דיוני סדרות #100

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

*כן, אנחנו כנראה דנים בסדרות הרבה אם הגענו ל100 שרשורים של דיוני סדרות (אפילו שזה לקח איזה שנתיים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אל תאמינו לשמועות שווא - פרק 5 של מיס מארוול היה מעולה!
אוקי אולי לא מדהים, אבל אהבתי אותו מאוד.
אכן בשלב מסוים דאגתי שכל הפרק יהיה בעבר, אבל זה רק בגלל שזה פרק אחד לפני האחרון לעונה ולא הגיוני שלא נחזור להווה בכלל כשיש כל מיני דברים להתחיל לסגור.
בכלל אני מרגיש שכל מה שמעצבן אותי בסדרה הזאת קשור לכך שפשוט יש מעט פרקים ולכן הכל מואץ, ומה שלא מואץ מרגיש כאילו הוא מבזבז א מעט הזמן שיש.

אני מאוד אוהב כשסדרות מלמדות אותי דברים, כל עוד זה נעשה בדרך טובה. וכאן לחלוטין התחברתי לסיפור של המשפחה הזאת של הודי מוסלמי ודג'ין שכנראה מעמידה פנים שהיא מוסלמית, איך הם מתאהבים ומקימים משפחה ואז נאלצים לברוח כי יש אלימות נגד מוסלמים/יש קבוצה של דג'ינים שמגיעה לעשות צרות.
וכמו שחשבתי (או לפחות זאת הייתה אחת האופציות שהצעתי) קאמלה חזרה בזמן והובילה את סבתא שלה לאבא שלה עם כוכבים. אם כי בסוף זה היה נראה שהסבתא/ילדה בעצמה שלטה ב"כוכבים" האלו.

ואז קאמלה חוזרת להווה ובום יש פתח בין מימדי למימד של הדג'ינים, אבל כשאחת מנסה לחזור היא מתאבנת ומתה. ואז האחרת (האם נשארו רק שתיהן?) רוצה לנסות גם, אבל קאמלה משכנעת אותה לחשוב על הבן שלה. ואז לא ברור מה בדיוק הקטע כי נראה שהיא מסכימה שהיא צריכה לעזור לבן שלה, אבל זה אומר שהיא מקריבה את עצמה בשביל לסגור את הפתח, אבל גם אולי שולחת את האנרגיה שלה אל הבן שלה כדי לתת לו כוחות על???

בכל מקרה אז לקאמרן יש עכשיו כוחות על והוא מאמין שאמא שלו עוד תבוא לעזור לו (למרות שהיא נטשה אותו בכלא הזה של הDODC) ועכשיו הוא מחליט להתחבא אצל בריאן כלומר ברונו (מאוד התבקשה כאן בדיחת "לא מדברים על ברונו"). אבל תוך שני וחצי דאון של הDODC מוצא את קאמרן ויורה איזה טיל, אבל קאמרן משתמש בכוח שלו כדי לדחוף את זה אז רק כל החנות למטה מתפוצצת. מזל?

אה ובהודו אמא של קאמלה מגלה שלקאמלה יש כוחות על. ומקבלת את זה הרבה יותר בקלות ממה שהגיוני. גם הייתי חושב שהיא תאסור עליה להמשיך להיות גיבורה. או לפחות תכעס שהיא משתמשת בכוחות שלה כדי לרוץ (לקפוץ) אחרי בחור עם בנדנה על הפרצוף.

אני מניח שפרק הבא קאמלה ואמא שלה כבר יהיו שוב בארה"ב ויתמודדו עם מה שקורה עם ברונו וקאמרן.
יש גם את החברה הזאת שלה שנעלבה כשהיא גילתה שהיא הסתירה את הכוחות ממנה.
וקאמלה גם צריכה להחליט לקרוא לעצמה מיס מארוול. כלומר אני מניח.

Lhuna3

Well-known member

reasonforall

Active member
הפעם קיבלנו הצצה לעבר, עם מעט מידע על ההיסטוריה של הודו.

קאמלה מתברר היא זו שהובילה את סבתא שלה לרכבת ולמעשה הראתה לה בצורה כלשהי איך להשתמש בצמיד, מה שהוביל לסבא רבא. באותו רגע קמאלה חזרה להווה וגרמה לשער כלשהו להיפתח.
לא ברור אם השער אמור היה להוביל לעולם של הדג׳נים, כי הוא חיסל את מי שניסו לעבור.

עושה רושם שהכוחות של האמא עברו לקמראן, אבל למה היא עשתה את זה? מקווה שנגלה פרק הבא.

העלאת הזכרונות הייתה אמורה לרגש, אבל הסצנה לא הייתה מוצלחת.
למעשה גיליתי מה הבעיה בסדרה הזו.. הדמויות נטולות כאריזמה לחלוטין!

הפרק הסתיים עם קמראן ובריאן (א.ק.א ברונו) שעכשיו יהפכו ל BFF

נתראה בפרק הבא

didalf

Well-known member
חצופה אני סבלתי 3 עונות בשביל הפורום ורק בעונה 4 התחלתי להינות! :-D

1280_0_987b627d-c04a-42e8-a6e8-30e756e8168a_.gif

עונות מעולות|מאוהב| מה את מבינה בכלל|שפם|

אני רק רוצה להזכיר לך בנקודה זאת גיברת, שאת הסדרה המסויימת הזאת... אני ראיתי לפניך!!
ותראי איזה דברי כפירה אמרת עליה ממש עכשיו!

didalf

Well-known member
אגב ה100, אם מישהו מעוניין בדיוק מחר עונה 7 עולה עלתה כבר סופסוף לנטפליקס ישראל ובמזל טוב שנתיים אחרי שהסדרה הסתיימה יש להם הכל.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
מאסטר שף 10 העונה מתחילה בצורה דיי משעשעת, ואני ממש מצפה לראות מה בא הלאה...רק אני ממש מקנא במתחרים...ראיתם איזו ארוחה ארגנו להם?|יעני|

lemon lyman

Well-known member
חצופה אני סבלתי 3 עונות בשביל הפורום
לונה אם חשבתי שאי אפשר לכעוס עליך יותר}-] ממה שאני כועסת שהפסקת לראות ורוניקה מארס אחרי פרק 10 אני מבינה עכשיו שאפשר:rolleyes:

אבל ברצינות לאחרונה אני צופה בהרבה סדרות לא משהו (תכף פירוט בשירשור של מילי )
ואני כל הזמן אומרת לעצמי תעשי לונה ותפסיקי לצפות כבר ;-#

נ.ב גם את באפי לקח לך זמן לאהוב ? באיזה עונה זה היה ?

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לונה אם חשבתי שאי אפשר לכעוס עליך יותר}-] ממה שאני כועסת שהפסקת לראות ורוניקה מארס אחרי פרק 10 אני מבינה עכשיו שאפשר:rolleyes:

אבל ברצינות לאחרונה אני צופה בהרבה סדרות לא משהו (תכף פירוט בשירשור של מילי )
ואני כל הזמן אומרת לעצמי תעשי לונה ותפסיקי לצפות כבר ;-#

נ.ב גם את באפי לקח לך זמן לאהוב ? באיזה עונה זה היה ?
:-D
נו אבל בסוף כן אהבתי!

וכן, גם את באפי עונה 1 ו-2 די סבלתי והעברתי הרבה פסט-פורוורד. התחלתי לאהוב רק באמצע של עונה 3.

lemon lyman

Well-known member
:-D
נו אבל בסוף כן אהבתי!

וכן, גם את באפי עונה 1 ו-2 די סבלתי והעברתי הרבה פסט-פורוורד. התחלתי לאהוב רק באמצע של עונה 3.
נו אז אולי גם את ורוניקה מארס היית אוהבת בסוף
במיוחד כי לא הגעת לסיבה שבגללה אני אוהבת אותה

למעלה