דיון

דיון../images/Emo124.gif

הי, שמי לילך ואני חדשה כאן. האמת שאני חדשה ישנה- אני מסתכלת על ההודעות שלכם ולא היה לי אומץ לכתוב לכם עד היום. עד לפני שנה הדרכתי רכיבה ורציתי לשאול אתכם בתור רוכבים שמחליפים מדריכים בתדירות גבוהה: 1. עד כמה מדריך הרכיבה משפיע על הרכיבה שלכם ו/או על אהבתכם לסוסים? 2.מה יותר חשוב מדריך טוב או סוסים טובים? 3.שכל אחד יספר על השיעור רכיבה הכי טוב שלו ועל השיעור הכי נוראי שלו ויספר למה. 4. אם יש לכם מדריך שאתם זוכרים ממש לטובה או ממש לרעה...

zohark

New member
תשובות...ושאלות

למה הפסקת להדריך??? את עדיין מתעסקת בסוסים? בת כמה את? 1. המדריך משפיע אבל אני משתדל לא להתייחס לכל מה שהוא אומר בשיא הרצינות כי אני לומד אצל שני מדריכים ולמדתי אצל הרבה יותר ואני מאמין שגם בעתיד אני יחליף מדריכים...ומכל אחד אני לוקח משהו שאני חושב שנכון, אם אני אתיחס לכל אחד כאילו הוא אלוהים אני יישתגע ולא יבין מה לעשות. בקשר לאהבה שלי לסוסים זה לא קשור למדריך, אני אוהב את החיה בפני עצמה. 2.מדריך טוב. סוסים תמיד יישתנו אבל אם תדע לרכב טוב בזכות המדריך שלך אף אחד לא ישנה לך את זה. 3. השיעור הכי טוב- שיעור קפיצות עם טל מלשטיין(כשהוא בא לתלמי מנשה בפסח שעבר) היה ממש כיף, למדתי הרבה מאוד וקפצתי גבוה (פעם ראשונה מסלול של 140) ואהבתי נורא את הגישה שלו לרכיבה... שיעור הכי נוראי אני לא יודע...נראה לי שיש יותר מידי כאלה. מה שעולה לי בראש: הגיע אלינו סוס חדש ורכבתי עליו והשתמשתי ביותר מידי כח אז כל הרכיבה הוא השתגע והרים ת'ראש ופשוט לא הצלחתי להרגיע אותו. 4. מממש לטובה : טל מלשטיין, כבר פירטתי. ממש לרעה- יש אבל אני לא יספר כי יכול להיות שאנשים מהפורום מכירים אותו ואני לא רוצה לפגוע בו.

הי לילך!! ברוכה הבאה!

והנה כמה תשובות לשאלות שלך!........ 1. המדריך זה מה שהשפיע עלי הכי הרבה!!! המדריך שלי עושה את הרכיבה שלי למשהו כיפי וטוב והכל בא בצורה הנכונה ךלפי דעתי....זה כיף ככה וזה מה שחשוב! 2.מדריך טוב!! ברגע שהמדריך עושה מהרכיבה משהו רישמי מידי או שצועק תוך כדי שיעור...הרכיבה כבר לא כיפית ואז זה לא שווה את זה! 3.היו לי מיליוני שיעורים טובים!!! ומיליונים שיעורים רעים! אבל אני זוכרת יותר את הטובים!!! 4.אלין ויעל....הכי לטובה בעולם!!! עכשיו עשיתי שיעור ניסיון עם מדריכים אחרים....זה לא אותו דבר! יש שם משהו קר כזה...לא כיף! מקווה שעזרתי לך1

flying horse

New member
אמאל'ה שני יא מפחידה... ../images/Emo85.gif

היי שני זאת יובל מהקורס... מה הבעיות שלך בדיוק?? אמל'ה את מפחידה... אבל תאמת שדין באמת חמוד משו פחד!!!!

i love INDIANA

New member
אממ...

מדריך טוב זה הדבר הכי חשוב שיש!!! זה הרבה יותר טוב מסוסים טובים.... אפשר להסתדר וזה אפילו הרבה יותר טוב לרכב על סוסים לא הכי טובים.... ככה יהיה קל לרכב על סוסים טובים כשאם אתה לומד על סוסים טובים יהיה לך קשה לרכב על סוסים לא טובים....(הבנתם מה אמרתי?!) אממ..... זה בערך כל מה שיש לי לומר כי אני החלפתי סך הכל 3 מדריכים....והייתי בשיעורים כאלה חד פעמיים מדיי פעם אבל זה לא נחשב.... ולדעתי מדריך טוב זה אחד הדברים הכי חשובים וזאת גם אחת הסיבות הכי גדולות שבגללם אני לא שלמה עם זה שאני אמורה לעבור לפנימיה.....

2me

New member
בין היתר

כן. למה אנחנו מכירים ?מכירות ?

2me

New member
לילך לימדה גם אותי

מי זה /זו? והאם זו באמת לילך ? לילך שעזבה את הקאנטרי בגלל פרנקי ?

מהקאנטרי

כן. תקופה קצרה. אתם מהקאנטרי ? חזרתי לא מזמן מחו"ל , רציתי לבקר אבל ראיתי שהרסו את הקאנטרי אז איפה החווה החדשה ?

Sweet SuGaR

New member
לילך!? את הדרכת אותי!!!

אמממ קוראים לי שי... הדרכת אותי כמה חודשים אם את זוכרת... אחרי שנועם טס להולנד! אמממ והכנו לך ספר זכרונות אז תסתכלי שם! רשמתי לך... בתוך ראש של סוס נראה לי...
הנה תמונה שלי אולי זה יעזור לך

zohark

New member
אופס...זה היה אמור להגיד על התמונה

הראשונה ששי שמה...

היי זות אלה!

זוכרת אני רכבתי ביום שישי, ועבדתי. עכשיו החווה ברשפון ג'וקי קלאב! עדי מלמדת אותי בפרטי וזה ממש עוזר לי! תבקרי ברשפון!

הי אלה !!

איזה כיף לראות שאתן עדין רוכבות. את ברשפון ? רוכבת אצל עדי ? אותה עדי מאז? אך הולך לך , ספרי לי ?

כן

אותה העדי והיא ממש שיפרה אותי ואנחנו קופצות מסלולים של 80-90 ונורא כיף וגם עובדות המון המון על דרסאג' וברשפון יש סוס ששמו ג'רי והיא אומרת שאני והוא ביחד ממש מתאימים...הוא היה פעם סוס מרוץ והוא שחור וחמוד וטורבריד או איך שלא כותבים את זה...בקיצור סבבה אני ברשפון ותבואי לבקר שם בימי שישי או חמישי בשישי עדי ואושרת שם ובחמשי רק אושרת..אני ממשיכה לעבוד וזה נחמד.... אני גם בחמישי וגם בשישי שם...

למעלה