דיוני סדרות #103

didalf

Well-known member
אין כמו האפליקציה של דיסני+|פנים|
התחלתי לראות שי-הולק וכל כמה שניות הפרק קופץ כמה שניות קדימה סתם ככה. לעוד מישהו זה קורה?

מילי08

Well-known member
ניק, יצא פרק חדש של resident alien. רק מעדכנת. עונה 2 פרק 9

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ניק, יצא פרק חדש של resident alien. רק מעדכנת. עונה 2 פרק 9
אני יודע, גיליתי לפני כמה ימים וכבר ראיתי.
היום כבר יצא פרק 2X10 וזה רשום גם ברשימת צפיה שלי לסופש
אין כמו האפליקציה של דיסני+|פנים|
התחלתי לראות שי-הולק וכל כמה שניות הפרק קופץ כמה שניות קדימה סתם ככה. לעוד מישהו זה קורה?
אני רואה דרך האתר.
ולא עשה לי שום בעיות.

didalf

Well-known member
שי-האלק פרק 1
אוקי נחמד בינתיים.

סטיב רוג'רס לא בתול ולא נעליים הוא היה עם באקי כל הזמן הזה!!
לול אבל זה דיון אינטרנט ידוע, אני שמחה שברוס סגר את העניין עם ההשערה הרווחת לגבי הבחורות שרקדו סביבו בסיבוב הופעות ההוא. I MEAN ברור. אם אני הייתי רקדנית שם גם אני הייתי מנסה:-P:

חחח כריס בתגובה:-D|מאוהב|

מה הסקארים רוצים מברוס?

השיער שלה הרבה יותר יפה בתור ענקית, לא כ"כ אוהבת תלתלים קצרים. אולסו למה הבגדים שלה גדלים וקטנים איתה ביחד?

נראה נורא נחמד שם במקסיקו למה בכלל לחזור הביתה?

חחח הצחיק אותי כשהוא כלא אותה בכלוב הזה כדי שתהפוך לענקית "למה בכלל יש לך דבר כזה???":-D [בערך]

ובסוף טהאני פשוט מתפרצת לאולם ומרביצה לאנשים8-*

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק הראשון של She-Hulk וממש אהבתי. אני מקווה שימשיך ככה.
טטיאנה מסאלני לא מפתיעה אף אחד בכך שהיא מעולה בתפקיד.

אז מתחילים בהווה כשג'ניפר וולטרס מתכוננת לנאום משפט לפני עדים.
חשבתי שאנחנו הולכים לראות איך מכאן היא מגיעה ללפוך לשי-האלק, אבל אז מסתבר שהחברה שלה כבר יודעת שהיא השי-האלק.
ואז ג'נפיר לראשונה פונה אלינו הקהל ונותנת לנו פלאשבק שיקח את רוב הפרק.

אז לפני כמה חודשים ג'ניפר נסעה עם הבן דוד שלה, ברוס באנר, לטיול.
וכמו שקורה לפעמים חללית מפריעה להם בדרך ויש תאונה.
אני חשבתי שהיא תפצה קשה ותצטרך עירוי דם וברוס יהיה המתאים הכי קרוב, אבל מסתבר שכמה טיפות של הדם שלו מטפטפות עליה זה מספיק כדי להפוך אותה בשניה להאלקים בעצמה.
היא בשוק, בורחת, מאבדת הכרה, מתעוררת ולא יודעת איפה היא, מותקפת על ידי חבורה של בנות מאוד ידידותיות שעוזרות לה, קצת מותקפת מילולית על ידי קבוצה של גברים ואז שניה אחרי שהיא הופכת להאלק שוב היא מותקפת על ידי ההאלק. ואז איכשהו היא מאבדת הכרה למספיק זמן כדי שברוס יקח אותה למקסיקו.
שם בבית מיוחד שטוני בנה לו הוא מלמד אותה כיצד להיות ההאלק, כאילו יש לו מדריך מסודר לזה. אה רגע, מסתבר שיש לו מדריך מסודר לזה.
אבל ג'ניפר היא האלקית שונה מאוד ממנו. למשל התודעה שלה לא משתנה לזאת של איזה איש מערות אלים ברגע שהיא הופכת להאלק, היא נשארת ג'ניפר. חוץ מזה היא לומדת די מהר איך להפוך להאלק ולהפוך חזרה. היא גם טובה מאוד ביוגה.
אז אחרי כמה תחרויות כוח, כמה מפגשים תרפיים וקרב האלקים אחד הם מסכימים שג'ניפר כבר יכולה לחזור לחיים שלה ושזה זכותה אם היא לא רוצה להיות גיבורת על.
ואז אנחנו חוזרים להווה שבו ג'ניפר אומרת שהיא הצליחה לא להפוך להאלק מאז והיא מאו מרוצה מזה וכמובן שהחיים שלה חזרו להיות נורמליים.
ואנחנו כמובן לחלוטין לא מצפים לזה שבעוד שניה יקרה משהו שיגרום לכך שהיא תהפוך להאלק שוב. סתם.
אישה עם כוחות על פורצת לבית המשפט ומתחילה לעשות הרס ולא ברור בכלל למה, אבל ג'ניפר הופכת להיות ההאלק (רגע אחרי שהיא מורידה נעליים כדי שלא יהרסו) ומכריעה אותה.
יאיי
Who's That Girl מתחיל לנגן (אני לא יודע אם זה שם השיר)

עוד כמה דברים:
כבר בנסיעה עם ברוס בתחילת הפרק ג'ניפר מתחילה לדבר על נושא שכנראה העסיק אותה הרבה - האם קפטן אמריקה, סטיב רוג'רס, מת בתול - כי לא הייתה לו חברה לפני שהוא התגייס, ואז הוא שירת בצבא, ואז הוא קפא...
אם כי אפילו אם הוא לא שכב עם מישהי לפני שהוא קפא, היה לו הרבה זמן לשכב עם מישהי בין הנוקמים 1 לאנדגיים. ואני מניח שזה אומר שהיא לא יודעת שהוא חזר בזמן וחי עם פגי קרטר חיים שלמים. בעצם מעניין שהיא בכלל אומרת שהוא מת כי לא קיבלנו לזה אישור. פעם אחרונה שראינו אותו הוא פשוט היה זקן.
בכל מקרה הנושא נסגר בקטע פוסט קרדיטים שבו ברוס נכנע לקיטורים של ג'ניפר בנושא ומספר לה שסטיב איבד את הבתולים שלו ב1943 במסע של הUSO (כלומר כשהוא היה מופיע בתחפושת).

ברוס מתייחס למצב שבו הוא ההאלק אבל עם האישיות של ברוס בתור Smart Hulk ואומר שלא הוא בחר בשם הזה, אלא פשוט נתקעים עם שם שלא בוחרים במצב הזה. מעניין עוד כמה פרקים ג'ניפר תתקע עם השם She-Hulk. אני מניח שהיא לא תאהב את זה, לפחות בהתחלה.

באופן כללי אפילו כשלא קרה הרבה בפרק הוא פשוט היה כיפי.
כמו שאמרתי טטיאנה מסאלני היא תענוג על המסך.
ובטריילרים מוקדמים דאגתי מאוד לגבי איך שהאפקטים המיוחדים יראו (כלומר איך היא תראה כשהיא ירוקה) אבל התוצר הסופי היה ממש טוב לדעתי.

Lhuna3

Well-known member
תגידו לי בבקשה רק אם זו סדרה מצחיקה/שנונה (שי-האלק).

Lion_Heart

Well-known member
ראיתי את הפרק הראשון של She-Hulk וממש אהבתי. אני מקווה שימשיך ככה.
טטיאנה מסאלני לא מפתיעה אף אחד בכך שהיא מעולה בתפקיד.

אז מתחילים בהווה כשג'ניפר וולטרס מתכוננת לנאום משפט לפני עדים.
חשבתי שאנחנו הולכים לראות איך מכאן היא מגיעה ללפוך לשי-האלק, אבל אז מסתבר שהחברה שלה כבר יודעת שהיא השי-האלק.
ואז ג'נפיר לראשונה פונה אלינו הקהל ונותנת לנו פלאשבק שיקח את רוב הפרק.

אז לפני כמה חודשים ג'ניפר נסעה עם הבן דוד שלה, ברוס באנר, לטיול.
וכמו שקורה לפעמים חללית מפריעה להם בדרך ויש תאונה.
אני חשבתי שהיא תפצה קשה ותצטרך עירוי דם וברוס יהיה המתאים הכי קרוב, אבל מסתבר שכמה טיפות של הדם שלו מטפטפות עליה זה מספיק כדי להפוך אותה בשניה להאלקים בעצמה.
היא בשוק, בורחת, מאבדת הכרה, מתעוררת ולא יודעת איפה היא, מותקפת על ידי חבורה של בנות מאוד ידידותיות שעוזרות לה, קצת מותקפת מילולית על ידי קבוצה של גברים ואז שניה אחרי שהיא הופכת להאלק שוב היא מותקפת על ידי ההאלק. ואז איכשהו היא מאבדת הכרה למספיק זמן כדי שברוס יקח אותה למקסיקו.
שם בבית מיוחד שטוני בנה לו הוא מלמד אותה כיצד להיות ההאלק, כאילו יש לו מדריך מסודר לזה. אה רגע, מסתבר שיש לו מדריך מסודר לזה.
אבל ג'ניפר היא האלקית שונה מאוד ממנו. למשל התודעה שלה לא משתנה לזאת של איזה איש מערות אלים ברגע שהיא הופכת להאלק, היא נשארת ג'ניפר. חוץ מזה היא לומדת די מהר איך להפוך להאלק ולהפוך חזרה. היא גם טובה מאוד ביוגה.
אז אחרי כמה תחרויות כוח, כמה מפגשים תרפיים וקרב האלקים אחד הם מסכימים שג'ניפר כבר יכולה לחזור לחיים שלה ושזה זכותה אם היא לא רוצה להיות גיבורת על.
ואז אנחנו חוזרים להווה שבו ג'ניפר אומרת שהיא הצליחה לא להפוך להאלק מאז והיא מאו מרוצה מזה וכמובן שהחיים שלה חזרו להיות נורמליים.
ואנחנו כמובן לחלוטין לא מצפים לזה שבעוד שניה יקרה משהו שיגרום לכך שהיא תהפוך להאלק שוב. סתם.
אישה עם כוחות על פורצת לבית המשפט ומתחילה לעשות הרס ולא ברור בכלל למה, אבל ג'ניפר הופכת להיות ההאלק (רגע אחרי שהיא מורידה נעליים כדי שלא יהרסו) ומכריעה אותה.
יאיי
Who's That Girl מתחיל לנגן (אני לא יודע אם זה שם השיר)

עוד כמה דברים:
כבר בנסיעה עם ברוס בתחילת הפרק ג'ניפר מתחילה לדבר על נושא שכנראה העסיק אותה הרבה - האם קפטן אמריקה, סטיב רוג'רס, מת בתול - כי לא הייתה לו חברה לפני שהוא התגייס, ואז הוא שירת בצבא, ואז הוא קפא...
אם כי אפילו אם הוא לא שכב עם מישהי לפני שהוא קפא, היה לו הרבה זמן לשכב עם מישהי בין הנוקמים 1 לאנדגיים. ואני מניח שזה אומר שהיא לא יודעת שהוא חזר בזמן וחי עם פגי קרטר חיים שלמים. בעצם מעניין שהיא בכלל אומרת שהוא מת כי לא קיבלנו לזה אישור. פעם אחרונה שראינו אותו הוא פשוט היה זקן.
בכל מקרה הנושא נסגר בקטע פוסט קרדיטים שבו ברוס נכנע לקיטורים של ג'ניפר בנושא ומספר לה שסטיב איבד את הבתולים שלו ב1943 במסע של הUSO (כלומר כשהוא היה מופיע בתחפושת).

ברוס מתייחס למצב שבו הוא ההאלק אבל עם האישיות של ברוס בתור Smart Hulk ואומר שלא הוא בחר בשם הזה, אלא פשוט נתקעים עם שם שלא בוחרים במצב הזה. מעניין עוד כמה פרקים ג'ניפר תתקע עם השם She-Hulk. אני מניח שהיא לא תאהב את זה, לפחות בהתחלה.

באופן כללי אפילו כשלא קרה הרבה בפרק הוא פשוט היה כיפי.
כמו שאמרתי טטיאנה מסאלני היא תענוג על המסך.
ובטריילרים מוקדמים דאגתי מאוד לגבי איך שהאפקטים המיוחדים יראו (כלומר איך היא תראה כשהיא ירוקה) אבל התוצר הסופי היה ממש טוב לדעתי.
אהבתי איך שברוס ריפא את היד שלו! אהבתי בכללית את כל הפרק ומצפה מאוד לפרק הבא, חשבתי על זה והקטע של עירוי דם פשוט...לא עובד, ברוס רופא ויודע ש הוא לא יכול סתם לתת לה עירוי...מה שגם,הדם שלו רדיואקטיבי וזה גם בעייתי, ולכן פתרון של טיפות הדם עובדות, אני אוהב את היחסים בינהם וכל כך צחקתי על כל הנושא של "בתוליו של קפטן אמריקה" מסתבר שזה היה אמור להיות קטע של עונה שלמה, שהיא היתה צריכה לשאול את כל מי שהיא דברה איתו מה דעתו\דעתה על הנושא...אבל סטיב...1943...מה פגי תאמר!! :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תגידו לי בבקשה רק אם זו סדרה מצחיקה/שנונה (שי-האלק).
בהחלט יותר בקטע קומי.
בגלל זה גם הפרקים קצרים יותר (כחצי שעה) ומהסיבה הזאת גם יהיו 9 פרקים ולא ה6 הרגיל.

חחח כריס בתגובה:-D|מאוהב|
חחחחחח גדול שהוא הגיב
מה הסקארים רוצים מברוס?
האמת שיש לי רעיון. אבל הוא מושפע חלקית מדברים שאני חושב שקרו בעולם הקומיקס
אז אני אסתיר: הם עשו מהפכה והפילו את השלטון של הגראנדמאסטר.
אולי הם רוצים שההאלק יחזור וינהיג אותם

השיער שלה הרבה יותר יפה בתור ענקית, לא כ"כ אוהבת תלתלים קצרים. אולסו למה הבגדים שלה גדלים וקטנים איתה ביחד?
זה די מצחיק שהוא נעשה חלק יותר כשהיא ענקית.
והיא לא מתנפחת כל כך אז אני מניח שהבגדים שהיא לובשת במקסיקו פשוט נמתחים.
כשהיא הפכה להאלקית בבית משפט אז ראו שהבגדים שהל היו קרועים לחלוטין כשהיא חזרה לגודל הרגיל שלה.
נראה נורא נחמד שם במקסיקו למה בכלל לחזור הביתה?
ולמה כל כך לחוץ לה להיות עורכת דין. גיבורי על מקבלים הרבה יותר כבוד.
אם כי היא אמרה שהיא בחובות לימודים
חחח הצחיק אותי כשהוא כלא אותה בכלוב הזה כדי שתהפוך לענקית "למה בכלל יש לך דבר כזה???":-D [בערך]
חחחחח זה באמת היה כלוב מלחיץ ברמות. טוב שהיא שברה לו אותו.
היה מצחיק שאחרי שהיא פרצה החוצה אז הוא מדבר אליה בעדינות "כמו שמדברים אל סוס" כי הוא חושב שהיא פרועה עכשיו.
ובסוף טהאני פשוט מתפרצת לאולם ומרביצה לאנשים8-*
חחחח
אהבתי איך שברוס ריפא את היד שלו!
כן, הוא אומר שהדם שלה מעבד את הקרינה שונה משלו וככה זה ריפא את היד שלו.
אז היא אומרת "אז אתה מתכוון יותר שהדם שלי יותר טוב משלך..."

dilia snake

Well-known member
הבעל שלי לא היה נמשיך לראות בתקווה שהוא יצוץ מתי שהוא...

Lion_Heart

Well-known member
בהחלט יותר בקטע קומי.
בגלל זה גם הפרקים קצרים יותר (כחצי שעה) ומהסיבה הזאת גם יהיו 9 פרקים ולא ה6 הרגיל.

חחחחחח גדול שהוא הגיב

האמת שיש לי רעיון. אבל הוא מושפע חלקית מדברים שאני חושב שקרו בעולם הקומיקס
אז אני אסתיר: הם עשו מהפכה והפילו את השלטון של הגראנדמאסטר.
אולי הם רוצים שההאלק יחזור וינהיג אותם

זה די מצחיק שהוא נעשה חלק יותר כשהיא ענקית.
והיא לא מתנפחת כל כך אז אני מניח שהבגדים שהיא לובשת במקסיקו פשוט נמתחים.
כשהיא הפכה להאלקית בבית משפט אז ראו שהבגדים שהל היו קרועים לחלוטין כשהיא חזרה לגודל הרגיל שלה.

ולמה כל כך לחוץ לה להיות עורכת דין. גיבורי על מקבלים הרבה יותר כבוד.
אם כי היא אמרה שהיא בחובות לימודים

חחחחח זה באמת היה כלוב מלחיץ ברמות. טוב שהיא שברה לו אותו.
היה מצחיק שאחרי שהיא פרצה החוצה אז הוא מדבר אליה בעדינות "כמו שמדברים אל סוס" כי הוא חושב שהיא פרועה עכשיו.

חחחח

כן, הוא אומר שהדם שלה מעבד את הקרינה שונה משלו וככה זה ריפא את היד שלו.
אז היא אומרת "אז אתה מתכוון יותר שהדם שלי יותר טוב משלך..."
זה היה ממש גאוני... יש להם ממש קטע של אח ואחות שכל הזמן חייבים לנצח אחת את השני וזה ממש חמוד,
אולי גיבורי על מקבלים יותר כבוד, אבל עורכי דין (טובים) א:מקבלים יותר כסף ו ב: מתים פחות...

Lhuna3

Well-known member
יאללה אני רוצה כבר שפיטר יהיה איתה ולא שיתחיל עכשיו משהו עם אחותה שכנראה נדלקה עליו |שפם|
בלי רמזים אבל.

LeAnnDylan

Well-known member
יאללה אני רוצה כבר שפיטר יהיה איתה ולא שיתחיל עכשיו משהו עם אחותה שכנראה נדלקה עליו |שפם|
בלי רמזים אבל.
אוי, אני שמחה לראות שאני לא לבד.
אני זוכרת שבפעם הראשונה שראיתי את פרק 12 ופיטר בא להתנצל בסוף הפרק צעקתי על המסך "תתנשקו כבר!!!!#@$#@" ואז רייצ'ל באה ואמרה לאוליביה שאלה רוצה שהיא תרדים אותה ואני כזה , שיט, עכשיו הוא ורייצ'ל יתנשקו;-( אבל בסוף אף אחד לא התנשק אז אני כזה פיו, לפחות הוא לא התנשק עם האחות הלא נכונה|מזיע|
למרות שאני חייבת להודות שאני מאוד אוהבת את הקשר של אוליביה-רייצ'ל-אלה אז זה לא שיש לי איזה אנטי לרייצ'ל.
ואגב, אני מבינה שאת היית טים פייסי, אבל אני תמיד שנאתי אותו (זה לא שהייתי טים דוסון חס וחלילה, גם אותו שנאתי באותה מידה. [אני חושבת שלא יפתיע אותך לגלות שהיחידה שאהבתי שם זו אבי מורגן - הכלבה:p]) ככה שכשהתחלתי את הסדרה ממש לא חיבבתי אותו, אבל לקחו לי בערך חמישה פרקים להתרכך אליו ומהר מאוד גם אני הסתכלתי עליו באותן עיניים מאוהבות כמו אוליביה ורייצ'ל|מאוהב|

ואם כבר פרק 12, מאוד אהבתי את ההתמודדות של וולטר עם האמא של העובדת מעבדה הזאת שמתה. זה היה קטע ממש חמוד|לב|

Lhuna3

Well-known member
אני מבינה שאת היית טים פייסי
אני כבר במיטה אבל חייבת להגיב רק על זה :-D
אני מעולם לא הייתי טים פייסי וגם לא טים דוסון. פשוט כמעט ולא יצא לי לצפות בסדרה דוסון קריק ראיתי ממנה רק קצת פרקים עד כמה שזכור לי.
אז באתי בלי דיעה קדומה על השחקן.

LeAnnDylan

Well-known member
אני כבר במיטה אבל חייבת להגיב רק על זה :-D
אני מעולם לא הייתי טים פייסי וגם לא טים דוסון. פשוט כמעט ולא יצא לי לצפות בסדרה דוסון קריק ראיתי ממנה רק קצת פרקים עד כמה שזכור לי.
אז באתי בלי דיעה קדומה על השחקן.
אז בסדר, אני לא אסתכל עליך בזלזול גדול מידי:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
זה לחלוטין גם התאים לשם הפרק Hello Darkness - אם כי לא ציפיתי לכך שזה גם ישתלב עם השיר המעולה. בטח שלא יכלתי לצפות לשילוב של יודלינג בשיר.
איך שהופיע השם של הפרק אני התחלתי לשיר את השיר הקלאסי ומעולה הזה
אני כל כך שמחה שסדרות מכניסות שירים מעולים לסדרות שלהם וכך חושפים אותם לקהל שלא מכיר אותם ומחזירים אותם למייןסטרים
אבל מוצאים גם זמן לשתי עלילות שמרגישות לא קשורות בכלל לדמויות הראשיות או לעלילה הראשית:
אני ממש מרוצה שיש עלילות משנה לא קשורות לעלילה הראשית
לא כל דבר בבניין הזה צריך להיות קשור לרצח
האחת היא הווארד ששר את השיר שהזכרתי יחד עם השכן שלו והם כמעט מתנשקים ובסוף יוצאים לדייט.
זה היה ממש חמוד
השניה היא של נינה, מנהלת ועד הבניין החדשה, והdoorman של הבניין שמדברים ומכירים זה את זה טוב יותר ובסוף נינה קצת פחות נוראית.
נינה היא עדיין אישה נוראית
לעומת זאת זה עוד פרק שבו לא ראו את איימי שומר או את אליס (האמנית)
זה לא שאני מתגעגע לדמויות שלהן, אבל מרגיש שלא היו מביאים אותן סתם.
איימי לדעתי הביאו אותה סתם בשביל ההתנחתה הקומית בתחילת העונה, גם סטינג לא היה השפעה על העלילה
את אליס אני לא אוהבת אז שמחה שלא רואים אותה
עכשיו לעלילה המרכזית יותר:
אז מי שמתחיל את הפרק זה מארב (Marv), אחד ממעריצי הפודקאסט, ומסתבר היחיד ששומר אמונים להם בעוד שהאחרים מתחילים לאבד אמון בשלישיה שלנו ובודקים פודקאסטים אחרים (כאילו זה הגיוני להקשיב רק לאחד?).
כנראה גם יש להם סוג של פודקאסט מעריצים.
השיחות של המעריצים תמיד מצחיקים אותי
למארב יש תיאוריה שהרוצח של באני הוא רוצח סדרתי בשם The Sixth Avenue Killer שלמשך שנים רצח אנשים ברחוב הזה ולמעשה ברחובות שקרובים אליו וגם רחוקים ממנו והוא רצח נשים מבוגרות או צעירות או גברים מכל הגילאים. בקיצור זה נשמע מגוחך. ויחד עם זה בשלב הזה אני נעשתי כמעט משוכנע שמארב עצמו הוא הרוצח הזה.
חחחח זה היה מעולה
כמובן שאוליבר לא מוותר על לקחת את הDips שלו, אם כי בשלב מסויים במדרגות הוא מניח אותם בצד כדי שיוכל להמשיך.
האמת שזה יותר מפתיע שלצ'ארלס יש אנרגיה לטפס את כל המדרגות האלו מאשר שלאוליבר אין כוח.
אני התעייפתי רק מלשמוע שהם צריכים לעלות 14 קומות
במקביל לוסי בדירה כשמישהו פורץ אליה ובורחת דרך הפתח הסודי שבחדר אמבטיה והפורץ רודף אחריה לתוכו.
אבל למה לוסי לא סגרה את הדלת מאחריה, ברור שהרוצח הבין שהיא נכנסה למסדורנות האחוריות
בשלב מסוים השלישיה הולכת לאיבוד, אבל בזכות זה שהם מתחילים לשיר יחד עם שאר הבניין אז לוסי מוצאת אותם.
השירה היה גם כן קטע מעולה בפרק
:love:
ובמקום להיות בלחץ והיסטריה כי לוסי בסכנה הם פשוט ישבו שם באדישות
נכון מאוד, אני מצפה שזה שלוסי בסכנה יכניס להם אנדרלין לעשות הכל
יש לי בעיה עם השחקן הזה. הוא תמיד תמיד תמיד מתנהג אותו דבר. שחקן אמור להשתנות קצת ולהציג רבדים שונים אבל אצלו זה לא קורה. יש לי ממש אנטי כלפיו
אני יכולה להבין על מה את מדברת, פשוט לא איכפת לי ממנו כדי לחשוב על זה בכלל:-D
אולסו סינדה קנינג רחרחה אצלה לפני כמה חודשים כבר.
איך צ'ארלס הבין שמדובר בסידני, כל מה שרוז אמרה זה שזה היה אישה עם שיער חום ומשקפיים
זה מתאר בערך חצי מהנשים בניו יורק
2. טדי אכן האבא של הבן של אוליבר. כבר שמחתי בשביל אוליבר כשהוא אמר שהוא כן הבן שלו והוא "כ"כ יווני שאף אחד לא ילווה לו כסף":-D ו "מה זה משנה כל המדינות האירופאיות אותו דבר":-D. האם הם באמת השלימו וטדי יכבד את הבקשה שלו לא לספר או ישתמש בזה כדי לדפוק את אוליבר כמו שהוא הבטיח?
אני כל כך עצובה בשביל אוליבר שהוא לא האבא, אבל אני עוד יותר עצובה שהוא החליט לא לספר לבן שלו את האמת, כי זה אומר שהוא מרגיש שמה שמקרב בינו לבן שלו זה הקשר הביולוגי ולא זה שאוליבר גידל אותו, כאילו אני יכולה להבין את הכאב, אבל גם מרגיש לי שזה הולך להתגלות ווויל יכעס על אבא שלו
מה שלא ברור לי זה האם סינדה קנינג ידעה שהיא רוז קופר, או שהיא באה אליה כשהיא חשבה שהיא אמא של באני? ובעצם האם "לפני כמה חודשים" זה לפני הרצח של באני או אחריו?
באופן כללי היה גילוי נחמד שצ'ארלס מגלה שאבא שלו היה נחמד, אבל לא ברור איך העניין עם הציור בעצם מתקשר לרצח של באני.
ולמה הוא בכלל חשב לפתוח את השעון, זה שהשעון מופיע בציור לא אמור להיות רמז ל"לך ופתח את השעון בני"
לדעתי הוא לא הרוצח, ואני מנחש שגם סינדה לא (כי אז איפה הטוויסט בפרק הסיום) אבל היא והוא כן ידעו משהו ולכן הוא התקשר אל השלישיה להזהיר אותם לצאת מהבניין בליל הרצח.
גם ממש ממש קשה לי לראות את טינה פיי בתור הדמות הרעה, זה לא אמין לחלוטין
אבל מהחיוך של מייבל חשבתי שהיא גם קלטה, ואפילו חשבתי שהיא הקליטה אותו אז קצת התאכזבתי שהיא לא הקליטה. וגם רק אח"כ כשהיא חיברה את הפאזל היא גם חיברה את הפאזל ( :-P: )
כל כך חיקתי לראות שהיא החביאה את הטלפון במצב הקלטה תחת הכפפות שלה

Lion_Heart

Well-known member
בלי רמזים אבל.
טוב.תראי מה עשית...
בינג' חפרינג' מתחיל...עכשיו...
ו...אני מוכן לדבר על כל העונה הראשונה!(והלאה)

למעלה