גרמנית במחשב

6bcad

New member
גרמנית במחשב

מישהו כאן הוסיף גרמנית לוורד העברי? כולל תיקוני איות? - איך? יש לי וורד 2000. יש מילון עברי-גרמני-עברי ממוחשב? בתודה

חייםלוי

Member
מנהל
בוורד אתה יכול להיכנס להוספה

סימן ולבחור את הסימנים הרצויים. לכל אחד מהם תוכל לעשות קיצור דרך.

וגם בכלל אפשא להוסיף גרמנית

למחשב בתור שפה נוספת שמעבירים אותה באלט שיפט אני עובדת גם עם זה וגם עם הוספת סימן לגבי איות יש מלא מילונים ממוחשבים באינטרנט אבל אנגלית גרמנית וגרמנית אנגלית אם זה עוזר

אחמס1

New member
גם לי היה למשך תקופה לא מבוטלת

גרמנית כשפה נוספת, אני לא כל כך יודע למה השארתי את זה כל כך הרבה זמן, כי השתמשתי בזה לעיתים די נדירות ותמיד בהחלפה מעברית לאנגלית החלפתי לגרמנית ובגלל שאני לא ממש מסתכל על מה שאני כותב, כל הZ וה-Y התבלבלו לי. אז משהו קרה ועברית וגרמנית נמחקו לי, עברית התקנתי מחדש וגרמנית לא.

אחמס1

New member
מה עם בודק איות?

בשירשור הרוב התייחסו כאן להוספה טכנית של מקלדת, אבל נשאלה גם שאלה לגבי בודק האיות: כמו שיש באנגלית ועברית (ולי יש גם בצרפתית, לא שאני יודע צרפתית כדי להשתמש בזה), שכשיש שגיאה אז זה עושה קו אדום מסולסל מתחת ומציאה דרכי איות חלופיות. באנגלית יש גם בודק דיקדוק שלעיתים נדירות מגלה שגיאה. יש את זה למישהו?

חייםלוי

Member
מנהל
בודק איות בא עם וורד בגרמנית

אי אפשר להוסיף רק את בודק האיות לוורד בעברית.

6bcad

New member
אז מה צריך לעשות בשביל זה?

הצלחתי שהוורד יעבוד גם גרמנית אבל אין בודק. יש גירסה אחרת של גרמנית עם בודק?, אפשר להוריד? לקנות בארץ? לקבל? praktische ratschläge bitte tschüs, servus, pfurti

למעלה