דיוני סדרות #45

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפלאש עונה 3 פרקים 9-10
פרק 9
בארי מגלה שג'וליאן הוא סביטר, אבל הוא לא ידע את זה בעצמו, הוא מצא פעם את אבן הכוח של סביטר ומאז סביטר משתמש בו כשהוא ללא הכרה.
הוא כולא את ג'וליאן, נחשף בפניו כבארי ומסביר לו מה קורה, ובעזרת ג'וליאן הם מתקשרים עם סביטר שאומר להם דברים רעים מהעתיד שלהם ושהוא אויב של בארי שבעתיד ניצח אותו (זה די כמו ת'ון בעונה 1).
כדי להפטר מאבן הכוח שהופכת אנשים למטא, בארי וג'יי גאריק (שהגיע לעזרה מעולם 3) רצים מהר וזורקים אותה לתוך המימד של כוח המהירות.
תוך כדי זה בארי מגיע לרגע בעתיד שבו סביטר רוצח את אייריס לנגד עיניו.
ג'יי גאריק מסביר לו שזה רק עתיד אפשרי אחד ואסור לו לחזור לשם לנסות לשנות.
כולם מתכנסים לארוחת חג המולד, שמחתי שגם ג'וליאן הגיע (כשהוא לא מניאק אל בארי הוא סה"כ די חמוד... והאם נרמז למשהו עתידי בינו לבין קייטלין?), קייטלין דואגת להפוך את הגשם לשלג, ובארי שוכר דירה לא ולאייריס.
כמובן שצריך לרוץ מהר בשביל לזרוק משהו למימד אחר. אני מניח שלרוץ מהר במעגלים.

הרגע המביך הזה שבו אתה מגיע בטעות לעתיד שבו אתה רואה את אל המהירות רוצח את האישה שאתה אוהב... כולם מכירים את זה.

ארוחות חג מולד אצל ג'ו זה מסורת שנתית ותמיד יש אורח לא צפוי בדלת. עונה שעברה זה היה וולי.

*עכשיו שאני חושב על זה אני חושב שבשתי העונות הראשונות היה יחד איתם הרע העונתי (וולס/איאוברד וג'יי/זום)

One Punch Man
קיבלתי המלצה מ @טוני החתול, כשספרתי על אקדמית הגיבורים שלי. בינתיים צפיתי רק בפרק הראשון, והוא שונה ואחר ממוצרי אנימה אחרים שאני צופה בהם. לפני הכל הוא לא ממש לוקח את עצמו ברצינות מוגזמת, כמו כן הוא מתכתב עם מיטב הכתבים הפילוסופיים האקזיזטנציאליסטיים של המחצית השניה של המאה העשרים, לטעמי אפילו ישנה השפעה ניטשיאנית על התמטיקה ועל הנרטיב. העיצוב של הדמות עצמה מרשים במינימליות שבה, בבחירת הצבעים שמאפיינים אותה ובסגנון בה היא פועלת לתיקון המציאות, ועוד לא התיחסתי לאתגרים אתם היא מתמודדת, וקצת "הפוך על הפוך" למגמות סביבתניות-אלימות במיוחד.
בהחלט ממליץ.
אני שמח שאהבת.
תמשיך לעדכן מה אתה חושב עליה.

אני מהנייד ולא נוח לי לכתוב אז ממש ממש בקצרה
ראיתי סוף סוף את הנוקמים 4 ואני לא מבינה איך יצרו סדרות המשך כי
למעשה סגרו כל אופציה להמשך. וונדהויז'ן זה כביכול על החיים שהיו להם לפני שויז'ן מת?
אוף. סוף מבאס. מחר אפרט
אני די מופתע שזאת התגובה שלך
נכון שאיבדנו כמה גיבורים מאוד משמעותיים. אבל איך זה סוגר כל סוג של המשך? רוב הגיבורים עדיין חיים. (הם כולם שם בהלוויה)
*אגב, שמת לב בהלוויה שהיה נער שעמד לבדו יחסית מאחור? זה הילד מאיירון מן 3.

הסרט על האלמנה השחורה באמת יהיה פריקוול.
לעומת זאת וונדהויז'ן זה לא פריקוול. תצטרכי לראות כדי להבין.
אבל נראה לי שהכי פשוט להבין זה המקום שיש לסדרה על באקי וסאם.

בכל מקרה, חוץ מהעצבות, מה חשבת על הסרט?
אז עכשיו יש לך לראות את ספיידרמן: רחוק מהבית
ואז את וונדה ויז'ן ואז את הפאלקון וחייל החורף

כמובן שצריך לרוץ מהר בשביל לזרוק משהו למימד אחר. אני מניח שלרוץ מהר במעגלים.

הרגע המביך הזה שבו אתה מגיע בטעות לעתיד שבו אתה רואה את אל המהירות רוצח את האישה שאתה אוהב... כולם מכירים את זה.

ארוחות חג מולד אצל ג'ו זה מסורת שנתית ותמיד יש אורח לא צפוי בדלת. עונה שעברה זה היה וולי.

*עכשיו שאני חושב על זה אני חושב שבשתי העונות הראשונות היה יחד איתם הרע העונתי (וולס/איאוברד וג'יי/זום)

אני שמח שאהבת.
תמשיך לעדכן מה אתה חושב עליה.

אני די מופתע שזאת התגובה שלך
נכון שאיבדנו כמה גיבורים מאוד משמעותיים. אבל איך זה סוגר כל סוג של המשך? רוב הגיבורים עדיין חיים. (הם כולם שם בהלוויה)

הסרט על האלמנה השחורה באמת יהיה פריקוול.
לעומת זאת וונדהויז'ן זה לא פריקוול. תצטרכי לראות כדי להבין.
אבל נראה לי שהכי פשוט להבין זה המקום שיש לסדרה על באקי וסאם.

בכל מקרה, חוץ מהעצבות, מה חשבת על הסרט?

פרק שני, One punch man

פרק מוזר מאוד, מבולגן מאוד, עם מבט פנימה אל דמות הגיבור, צורתו ואיכותו. הפעם מצטרפת דמותצ חדשה, קיבורג [סיבורג - חצי אדם חצי מכונה] צעיר המחפש לו סנסי, מורה ומדריך לחיים.
הרווקות של הגיבור מעוררת ענין רב מאוד, האם זה מבטא את הנטיה ביפן של צעירים להמנע מיחסי מין?

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
מילי, את יכולה גם לראות את הפאלקון וחייל החורף לפני וונדהויזן ויש לך שבועיים להשלים
את הסדרה ולראות איתנו את פרק הסיום.

Lion_Heart

Well-known member
אני מהנייד ולא נוח לי לכתוב אז ממש ממש בקצרה
ראיתי סוף סוף את הנוקמים 4 ואני לא מבינה איך יצרו סדרות המשך כי
למעשה סגרו כל אופציה להמשך. וונדהויז'ן זה כביכול על החיים שהיו להם לפני שויז'ן מת?
אוף. סוף מבאס. מחר אפרט
מצפה לסיקור הנרחב יותר

Lion_Heart

Well-known member
אני יודע שאני מאחר למסיבה אבל, סדרה מאוד מענינת, והאם אני היחיד שרואה כאן את הגרסה הישראלית לlegally
blond? אני מאוד אוהב את מותק, ואת חלמון...בשביל התחלה השמות שלהם...מסבירים את עצמם, אהבתי את הסצנה שמסבירים לה את כל הכסף וההטבות שהיא מקבלת, וזה מסחרר אותה

מילי08

Well-known member
תראו את הקאבר הזה של טום/לוקייייי|מאוהב||מאוהב|
אמנם לא היה לו מספיק זמן מסך בסרטים, אבל אני לגמרי איתך לגביו (או נגדך. מעדיפה שהוא יהיה שלי |שטן||שטן|)
והנה הפירוט על
אני כותבת לפי הנקודות שציינתי לעצמי במהלך הצפייה, אז אולי זה יהיה קצת מבולגן.
קודם כל ההתחלה היתה עצובה והיו לי אפילו דמעות בעיניים, בעיקר כשסטארק חוזר לארץ ופיטר פארקר מחבק אותו (טוב, אני רואה שלפי הרשימות שלי זה היה בסוף, אבל לא משנה :-P:.. זכרתי את זה בסדר שונה...) זה היה יותר מרגש מהחיבוק שלו עם פפר.
וגם דאוני ג' ממש רזה. היו סצינות שהוא נראה לי חולה.
אגב, שכחתי לכתוב על פרקים קודמים שלא נפל לי האסימון לגבי קארן גיליאן. זכרתי שהיא מדוקטור הו אבל הייתי בטוחה שזאת קארי מוליגן מהפרק בלינק וממש התבאסתי שהיא היתה לא מזוהה. לקח לי זמן להבין שמדובר באיימי הצנונית שבכלל לא אהבתי, ומזל שהיא היתה צריכה לשחק כאן רובוט כי חסר לה עומק במשחק ובהבעות.
ת'ור המדוכא בהתחלה, ומה שעשו ממנו אחר כך היה שובר לב ואחד הדברים שהכי הכעיסו וביאסו אותי.
קאפ סוף סוף התגלח! מזל. זקן זה בלעע.
סקוט של אנטמן חוזר ופוגש את הילדה שלו, אבל נראה לי שהיא גדולה מידי. הראו לנו כאן נערה בת 16 בערך אבל הילדה מהסרט השני נראתה בת 7-8.
לא הבנתי את ההגיון שהזמן עובר שונה בממלכת הקוונטים. אמא של הופ היתה שם - כמה, 30 שנה? לפי ההגיון שסקוט תיאר, היא היתה צריכה לצאת אולי בת שנה אחת יותר מבוגרת. אבל היא יצאה זקנה יותר אז זה ממש לא מסתדר לי.
לא הבנתי גם למה לא פנו קודם לברוס באנר לפני שפנו לסטארק לגבי התוכנית שלהם. הם הרי לא יודעים שבאנר פחות מבין בקוונטים כמו שהוא אמר אחר כך. כל הרעיון הוא שבאנר הוא מדען מאוד חכם וסטארק הוא מאוד חכם אבל בעיקר ממציא גאוני. לדעתי הנטייה הראשונית צריכה להיות לפנות לבאנר.
וכרגיל הכימיה המטורפת בין קאפ לנאט |מאוהב| וחוסר הכימיה המובהק בין נאט לבאנר.
סטארק הוא אבא ממש ממש ממש חמוד, אני אתן לו את זה. ונראה שהחיים הפשוטים הטיבו איתו.
האלק החדש לעומת זאת הוא ביג נו נו. לא מפחיד, לא עוצמתי ונראה מטופש.
התייבשתי עד שהראו שוב את ת'ור ובארטון וכשכבר ראינו אותם זה היה זוועה.
ת'ור היה מבאס רוב הסרט. אני מבינה שהוא בדכאון כבד וזה הגיוני כי הוא איבד את כל המשפחה והחברים שלו, אבל להפוך אותו לבטלן ושתיין זה מעליב לצופים לדעתי. קצת הצחיק אולי בהתחלה אבל ממש ציפיתי לרגע שהוא יחזור לעצמו על אמת ונוכל להנות שוב מהגוף המושלם שלו. וחוצמזה שהוא אל ולהגחיך אותו ככה זה נוראי. הרגעים הספורים שכן נהניתי ממנו זה כשהוא היה עם שני הגרזנים, אבל לא נתנו לזה מספיק ביטוי לצערי.
מצד שני - קאפ מצליח להחזיק את הגרזן המקורי |מאוהב| חמוד מהממי! ברור שהוא ראוי לזה. (לצערי ראיתי ספוילרון קטן לזה בסרטון או בפרומו למשהו, לא זוכרת)
מה שהכי לא הבנתי זה את ההגיון של המסעות בזמן שהם עשו. הם שינו הרבה דברים בעבר, גם אם זה רק כדי לקחת אבן קטנה ולכן לא הגיוני שהווה נשאר כמו שהוא. הדוגמא הכי בולטת היא שקוויל לא אסף את האבן כמתוכנן, ולכן אין סיבה שיתרחשו מאורעות שומרי הגלקסיה 1 והוא גם לא היה נפגש עם אף אחד מהחבורה.
כנ"ל לגבי לוקי שמוצא את האבן הלבנה ומעלים את עצמו - הרבה מהמאורעות שקרו אחר כך לתו'ר לא אמורים היו לקרות.
יש כאן פרדוקס מאוד לא סביר. זה כמו שבדוקטור הו החל מהעונות הגרועות של מופאט, כל פרדוקס הוסבר בתור פרדוקס בלי הגיון פנימי קטנטן אפילו. ככה זה כי ככה זה.
המאבק בת'אנוס - ההריגה שלו בהתחלה באמת הרגישה בעייתית - מעט מידי ומאוחר מידי, והיה לי ברור שהדרך לשנות את פני הדברים היא להחזיר את הזמן אחורה, אבל חשבתי שאחרי שהרגו אותו ינסו להשיג את האבנים בלי קשר נוסף אליו. נראה לי שהסיבה היחידה שהשאירו אותו בסרט היא כדי לתת למעריצים את הסיפוק שהפעם הנוקמים כן הצליחו לנצח אותו. אבל איזה נצחון זה? מרגיש כמו לנצח בקרב ולהפסיד במלחמה.
הרגשתי שסגרו לנו הרבה אפשרויות לעתיד. אני מבינה שרוצים לרענן את הז'אנר ולפתוח אפשרויות להציג דמויות חדשות, וגם ככה חצי מהשחקנים שם עברו את גיל 50 ולא יכולים להמשיך לדמות לוחמים צעירים מהם בגיל, אבל ככה?!?! קאפ זכה לאושר עם קרטר אבל חזר קשיש ולא תהיה לנו אפשרות לראות אותו שוב. המגן שהוא העביר לווילסון זה מחווה נחמדה אבל ווילסון לא קיבל כוחות על כמו של קאפ אז זה חסר ערך פרקטי. ניחא שת'ור בחר לוותר על כס המלכות אבל השאירו אותו dude מבולבל ולא ברור וזה כיוון נוראי. סטארק מת לנו וזה היה שובר לב. נאט ואפילו גאמורה מתו ולא חזרו וגם לא החזירו את ויז'ן (ששוב - טכנית לא היה אמור למות אם מצאו את האבן לפני כן) ולוקי - לוקי בכלל לא הופיע! הגיחות הקצרות שלו היו קצרות מידי. מזל שלא מצמצתי.
אני כל כך חיכיתי לסרט האחרון וזה היה ממש אנטי קליימקס בשבילי. מאוד מאוד מבאס. לא ככה רציתי שיסגרו את היקום שהכרנו.

לא, לא היו אצלי עוד אנשים בסלון.
:-D
;-(;-(;-(;-(;-(
לא אני ממש לא הייתי מוכנה לזה.
לגבי ת'ור השמן |כן|
יש אכן 6 קולות נקישה בסוף הסרט אחרי הכתוביות.
מה אני מפספסת כאן?
רגע, אני הבנתי את זה לא כאילו שהם פוגשים אותו הזקן בקו הזמן שהוא נשאר עם פגי, אלא שהמכונה של האלק כן החזירה אותו בחזרה להווה, רק באיזה אופסט קטן ולא בדיוק לאותו מיקום.
כלומר הוא נשאר עם פגי והזדקן, ואז לחץ על החלקיק בשביל לחזור.
אני גם הבנתי את זה ככה, אבל האינטרנט חלוק בדעתו. לדעתי אנחנו צודקות.
אני חושבת שהמכונה לא החזירה אותו כי אז הוא היה חוזר באותו גיל. בתור זקן הוא ידע לאן הוא צריך ללכת כדי לפגוש את השאר ולכן פשוט חיכה להם שם. בגדול יכול להיות שהוא היה שם מההתחלה והם לא שמו לב
גם פה האינטרנט חלוק - חלק טוענים שהוא יכל ולא רצה להעליב את ת'ור, חלק טוענים שהוא עדיין לא היה ראוי לגמרי ולכן זה זז רק קצת ועכשיו כן.
לי זה לא משנה כי זאת הסצנה המדהימה בתולדות העולם!!!|מאוהב||מאוהב| אני מתרגשת רק מלחשוב עליה!! כמעט התעלפתי באולם, וזה שלידי במושב אשכרה קפץ מהכסא:-D ויותר מצחיק שאחכ בצפיה הראשונה בבית אחרי כמה חודשים שחיכיתי שיגיע לדודים אז קפצתי שוב בהתלהבות והבהלתי את הכלב שנמנם לידי:-D
:-D |מאוהב|
כי הנוקמים הם החבורה שאנחנו מכירים ולא חבר'ה חדשים
באמת? איך שמת לב? זו סגירה יפה

didalf

Well-known member
אני כל כך חיכיתי לסרט האחרון וזה היה ממש אנטי קליימקס בשבילי. מאוד מאוד מבאס. לא ככה רציתי שיסגרו את היקום שהכרנו.
אוף עצוב לי ממש שהתבאסת ככה בעיניי היה סרט מדהים. חיכיתי לזה שנה שלמה וזה עלה על הציפיות שלי. הייתי בהייפ חודש אח"כ|מאוהב|

קודם כל ההתחלה היתה עצובה והיו לי אפילו דמעות בעיניים, בעיקר כשסטארק חוזר לארץ ופיטר פארקר מחבק אותו (טוב, אני רואה שלפי הרשימות שלי זה היה בסוף, אבל לא משנה :-P:.. זכרתי את זה בסדר שונה...) זה היה יותר מרגש מהחיבוק שלו עם פפר.
וואי כן|מאוהב| אבל ערבבת חח. סטארק חוזר לארץ בהתחלה ופיטר לא שם. פיטר חוזר בסוף עם כולם ואז הוא בא וחופר לסטארק וטוני רק המום ואז מחבק אותו|מאוהב|
בכלל לא אמרת כלום על הסצנה של הפורטלים שכולם חוזרים עדיין יש לי צמרמורת כל פעם שאני רואה אותה. (או רק שומעת את המנגינה)

קאפ סוף סוף התגלח! מזל. זקן זה בלעע.
יאוו הסצנה הזאת בהתחלה כשהוא מול המראה בגופיה בדיוק מסיים|מזיע||מאוהב|

וכרגיל הכימיה המטורפת בין קאפ לנאט |מאוהב| וחוסר הכימיה המובהק בין נאט לבאנר.
כןן כןן|מאוהב|

ת'ור היה מבאס רוב הסרט. אני מבינה שהוא בדכאון כבד וזה הגיוני כי הוא איבד את כל המשפחה והחברים שלו, אבל להפוך אותו לבטלן ושתיין זה מעליב לצופים לדעתי. קצת הצחיק אולי בהתחלה אבל ממש ציפיתי לרגע שהוא יחזור לעצמו על אמת ונוכל להנות שוב מהגוף המושלם שלו. וחוצמזה שהוא אל ולהגחיך אותו ככה זה נוראי. הרגעים הספורים שכן נהניתי ממנו זה כשהוא היה עם שני הגרזנים, אבל לא נתנו לזה מספיק ביטוי לצערי.
כן? חוצמזה שבאסה שהוא לא חתיך דווקא אהבתי את זה. זה היה מצחיק ולא צפוי.
והאמת לי זה לא כזה משנה אבל האינטרנט אוהב לציין שזה דווקא טוב שהוא לא חזר בקסם לגזרה הקודמת שלו כי זה שאתה שמן ועצוב לא אומר שאתה לא ראוי להיות גיבור על.

מצד שני - קאפ מצליח להחזיק את הגרזן המקורי |מאוהב| חמוד מהממי! ברור שהוא ראוי לזה. (לצערי ראיתי ספוילרון קטן לזה בסרטון או בפרומו למשהו, לא זוכרת)
אחד הרגעים המאושרים בחיי|מאוהב||מאוהב| (וגם זה פטיש)

מה שהכי לא הבנתי זה את ההגיון של המסעות בזמן שהם עשו. הם שינו הרבה דברים בעבר, גם אם זה רק כדי לקחת אבן קטנה ולכן לא הגיוני שהווה נשאר כמו שהוא. הדוגמא הכי בולטת היא שקוויל לא אסף את האבן כמתוכנן, ולכן אין סיבה שיתרחשו מאורעות שומרי הגלקסיה 1 והוא גם לא היה נפגש עם אף אחד מהחבורה.
כנ"ל לגבי לוקי שמוצא את האבן הלבנה ומעלים את עצמו - הרבה מהמאורעות שקרו אחר כך לתו'ר לא אמורים היו לקרות.
באנר הסביר את זה מאד ברור. שינוי העבר לא משנה את העתיד. כל שינוי שעושים בזמן פותח קו זמן מקביל נוסף. לכן שום דבר שהם שינו בעבר לא משפיע על המציאות כפי שהם מכירים אותה בקו הזמן שלהם. יכול להיות שיש עכשיו יקומים אחרים שבהם קורים דברים אחרת לגמרי אבל זה לא רלוונטי לקו הזמן הראשי שאנחנו עוקבים אחריו.
נראה לי שהסיבה היחידה שהשאירו אותו בסרט היא כדי לתת למעריצים את הסיפוק שהפעם הנוקמים כן הצליחו לנצח אותו. אבל איזה נצחון זה? מרגיש כמו לנצח בקרב ולהפסיד במלחמה.
לאדעת בעיני זה היה מאד מספק.

הרגשתי שסגרו לנו הרבה אפשרויות לעתיד. אני מבינה שרוצים לרענן את הז'אנר ולפתוח אפשרויות להציג דמויות חדשות, וגם ככה חצי מהשחקנים שם עברו את גיל 50 ולא יכולים להמשיך לדמות לוחמים צעירים מהם בגיל, אבל ככה?!?! קאפ זכה לאושר עם קרטר אבל חזר קשיש ולא תהיה לנו אפשרות לראות אותו שוב. המגן שהוא העביר לווילסון זה מחווה נחמדה אבל ווילסון לא קיבל כוחות על כמו של קאפ אז זה חסר ערך פרקטי. ניחא שת'ור בחר לוותר על כס המלכות אבל השאירו אותו dude מבולבל ולא ברור וזה כיוון נוראי. סטארק מת לנו וזה היה שובר לב. נאט ואפילו גאמורה מתו ולא חזרו וגם לא החזירו את ויז'ן (ששוב - טכנית לא היה אמור למות אם מצאו את האבן לפני כן) ולוקי - לוקי בכלל לא הופיע! הגיחות הקצרות שלו היו קצרות מידי. מזל שלא מצמצתי.
החוזים של טוני וקאפ נגמרו ובעיני זה היה סופים מאד יפים והולמים בשבילם. וכן סופים מאד סופיים בכוונה כדי שלא יתפתו להמשיך עם הדמויות האלה עוד ועוד עד שימאסו. וזה כמובן עצוב לי מצד אחד כי קאפ הוא האהוב עליי אבל מגיע לו סוף מספק והולם לדעתי כמו שהוא קיבל. ובזמן, בלי למרוח עד אינסוף.
לת'ור יש עוד סרט בקרוב אז אני מניחה שנראה אותו חוזר לעצמו.
נטשה;-( אבל יש עוד את הסרט שלה שיהיה פריקוול.
המחסור בלוקי זה הדבר העיקרי שהציק לי. אבל תיכף יש לנו סדרה שלמה|מאוהב|
מגמורה לא אכפת לי ממש אבל יש את הגרסה שלה מ2014 שמסתובבת בעולם עכשיו.
וגם כאילו כן, זה אמור להרגיש כמו סיום.
אני חושבת שהמכונה לא החזירה אותו כי אז הוא היה חוזר באותו גיל. בתור זקן הוא ידע לאן הוא צריך ללכת כדי לפגוש את השאר ולכן פשוט חיכה להם שם. בגדול יכול להיות שהוא היה שם מההתחלה והם לא שמו לב
כמו שאני מבינה את זה הוא בקו זמן אחר הזדקן עם פגי ואז מתישהו אולי כשהיא מתה חזר לקו הזמן שלנו.

מילי08

Well-known member
וראיתי גם
הסרטים חמודים וטום הולנד ממש מתאים לתפקיד והוא נהדר, אבל הסרטים קצת פחות מלהיבים אותי. אין להם אפקט של וואו.
אין לי המון מה להגיד על הסרט.
בנוקמים היתה לפיטר חליפה אלקטרונית כזאת, שמתלבשת על הגוף בעצמה. פה הוא חזר לבגדי גוף. הקטעים המשעשעים היו כשהוא היה צריך להתפשט כדי לעלות על החליפה.
אני אוהבת את ג'ייק ג'ילנהל והתלהבתי שהוא נכנס כדמות ליקום, אבל בתחילת הסרט הוא היה די מעאפן ולא מעניין. היה הרבה יותר כיף לראות אותו הופך לנבל, כי תכלס הדמות שלו מיסטריו באמת היתה מפגרת...
אבל לא הבנתי בכלל בכלל מה הלך שם. לא מבחינת העלילה, אלא את האשליות האלה שמיסטריו משתמש על כולם. אם הוא זה שלובש את בגדי ה CGI החדשים ועם המצלמה על הראש אז איך שזה שאחרים רואים את האשליה?
מה הקטע עם החייזרים האלה שמחליפים גוף? ניק פיורי התחיל לחיות את החיים הטובים? אגב, היתה לו הליכה מה זה מצחיקה בסוף, בלי הנעליים ועם הטרנינג הזה :-D כנראה הרגיש ממש בבית.
אני חייבת לציין על כל הסרטים את הקרדיטים המאוד מאוד מושקעים בסוף. מאוד אסתטיים ויפים

זה כזה מבאס שלא יהיה אותם יותר (כלומר אני יודעת שהסרט הבא שצפוי הוא של נטשה כאילו מהעבר כנראה, ושיש את ויז'ן בוונדה-ויז'ן אבל זה לא אותו דבר, וחוץ מזה בעיקר מבאס על הקפטן וגם על טוני.)
בדיוק!! |בוכה| |בוכה| כל כך מבאס
ובעצם הסקרולים האלה או איך שקוראים להם התחזו כל הזמן לפיורי והסוכנת שהם עובדים אצלם עכשיו? ואיפה פיורי נמצא בכלל, מה זה המקום הזה? מפקדה חדשה?
זה נראה כמו חללית איפשהו, לא?
מצד אחד כן, מאד. מצד שני אני מרגישה שסגרו את הסיפורים שלהם מאד יפה ונכון ובזמן.
באמת? רק אני שבורה ומאוכזבת? העיקר קוראים לי רובוט :-/ :-[
שאלה טובה:-0 ברוכה הבאה הגעת לשלב שאין לנו יותר תשובות בשבילך את מוזמנת לתהות עם שאר העולם.
וואלה. לפחות יישרנו קו
הסיכום מתעכב כי אני עסוקה כרגע בדברים כאלה [תמונות של כריס המסוורת]
ובצדק! |מאוהב|
@Lhuna3 הנה קחי מתנה כי יוטיוב הציע לי את זה שוב וצחקתי כאילו לא ראיתי את זה כבר:-D
אני בעבודה (כרגיל :-D) אז לא יכולה לשמוע בווליום גבוה וחלקם ממלמלים ואי אפשר להבין. אבל סקרלט ג'והנסון כזאת יפהההההה
חוץ מזה היו עוד שני שחקנים מקומיוניטי (צ'אנג ושירלי)
את שירלי אי אפשר לפספס אבל איפה היה צ'אנג?
וזה עוד בא אחרי הקטע אחר כתוביות הקודם לזה שבו מגלים שג'יי. ג'ונה ג'יימסון* מפרסם לכל העולם שפיטר פרקר הוא ספיידרמן. ממש לא ברור מה יהיה עם זה.
זה באמת מבטיח הרבה עניין בסרט הבא
ובסדרה של לוקי חייבים להראות לנו בפלאשבק את תעלול הנחש! :-D
(אגב ראיתי בסרטון שכריס המסוורת' אלתר את הסיפור הזה)
באמת? יואו איזה חמוד ההמסוורת' הזה |מאוהב|
ת'ור המושלם הוא ראשון, כי הוא גם חתיך מושלם, גם מצחיק, גם טוב לב וגם רגיש. ויש לו מערכת יחסים הכי מעניינת (אני מתכוונת לאחיו כמובן, לא לג'יין) והוא הכי מגניב בקרבות.
איימן להכל! פרייז דה לורד
במקום שני התלבטתי איך לקבוע כי אני הכי אוהבת (במובן שהיה כואב לי שהוא ילך ואני הכי בעדו) זה הקפטן, כי הוא גם חתיך וגם טוב (ובזה הוא דמות מאוד עקבית ואמינה כי הוא היה כזה מההתחלה, בניגוד למשל לת'ור ולטוני סטארק).
יס!
אצלי אין אבחנה במקום השלישי. נאט, הוקאיי ואיירון מן ביחד
גרוט ורוקט במקום הרביעי כי הם ממש חמודים. במיוחד בייבי גרוט שהוא כנראה אחד הדברים המתוקים שהומצאו אי פעם בעולם כולו מאז הבריאה. (ואני עדיין לא יודעת את מי הוא מזכיר לי)
ולוקי שהוא ליגה בפני עצמו |מאוהב|
לגבי כוחות אני חושבת שהכוחות של וונדה הכי שווים, וגם יש לה הכי הרבה סטייל כשהיא משתמשת בהם.
וואי.. טוב. אני הולכת שוב להסתבך איתך.
אז קודם כל קבלי את סבסטיאן סטן
https://i.gifer.com/SiVz.gif
מה שהיא עושה באצבעות שלה עולה לי על העצבים. לא הצליחה לשכנע אותי שהיא יוצרת כדורי כוח עם הידיים.
זהו. קבלי עוד סבסטיאן כפיצוי
אוף יש אחד שלא מצאתי עכשיו שהם משחקים איזה משחק טיפשי מאלה שעושים בראיונות והמסוורת' כזה "אם אתה מנצח את מקבל את אחד הילדים שלי, אם אני מנצח את מקבל אותך כילד הרביעי שלי. וין וין פור מי":-D
חחח, איזה חמודים.
נראה לי שאני מעדיפה לקבל מכם היילייטים מהסרטונים כי חוץ מהעניין של העבודה גם אין לי סבלנות לראות אותם :-]
חחח כן |מאוהב| ובדיוק לפני הסרטון הזה קלטתי כמה הוא [כריס המסוורת'] גבוה מהסרטון החמוד הזה:
שלמות הבןאדם הזה. שלמות.
אני חושבת שאם אני אגלה שהוא או דיוויט טננט הם אנשים חארות או מטרידנים, אני אכנס למיטה ולא אצא עד סוף חיי

הרחק מהבית, ספיידרמן
- חיבבתי את הסרט. זינדאיה מקסימה, ואני זוכר לה לחיוב את תפקידיה בדיסני, כשהיתה נערה, וכן שלא הפכה טורפת גברים, מתוחה מינית וחושבת שסקס הוא ביטוי לעצמאות, כמו הסיירוס ואביה הצדקן, הרופא הדרומי.
בענין הסרט עצמו, לשם שינוי פיטר פרקר קצת מושך מינית, יש לו גוף מעניין ופנים מתוקות. זה שהוא סטרייט לגמרי מעצבן אותי, אבל מה לעשות? כל גיבורי העל וגיבורות העל הם סטרייטים.

didalf

Well-known member
אבל לא הבנתי בכלל בכלל מה הלך שם. לא מבחינת העלילה, אלא את האשליות האלה שמיסטריו משתמש על כולם. אם הוא זה שלובש את בגדי ה CGI החדשים ועם המצלמה על הראש אז איך שזה שאחרים רואים את האשליה?
זה מלא מלא רחפנים עם מקרן או משהו שיוצרים את האפקט הרצוי.

מה הקטע עם החייזרים האלה שמחליפים גוף?
אלו הסקרלים שהכרנו בקפטן מארוול.

באמת? רק אני שבורה ומאוכזבת? העיקר קוראים לי רובוט :-/ :-[
:-D|נחמה|
תראי זה לא שלא הייתי עצובה אבל זה היה עצב טוב כזה. אני אוהבת סופים שמגיעים בזמן, עשויים טוב ושוברים לי את הלב מאשר שנמרחים עד לרמה שלא אכפת לי.

את שירלי אי אפשר לפספס אבל איפה היה צ'אנג?
השומר בחניון איפה שהואן של אנטמן נמצא, הוא זה שרואה אותו פתאום מנופף למצלמה.

וואי.. טוב. אני הולכת שוב להסתבך איתך.
אז קודם כל קבלי את סבסטיאן סטן
https://i.gifer.com/SiVz.gif
מה שהיא עושה באצבעות שלה עולה לי על העצבים. לא הצליחה לשכנע אותי שהיא יוצרת כדורי כוח עם הידיים.
זהו. קבלי עוד סבסטיאן כפיצוי
https://i.gifer.com/SiW1.gif
:-D:-D אני אוהבת את אמצעי הזהירות שלך:-D|מאוהב|
את טועה לגבי וונדה ואני מתה על תנועות הידיים שלה. מאז וונדהויז'ן אני תופסת את עצמי מנסה לעשות ככה כל הזמן|חבול| אבל בקטנה אני אסלח לך הפעם זה לא דבר נורא לטעות בו.

מילי08

Well-known member
וואי כן|מאוהב| אבל ערבבת חח. סטארק חוזר לארץ בהתחלה ופיטר לא שם. פיטר חוזר בסוף עם כולם ואז הוא בא וחופר לסטארק וטוני רק המום ואז מחבק אותו|מאוהב|
חח, כן עשיתי סמטוכה קטנה
בכלל לא אמרת כלום על הסצנה של הפורטלים שכולם חוזרים עדיין יש לי צמרמורת כל פעם שאני רואה אותה. (או רק שומעת את המנגינה)
אני חושבת שנשארתי עם כזו תחושת החמצה שזה לא הצליח להשאיר עלי מספיק רושם ביחס למאורעות הסופיים.
יאוו הסצנה הזאת בהתחלה כשהוא מול המראה בגופיה בדיוק מסיים|מזיע||מאוהב|
|מזיע||מזיע||מזיע|
והאמת לי זה לא כזה משנה אבל האינטרנט אוהב לציין שזה דווקא טוב שהוא לא חזר בקסם לגזרה הקודמת שלו כי זה שאתה שמן ועצוב לא אומר שאתה לא ראוי להיות גיבור על.
זו אמירה יפה ולא חשבתי עליה, אבל הבעיה היא שהיא לא היה ראוי כי חמש שנים הוא לא עשה כלום ורק שתה. זה לא קשור למראה שלו אלא ל(חוסר) הפעולה שלו
באנר הסביר את זה מאד ברור. שינוי העבר לא משנה את העתיד. כל שינוי שעושים בזמן פותח קו זמן מקביל נוסף. לכן שום דבר שהם שינו בעבר לא משפיע על המציאות כפי שהם מכירים אותה בקו הזמן שלהם. יכול להיות שיש עכשיו יקומים אחרים שבהם קורים דברים אחרת לגמרי אבל זה לא רלוונטי לקו הזמן הראשי שאנחנו עוקבים אחריו.
לא יודעת.. שיהיה... בעיני זה הסבר של נוחות עלילתית
כמו שאני מבינה את זה הוא בקו זמן אחר הזדקן עם פגי ואז מתישהו אולי כשהיא מתה חזר לקו הזמן שלנו.
לדעתי זה חלק מהפספוסים של ההסבר על המסע בזמן
החוזים של טוני וקאפ נגמרו ובעיני זה היה סופים מאד יפים והולמים בשבילם. וכן סופים מאד סופיים בכוונה כדי שלא יתפתו להמשיך עם הדמויות האלה עוד ועוד עד שימאסו. וזה כמובן עצוב לי מצד אחד כי קאפ הוא האהוב עליי אבל מגיע לו סוף מספק והולם לדעתי כמו שהוא קיבל. ובזמן, בלי למרוח עד אינסוף.
טוב, החוזים שנגמרו זו סיבה טובה :-D וגם הרעיון לא למרוח את זה מידי. אבל אני לא יכולה שלא להתבאס מאוד.
תראי זה לא שלא הייתי עצובה אבל זה היה עצב טוב כזה. אני אוהבת סופים שמגיעים בזמן, עשויים טוב ושוברים לי את הלב מאשר שנמרחים עד לרמה שלא אכפת לי.
אני מבינה את זה בראש אבל לא בלב
לת'ור יש עוד סרט בקרוב אז אני מניחה שנראה אותו חוזר לעצמו.
אמן! לפחות שישאירו לי משהו. איזו עצם קטנה.
זה מלא מלא רחפנים עם מקרן או משהו שיוצרים את האפקט הרצוי.
אז אנשים לא רואים את הרחפנים?! זה מה שלא ברור לי
אלו הסקרלים שהכרנו בקפטן מארוול.
נכון, אז מה הקטע שלהם פתאום? :-D
השומר בחניון איפה שהואן של אנטמן נמצא, הוא זה שרואה אותו פתאום מנופף למצלמה.
דיייי, לא זיהיתי אותו בכלל! אפילו חשבתי שזו אשה שומרת בכלל :-D
מאז וונדהויז'ן אני תופסת את עצמי מנסה לעשות ככה כל הזמן
:-D זה חמוד אבל הידיים שלה עדיין מעצבנות אותי..

מילי08

Well-known member
ניסיתי לערוך כדי שהגיפים יופיעו כגיפים אבל שלושה ניחושים למה לא הצלחתי :-/|תוהה|:-[

didalf

Well-known member
אני חושבת שנשארתי עם כזו תחושת החמצה שזה לא הצליח להשאיר עלי מספיק רושם ביחס למאורעות הסופיים.
זה ממש עצוב לי;-( אהבתי אותך בשבועות האחרונים רציתי שתהני מזה כמוני.

זו אמירה יפה ולא חשבתי עליה, אבל הבעיה היא שהיא לא היה ראוי כי חמש שנים הוא לא עשה כלום ורק שתה. זה לא קשור למראה שלו אלא ל(חוסר) הפעולה שלו
כן אבל לא היה הגיוני שבקסם הוא יקבל גוף חטוב חזרה. הוא ראוי ברגע שהוא החליט לחזור לפעולה ולעזור. אבל הגוף מה לעשות לא חוזר ככה (כן אבל נהיה לו צמות בזקן כי זה כן קורה בקסם:-D)

לא יודעת.. שיהיה... בעיני זה הסבר של נוחות עלילתית
לדעתי זה חלק מהפספוסים של ההסבר על המסע בזמן
אני קצת רוצה להתעקש על זה כי בעיני זה אחד הסרטים שהתמודדו עם מסע במן בצורה הכי הגיונית ולא מבלבלת. חוץ מהקטע בסוף לגבי קאפ הזקן שאפשר להתווכח לגביו למרות שגם לדעתי ברור לדעתי המסע בזמן פה נהדר. אין פרדוקסים כי העבר לא משנה את העתיד. זה בדיוק ההפך מנוחות עלילתית זה אשכרה מסע בזמן שעובד.
נגיד באקסמן העתיד שהיה יש מסע בזמן שעושה סמטוחה ענקית. או הבלגן שעושים באקדמיית המטריה. ברגע שהעבר לא משנה את העתיד אלא נוצרים עוד יקומים זה הרבה יותר הגיוני לדעתי.

כי הרחפנים מקרינים סביבם ויוצרים תמונה גדולה.

ניסיתי לערוך כדי שהגיפים יופיעו כגיפים אבל שלושה ניחושים למה לא הצלחתי :-/|תוהה|:-[
|פנים||פנים|

מילי08

Well-known member
אהבתי אותך בשבועות האחרונים רציתי שתהני מזה כמוני.
אני מרגישה שזכיתי :-D
(כן אבל נהיה לו צמות בזקן כי זה כן קורה בקסם:-D)
:-D בדיוק. גם השיער הסתדר לו
אני קצת רוצה להתעקש על זה כי בעיני זה אחד הסרטים שהתמודדו עם מסע במן בצורה הכי הגיונית ולא מבלבלת. חוץ מהקטע בסוף לגבי קאפ הזקן שאפשר להתווכח לגביו למרות שגם לדעתי ברור לדעתי המסע בזמן פה נהדר. אין פרדוקסים כי העבר לא משנה את העתיד. זה בדיוק ההפך מנוחות עלילתית זה אשכרה מסע בזמן שעובד.
נגיד באקסמן העתיד שהיה יש מסע בזמן שעושה סמטוחה ענקית. או הבלגן שעושים באקדמיית המטריה. ברגע שהעבר לא משנה את העתיד אלא נוצרים עוד יקומים זה הרבה יותר הגיוני לדעתי.
לי זה לא מסתדר, אבל אם להיות כנה כבר כמה שנים שאני חושדת שאני די סתומה (ביחס למסע בזמן אבל גם באופן כללי, אבל זה לא הנושא :-D)

לי זה לא מסתדר, אבל אם להיות כנה כבר כמה שנים שאני חושדת שאני די סתומה (ביחס למסע בזמן אבל גם באופן כללי, אבל זה לא הנושא :-D)
זאת הגישה הכי גרועה למסע בזמן שאי פעם ראיתי, וראיתי המון.
בדרך כלל יש חורים, ובדרך כלל אפשר לסספנד. כאן? "העבר לא משתנה וזהו" כמה נוח...

מילי08

Well-known member
אגב, הייתי בטוחה שאני אצליח להתחיל את הפלקון עוד אתמול, אבל הדודים שלי עשו איתי ברוגז.
הבעיה לא היתה בקלטות שלהם אלא במערכת שהם שלחו לי כדי לראות קלטות. התעסקתי עם זה במשך יותר משעה לדעתי עד שזה הסתדר (אני מקווה) וכבר רציתי ללכת לישון. מעניין אם אספיק היום כי אני חוזרת מאוחר.

Aranel Nenharma

Well-known member
ההסבר הזכיר לי את הסרטון הזה

וזה ממש העציב אותי כי זה אומר שיש קווי זמן שם העלילה שלנו לא קרתה ויכול להיות שהיה גרוע יותר

Lion_Heart

Well-known member
TBH- אני מודה שגם אני לא מומחה גדול בקשר למסע בזמן שמיוצג בקולנוע\טלויזיה (באופן כללי? תשאלו את הבוס שלי\אלה שעובדים איתי |טמבל| )

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ההסבר הזכיר לי את הסרטון הזה
וזה ממש העציב אותי
חחחחחח
אני ראיתי כבר את הסרטון הזה, אבל שכחתי את רובו וזה היה מאוד מצחיק.
אני יודע שכבר תיקנו אותך על זה, אבל זה כל כך הצחיק אותי כשקראתי את זה.
איך זה היה יכול להתחיל עם החיבוק של פיטר וטוני כשכל העניין הוא שהם עשו את כל מה שעשו כדי להחזיר את האנשים שנעלמו ואחד מהם זה פיטר.
כן בדיוק, בתכלס מה שהם עשו בסרט הזה זאת הדרך הכי הגיונית לעשות מסע בזמן בלי פרדוקסים ובלי חורים בעלילה.
מה שעושים בדוקטור הו זה מאוד כיף, אבל מלא מלא מלא חורים.
זאת הגישה הכי גרועה למסע בזמן שאי פעם ראיתי, וראיתי המון.
בדרך כלל יש חורים, ובדרך כלל אפשר לסספנד. כאן? "העבר לא משתנה וזהו" כמה נוח...
כן, זה מאוד נוח. אבל זה לא דורש סיספונד. זה פשוט יצירה של קו זמן מקביל.

מה שדורש סיספנוד מסויים או הסברים קצת מורכבים יותר זה כיצד הגיע לשם קפטן אמריקה הזקן אחרי שהוא חי חיים ארוכים עם פגי בקו זמן המקביל.
עצוב מאוד שאת מבואסת כל כך.
ודי מוזר לי כי אני ממש לא זוכר שנתקלתי בתגובה כזאת.
אני גם לא מבין למה את קוראת לזה "הסגירה של היקום שהכרנו". היקום עדיין פתוח. יש עדיין הרבה דמויות בחיים שיעשו עליהם עוד סרטים (וסדרות) והולכים להוסיף לנו גם עוד דמויות.
אולי תרגישי יותר טוב אחרי שתראי את הפרויקטים החדשים.
*אגב, גאמורה בחיים. כלומר גאמורה המקורית מתה, אבל יחד עם ת'אנוס הגיעה גאמורה מקו הזמן האחר ככה שיש אותה בחיים. היא פשוט לא מכירה את קוויל וזה די חרא עבורו.
המאבק בת'אנוס - ההריגה שלו בהתחלה באמת הרגישה בעייתית - מעט מידי ומאוחר מידי, והיה לי ברור שהדרך לשנות את פני הדברים היא להחזיר את הזמן אחורה, אבל חשבתי שאחרי שהרגו אותו ינסו להשיג את האבנים בלי קשר נוסף אליו.
רק למקרה שזה לא היה ברור, הם לא תיכננו שהדרך שבה הם יחזירו את האבנים תחזיר גם את ת'אנוס. זה פשוט הייתה טעות נוראית. שכמובן היא באמת גם נוחות תסריטאית. כלומר אם פשוט לא היו שולחים את נבולה לעבר אז כל הבלגן של סוף הסרט לא היה קורה. ההאלק היה מחזיר את כל האנשים חזרה והיו ממשיכים בכיף משם (נטשה עדיין הייתה מתה, אבל זה הכל)(אוקי בעצם גם עדיין היינו מסיימים עם סטיב זקן כנראה)(ובעצם לא היינו מקבלים חזרה את גאמורה)

אולי יעודד אותך לראות את how it should have happened של הסרט
זה די ארוך וחלק מאוד מוזר, אבל זה גם מתייחס לבעייתיות של המסע בזמן.
הסרטים חמודים וטום הולנד ממש מתאים לתפקיד והוא נהדר, אבל הסרטים קצת פחות מלהיבים אותי. אין להם אפקט של וואו.
לך אין אפקט של וואו!
כן, כי הרחפנים יוצרים הולוגרמה שמסתירה את הרחפן עצמו.
זה דווקא לא כזה מדע בידיוני רחוק. כלומר אני לא מאמין שיש משהו כזה כיום, לפחות לא ברמה כזאת של תחכום. אבל לעומת הרבה מאוד דברים טכנולוגיים שרואים בסרטים האלו (כמו החליפות של טוני) זה משהו שבעיקרון אני יכול לדמיין שימציאו בעתיד הקרוב.

בענין הסרט עצמו, לשם שינוי פיטר פרקר קצת מושך מינית, יש לו גוף מעניין ופנים מתוקות. זה שהוא סטרייט לגמרי מעצבן אותי, אבל מה לעשות? כל גיבורי העל וגיבורות העל הם סטרייטים.
טוב שיש כאן מישהו שמבין עניין.
אני בעד עצומה שיעשו את פיטר לפחות בי.

וכמובן שיש מחסור בדמויות להטביות בסרטים האלו, אבל זה גם לא ממש מפתיע, יש מחסור של דמויות כאלו באופן כללי בקולנוע.
אבל יש טענות שהשנים הקרובות יביאו כמה דמויות להטביות משמעותיות בMCU. ואני בוחר להשאר אופטימי בעניין.

למעלה