דיוני סדרות #100

didalf

Well-known member
בחדשות עצובות
(אבל יחד עם זה לא מספיק נראה לי חדשות כדי לשים את זה בשרשור חדשות)
נפטר הכלב ג'ון של ג'וש תומאס שהופיע לאורך כל 4 העונות של הסדרה Please Like Me
הוא היה כבר בן 16, אז לפחות זה בשיבה טובה

קצת מאחורי הקלעים עם ג'ון מהסדרה:

אויייי;-(;-(
ג'ונזילה לנצח|מאוהב|

מילי08

Well-known member
באופן כללי אהבתי את פרק 3. אולי יותר מהפרקים הקודמים. כי בפרקים הקודמים הרגיש כאילו יש הרבה קוי עלילה מקבילים ועוסקים בהרבה דברים. לעומת זאת פרק 3 ברובו פשוט עקב אחרי היום האחרון של באני וזה היה מבט מעניין על הדמות שהכרנו עד כה רק מהצד.
זה גם משהו נורא נוגע ללב - אישה מזדקנת שאין לה כמעט אף אחד ומפחדת לעזוב את התפקיד שהיה לה. ואז כמובן זה שהיא עשתה ניסיון חברות לשלישייה וזה נחבט לה בפנים.
ממש. זה סוג של תזכורת לעצמנו תמיד לדעת שיש צד נוסף ולא תמיד הדברים הם כמו שהם נראים. באני נתפסה כסתם אשה מעצבנת, והיא נשארה כזאת, אבל הצורך שלה בלהיות חלק מהחבורה היה נוגע ללב ואחר כך שובר לב כשהם די נידו אותה
שירלי מקליין בתפקיד אמא של באני.
הייתי צריכה לבדוק ב IMDB. נראתה לי ממש מוכרת אבל עשו אותה קשישה יותר ולא זיהיתי.
ראש ועד בית (משהו כזה) חדשה שכבר עכשיו אני מדמיין שתשאר בהריון ארוך עד סוף העונה.
חח, גם אני חשבתי על זה

נפטר הכלב ג'ון של ג'וש תומאס שהופיע לאורך כל 4 העונות של הסדרה Please Like Me
:-( אויש ;-(
ג'ונזילה לנצח|מאוהב|
אבל הוא לא עשה כלום :-D

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מילי08

Well-known member
טוב, אז מכל תוכניות הצפייה בסופ"ש שלי כרגיל לא עשיתי כלום ובסוף מצאתי משהו אחר שאני אליו בימים האחרונים.
אז מי ראה את Dollface?
באסה, אני רואה עכשיו שביטלו אותה אחרי 3 עונות וחבל.
ממש חמודה ומגניבה, למרות שלא נטולת בעיות.
קאט דאנינגס טיפה מעצבנת כי היא לא ממש משחקת והקול שלה... זה קשוח
אבל בסוף היא חלק מאנסמבך חמוד והסדרה כייפית לצפייה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממש. זה סוג של תזכורת לעצמנו תמיד לדעת שיש צד נוסף ולא תמיד הדברים הם כמו שהם נראים. באני נתפסה כסתם אשה מעצבנת, והיא נשארה כזאת, אבל הצורך שלה בלהיות חלק מהחבורה היה נוגע ללב ואחר כך שובר לב כשהם די נידו אותה

הייתי צריכה לבדוק ב IMDB. נראתה לי ממש מוכרת אבל עשו אותה קשישה יותר ולא זיהיתי.

חח, גם אני חשבתי על זה

:-( אויש ;-(

אבל הוא לא עשה כלום :-D
שכחת לחלוטין מהקונספט של תיבות ספוילר...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, אז מכל תוכניות הצפייה בסופ"ש שלי כרגיל לא עשיתי כלום ובסוף מצאתי משהו אחר שאני אליו בימים האחרונים.
אז מי ראה את Dollface?
באסה, אני רואה עכשיו שביטלו אותה אחרי 3 עונות וחבל.
ממש חמודה ומגניבה, למרות שלא נטולת בעיות.
קאט דאנינגס טיפה מעצבנת כי היא לא ממש משחקת והקול שלה... זה קשוח
אבל בסוף היא חלק מאנסמבך חמוד והסדרה כייפית לצפייה
ראיתי את עונה 1 וזכור לי שהיה חביב מאוד.
אבל כשהגיעה עונה 2 לא זכרתי שום דבר לגבי העונה הראשונה אז החלטתי שלא לטרוח.
אבל אולי מתישהו אני אחזור לזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מקצוע - סוהר
ילד - סער
ילדה - סוניה
מאכל - סופגניה
(איזה עוד קטגוריות יש?)
סדרה, סרט, ספורט
(קטגוריה יכולה להיות קטגוריה בפני עצמה והנה אני מצאתי 3 כאלו בס')
שחקן, שחקנית, אתר, פריט לבוש, חרק, כוכב
אני בטוח שאני יכול לחשוב על עוד כמה

Aranel Nenharma

Well-known member
סדרה, סרט, ספורט
(קטגוריה יכולה להיות קטגוריה בפני עצמה והנה אני מצאתי 3 כאלו בס')
שחקן, שחקנית, אתר, פריט לבוש, חרק, כוכב
אני בטוח שאני יכול לחשוב על עוד כמה
בסדר..... אבל יש מקום מוגבל על הדף לרשום את כל הקטגוריות

dory30

Well-known member
ראיתי עם הרבה חששות, אבל התבדו. אלישיה ויקנדר (שמוכרת לי משם קוד מלאך, משחק באש וטומב ריידר בגרסה המחודשת) נהדרת בתור שחקנית אמביוציוזית אך מטורללת שמשחקת בעיבוד לסרט ערפדים אילם מתחילת המאה ה-20. במיוחד הדיאלוגים עם הבמאי הצרפתי, שמסביר לה שאין תכנית והוא אף פעם לא מרוצה. קשה להבדיל בין דמיון למציאות בכל שלבי הפרק.

מילי08

Well-known member
בלי פירוט כי אין לי כוח, אבל הכי תמציתי שיש
מיס מארוול סיום עונה 🐑
הבנים סיום עונה 🤯

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בלי פירוט כי אין לי כוח, אבל הכי תמציתי שיש
מיס מארוול סיום עונה 🐑
הבנים סיום עונה 🤯
טוב זה לא הוגן להשוות,
הבנים היא סדרה מדהימה שגם רק השתפרה עם העונות.

מיס מארוול היא לא ממש שם...
לדעתי היה סיום עונה מעולה. אבל אני לא אשווה לסיום העונה של הבנים או סיום העונה של Stranger Things

טוב אם כבר מדברים (וזה גם בערך הדבר היחיד שהספקתי לראות היום)
אוקי נתחיל עם הסוף כי יש!!!! סצנה לאחר הכתוביות שרואים בה את קרול דאנברס/קפטן מארוול!!!
אוקי לחלוטין ציפיתי שנראה אותה בסצנית לאחר הכתוביות בפרק האחרון כי ידוע שקאמלה תופיע בסרט העתידי של קפטן מארוול אז היה די צפוי שיעשו את החיבור.
אבל אני לחלוטין ציפיתי שנראה את קרול מגיעה ומבקשת עזרה מקאמלה. או משהו אחר, אבל פגישה בינהן, או קרול צופה בקאמלה בטלוויזיה במקרה הרע.
אבל ממש לא ציפיתי לזה שהן יחליפו מקום בדרך הזויה כזאת.
זה גדול שקרול מוצאת את עצמה בחדר של תיכוניסטית שמעריצה אותה.
מעניין איך ההורים של קאמלה יגיבו כשהיא תרד במדרגות.

אוקי דברים אחרים:
כל המשפחה של קאמלה יודעת את הזהות הסודית שלה. ותכלס הם גם עושים עבודה גרועה בלהסתיר את זה כשהם צועקים לה בזמן קרב עם DODC ואחר כך רצים אליה.
באופן כללי מרגיש הזוי ולא הגיוני לחלוטין איך הם מקבלים את זה בקלות וגם זה שהם בסדר שהיא ממש תמשיך לתפקד כגיבורת על כשזה כולל לסכן את עצמה.
כלומר כנראה זה דבר נורמלי לעולם הזה כי כנראה ככה גם הגיבה דודה של ספיידרמן.
חוץ מזה קאמלה מקבלת את התחפושת הסופית שלה מאמא שלה. זה נורא חמוד. ותכלס יותר הגיוני מאשר אם היא הייתה מנסה להכין משהו איכותי בעצמה.

הרמה של הכוחות של קאמלה עלתה מאוד. אני מניח שבאמת יצא לה להתאמן לא מעט בפרקים האחרונים. יש לי קצת בעיה עם זה שעד כמה שידוע לנו אין לה כוח פיזי גדול יותר, אבל זה נראה כאילו יש לה. כלומר בשביל לעבור מרחקים גדולים היא צריכה לרוץ על האיים הקטנים של אור האלו. אבל זה עדיין אומר לרוץ ולקפוץ הרבה מאוד. בשביל מישהי שלא עושה רושם אתלטית במיוחד זה מפתיע. הרגיש לי שהיה צריך להראות שהיא יכולה לגרום לאי אור כזה שגם מרחף קדימה ואז היא יכולה לעמוד במקום וזה יקח אותה לאן שהיא רוצה.
עדיין זה נתן לה לעשות משהו מאוד מגניב שזה לקפוץ מהחלון בקומה שלישית של הבית ספר ולנחות על הקרקע כמו גיבורת על בזכות זה שהיא ריככה את הנחיתה שלה עם האור המיוחד שלה.
כמובן שהחלק הכי גדול הוא כשהיא אומרת Embiggen והכוח שלה בעצם יוצר לה כמו גוף גדול עם זרועות ענק. (שזה גם דומה יחסית לאיך שהיא בקומיקס).

לעומת המגניבות של כל זה, כל שאר החלק של ה"לחימה" בתיכון הרגיש מאוד Home Alone. רוב החלקים האלו הרגישו די מגוכחים, אם כי הקטע של הדבר הזה שמשהו נשפך לתוך חבית של נוזל ואז זה יצר כמות עצומה של קצף היה גדול (בין היתר כי אני יודע שזה באמת לא כל כך קשה לפי סרטוני אינסטגרם - כלומר בהנחה שאני יכול לסמוך על הדברים האלו).

כל העניין עם קאמרן היה קצת מוזר. רגע אחד הוא רומנטי עם קאמלה, רגע אחר הוא מתעצבן על כך שאמא שלו מתה וכמעט הורג סוכנים וקאמלה נאלצת לעצור אותו, רגע אחר כך היא שוב מגנה עליו ואז הוא שוב מתפוצץ וכמעט הורג אנשים. כלומר לא ברור לי אם הוא פשוט לא שולט על הכוח שלו, או שהוא מנסה לפגוע באנשים. אני לחלוטין חשבתי שהמצב ישתנה לכך שקאמלה תאלץ להלחם בו עד שהוא נכנע ואז יאסרו אותו.

אה, ובסוף ברונו אומר לקאמלה שהוא גילה שהיא שונה לא בגלל שהיא חלקית דג'ין, אלא כי יש לה מוטציה!!! - כלומר היא מוטאנטית? המוטאנטית הראשונה של הMCU? בקומיקס היא Inhuman, אבל בהרבה דברים הסדרה שונה מהקומיקס.

אז בסוף ברונו עוזב לקאל-טק. טוב בכל מקרה לא ציפיתי שיהיה לו חלק מהסרט The Marvels, אבל אני מקווה שאם תהיה עונה שניה לסדרה אחרי הסרט אז שברונו יחזור.
או אולי שיופיע אפילו במקום אחר בMCU, הוא גאון כזה, בהחלט אפשר לדמיין את זה.

חוץ מזה אבא של קאמלה אומר לה שהמשמעות של המילה קאמלה היא Marvel (אני תוהה אם זה נכון) ולכן ההורים שלה קראו לה מיס מארוול הקטנה. אז עדיין לא ראו אותה ממש מאמצת את זה כשם, אבל אפשר להבין שזה שם.

didalf

Well-known member
אוקי נתחיל עם הסוף כי יש!!!! סצנה לאחר הכתוביות שרואים בה את קרול דאנברס/קפטן מארוול!!!
אוקי לחלוטין ציפיתי שנראה אותה בסצנית לאחר הכתוביות בפרק האחרון כי ידוע שקאמלה תופיע בסרט העתידי של קפטן מארוול אז היה די צפוי שיעשו את החיבור.
ווי כן8-*
כאילו כן ציפיתי ולא, כן כי מה שאמרת, לא כי ברי לרסון קצת כוכבת גדולה מידי לסדרה הזאת. אבל מגניב.

לא הבנתי אבל מה זה היה ההחלפת מקום הזאת.

כל המשפחה של קאמלה יודעת את הזהות הסודית שלה. ותכלס הם גם עושים עבודה גרועה בלהסתיר את זה כשהם צועקים לה בזמן קרב עם DODC ואחר כך רצים אליה.
חחחחחח ממש:-D אני גם חשבתי.

הרמה של הכוחות של קאמלה עלתה מאוד. אני מניח שבאמת יצא לה להתאמן לא מעט בפרקים האחרונים. יש לי קצת בעיה עם זה שעד כמה שידוע לנו אין לה כוח פיזי גדול יותר, אבל זה נראה כאילו יש לה. כלומר בשביל לעבור מרחקים גדולים היא צריכה לרוץ על האיים הקטנים של אור האלו. אבל זה עדיין אומר לרוץ ולקפוץ הרבה מאוד.
חחחחח נכון? בעיקר חשבתי שזה נחמד כדי להגיע למוקמות בלי פקקים אבל זה הרבה ריצה זה לא כיף.
גם זה המון אור זה מושך תשומת לב היא לא יכולה להתגנב ככה. בכתלס איך היא הגיעה למסגד ומצאה אותם בלי ששמו לב אליה עם האורות האלה?

לעומת המגניבות של כל זה, כל שאר החלק של ה"לחימה" בתיכון הרגיש מאוד Home Alone. רוב החלקים האלו הרגישו די מגוכחים
חחחח זה היה חמוד דווקא. אבל כן זה הז'נאר שזה הזכיר לי.

כל העניין עם קאמרן היה קצת מוזר. רגע אחד הוא רומנטי עם קאמלה, רגע אחר הוא מתעצבן על כך שאמא שלו מתה וכמעט הורג סוכנים וקאמלה נאלצת לעצור אותו, רגע אחר כך היא שוב מגנה עליו ואז הוא שוב מתפוצץ וכמעט הורג אנשים. כלומר לא ברור לי אם הוא פשוט לא שולט על הכוח שלו, או שהוא מנסה לפגוע באנשים.
נכון.

אה, ובסוף ברונו אומר לקאמלה שהוא גילה שהיא שונה לא בגלל שהיא חלקית דג'ין, אלא כי יש לה מוטציה!!! - כלומר היא מוטאנטית? המוטאנטית הראשונה של הMCU?
כן מהההההההההה:-0
ובכן אנשים בפייסבוק אמרו שהיה את המוזיקה של אקסמן ברקע והלכתי לבדוק ואכן:-0:-0 מההההההההה. לא יודעת איך אני מרגישה לגבי זה.

אולסו בסצנה הזאת נאקיה "גט אין לוזרס וויר גוינג שווארמה" - שני רפרנסים במחיר אחד|זורו|

נערך לאחרונה ב:

snirf

Active member
התחלתי לצפות בריבוט של QAF עם כתוביות באנגלית, כך שיהיה יותר נוח
כמובן שאין ולא תהיה כמו QAF המקורית, אך מה שעשו וניכר- היא שהתאימו אותה לרוח התקופה...כלומר בכ"ז מדובר בהפרש של 2 עשורים.
יש בינתיים כל מיני עלילות מרכזיות מסדרת המקור- שכן שומרות על הקשר ביניהן, כך שקשה להימנע מהשוואות וליהנות נטו מהסדרה ללא זה.

אז ברודי הוא ממש לא בריאן קיני וגם לא יהיה, אבל הוא חמוד (מקום 2 אצלי)
כלומר כן יש פה את העלילה שהוא הביא ילד עם זוג לסביות שאחת מהן חברה טובה שלו (רק שבריבוט החליטו שהיא טרנס), יש לו ג'יפ כזה, יש לו בעיה של מחויבות..אבל הוא צעיר מבריאן(ז"א שלא תהיה העלילה של משבר גיל ה30 שהייתה לו?), והוא לא כזה גברי כמוהו...
מגנוס/צ'יקי הוא לא ג'סטין והיו צריכים לעשות התאמה לרוח התקופה...אם ג'סטין היה גיי "בתחילת דרכו" שרק נכנס לקהילה הזאת ולא הכיר אותה (וגם חווה פחות קבלה מצד המשפחה והחברים), הרי שמגנוס מוחצן ומשתמש בכך לשיפור ציונים (מול מורה שהיא בעצמה בקהילה) ומגיע לבבילון כדי להגשים את חלומו להיות דראג...השינויים האלו מובנים, אך יש טעות ליהוק חמורה.
הדמות הזאת אמורה להיות שופעת נעורים, סקסיות וכריזמטיות...ומתוקף כך "להפיל" אנשים ולמשוך את בריאן/ברודי...כאן זה לא אמין, מצטער. ג'סטין עוד מילא- שידר את זה...לשם השוואה והוכחה לכך יש דמות באליטה שבדיוק מתאימה להגדרה שציינתי, וזה אמין שבאליטה הוא "מפיל" בזכות הכריזמה והאטיטוד שלו...מגנוס ממש לא(n)
כך שאם התסריטאים הולכים בכיוון של ברודי-מגנוס אני ממש אנטי, מאוד מקווה שזה יישאר בגדר "התאהבות שלא נענית"
ובניגוד למקור (הרי הם עושים פה שינויים כן?)- שהכיוון יהיה ברודי ונואה שזה אני ממש בעד:love:
קודם כל- לשם שינוי יש מישהו כאן באמת חתיך, נואה!:love: למה לא נתנו לו את התפקיד הראשי?! הרבה יותר מתאים מברודי
אז נואה הוא על תקן מייקל...רק שמייקל ובריאן היו על תקן חברים טובים ומייקל היה חרמן עליו, וכאן- הם היו זוג וברודי לא ידע להעריך אותו.
הלוואי שיעמיקו בדמות של נואה...נראה שיש לו דמות מעניינת עם האבל על דדיוס שחווה עכשיו (חבל שדווקא אותו הרגו, ועוד לפני אפילו שברודי גילה שהיה בין שניהם משהו!).

כמובן שהיו חייבים להתחיל עם דרמה = הפיגוע בבילון, שבמקור זה בכלל בעונה 5...אבל הרי ידוע שהסדרות כיום ניזונות וחייבות להכיל דרמות
פחות מתחבר לכל הקשת הרחבה של הקהילה שמציגים כאן לעומת סדרת המקור (וגם ברודי עם לק על הציפורניים, מגנוס מאוד מוחצן=רוצה להיות דראג)...אבל ההתאמה של הסדרה לרוח התקופה היום- מובנת, אחרת זה לא היה עובד.
מעניין אותי לראות לאילו עוד עלילות במקור יעשו שימוש כאן, ומקווה שתהיה עונה 2 ושזה לא ייגמר בכך...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ווי כן8-*
כאילו כן ציפיתי ולא, כן כי מה שאמרת, לא כי ברי לרסון קצת כוכבת גדולה מידי לסדרה הזאת. אבל מגניב.

לא הבנתי אבל מה זה היה ההחלפת מקום הזאת.
גם אני לא הבנתי מה היא החלפת המקום הזאת. אבל בשביל זה יהיה הסרט כדי שנבין.
וברי לרסון אולי גדולה מידי כבר לסדרה כזאת, אבל זה חיבור לסרטים.
חחחחח נכון? בעיקר חשבתי שזה נחמד כדי להגיע למוקמות בלי פקקים אבל זה הרבה ריצה זה לא כיף.
גם זה המון אור זה מושך תשומת לב היא לא יכולה להתגנב ככה. בכתלס איך היא הגיעה למסגד ומצאה אותם בלי ששמו לב אליה עם האורות האלה?
נכון, זה באמת היה צריך לתפוס את תשומת לב הרשויות די מיד
כן מהההההההההה:-0
ובכן אנשים בפייסבוק אמרו שהיה את המוזיקה של אקסמן ברקע והלכתי לבדוק ואכן:-0:-0 מההההההההה. לא יודעת איך אני מרגישה לגבי זה.
מגניב, אני לא שמתי לב לזה כשצפיתי. אבל בקטע הזה באמת שומעים בברור
אולסו בסצנה הזאת נאקיה "גט אין לוזרס וויר גוינג שווארמה" - שני רפרנסים במחיר אחד|זורו|
גם לזה לא שמתי לב. כלומר נראה לי ששמעתי, אבל לא קישרתי בראש.

התחלתי לצפות בריבוט של QAF עם כתוביות באנגלית, כך שיהיה יותר נוח
כמובן שאין ולא תהיה כמו QAF המקורית, אך מה שעשו וניכר- היא שהתאימו אותה לרוח התקופה...כלומר בכ"ז מדובר בהפרש של 2 עשורים.
יש בינתיים כל מיני עלילות מרכזיות מסדרת המקור- שכן שומרות על הקשר ביניהן, כך שקשה להימנע מהשוואות וליהנות נטו מהסדרה ללא זה.
רק להבהיר, QAF המקורית הייתה הסדרה הבריטית בשם זה מ1999. אתה מדבר על הגרסה האמריקאית שלה שיצאה ב2000.
כלומר כן יש פה את העלילה שהוא הביא ילד עם זוג לסביות שאחת מהן חברה טובה שלו (רק שבריבוט החליטו שהיא טרנס), יש לו ג'יפ כזה, יש לו בעיה של מחויבות..אבל הוא צעיר מבריאן(ז"א שלא תהיה העלילה של משבר גיל ה30 שהייתה לו?), והוא לא כזה גברי כמוהו...
מגנוס/צ'יקי הוא לא ג'סטין והיו צריכים לעשות התאמה לרוח התקופה...אם ג'סטין היה גיי "בתחילת דרכו" שרק נכנס לקהילה הזאת ולא הכיר אותה (וגם חווה פחות קבלה מצד המשפחה והחברים), הרי שמגנוס מוחצן ומשתמש בכך לשיפור ציונים (מול מורה שהיא בעצמה בקהילה) ומגיע לבבילון כדי להגשים את חלומו להיות דראג...השינויים האלו מובנים, אך יש טעות ליהוק חמורה.
הדמות הזאת אמורה להיות שופעת נעורים, סקסיות וכריזמטיות...ומתוקף כך "להפיל" אנשים ולמשוך את בריאן/ברודי...כאן זה לא אמין, מצטער. ג'סטין עוד מילא- שידר את זה...לשם השוואה והוכחה לכך יש דמות באליטה שבדיוק מתאימה להגדרה שציינתי, וזה אמין שבאליטה הוא "מפיל" בזכות הכריזמה והאטיטוד שלו...מגנוס ממש לא(n)
כך שאם התסריטאים הולכים בכיוון של ברודי-מגנוס אני ממש אנטי, מאוד מקווה שזה יישאר בגדר "התאהבות שלא נענית"
ובניגוד למקור (הרי הם עושים פה שינויים כן?)- שהכיוון יהיה ברודי ונואה שזה אני ממש בעד:love:
קודם כל- לשם שינוי יש מישהו כאן באמת חתיך, נואה!:love: למה לא נתנו לו את התפקיד הראשי?! הרבה יותר מתאים מברודי
קודם כל עשו שינוי גדול בליהוק בכך שלא הלכו בערך על סוג אחד של הומו. כלומר נכון שג'סטין היה הטווינק בגרסה של 2000, אבל כולם היו די במראה החלק צעיר הזה. גם אלו שהיו כביכול פחות. (שלא לדבר על כך שבגרסה של 2000 כולם היו לבנים)
אז כאן כמובן שיש מגוון אתני ויש דמויות עם נכויות, אבל באופן בסיסי יותר נואה הוא פשוט כבר משהו אחר מג'סטין/בריאן/מייקל/איכשלאקוראים-לשני-האחרים.
גם מינגוס הוא פשוט לא טווינק גמור כמו ג'סטין. אז הוא לא מושך כמוהו גם לדעתי, אבל הוא משהו אחר. זה גם קטעי שבגלל שמינגוס הוא גבוה במיוחד אז כשהוא ליד ברודי לא מרגיש שיש הבדל גילאים גדול בינהם.
אז נואה הוא על תקן מייקל...רק שמייקל ובריאן היו על תקן חברים טובים ומייקל היה חרמן עליו, וכאן- הם היו זוג וברודי לא ידע להעריך אותו.
הלוואי שיעמיקו בדמות של נואה...נראה שיש לו דמות מעניינת עם האבל על דדיוס שחווה עכשיו (חבל שדווקא אותו הרגו, ועוד לפני אפילו שברודי גילה שהיה בין שניהם משהו!).

כמובן שהיו חייבים להתחיל עם דרמה = הפיגוע בבילון, שבמקור זה בכלל בעונה 5...אבל הרי ידוע שהסדרות כיום ניזונות וחייבות להכיל דרמות
פחות מתחבר לכל הקשת הרחבה של הקהילה שמציגים כאן לעומת סדרת המקור (וגם ברודי עם לק על הציפורניים, מגנוס מאוד מוחצן=רוצה להיות דראג)...אבל ההתאמה של הסדרה לרוח התקופה היום- מובנת, אחרת זה לא היה עובד.
מעניין אותי לראות לאילו עוד עלילות במקור יעשו שימוש כאן, ומקווה שתהיה עונה 2 ושזה לא ייגמר בכך...
אני בכלל לא זוכר את העלילה של הפיצוץ בבבילון בסדרה הישנה. אולי אני כבר לא ממש צפיתי בכל הפרקים של העונה החמישית (די נמאס לי ממנה בשלב מסוים).
אבל באופן כללי זה נחמד לדעתי שלקחו כל מיני פרטי עלילה מהסדרה הישנה, אבל שינו אותם בדרכים שונות. כמו זה שלברודי נולדים ילדים עם זוג נשים כמו לבריאן, אבל כאן זה לזוג של אישה טרנסקסואלית והאם היא לא בינארית (זה בהתחלה לא ברור בעלילה, אז הגיוני שלא שמת לב).
אגב, כשאני גיליתי שבעלילה של הסדרה יהיה פיגוע כזה במועדון (ואני גיליתי את זה כבר מאחד הטריילרים לסדרה) אז הנחתי שזה נעשה בהשראה של מה שקרה במועדון הPulse בפלורידה לפני כמה שנים שהיה שם פיגוע ירי שמתו בו איזה 50 איש.

didalf

Well-known member
כן יש כמה קווי דמיון בולטים אבל זה נורא דברים בסיסיים לא כדאי להצמד יותר מידי ל"מה היה שם" [לא שאני לא עשיתי את זה מידי פעם]
ובעיקר לא לשפוט אותם לפי מה שהם "אמורים להיות".

אבל דווקא איך שתיארת את צ'יקי זה תיאור מעניין להבדל בין צעירים לפני 20 שנה והיום, איך היום בגיל יותר צעיר הם כבר הרבה יותר בטוחים במי שהם.

הדיון שלנו אם אתה רוצה מתחיל פה ולאורך כל השרשור [כי בתפוז העקום הזה אי אפשר דיון רצוף וגם שרשור קריא|פנים|]

דווקא אני הייתי בעד אבל לא אגלה לך מי משנינו קיבל את מבוקשו:-P:

כן? לא נראה לי כזה חתיך. ולא הייתי אומרת שהוא על תקן מייקל בכלל.

(וגם ברודי עם לק על הציפורניים,
דווקא אהבתי ממש, מתה על גברים עם לק|מאוהב| [אוקי מתה על לק נקודה. אבל על בנים זה אפילו מגניב יותר]

מגנוס מאוד מוחצן=רוצה להיות דראג)
חח ואחרי מספיק פרקים של רופול גם דראג אני אוהבת עכשיו. וגם אוהבת את הלבוש והמראה האנדרוגיני (זאת מילה נכונה?) שלו.

קודם כל עשו שינוי גדול בליהוק בכך שלא הלכו בערך על סוג אחד של הומו. כלומר נכון שג'סטין היה הטווינק בגרסה של 2000, אבל כולם היו די במראה החלק צעיר הזה. גם אלו שהיו כביכול פחות. (שלא לדבר על כך שבגרסה של 2000 כולם היו לבנים)
שהראש מבין שזה נכון לעשות, אבל הטעם שלי מעדיף פריטי בויז לבנים|מובך|

זה גם קטעי שבגלל שמינגוס הוא גבוה במיוחד אז כשהוא ליד ברודי לא מרגיש שיש הבדל גילאים גדול בינהם.
חחח נכון.

אגב, כשאני גיליתי שבעלילה של הסדרה יהיה פיגוע כזה במועדון (ואני גיליתי את זה כבר מאחד הטריילרים לסדרה) אז הנחתי שזה נעשה בהשראה של מה שקרה במועדון הPulse בפלורידה לפני כמה שנים שהיה שם פיגוע ירי שמתו בו איזה 50 איש.
אני חושבת שזה באמת ההשראה, שקראתי את זה איפשהו.

snirf

Active member
רק להבהיר, QAF המקורית הייתה הסדרה הבריטית בשם זה מ1999. אתה מדבר על הגרסה האמריקאית שלה שיצאה ב2000.
אז כאן כמובן שיש מגוון אתני ויש דמויות עם נכויות, אבל באופן בסיסי יותר נואה הוא פשוט כבר משהו אחר מג'סטין/בריאן/מייקל/איכשלאקוראים-לשני-האחרים.
גם מינגוס הוא פשוט לא טווינק גמור כמו ג'סטין. אז הוא לא מושך כמוהו גם לדעתי, אבל הוא משהו אחר. זה גם קטעי שבגלל שמינגוס הוא גבוה במיוחד אז כשהוא ליד ברודי לא מרגיש שיש הבדל גילאים גדול בינהם.

אני בכלל לא זוכר את העלילה של הפיצוץ בבבילון בסדרה הישנה. אולי אני כבר לא ממש צפיתי בכל הפרקים של העונה החמישית (די נמאס לי ממנה בשלב מסוים).
אבל באופן כללי זה נחמד לדעתי שלקחו כל מיני פרטי עלילה מהסדרה הישנה, אבל שינו אותם בדרכים שונות. כמו זה שלברודי נולדים ילדים עם זוג נשים כמו לבריאן, אבל כאן זה לזוג של אישה טרנסקסואלית והאם היא לא בינארית (זה בהתחלה לא ברור בעלילה, אז הגיוני שלא שמת לב).
כן יש כמה קווי דמיון בולטים אבל זה נורא דברים בסיסיים לא כדאי להצמד יותר מידי ל"מה היה שם" [לא שאני לא עשיתי את זה מידי פעם]
ובעיקר לא לשפוט אותם לפי מה שהם "אמורים להיות".

אבל דווקא איך שתיארת את צ'יקי זה תיאור מעניין להבדל בין צעירים לפני 20 שנה והיום, איך היום בגיל יותר צעיר הם כבר הרבה יותר בטוחים במי שהם.

הדיון שלנו אם אתה רוצה מתחיל פה ולאורך כל השרשור [כי בתפוז העקום הזה אי אפשר דיון רצוף וגם שרשור קריא|פנים|]

דווקא אני הייתי בעד אבל לא אגלה לך מי משנינו קיבל את מבוקשו:-P:

כן? לא נראה לי כזה חתיך. ולא הייתי אומרת שהוא על תקן מייקל בכלל.

דווקא אהבתי ממש, מתה על גברים עם לק|מאוהב| [אוקי מתה על לק נקודה. אבל על בנים זה אפילו מגניב יותר]

חח ואחרי מספיק פרקים של רופול גם דראג אני אוהבת עכשיו. וגם אוהבת את הלבוש והמראה האנדרוגיני (זאת מילה נכונה?) שלו.

שהראש מבין שזה נכון לעשות, אבל הטעם שלי מעדיף פריטי בויז לבנים|מובך|

חחח נכון.

אני חושבת שזה באמת ההשראה, שקראתי את זה איפשהו.

מצויין ששמת לי לינק לדיון שלכם(y) מסכים עם מה שכתבת שם על הגיוון- לטעמי זה מרגיש מאולץ
מצטער אבל כפי שכתבתי אני לא רואה איך ברודי יכול להימשך לצ'יקי...כלל לא רואה חיבור ביניהם
ועוד יותר שאת לא רואה כמה נואה חתיךo_O הוא הרבה יותר שווה מברודי
הלוואי והם מסיימים יחד למרות ש...אני מקווה שהסדרה לא מסתכמת בעונה 1 ויהיה לה המשך

מקווה להספיק היום עוד...

למעלה