתיקה משהו שכתבתי אחרי שראיתי את הסרט לראשונה:

החוקים של המסע בזמן כפי שהבנתי מהסרט- כשחוזרים לעבר ומשנים משהו שקרה – באותה נקודה העולם מתפצל לשניים ונוצר יקום אחר שלא רלוונטי ליקום שאנחנו נמצאים בו*, אלא אם כן חוזרים בדיוק לאותה נקודה שבה שינינו משהו- והחזרנו הכל למקומו- ואז היקומים שנפתחו קורסים לתוך עצמם או משהו, או שלא, אבל זה לא ממש משנה. זה הסיבה שהם הקפידו להחזיר את האבנים לכל מקום בזמן.
אבל אז איך הם יוצרים חור עלילתי שסותר את כל מה שאמרו- איך זה עובד שתאנוס של העבר הגיע לעתיד, הרגו אותו שם וזה עדיין אותו יקום?- הרי אם הוא לא היה בעבר – ולא לקח את האבנים ולא הקיש באצבע הוא לא הרג חצי מהיקום כי הוא נסע לעתיד במקום זה- אז איך הם באותו יקום עדיין שחצי מהעולם מת בו? ואותו כנ"ל לגבי גומורה ונבולה של העבר- אם גומורה של העבר הגיעה לעתיד, אז היא לא פגשה את פיטר קוויל בשומרי הגלקסיה, לא קרו כל האירועים איתה, ות'אנוס לא הקריב אותה באינפיניטי וור.
הרי כל הפואנטה עם האבנים היה שהם היו צריכים להחזיר אותם בול לאותו מקום. כל מה שנלקח מהעבר צריך לחזור- לפי ההגיון הזה- ת'אנוס, גומורה ונבולה היו צריכים להיות מוחזרים לאותו רגע בדיוק (+למצוא דרך למחוק את הזכרונות שלהם כדי שהם יעשו בדיוק מה שהם עשו בפעם הראשונה) כי אחרת הנסיעה של ת'אנוס לעתיד הייתה צריכה להביא אותו לעתיד שבו הוא לא אסף את כל האבנים, לא נקש באצבע, ולא הרג חצי מהיקום.

*למשל, סטיב חזר אחורה ופתח יקום מקביל בו הוא הזדקן עם פגי, לא מת בשנות ה-70, לא הצטרף לנוקמים ואנחנו לא בדיוק יודעים מה קרה ביקום הזה, אבל זה סבבה כי זה לא ממש רלוונטי (וכן, זה לא הגיוני איך הוא חוזר ליקום המקורי, אבל על זה אני עדיין סולחת כי האיפקט הרגשי היה יותר חשוב פה מההגיון)
זו בדיוק הבעיה שלי בסרט הזה אבל נראה שאני מהבודדים שמתקשים לקבל את ההגיון של המסע בזמן שלהם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן על החלק הראשון - כשחוזרים לעבר ומשנים משהו אז העולם מתפצל לשניים.
אבל זה לא לגבי "יקומים קורסים לתוך עצמם" ולא לגבי הסיבה שהם הקפידו להחזיר את האבנים למקומם.
את האבנים החזירו למקומם בגלל שהקיום שלהם הכרחי ליקום שממנו הם נלקחו. העתיקה הסבירה את זה לענק הירוק ולכן הם דאגו להחזיר אותם. אבל חוץ מהם לא היה צריך להחזיר דברים אחרים.
לכן אין בעיה עם המעבר בזמן של ת'אנוס. הוא הגיע מקו הזמן האחר.
קו הזמן האחר הוא אחד שבו אבני האינסוף נלקחו על ידי הקבוצות שלקחו אותם והוחזרו על ידי קאפ. בקו זמן ההוא מצד אחד ת'ור איבד את הפטיש שלו כשיום אחד הוא נעלם לו, אבל מצד שני ת'אנוס וכל הצבא הענק שלו גם נעלמו יום אחד. בקיצור המון דברים השתנו בו.

...
בעצם יש שני דבר אחד לפחות שיש לי עדיין בעיה איתו - אם ת'אנוס נעלם מקו הזמן בזמן "שומרי הגלקסיה 1" אז איך הצבא שלו תוקף ב"הנוקמים 1" (שלפי מה שידוע מתרחש מאוחר יותר)?
אבל נראה לי הגיוני שהם לא יצרו קו זמן נוסף אחד, אלא בעצם כמה כאלו. וסטיב היה צריך לנוע בין קוי הזמן השונים שנוצרו כדי להחזיר את האבנים.

משהו בעייתי אחרון הוא שהעתיקה אמרה שאבני האינסוף הכרחיים לקיום היקום - אבל ביקום שלנו הם הושמדו על ידי ת'אנוס.
אבל נראה לי שההשמדה שלהם הייתה זמנית בכל מקרה. כלומר שהם איכשהו יחזרו לקיום. (אחרי הכל אי אפשר להשמיד חומר, אפשר רק לשנות אותו)

didalf

Well-known member
בעצם יש שני דבר אחד לפחות שיש לי עדיין בעיה איתו - אם ת'אנוס נעלם מקו הזמן בזמן "שומרי הגלקסיה 1" אז איך הצבא שלו תוקף ב"הנוקמים 1" (שלפי מה שידוע מתרחש מאוחר יותר)?
הנוקמים 1 ב2012, שומרי הגלקסיה ב2014.

וזה לא כזה בעיה פשוט נפתחו עוד קווי זמן ואולי לא כולם נסגרו כמו שצריך ויש כמה יקומים עם בלגן עכשיו אבל בכל מקרה העבר לא משתנה.

למעלה