דיוני סדרות #35

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

*חדש דנדש לכבוד החודש החדש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק הראשון של ג'יני וג'ורג'יה וזה לא בדיוק מה שציפיתי...
אני לא נלהב ממש, אבל זה בהחלט יספק את המשבצת של משהו בנטפליקס לראות כשצריך להעביר זמן בלי המון לחשוב.

עוד מישהו ניסה את זה?

אני לא נלהב ממש, אבל זה בהחלט יספק את המשבצת של משהו בנטפליקס לראות כשצריך להעביר זמן בלי המון לחשוב.

עוד מישהו ניסה את זה?
ניסיתי בסוף שבוע.
ראיתי פרק וחצי ועזבתי.
סדרה מעצבנת, הזוייה וכל כך מופרחת שאני לא מבינה את הביקורת החיובית עליה.
המשפחה מגיעה לעיר חדשה ותוך שניה וחצי האמא מקבלת מריחואנה מהשכן, הבת נהיית החברה הכי טובה של השכנה, השכנה ממול מספרת לאמא בתוך משפט וחצי מהרגע שהכירו על בעיות הסמים של הבן שלה ועוד ועוד,
רמת אמינות - אפס
מי שמיצב אותה כ"בנות גלמור החדשה" כנראה שלא ראה בנות גלמור מימיו, או שחושב שכל סידרה על אמא צעירה ובת מתבגרת זה אותו דבר.

עוד מישהו ניסה את זה?
עשיתי לזה בינג' בסופ"ש ..ויצאתי בתחושה פחות טובה. אני מבינה למה יש מי שאוהבים, אני בסופו של דבר פחות נהנתי.

Shiri from the block

Active member
טוב בואו נדבר על באטוומן.
חשוב לי לציין שאין לי שוםםםם דבר נגד שחורים, ואני יודעת שעצם זה שכתבתי את זה אומר שכאילו כן יש לי בעיה, אבל באמת שאין לי בעיה,
אני פשוט שונאת כשמשנים דברים מהקומיקסים (לא חשוב שלא קראתי שום קומיקס בחיי כן? :-D אבל מספיק לי תמונות עיקריות של הדמויות חח)
ואני באמת לא אוהבת שדחופים את כל האג'נדה של BLM לתוך באטוומן עכשיו עם השחקנית החדשה :-/ שהיא באמת שחקנית טובה, היא יפה והיא מעניינת לצפייה. אבל לא בתור באטוומן בחייאת 😭😭 למה לא עשו פשוט ריקאסט לקייט קיין?? זה ממש הורס הכל וזה מבאס רצח שגם לא יהיה לסופי קלואז'ר, וזה נשאר באוויר, ואליס מרגישה מיותרת למרות שהצליחו לדחוף אותה לסיפור החדש, ואני חולה עליה, אבל היו צריכים לעשות פאקינג ריקאסט קרציות למההההההההההההההההההההההההה)*@#)*@!&#$)#&)@#()!@&#)*&#@)*#&@#))@!#)*@!&$)*@#&#!&)*!@&#!@$&)*#^%Y)*W

טוב זהו נרגעתי יחסית ;-(

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lion_Heart

Well-known member
חשוב לי לציין שאין לי שוםםםם דבר נגד שחורים, ואני יודעת שעצם זה שכתבתי את זה אומר שכאילו כן יש לי בעיה, אבל באמת שאין לי בעיה,
אני פשוט שונאת כשמשנים דברים מהקומיקסים (לא חשוב שלא קראתי שום קומיקס בחיי כן? :-D אבל מספיק לי תמונות עיקריות של הדמויות חח)
ואני באמת לא אוהבת שדחופים את כל האג'נדה של BLM לתוך באטוומן עכשיו עם השחקנית החדשה :-/ שהיא באמת שחקנית טובה, היא יפה והיא מעניינת לצפייה. אבל לא בתור באטוומן בחייאת 😭😭 למה לא עשו פשוט ריקאסט לקייט קיין?? זה ממש הורס הכל וזה מבאס רצח שגם לא יהיה לסופי קלואז'ר, וזה נשאר באוויר, ואליס מרגישה מיותרת למרות שהצליחו לדחוף אותה לסיפור החדש, ואני חולה עליה, אבל היו צריכים לעשות פאקינג ריקאסט קרציות למההההההההההההההההההההההההה)*@#)*@!&#$)#&)@#()!@&#)*&#@)*#&@#))@!#)*@!&$)*@#&#!&)*!@&#!@$&)*#^%Y)*W

טוב זהו נרגעתי יחסית ;-(
קודם כל ,טוב שנרגעת!

הפרק הספציפי הזה עוסק בחטיפת ילדים ו על זה שילדים שחורים הם בילתי ניראים בקטע שלאף אחד לא אכפת מזה שהם נעלמו, נושא חשוב לכל הדיעות, א-ב-ל יש בפרק הזה פלאשבק ע זה שראיין,בצעירותה נחטפה (ע"יי גברת זקנה שהציעה לה ללכת ל van שלה בשביל ממתקים וקומיקס...(כן, ראיין לא היתה ילדה חכמה |פנים| )
והזקנה שמה אותה בעליית הגג וניסתה לגרום לה להאמין שאף אחד לא יבוא לחפש אותה, כי היא שחורה, לא במילים הספציפיות האלו,(זה היה יותר בקטע של "את חושבת שגיבורי הקומיקס האהובים עלייך יצילו מישהי כמוך?")
אבל עדיין, ואז יום אחד הזקנה קשרה אותה ושמה לה מחסום פה כי הגיעה משלחת חיפוש מהקולג' הקרוב לחפש ילדה שנעלמה ,ראיין איכשהו הגיעה לחלון וניסתה להשיג את תשומת ליבם עד...שהיא הבהינה שהם מחפשים ילדה לבנה ואז...פשוט הפסיקה לנסות למשוך תשומת לב ...כאילו, אמ... מה? אם הם היו רואים אותה...
"ואוו, תראו,ילדה קשורה בחלון למעלה... יהיה מה זה נחמד עם נעזור לה... אבל היא לא הילדה הספציפית שאנחנו מחפשים...אז לבית הבא? כמו שאמרתי, ראיין לא חכמה במיוחד , תעשי רעש, תשברי את החלון, אני בטוח שהם יסתכלו "

Shiri from the block

Active member
טוב עכשיו בואו נדבר על זרה OUTLANDER,
סיריוסלי אף אחד פה לא צופה בסדרה הזאת?? איך?? אתם לא מבינים מה אתם מפסידים בחייאת!!
הנה טיזר קטן והורס *האמ ברוטניקטוני האמ* (וכן, זה הכינוי החדש שלך ניק|זורו|)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנה טיזר קטן והורס *האמ ברוטניקטוני האמ* (וכן, זה הכינוי החדש שלך ניק|זורו|)
קודם כל אם את משתמשת בכינוי הידוע שלי (ניק) אז את לא ממש צריכה אחד אחר.
אני ראיתי איזה שני פרקים ראשונים לפני המון זמן ולא תפס אותי. ומאז לא שמעתי שום דבר שימשוך אותי יותר.

טוב זהו נרגעתי יחסית ;-(
אני ממש לא מסכים.
אין לי בעיה עקרונית עם ריקאסט לדמות אם יש משהו עם השחקן, אבל כאן דווקא זה כאילו מענה להרבה מהבעיות של הסדרה.
כלומר לא הייתה בעיה עם השחקנית, אבל הבעיה הייתה שהסדרה הייתה קצת תקועה בתוך כל דרמת המשפחה של קייט. אבא שלה ואחותה והאחות החורגת שלה וכמובן בן דוד שלה ובנוסף לזה החברה שלה לשעבר, והבת של המשרת של הבן דוד שלה...
זה רעיון מעולה להביא מישהי שהיא מחוץ לכל זה.
ולהביא מישהי שגם בכלל לא נמצאת בקומיקס אז בכלל מעולה כי הם בונים משהו שמתקשר לסיפור הידוע, אבל לא מתבסס עליו לחלוטין אז לא צריך להזהר בכל שינוי מהמקור.
וכמו שאמרת היא שחקנית טובה ומעניינת.
ובאמת לא יזיק שיש שם גם מישהי שהיא לא מיליונרית. ואולי גם מישהי שתלחם באליס באופן רציני ולא תוותר לה כל הזמן.

ניסיתי בסוף שבוע. [ג'יני וג'ורג'יה]
ראיתי פרק וחצי ועזבתי.
סדרה מעצבנת, הזוייה וכל כך מופרחת שאני לא מבינה את הביקורת החיובית עליה.
המשפחה מגיעה לעיר חדשה ותוך שניה וחצי האמא מקבלת מריחואנה מהשכן, הבת נהיית החברה הכי טובה של השכנה, השכנה ממול מספרת לאמא בתוך משפט וחצי מהרגע שהכירו על בעיות הסמים של הבן שלה ועוד ועוד,
רמת אמינות - אפס
מי שמיצב אותה כ"בנות גלמור החדשה" כנראה שלא ראה בנות גלמור מימיו, או שחושב שכל סידרה על אמא צעירה ובת מתבגרת זה אותו דבר.
בהחלט לא בנות גילמור החדשה
(נראה לי שנדרש לומר את זה בגלל שבטריילר ג'ורג'יה עצמה עושה את ההשוואה)

אם כי גם אצל בנות גילמור אמינות היא לא בדיוק ערך עליון.

אבל ההבדל העיקרי הוא שהסדרה הרבה פחות wholesome.
שימוש בסמים - צ'ק
בחורה לסבית -צ'ק
סצנת אינון - צ'ק
לשכב עם השכן החמוד יום אחרי שמכירים אותו - צ'ק
האמא מנחה את בנה לשבור את האף של ילד שהציק לו ומאיימת על הילד הזה - צ'ק
הבנה שהאמא היא סוג של con-woman - צ'ק
גילוי שהאמא רצחה את בעלה האחרון - צ'ק

נכון שזה שג'ורג'יה נהפכה לחברה של השכנה בשלוש שניות זה באמת הזוי, אבל זה חמוד (ודווקא מזכיר איכשהו את בנות גילמור כי ככה קשרים שם הרגישו הרבה פעמים).
אני לא ידעתי איך השכנה תרגיש כשהיא תגלה שג'ורג'יה לקחה מבנה מריחואנה בלילה הראשון. אבל כנראה לא יהיה לה יותר מידי אכפת לאור זה שיום למחרת היא לקחה לו את הסמים והשתמשה בהם יחד עם ג'ורג'יה

בקיצור, אין לי ציפיות למשהו מעולה. גם אין לי ציפיות למשהו מהנה כמו שבנות גילמור לרוב הייתה.
אבל זה יכול להעביר זמן לא רע.

Shiri from the block

Active member
אין לי בעיה עקרונית עם ריקאסט לדמות אם יש משהו עם השחקן, אבל כאן דווקא זה כאילו מענה להרבה מהבעיות של הסדרה.
כלומר לא הייתה בעיה עם השחקנית, אבל הבעיה הייתה שהסדרה הייתה קצת תקועה בתוך כל דרמת המשפחה של קייט. אבא שלה ואחותה והאחות החורגת שלה וכמובן בן דוד שלה ובנוסף לזה החברה שלה לשעבר, והבת של המשרת של הבן דוד שלה...
זה רעיון מעולה להביא מישהי שהיא מחוץ לכל זה.
ולהביא מישהי שגם בכלל לא נמצאת בקומיקס אז בכלל מעולה כי הם בונים משהו שמתקשר לסיפור הידוע, אבל לא מתבסס עליו לחלוטין אז לא צריך להזהר בכל שינוי מהמקור.
וכמו שאמרת היא שחקנית טובה ומעניינת.
ובאמת לא יזיק שיש שם גם מישהי שהיא לא מיליונרית. ואולי גם מישהי שתלחם באליס באופן רציני ולא תוותר לה כל הזמן.

אמממ מסכימה חלקית.
זאת העלילה, זאת הדמות, זאת קייט קיין, וכן מבאס שלא יהיה קלוז'ר לדמויות.

אני כן מסכימה שהגיע הזמן שתיהיה מישהי שתלחם באליס באופן רציני אבל אני אוהבת את אליס ולא בא לי שיהרגו אותה או יתעללו בה אז אני פחות בעד חחח

Shiri from the block

Active member
קודם כל אם את משתמשת בכינוי הידוע שלי (ניק) אז את לא ממש צריכה אחד אחר.
זה היה כדי להבהיר שהכוונה אליך חחח
אבל ת'כלס לכתוב ברוטניקטוני זה קצת קשוח אז אולי אני אקצר את זה ל..... ניק... :-P:
אבל אפשר לדעת למה החלפת את זה לטוני החתול? נראה לי שכבר שאלתי אותך אבל פשוט טוני לא מסתדר לי עם ברוטוס או ניק וזה קשה לי 😭

אני ראיתי איזה שני פרקים ראשונים לפני המון זמן ולא תפס אותי. ומאז לא שמעתי שום דבר שימשוך אותי יותר.
זאת הבעיה שלך. כלומר יש לך הרבה בעיות, אבל אין ספק שזאת אחת מהן.
ראית רק 2 פרקים??
אני עד פרק 4/5 לא הבנתי למה אחותי הכריחה אותי לצפות בזה ואז הבנתי:love::love::love::love:

אתה לא יודע מה אתה מפספס. מעבר להיסטוריה הסופר מעניינת בין סקוטלנד לאנגליה, יש את ג'יימי פרייזר|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

וזה עוד כלוםםםםם ממה שהולך שם|מאוהב|!

dilia snake

Well-known member
אפשר בבקשה להרוג את ג'ואל? בבקשה בבקשה בבקשה? 🙃

מיציתי את טיפולי הפוריות של דיקס וקנזי. אולי זה מגעיל לומר, אבל זה פשוט מיותר, לא רוצה לראות את זה, לא רוצה לשמוע את זה. איכס דיי. לא כולם חייבים להתרבות בכול מקרה.

שאר הפרק|ישן|.

ולמה החזירו את נל? היה שיפור רציני שהיא לא הייתה בסביבה.

אם אני אהיה טובה, תהרגו את ג'ואל?😸

didalf

Well-known member

עוד מישהו ניסה את זה?
ראיתי את הטריילר ולא נראה לי מעניין, וגם ממש הטריף אותי שלדמות הראשית יש שיער בלונדיני וגבות שחורות וזה מחריד.

Lhuna3

Well-known member
ראית רק 2 פרקים??
אני עד פרק 4/5 לא הבנתי למה אחותי הכריחה אותי לצפות בזה ואז הבנתי:love::love::love::love:

אתה לא יודע מה אתה מפספס. מעבר להיסטוריה הסופר מעניינת בין סקוטלנד לאנגליה, יש את ג'יימי פרייזר|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
את גורמת לי לחשוב שגם אני עשיתי טעות כשפרשתי מזה אחרי פרק 2. אבל זה היה כל כך מזמן... נראה נשקול את זה.
את הבאת טיעונים לא רעים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אפשר לדעת למה החלפת את זה לטוני החתול? נראה לי שכבר שאלתי אותך אבל פשוט טוני לא מסתדר לי עם ברוטוס או ניק וזה קשה לי 😭
מה שקרה זה שכשעשינו את המעבר לאתר החדש אז היה לי (ולעוד חלק מהאנשים) איזו בעיה עם המשתמש הישן שלהם וזה גרם למשתמש הישן שלי (גם ברוטוס) להחסם.
והעניין הוא גם שזה היה בשלב שבו הייתי צריך לשלוח להנהלת תפוז את שם המשתמש שלי שיהיה מנהל הפורום כאן (כי זה לא עבר אוטומטית).
אז יצרתי את טוני החתול בלי הרבה מחשבה ושלחתי אותו בתור השם משתמש של המנהל, פשוט כדי לוודא שעדיין יהיו לי השראות ניהול בפורום החדש.
אני כבר לא זוכר בדיוק את סדרה אירועים כי היה שלב שבו שני הפורומים פעלו במקביל והיו בעיות ובלה בלה בלה.
אבל ככה זה קרה. יכלתי לבקש מהנהלת הפורומים שיהפכו את גם ברוטוס (אחרי שבוטלה החסימה שלו) לעוד מנהל ואז לחזור להשתמש בו... אבל כבר לא רציתי להסתבך. וכבר התחלתי לכתוב בתור טוני החתול.
והאמת זה גם פשוט לא הייתה בעיה כי כולם מיד הבינו שזה אני והמשיכו לקרוא לי ניק.

והסיבה שבחרתי בשם "טוני החתול" היא כי יש לי חתול בשם טוני (והוא כרגע בחדר האחר מתנמנם)

ראית רק 2 פרקים?? [של Outlander]
אולי אני צריך לתת עוד צ'אנס.
למרות שהבחור הזה לא נראה כל כך מפתה.
גם לא עוזר שבנטפליקס הם איכשהו תמיד איזה 3 עונות באיחור עם הסדרה הזאת.

ראיתי את הטריילר [של ג'יני וג'ורג'יה] ולא נראה לי מעניין, וגם ממש הטריף אותי שלדמות הראשית יש שיער בלונדיני וגבות שחורות וזה מחריד.
יש לך תמיד בעיות עם גבות.
אגב בסדרה יש גם את הבחור האוסטרלי הצעיר שהתארח לפרק (וקצת) של הפלייליסט של זואי וגם אצלו התלוננת על הגבות.

וזה מזכיר לי משהו לגבי וונדהויז'ן (אבל ליתר ביטחון אני אכתוב בשרשור הייעודי.

didalf

Well-known member
יש לך תמיד בעיות עם גבות.
אגב בסדרה יש גם את הבחור האוסטרלי הצעיר שהתארח לפרק (וקצת) של הפלייליסט של זואי וגם אצלו התלוננת על הגבות.

וזה מזכיר לי משהו לגבי וונדהויז'ן (אבל ליתר ביטחון אני אכתוב בשרשור הייעודי.
נכון! כי גבות כהות עם שיער בהיר זה מחריד!
וגבות עצומות מידי זה מכוער.
וגבות לא מסודרות יכולות להרוס פרצוף יפה.
יש לי גם בעיה עם הגבות של עצמי כשאני מתעצלת ללכת לקוסמטיקאית:-D

למי בוונדהויז'ן יש גבות מחרידות?

זה היה כדי להבהיר שהכוונה אליך חחח
אבל ת'כלס לכתוב ברוטניקטוני זה קצת קשוח אז אולי אני אקצר את זה ל..... ניק... :-P:

ראית רק 2 פרקים??

וזה עוד כלוםםםםם ממה שהולך שם|מאוהב|!
העונות הראשונות מצויינות כמו הספרים (לא יודעת איך בתרגום, קראתי באנגלית) אבל כמו בספרים
כשהם עוזבים את סקוטלנד ועוזבים לארה"ב זה מתחיל להימאס

snirf

Active member
לה!
סיימתי את IT'S A SIN
כן, זאת הייתה סדרה טובה...אבל למען האמת התרשמתי/התרגשתי ממנה פחות מאשר -הלב הנורמלי ו -מלאכים באמריקה (שתיהן של HBO) שגם כן עסקו בנושא
איך זה שזאת סדרת גייז ולא היו חתיכים בכלל? מאכזב :p עוד מינוס לסדרה
אפילו ב-מלפפון ובננה של ראסל היו חתיכים...זאת סדרה שכן זכורה לי לטובה עד היום. עכשיו נותר לי להשלים את "השנים" שלו.
אולי אלכסנדר בתפקיד משחק ראשון (?) עשה אחלה תצוגת משחק...
הכי אהבתי את הדמות של ג'יל, וגם את אמא של קולין.

כמובן שהסצינה הכי קשה/עצובה בכל הסדרה הייתה כשריצ'י מת לבד...בלי להרגיש את הליווי והאהבה של החברים בגלל אמא שלו שהרחיקה אותם :mad:
באסה שלא חווינו יותר מאש וריצ'י יחד כזוג...מהמעט שהראו- הם היו חמודים.

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member

Aranel Nenharma

Well-known member
אז מתוך שעמום מצאתי את זה....

מסתבר שיש גרסה קנדית בשפה צרפתית שהיא חיקוי מדויק לברוקלין 99

למה?????

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז מתוך שעמום מצאתי את זה....

מסתבר שיש גרסה קנדית בשפה צרפתית שהיא חיקוי מדויק לברוקלין 99

למה?????
אוקי זה הזוי.
למרות שזה באמת הגיוני שיעשו לזה גרסאות בשפות אחרות. יש כל מיני קומדיות אמריקאיות שיש להם הרבה עיבודים.
מעניין אם יעשו בעתיד בעוד שפות.

ולרגע חשבתי שהם לקחו את השחקן שמשחק את סקאלי בגרסה המקורית לשחק אותו גם כאן.

לה!
סיימתי את IT'S A SIN
כן, זאת הייתה סדרה טובה...אבל למען האמת התרשמתי/התרגשתי ממנה פחות מאשר -הלב הנורמלי ו -מלאכים באמריקה (שתיהן של HBO) שגם כן עסקו בנושא
איך זה שזאת סדרת גייז ולא היו חתיכים בכלל? מאכזב :p עוד מינוס לסדרה
אפילו ב-מלפפון ובננה של ראסל היו חתיכים...זאת סדרה שכן זכורה לי לטובה עד היום. עכשיו נותר לי להשלים את "השנים" שלו.
אולי אלכסנדר בתפקיד משחק ראשון (?) עשה אחלה תצוגת משחק...
הכי אהבתי את הדמות של ג'יל, וגם את אמא של קולין.

כמובן שהסצינה הכי קשה/עצובה בכל הסדרה הייתה כשריצ'י מת לבד...בלי להרגיש את הליווי והאהבה של החברים בגלל אמא שלו שהרחיקה אותם :mad:
באסה שלא חווינו יותר מאש וריצ'י יחד כזוג...מהמעט שהראו- הם היו חמודים.
לה! בהחלט

נכון שלא היו שם חתיכים ממש (לפחות לא לטעמי)
אבל זה לא גרע מהעניין.

קשה באמת שלא להשוות להלב הנורמלי (את מלאכים באמריקה ראיתי לפני המון שנים אז אני לא ממש זוכר)

הייתה הסצנה עם קולין בבית חולים. בכלל כל הסיפור של קולין הרגיש לי עצוב יותר.

חלק מזה הוא בגלל שאני לא יכול לחלוטין להפריד את זה שריצ'י הוא דוש חלק מהזמן ועוד יותר הגילוי בסוף שהוא המשיך לשכב עם אנשים גם אחרי שהוא ידע שהוא חיובי.

למעלה