גלית הרגע קראתי משהו שהזכיר לי את אחד

S™eX

New member
אסי אמר בראיון. זה לא שפרסמו ב-YNET שהציעו לו

את יודעת כמה דברים מציעים לגורי ואנחנו לא יודעים? זה לא נפוץ שמזמינים,אבל גורי הוא לא סתם אחד,והם גם מנסים לרענן את הקאסט(עדיף להם להציע לו להיות כותב ולא מבצע כי צוות הכותבים הוא זה שזקוק לריענון). וכן,זה לא הקונספט שמתאים לו כי הוא ממש מוכשר גם ככותב וגם כמבצע(גם שהוא לא עושה דמויות) וזה יהיה ממש חבל לראות אותו עושה את אותה הדמות במ שך 7 עונות עד שכבר נמאס. ויש לו את החופש שלו... לאסי הפורמט הזה התאים,עכשיו במקום שגורי יגיד לו מה לעשות יש לו את כותבי "ארץ נהדרת".

ליאור144

New member
ליאל היחסים בין שליין וגרייניק היו גרועים גם

אם לא ראו את זה על המסך אני הייתי בצילומי הלילה די הרבה ואני יכול להגיד לך שהיחס שגרייניק קיבל משליין ומרועי שזה איזה זבל 1 מההפקה שם היה יחס משפיל ולא הגיע לשליין שגרייניק יזכיר אותו כי גם שליין לא הזכיר את גרייניק שה''לילה'' ירדה והודה רק לסוחר סמים הזבל וללהקה הנהדרת שהייתה שם.שליין בעט את גרייניק החוצה ואני לא סולח לו על זה יש בי כעס על מה שעשו לו ובפורום פה יודעים את זה

S™eX

New member
לפי מה שהבנתי הוא עזב מרצונו

למה הם התייחסו אליו בצורה כזאת?

ליאור144

New member
ליאל מרצונו הוא לא עזב תאמיני לי ולמה הם

התיחסו אליו ככה אני לא יודע אבל הם גרמו לו לעזוב בגלל היחס שהוא קיבל .שליין מבחינתי היה זבל ביחס לגרייניק נכון שאני מנהל הפורום של ליאור שליין אבל מה שהוא עשה לגרייניק גרם לי גם לכעוס עליו

S™eX

New member
"איך שמעתם על זה?"../images/Emo6.gif

מסכן,מזל שהוא בסדר... בא לי שהוא יהיה פאנליסט אורח באחת התוכנית.

למעלה