דו"ח דייג חמוד בסידני עלי..!

דו"ח דייג חמוד בסידני עלי..!../images/Emo3.gif

אני ועוד שני חברים שלי החלטנו לנצל את מזג האוויר הטוב והזמני..בשביל לצאת לדייג בסידני עלי..! יצאנו לכיוון הים ב15.00..תחילת דייג ב15.30..פתיונות..קאלמרי ותולעים..! אחרי שהכנתי את החכות והכל..אני מגלה שכחתי את הקאלמרי למעלה באוטו..מתבאס קצת..אבל ישר עולה להביא אותו(מי שמכיר את הירידה לחוף בסידני עלי מבין למה התבאסתי..!)לא משנה אחרי שהבאתי את הקאלמרי ,שמתי שני ראשיים על שני קרסים 2..ועל הזריקה הראשונה יוצא מרמיר יפה מאוד...איזה 250 גרם..אחרי זה הפסקה של חצי שעה ככה..מחליפים קרסים ל6 ואז מתחילה החגיגה שמסתכמת בעוד 6 מרמירים שמוערכים כבערך..200 גרם גם..פלוס מינוס..נתפסו עוד כמה קטנים יותר שהוחזרו לים בשלום..!!! לסיכום: בסה"כ היה דייג לא רע ומזג אוויר נהדר לדייג..אבל הים היה שטוח והוריד לי את כל הציפיות שיבואו לברקים גם אלינו..אבל לא נורא אני לא מתייאש וכבר מחר אני יחזור לשם שוב..!חחח נ.ב. אתמול גם הייתי שם אבל רק למטרות זירזור שלא הניבו כלום(כאמור..פעם ראשונה!!)..! שבת שלום לכולם ודייג מוצלח..! עודד הדיג!!

יפה אחי כל הכבוד ../images/Emo13.gif ../images/Emo45.gif

אל תדאג אני מאמין שאתה תתפוס עוד הרבה דגים בז'ירז'ור ..

shragam

New member
שיהיה לך בהצלחה ובפעם הבאה קצת יותר

מזל. היום היה ים שקט מדי ללברקים, צריך שהוא יעלה קצת, לגלים של לפחות חצי מ'.

תודה רבה לך..!!!../images/Emo140.gif

שיהיה גם לך בהצלחה חבר..! ואני יודע שצריך גל קצת יותר גבוה..היום לא היה..לא נורא נקווה שבפעם הבאה אם הגלים יבוא גם המזל שלי..!

למעלה