געגועים

saharur

New member
געגועים

בלילות של ירח ללא אהבה, אני נשטף געגועים. בימיםש ל תקווה ללא זכרון, אני נמשך כמתוך שינה, אל מחוזות הטירוף והזעם. אני נזכר, איך במחי יד, נגדאו חלומות ילדותי נעלמו ואינם. זכרונות עץ השקד הפצוע עדיין טריות במוחי.

*הקשתית

New member
הגעגועים...

הגעגועים עשו אותי עייף מאוד כאלו אין לי שום מקום לנוח. כאלו המקום היחידי,שנחתי בו, היה אצלך,בתוך הגוף... --------------------------- אהבתי את מיקסם המילים בשירך...

תגובתי...

הייתי רוצה לדעת מה הסיטואציה שגרמה לך לכתוב את השיר הזה... אשמח אם תשתף אותי... ------------------- אגב - הבעיות האלה שהזכרת בנוגע לפורום תפוז - גם לי יש את אותן בעיות... אבל אין לי הסבר או פיתרון....

קסנדרה...

שיריך מדהימים ! אני כל כך אוהבת אותם, מלאי רגש וחודרים אל תוך לב אני אוספת אותם אחד אחד - ונהנית כל פעם מחדש ! מאחלת לך הרבה אושר והצלחה ואל תוותרי על חדוות הכתיבה... שלך מעריצה :)

מילי**

New member
למלאך מקסנדרה

מלאך אם יש בי את הכוח לכתוב, חיזקת אותו שבעתיים, את נהנית משיריי ואני נהנית מחיזוקייך. את באמת מלאך, עם לב נקי ופרגון, כמה יש עוד כמוך?? קסנדרה

silverblue

New member
אל יליד חלומי

הלילה מכל הלילות אני חושבת עליך, מהחלון ישנה רוח קרירה שמעבירה בי צמרמורת קלה, השעה מאוחרת הסדינים רטובים מזעה קרה של אכזבה, אתה חסר כאן. נאנחת מכאב כל דקה, מתגעגעת אליך, ונזכרת, איך ידך לא כשלה לעבור דרך גופי שעה של אהבה איך נגעת בי פעם אחר פעם ללא חרטה איך שכבנו בצילו של עץ, איך שנשקתה לי, הדרך שבה ליטפת...... אני עדיין מחכה...... שתחזור ונוכל שוב לחוש מה זאת אהבה מחכה לשכב איתך........... בכל לילה, בכל דקה, מחכה.....

למעלה