דטרויט-לייקרס

chaiel

New member
והאיבודים זה מה שאתה שם לב הא?

אתה יודע מה? על כל איבוד תוריד נקודה. עדיין.. 28 10 (ו6 אסיסטים נראלי) זה לא מכובד?

ThEgReEnKiNg

New member
לא.

11 איבודים זה מספר לא הגיוני , במיוחד לא לקובי ברייאנט , שיודע לשמור על הכדור כמו שצריך והוא השחקן הטוב בעולם כיום , ובטח שלא לאבד אותו 11 פעמים? אלוהים ישמור 11? יש קבוצות שבמשחק שלם מאבדות פחות.

chaiel

New member
משחק גרוע לקובי!

קובי לא יודע לשחק. חבר, בלי קובי הלייקרס היו מפסידים ב50, אין קבוצה!

ThEgReEnKiNg

New member
מה הקשר?

חבר , קובי איבד את הכדור 11 פעמים את הכדור. שיפסידו ב70 הפרש מצידי , גם קובי עצמו יודע שלאבד את הכדור 11(!!) פעמים את הכדור זה יותר מדי.

chaiel

New member
סטיבי כנס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמנם הורשתי למישהו אחר את תפקיד ההגנה על קובי אבל להיום אני עוד פה... אני דורש ממך בתוקף תפקידי התנצלות מקובי!!! 46 נקודות ורק איבוד א-ח-ד!!!

o f r o n

New member
קרוב לוודאי...

למרות שלקליבלנד יש כמה שחקנים טובים כגון לארי היוז שבדר"כ נעלמים ליד ג'יימס. במשחקים כאלה הם מקבלים את ההזדמנות להוכיח שגם הם יודעים כדורסל. אבל עדיין, אין ספק שבלי ג'יימס הסוניקס פייבוריטים ברורים.

במשחקים כאלה

הם מקבלים הזדמנות להוכיח שהם אוויר
לארי יוז הוא צל של השחקן האדיר שהיה רק לפני שנים בודדות צריך להקים ועדת חקירה על החוזה שהוא קיבל כ"פיפן" של לברון

o f r o n

New member
כן...פשוט עצוב מה שקרה לשחקן הזה.

בינתיים כבר 19 הפרש לסיאטל ועדיין לא מחצית. זה בהחלט הולך להיות כואב.

o f r o n

New member
פתאום נהיה שם משחק!

4 דקות לסיום המשחק, סיאטל מובילה רק 91-84. היוז בינתיים עם 26 נקודות. האם קליבלנד יכולה באמת לנצח בלי לברון?

o f r o n

New member
טוב נגמר 101-95 לסיאטל

קליבלנד צימצמה עד ל-3 הפרש 2 וחצי דקות לסיום אבל לא יותר מזה. יוז שבדר"כ קולע פחות מ-10 נקודות למשחק היה היום ענק עם 28 נקודות באחוזים מדהימים, 100 אחוז מהעונשין, 4 מ-8 מחוץ לקשת ו-10 מ-21 מהשדה!!, לקינוח הוא הוסיף גם 6 כ"א ו-5 אסיסטים. כנראה שהבחור לא שכח לשחק... מהצד השני דוראנט קלע 24 כולל 6 נקודות במאני טיים שגמרו את המשחק. וילקוקס עם דאבל-דאבל מרשים של 18 נקודות ו-13 כ"ח, גם גרין היה מצויין עם 17 נקודות.

WorldCenter

New member
הלייקרס חזרו שנה אחורה חבורה של בולי עץ

זה היה זוועה לראות את קובי נלחם מול דדרויט, בלייקרס אין שחקן אחד שיכול לעשות סל, זה לא ייאמן פשוט כמה זה עצוב, קוואמי בראון תעוף כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שיביאו כבר גבוה נורמאלי!!!! אי אפשר לחכות לביינום עוד חודש וחצי. ולמאר אודם מחליא אותי לחשוב שהוא היה הבסיס לטרייד של שאקיל, מיץ קופצאק תתפטר!!!!

Puskas

New member
חחח זה פשוט לא יאמן!

קליבלנד היתה במאזן חיובי כשהקינג נפצע..ואז הם הפסידו איזה 10 ברצף ניראה לי והגיעו למאזן שלילי רציני.. לברון חזר והביא אותם עד מאזן חיובי של +6 נצחונות..,הלילה הקינג שוב נעדר..והם אשכרה הפסידו לסיאטל! לא יאמן..בלי הקינג..הם מתחרים עם מינסוטה על המקום האחרון בליגה..לעומת זאת..עם הקינג הם יגיעו לפחות לחתי גמר אזורי וזה לא יפציע אותי אם הם יהיו בגמר אזורי שוב.. פשוט שחקן ענק!

chaiel

New member
ג'יימס פוזי.

למי שלא ראה, חטיפה ענקית בסיום המשחק! שווה כל סנט!

Malcolm X

New member
משחק לא רע של הלייקרס

אי אפשר לבוא בטענות אפילו לאודום. גדולים ממנו נפלו קורבן לשמירה של פרינס. דטרויט עשו שגיאה ברבע השלישי שנתנו לאפללו הרך לשמור על קובי. אין מה לעשות. הפיסטונס היו ונשארו יותר טובים.

Itai7

New member
קטע ענק במשחק שהיה הלילה בין קליבלנד לסיאטל

קטע היסטרי במשחק הלילה בין סיאטל לקליבלנד, דניאל מארשל שלא שיחק מתחילת העונה חזר הלילה, הוא נכנס למגרש אבל לא נתנו לו להיכנס למה? הוא נכנס בלי הגופיה של המשחק ונכנס עם איזה אימונית כל הספסל של קליבלנד השתין מצחוק וידאו שמראה את לברון משתין מצחוק

למעלה