דיוני סדרות #35

dilia snake

Well-known member
או עדי כותבת רק עכשיו על פרק שהיא ראתה כבר ביום רביעי כי...סיבות.

אז סוף סוף פרק על BLM שהיה עשוי טוב, ולא היה בקטע של "באיזו חוצפה הם שינוי את חוקים ועכשיו אי אפשר לעשות את העבודה שלנו"(עכשיו שאני כותבת על זה פתאום זה מזכיר לי את האמרה "הפמינאציות הרסו את הסקס" בקשר של METOO וכאלה).

קודם כול מגי ו-OA לקחו הפרק את המושב האחורי ונתנו הפעם לטיפאני וסקולה להיות מרכז הפרק. אז היה רווח כפול, כי גם היא חדשה ויכולנו להכיר אותה קצת והיא גם שחורה אז הפרק התמקד באיך זה מרגיש להיות שחור ולעבוד בארגון אכיפת חוק. שאלוהים יודע שזה שינוי מעניין בגישה. והיו כמה שיחות מעניינות בין שניהם, על איך טיפאני מרגישה והרושם הוא שסקולה באמת רצה להקשיב ולהבין אותה אז היה תחושה של דיאלוג אמיתי הפרק(בניגוד לסדרה אחרת, שאני לא אנקוב בשמה, אבל יש שם של עיר ואותיות בשם שלה).

אז בגדול מה שהיה בפרק זה שחבר קונגרס (דמוקרטי) נרצח ואז הם התחילו לחפור וגילו שדווקא הרבה שחורים דווקא לא אהבו אותו, כי הוא כנראה תפס טרמפ על המחאה וככה נבחר ואז כמובן שהאשימו פעיל מחאה שחור בזה שהוא רצח אותו ואז גילו שצעיר שחור נהרג באותה שיטה ובסופו של דבר גם הפעיל השחור שהם עצרו נרצח והתברר שבכלל מי שעומד מאחורי הזה היא אישה לבנה שהחליטה לנקום בהם כי הבן שלה נכנס לכלא על תקיפת מפגינים ואז היכו אותו בכלא והוא מת מוות מוחי.

אז כן, היו כמה דברים בעייתיים כמו זה שDHS עוקב אחרי פעילים שחורים ואז שטיפאני התעצבנה על זה בעיקר כי אחרי תומכים בעליונות לבנה הם לא עוקבים(ברצינות? אני מתקשה להאמין שזה נכון) אמרו לה שהיא צריכה להירגע, והגזען השבועי ניסה לרמוז על "קיצונים משני הצדדים" ושכלבנים מוחים זה התפרעות אלימה וששחורים עושים את זה זו מחאה.

סיימתי את הפרק בתחושה של "סוף סוף!!"

מילי08

Well-known member
מעדכנת שראיתי בשבועיים האחרונים את star trek: lower deck והיא ממש חמודה.
מסתמן שזהו הסדרה היחידה מהפרנצ'ייז שאני אצליח לראות.
את דיסקברי אני רואה לאט נורא ולא מצליחה להתחבר. המוטיבים הטלנובליים (לא בעלילה אלא במשחק) מעצבנים אותי. למשל כשהמצלמה מתמקדת בסוף סצינה במבט של מישהו לכמה שניות ארוכות ואף אחד לא אומר כלום (כמו שג'ואי מסביר את המבט שהוא צריך לעשות כשהוא לא זוכר טקסטים).

וגם נזכרתי שראיתי את שני הפרקים הראשונים של mythic quest דרך הדודים כשחיפשתי פרקים של KINGS ולא מצאתי. אז אני צריכה להמשיך עם זה.

וגם ראיתי את הסרט החדש של איימי פולר בנטפליקס. חמוד. פמיניזם לייט אבל מועבר טוב ובצורה יעילה. לא מאוד מצחיק אבל צפייה חביבה סך הכל.

dilia snake

Well-known member
טוב דיי בקצרה, כי הרבה אין מה לומר.

קיבלנו מונטז' של כמה דקות על מה שהיה כביכול בבית חולים בזמן המגפה, עם פנים פצועות של השחקנים כמו של הרופאים במציאות ודברים בסגנון על רקע השיר "What a Wonderful World" (ברצינות? לא בדיוק השיר שאני הייתי שמה על רקע סצנות של אנשים מתים) ואז היה את הלוגו של הסדרה, הרופאים התחילו להתחסן והיה פרק רגיל שמידי פעם מזכירים מה קרה בקורונה או מזכירים כול מיני דברים שהרופאים סוחבים איתם מהמגפה.

לא מאוד התרשמתי, וגם ככה את הפרקים האחרונים של העונה הקודמת ראיתי תוך כדי משחק בטלפון אז לא היה כזה אכפת לי מהדמויות ומה שעבר עליהן במגפה. אבל השלוש-ארבע דקות הראשונות של הפרק היה מזעזעות, והן הרגישו כאילו הן מסרט דוקומנטרי או סרט שיעשו על ניו יורק בזמן המגפה, חוץ מזה? סתם פרק.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מעדכנת שראיתי בשבועיים האחרונים את star trek: lower deck והיא ממש חמודה.
מסתמן שזהו הסדרה היחידה מהפרנצ'ייז שאני אצליח לראות.
איזה כיף שאהבת את Lower Decks
אבל ראית משהו מהסדרות הישנות יותר בפרנצ'ייז של מסע בין כוכבים?
כי מרגיש לי שחלק גדול מהסדרה זה בדיחות על דברים מהסדרות האחרות.

וגם ראיתי את הסרט החדש של איימי פולר בנטפליקס. חמוד. פמיניזם לייט אבל מועבר טוב ובצורה יעילה. לא מאוד מצחיק אבל צפייה חביבה סך הכל.
מוקסי.
תהיתי אם לראות ואיכשהו את לא מקדמת אותי לשום כיוון בהחלטה האם לראות או לא.

טוב דיי בקצרה, כי הרבה אין מה לומר.

קיבלנו מונטז' של כמה דקות על מה שהיה כביכול בבית חולים בזמן המגפה, עם פנים פצועות של השחקנים כמו של הרופאים במציאות ודברים בסגנון על רקע השיר "What a Wonderful World" (ברצינות? לא בדיוק השיר שאני הייתי שמה על רקע סצנות של אנשים מתים) ואז היה את הלוגו של הסדרה, הרופאים התחילו להתחסן והיה פרק רגיל שמידי פעם מזכירים מה קרה בקורונה או מזכירים כול מיני דברים שהרופאים סוחבים איתם מהמגפה.

לא מאוד התרשמתי, וגם ככה את הפרקים האחרונים של העונה הקודמת ראיתי תוך כדי משחק בטלפון אז לא היה כזה אכפת לי מהדמויות ומה שעבר עליהן במגפה. אבל השלוש-ארבע דקות הראשונות של הפרק היה מזעזעות, והן הרגישו כאילו הן מסרט דוקומנטרי או סרט שיעשו על ניו יורק בזמן המגפה, חוץ מזה? סתם פרק.
עדיף כבר אמסטרדם הישנה

Lion_Heart

Well-known member
קודם כל אם את משתמשת בכינוי הידוע שלי (ניק) אז את לא ממש צריכה אחד אחר.
אני ראיתי איזה שני פרקים ראשונים לפני המון זמן ולא תפס אותי. ומאז לא שמעתי שום דבר שימשוך אותי יותר.

אני ממש לא מסכים.
אין לי בעיה עקרונית עם ריקאסט לדמות אם יש משהו עם השחקן, אבל כאן דווקא זה כאילו מענה להרבה מהבעיות של הסדרה.
כלומר לא הייתה בעיה עם השחקנית, אבל הבעיה הייתה שהסדרה הייתה קצת תקועה בתוך כל דרמת המשפחה של קייט. אבא שלה ואחותה והאחות החורגת שלה וכמובן בן דוד שלה ובנוסף לזה החברה שלה לשעבר, והבת של המשרת של הבן דוד שלה...
זה רעיון מעולה להביא מישהי שהיא מחוץ לכל זה.
ולהביא מישהי שגם בכלל לא נמצאת בקומיקס אז בכלל מעולה כי הם בונים משהו שמתקשר לסיפור הידוע, אבל לא מתבסס עליו לחלוטין אז לא צריך להזהר בכל שינוי מהמקור.
וכמו שאמרת היא שחקנית טובה ומעניינת.
ובאמת לא יזיק שיש שם גם מישהי שהיא לא מיליונרית. ואולי גם מישהי שתלחם באליס באופן רציני ולא תוותר לה כל הזמן.
רק תזכיר לי, הן נלחמו מתישהו? היה נסיון לעצור את אליס ...איי פעם?

Aranel Nenharma

Well-known member
אני גם ראיתי ומאוד אהבתי
לא סרט ואווו אבל עשוי בצורה טובה
מוקסי.
אני ממש ממליצה.
אם יהיה לך מצב רוח לסרט שלא צריך לחשוב יותר מדי אבל לא בא לך קומדיה מטופשת אז בהחלט הסרט הזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק תזכיר לי, הן נלחמו מתישהו? היה נסיון לעצור את אליס ...איי פעם?
אני חושב שעוד לא היה מצב שבו ריאן נלחמה באליס. מה גם שריאן היא לא לוחמת חזקה במידה של קייט, אז אני לא אתפלא אם אליס קצת תכסח לה את הצורה כשהן יפגשו. אבל לפחות לא יהיה כנראה מצב שבו ריאן תתפוס את אליס ואז תשחרר אותה כפי שקרה כמה פעמים עם קייט.

אני ממש ממליצה.
אם יהיה לך מצב רוח לסרט שלא צריך לחשוב יותר מדי אבל לא בא לך קומדיה מטופשת אז בהחלט הסרט הזה
טוב, אני אסויף לרשימת צפייה בנטפליקס

אבל זה לא יהיה בקרוב כי הגעתי למסקנה שאני צריך לראות את שלושת סרטי קפטן אמריקה לקראת פאלקון וחייל החורף (אולי שני האחרונים יספיקו, אבל אני מעדיף גם את הראשון כדי לישר קו לחלוטין.
וגם נראה לי שאני אראה את הנוקמים: עידן אולטרון כסוג של סיכום חוויית וונדהויז'ן.

Lion_Heart

Well-known member
אני חושב שעוד לא היה מצב שבו ריאן נלחמה באליס. מה גם שריאן היא לא לוחמת חזקה במידה של קייט, אז אני לא אתפלא אם אליס קצת תכסח לה את הצורה כשהן יפגשו. אבל לפחות לא יהיה כנראה מצב שבו ריאן תתפוס את אליס ואז תשחרר אותה כפי שקרה כמה פעמים עם קייט.
אז עברנו מבטוומן ש שנותנת לאליס ללכת ולרצוח את מי שבא לה , לבטוומן שפשוט לא מנסה?, נו שוין

מילי08

Well-known member
קע השיר "What a Wonderful World" (ברצינות? לא בדיוק השיר שאני הייתי שמה על רקע...
|פנים| באמת בחירה גרועה
איזה כיף שאהבת את Lower Decks
אבל ראית משהו מהסדרות הישנות יותר בפרנצ'ייז של מסע בין כוכבים?
כי מרגיש לי שחלק גדול מהסדרה זה בדיחות על דברים מהסדרות האחרות.
ראיתי חלקים פה ושם. מהמקורית ראיתי נראה לי עונה וחצי עד שנשברתי, מ TGN ראיתי איזה 3 או 4 עונות, ואני ממשיכה לעיתים מאוד מאוד רחוקות.
השאר נמצאות ברשימת צפייה שלי, אבל קשה לי להאמין שאני אגיע אליהן, ודיסקברי שכנראה גם תיכנס לצפייה של פעם ב-.
אני חושבת שרוב הבדיחות לא עוברות לי מעל הראש, וגם אם כן - אני מצליחה ליהנות מהסדרה גם אם פספסתי.
אבל זה מעלה לי שאלה שלא ברורה לי - מה ציר הזמן של כל הסדרות? אני הייתי בטוחה שכל סדרה היא אישזהו המשך שמתרחש בפרק זמן אחר ורחוק מהסדרה הקודמת, אבל נראה שהכל קורה במקביל. אני לא אתן דוגמאות כדי לא לספיילר...
מוקסי.
תראה. סרט חמוד סך הכל וצפייה מהנה. כשיש לך זמן פנוי (אחרי שתסיים לעבור על 3 סיכומי החודש האחרונים :-P: )
מה שארינמל כתבה

nerdkey treky

Active member
התחלתי לראות את RESIDENT ALIEN, אחרי שני פרקים יש פה הפתעה ממש משמחת. לא ציפיתי שההומור בסדרה יצליח להיות מדויק ומוצלח. גם הסיפור עם דמות אחרת בפרק השני הפך להיות מעמיק יותר ולא סתם בדיחה אז עשו את זה טוב. גם השקיעו יפה באיפור והשחקן הראשי (אותו אחד אהוב שאני לא מצליח לזכור את שמו, אלכס משהו אני סתם זורק?) עושה עבודה נפלאה בתור "דג מחוץ למים".
אני לא יודע אם אנשים יאהבו כאן את ההומור אבל הייתי ממליץ לנסות. אפילו המנהל ממליץ, נכון? @טוני החתול

מילי08

Well-known member
Mythic Quest!!!
האאאאאא
בעיקר הפרק של הסגר. בכיתי, צחקתי, התעצבנתי .. פרק מעולה.
כל העונה ממש טובה, אבל הפרק קורונה היה ליגה אחרת.
ממש בקצרה על הכל:
פופי לי - |מאוהב| מלכה. והמבטא האוסטרלי מנצח.
ג'ו - אמא! איזו מעצבנת. אבל בשלב מסוים התחלתי לחבב אותה ואז הביאו מעצבן חדש, ויותר גרוע (הבודק)
איאן - אי אפשר שלא לאהוב..
אבל כל הדמויות מדויקות.

didalf

Well-known member
Mythic Quest!!!
האאאאאא
ממש בקצרה על הכל:
ג'ו - אמא! איזו מעצבנת. אבל בשלב מסוים התחלתי לחבב אותה ואז הביאו מעצבן חדש, ויותר גרוע (הבודק)
אבל כל הדמויות מדויקות.
מההה רק עכשיו ראית? באמת סדרה נהדרת|מאוהב|

ג'ו - היא נוראית אבל בצורה קורעת מצחוק אז אהבתי אותה:-D
השאר -|כן|

והפרק של הסגר בכלל היה נהדר. וכ"כ נחוץ כשהוא הגיע בתקופת הסגר.
הקטע עם בסוף עם כולם גרם לי להתרגש ממש. בא לי לראות אותו שוב.

Lhuna3

Well-known member
Mythic Quest!!!
האאאאאא
ממש בקצרה על הכל:
אבל כל הדמויות מדויקות.
באמת מה לקח לך כל כך הרבה זמן??
יש כבר טיזרים לעונה 2! אמורה לצאת עוד חודשיים.
ומה חשבת על פרק 5 המיוחד?
ועל הילד פוטי שו? :-D

פופי לי ואיין :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי חלקים פה ושם. מהמקורית ראיתי נראה לי עונה וחצי עד שנשברתי, מ TGN ראיתי איזה 3 או 4 עונות, ואני ממשיכה לעיתים מאוד מאוד רחוקות.
השאר נמצאות ברשימת צפייה שלי, אבל קשה לי להאמין שאני אגיע אליהן, ודיסקברי שכנראה גם תיכנס לצפייה של פעם ב-.
אני חושבת שרוב הבדיחות לא עוברות לי מעל הראש, וגם אם כן - אני מצליחה ליהנות מהסדרה גם אם פספסתי.
אבל זה מעלה לי שאלה שלא ברורה לי - מה ציר הזמן של כל הסדרות? אני הייתי בטוחה שכל סדרה היא אישזהו המשך שמתרחש בפרק זמן אחר ורחוק מהסדרה הקודמת, אבל נראה שהכל קורה במקביל. אני לא אתן דוגמאות כדי לא לספיילר...
קצת הסבר על התקופות שבהן מתרחשות סדרות מסע בין כוכבים השונות
אני אכתוב את שמות הסדרות לפי הסדר שהן יצאו ואכתוב על כל אחת באילו שנים העלילה מתרחשת (באופן כללי בלי ספוילרים)
מסע בין כוכבים (המקורית)2265-2268 (הסרט האחרון מתרחש ב2293)
מסע בין כוכבים: הדור הבא2364-2371 (הסרט האחרון מתרחשת ב2379)
מסע בין כוכבים: חלל עמוק 92369-2375
מסע בין כוכבים: וויאג'ר2371-2378
מסע בין כוכבים: אנטרפרייז2151-2155
מסע בין כוכבים: דיסקברי2256-2258
מסע בין כוכבים: פיקארד2399
מסע בין כוכבים: Lower Decks2380
כשאני מסתכל על זה ככה זה נראה מאוד מבלבל.
זה לא אמור להיות.
הסדרה הראשונה מתרחשת במאה ה23
אז כשעשו את הסדרה השניה החליטו שהיא תתרחש מאה שנה מאוחר יותר. שתי הסדרות הבאות עלו תוך כדי שידור הראשונה ולכן היו "התרחשו" באותו זמן.
אז היית סדרת הפריקוול אנטרפרייז שמתרחשת כמאה שנה לפני הסדרה המקורית.
ואז כשעשו את דיסקברי החליטו משום מה על סדרת פריקוול אחרת שמתרחשת 10 שנים לפני הסדרה המקורית.
פיקארד מתרחשת 20 שנה אחרי סיום הדור הבא כי זה כמות הזמן שעברה במציאות (ככה שפטריק סטיוארט נראה מתאים)
Lower Decks מתרחשת ב2380 כי מבחינת מי שצפה בסדרות עד פיקארד (לא כולל) זה שנה אחרי כל מה שקרה בהם.
לגבי מסע בין כוכבים: Lower Decks בטוח שהיו בדיחות שעברו לך מעל הראש, כי אני יודע שהיו גם בדיחות שעברו לי מעל הראש. פשוט כי שולבו המון רפרנסים גדולים, אבל גם קטנים מאוד לדברים שהתרחשו בסדרות הקודמות. לפעמים הייתי קורא כדי לגלות על חלק מהרפרנסים שאני לא ידעתי לגביהם.
בכל מקרה הרגיש לי שזה מצחיק ומובן גם בלי לקלוט את כל הרפרנסים.
התחלתי לראות את RESIDENT ALIEN, אחרי שני פרקים יש פה הפתעה ממש משמחת. לא ציפיתי שההומור בסדרה יצליח להיות מדויק ומוצלח. גם הסיפור עם דמות אחרת בפרק השני הפך להיות מעמיק יותר ולא סתם בדיחה אז עשו את זה טוב. גם השקיעו יפה באיפור והשחקן הראשי (אותו אחד אהוב שאני לא מצליח לזכור את שמו, אלכס משהו אני סתם זורק?) עושה עבודה נפלאה בתור "דג מחוץ למים".
אני לא יודע אם אנשים יאהבו כאן את ההומור אבל הייתי ממליץ לנסות. אפילו המנהל ממליץ, נכון? @טוני החתול
אני בהחלט ממליץ על Resident Alien
לשחקן קוראים אלן טיודיק והוא שיחק בפיירפליי. ובעוד דברים מאז.
Resident Alien 01.jpg

Shiri from the block

Active member
את גורמת לי לחשוב שגם אני עשיתי טעות כשפרשתי מזה אחרי פרק 2. אבל זה היה כל כך מזמן... נראה נשקול את זה.
את הבאת טיעונים לא רעים.
באמת באמת אתם חייבים לשקול את זה, זאת סדרה מעולה ממש, ובאמת שלומדים כל כך הרבה על ההיסטוריה בין סקוטלנד לאנגליה וזה ממש ממש מעניין.
זה שג'יימי פרייזר הוא eye candy רק מוסיף|מאוהב|

nerdkey treky

Active member
לשחקן קוראים אלן טיודיק והוא שיחק בפיירפליי. ובעוד דברים מאז.
מעריצי ווידון (אהמ אהמ... לא יודע אם יש כאלו עדיין) יזכרו אותו כמשתף פעולה קבוע. היה הופעת אורח בבית הבובות ובעוד סדרות שלו. הוא יצר סדרה חביבה על עצמו וחבריו (פיליון היה שם מדי פעם), היה ב- משהו SQUAD של דיסי. לרוב הוא לא הצליח לקבל תפקידים קבועים מאז פיירפלי, אולי עכשיו זה ישתנה.

Lion_Heart

Well-known member
מעריצי ווידון (אהמ אהמ... לא יודע אם יש כאלו עדיין) יזכרו אותו כמשתף פעולה קבוע. היה הופעת אורח בבית הבובות ובעוד סדרות שלו. הוא יצר סדרה חביבה על עצמו וחבריו (פיליון היה שם מדי פעם), היה ב- משהו SQUAD של דיסי. לרוב הוא לא הצליח לקבל תפקידים קבועים מאז פיירפלי, אולי עכשיו זה ישתנה
הוא כיכב בסדרה משלו בשם con man

Shiri from the block

Active member
והסיבה שבחרתי בשם "טוני החתול" היא כי יש לי חתול בשם טוני (והוא כרגע בחדר האחר מתנמנם)
האאאאאא באמת יש לך חתול בשם טוני?? אז היית אומר!!
אוי חתול זה יצור מושלםםםםם |מאוהב|
אבל ניק זה גם בעיה כי מבחינתי יש רק ניק אחד בעולם וזה ניקולס ג'ין קרטר|מאוהב|

אז אתה נשאר ברוטוס. אין ברירה אחרת חחח
אולי אני צריך לתת עוד צ'אנס.
למרות שהבחור הזה לא נראה כל כך מפתה.
גם לא עוזר שבנטפליקס הם איכשהו תמיד איזה 3 עונות באיחור עם הסדרה הזאת.
תתן!!
הוא מפתה מאודדדדד אין מצב שתראה את הסדרה ולא תזיל עליו ריר או דברים אחרים ;-)
ובסדר עד שתגיע לעונה 3 אולי יהיו עוד עונות. יאללה לצפות!

למעלה