דטרויט-לייקרס

דטרויט-לייקרס

דטרויט פתחה טוב ושלטה, 17 הפרש איבודים מוזרים והתעללות של השופטים החזירו את הלייקרס עד החצי כעת רבע שלישי, הלייקרס בארבע

o f r o n

New member
משחק מדהים

כל הכבוד לליקרס שנתנו פייט עד השניה האחרונה ובמיוחק לקובי שליהטט עם 39 נקודות ו-10 כ"ח. מצד שני דטרויט די איכזבה אותי למרות הניצחון, במשחק ביתי מול הלייקרס הפצועה היא הייתה אמורה לנצח את המשחק בצורה הרבה יותר משכנעת.

כן

קובי היה מצוין חצי שני, אבל החטיא את הזריקה הקריטית לקראת הסוף משום מה, סונדרס שיתף מחליפים יותר מדי זמן, לא הבנתי למה. בשלב מסוים המחליפים ברחו לל.א. אבל לאורך זמן הם פישלו והמשחק התהפך. אסור לתת ללייקרס משחקים צמודים

o f r o n

New member
גם אני לא מבין את סונדרס

ריפ המילטון וראשיד שיחקו רק 29 דקות כ"א, מקסיל שיחק 20 דקות וקלע נקודה אחת, אפללו שיחק 18:40 דקות וה+/- שלו עומד על מינוס 15. הספסל של סונדרס כמעט הפסיד לו את המשחק, מזל שיש את פרינס
אגב, משחק צמוד עכשיו בבוסטון כאשר הסלטיקס מובילים 90-88 3 דקות לסוף המשחק.

הירוקים מנצחים

עוד אבן דרך לסלטיקס, בלי kg אם כזה משחק דאלאס לא תיקח, איך היא תשאף להתמודד על התואר?

o f r o n

New member
תואר? דאלאס?, הצחקת אותי

לפי דעתי הם יפסידו בלי לתת פייט רציני בחצי גמר המערב לסן אנטוניו או פיניקס.

o f r o n

New member
לא ראיתי\קראתי מה הלך שם

אז אני לא אגיב על זה. גם פיניקס לא ילכו עד הסוף לפי דעתי, אבל הם הרבה יותר טובים מדאלאס שלפי דעתי ישאירו הרבה פיות פעורים אם הם יגיעו לגמר השנה.

o f r o n

New member
נגמר! הסלטיקס מנצחים 96-90

אלן ופירס באו לעבודה עם 26 נק' כ"א, גם רונדו נתן את שלו עם דאבל דאבל מרשים של 14 נק ו-12 כ"ח בצד של המפסידים הג'רמינייטור הפגיז 31 ותרם גם 11 כ"ח, האווארד גם עשה את שלו עם 19, כל השאר לא ממש הרשימו. ניצחון מרשים לסלטיקס שמראים שיש להם מה להציע גם בלי KG.

במבט שני - מבין את סונדרס

בשנים האחרונות הפיסטונס מגיעים לגמר האזורי עם הלשון בחוץ וביתיות. סונדרס בעונה הראשונה שלו דחף אותם לשיא נצחונות, ומה זה עזר? אשתקד היה חסר ספסל איכותי השנה דומארס עשה מהלכים נכונים עם דראפט וטרייד, ותפקידו של סונדרס לאזן בין נצחונות לשילוב של דם חדש, לתת להם זמן משחק איכותי. הבוקר סטאקי, גונסון, הייז ומקסיל שיחקו עם המילטון בלבד עמוק בתוך הרבע הרביעי. לנסיון שכזה אין מחיר! ה-W שהגיע בסוף היה מקרי סך הכל, זריקה לפה ולשם. תאכלס, הפיסטונס הם היחידים בליגה שגמרו את העונה (?!) נעולים על המקום השני במזרח. וזה המקום החביב עליהם. הסיכוי היחיד שלהם ללכת עד הסוף הוא ספסל שישמור על רמה סבירה ויתן מנוחה מספקת לחמישיה המתבגרת

WorldCenter

New member
קובי קלע את כל ה4 זריקות אחרונות שלו

איזה זריקה הוא החטיא? המשחק הזה עשה לי רע, אחרי שראיתי פעם שעברה איך קליבלנד מנצחים את הלייקרס עכשיו הגיע המשחק הזה, פשוט לא פייר.

החטיא בדקה האחרונה

אחרי שקלע לא מעט רצופות ב-zone מדהים http://www.nba.com/games/20080131/LALDET/playbyplay.html הנה Bryant Jump Shot: Missed 0:50 מי אמר שהחיים הוגנים?
אמנם אוהד פיסטונס אנוכי, אבל מאוד אוהב לראות את קובי שולטטטתתת המשחק הזה עשה לי רע עד השניות האחרונות. אלה חיים אלה?

WorldCenter

New member
לא שמתי לב לזה אני

שונא את קוואמי בראון, לא מבין עדיין לא משתפים אותו בהתקפה באמת שאני לא מבין את זה. דיי איזה קבוצה גרוע זו זה פשוט קורע אותי, וטוריאף הליצן הזה, דווקא היה טוב כל המשחק, אבל לכדור האחרון בקו הוא ניגש בציחקוקים, זה לא עסק זה.

עומר ו

New member
צריך להוסיף

שלקובי היה טריפל דאבל!!! כן כן, הוא הוסיף 11 איבודים (הערה, זה לא באמת טריפל דאבל), שהרוב אפילו לא היו באשמתו אלא כי שאר חברי הקבוצה לא יודעים לתפוס כדור (דגש על טוריאף). שמתם לב שקוואמי בראון עשה (שוב) איירבול מהעונשין...?

STEVE NASH

New member
שימו לב לטריפל דאבל של קובי

39 נק', 10 ריבאונדים ו........ 11 איבודים.

למעלה