גיסתי

raz5578

New member
גיסתי

שלום, יש לי תחושה מאוד חזקה שגיסתי עושה לי כל מיני רמזים כבר הרבה זמן. לפני הכל אני רוצה להדגיש 2 דברים- 1:אני כן נמשך אליה מאוד. 2:אני לא אעשה איתה כלום. מה שמעניין אותי זה כיצד ניתן לדעת האם היא באמת משוגעת עליי או "משחקת" כדי שאני אתהב בה ושהיא תרגיש "בעלת הבית"? המחשבה שלי שאילו היא הייתה הרוסה עלי אזה היא בטח הייתה יוצרת איזה מצב ומתנסה להתחיל איתי ו הייתי כעת כבר בטוח במה היא חשה,מכיוון שהיא רק מפלרטטת איתי על אש קטנה גורם לי לחשוב שהיא שהיא מנסה לשחק. אני כן דלוק עליה כעת ומפנטז עליה,וזה כנראה מה שהיא רצתה להשיג. ואילו הייתי מתחיל איתה היא יתכן עוד הייתה יכולה לדחות אותי אפילו ולשגע. ההתנהגות שלי כלפיה היא שאני צוחק איתה אבל לא יותר מזה.אני לא בורח מממנה ו מנסה לא לראות אותה כדי "להרגע" זה גם לא אפשרי כי נפגשים די הרבה בתוך משפחה. אני רוצה עצות ממכם מה עלי לעשות כדי לשם שינוי לצאת "קול", כמו שהיא משגעת אותי, לשגע אותה עוד יותר. לא ליפול לגרליה כמו כמעט כל גבר היה עושה. אלה לנצח אותה. אני מאוד אוהב את אישתי, ופנטזיה תמיד תיהיה רק פנטזיה. אילו לא הייתי מכיר אותה ופוגש אותה הייתי חושב שהיא בחורה יפה אבל יש מיליון יפות.בלומר הפנטזיה היא רק כי היא כל כך קרובה וכל כך רחוקה. :) תודה

נראה לי טעית בדרך. פורום אספני בולים זה שם...

...ממול.

גם אני חשבתי לשאול את זה...אם כי אני כבר...

...לא כזה סגור על מה יותר גרוע. מצד אחד, אשת אחיו זה קטסטרופה. מצד שני, אחות אישתו, זה לא כזה הרבה יותר טוב...

ארתורו1

New member
אני חושב שיש לי פתרון מצוין עבורו

רק חייב לדעת את כל הפרטים קודם

ארתורו1

New member
אז העצה שלי

תלווה לה סכום כסף. אבל גדול. איזה 10000 ש"ח. תוך חודש אתם מסוכסכים ולא נפגשים אלא בשולחנות נפרדים בארועים משפחתיים.

אם הם אשכנזים אפילו כסף לא צריך כדי שהם....

...ייסתכסכו תוך חודש!
(למען הסר ספק: הכותב חבר של כבוד בתפוצת אשכנז. כמו כן, אין לו יותר מבן דוד אחד או שניים איתם הוא מדבר. עם חלק מקרוביו הוא נפגש רק בליווי עורך דין, עם חלקם משני צידי תביעה משפטית).

Sweet honey B

New member
נניח..

שאני הייתי באה אליך עם השאלה הזאת, ממש מחפשת עיצה ולא יודעת מה לעשות. איך היית מייעץ לי? <זה משחק שאני עושה הרבה עם הילדים שלי.. מייד הם מוצאים את הפתרון>

haze73

New member
אתה קורא לה "גיסתינו עבדאן" ?

אני לא מבין איך זה שלכולם מסביבי גיסות הורסות, ודווקא לי גיסות שגורמות לי לצמצום התיאבון
אני חושב שאסור לך לשחק בשום משחק כאן, ולא לבוא בהוכחה שלך זין גדול יותר. מדובר על המשפחה שלכם, וזהו עסק קצת יותר רציני מאשר הפנטזיות האישיות שלך. רד מזה, וחפש לך שכנה או קולגה לעבודה.

אדונשוי

New member
אפרופו גיסות

אני כל הזמן חושב מה היה קורה אילו לאשתי היו אחריות שוות ומודה לאלוהים שזה לא ככה.

ואיי, יש לי גיסה, אללה יסטור!

ילדונת חמודה בת 20. אני מת פעם אחת להכנס "בטעות" למקלחת כשהיא מתקלחת שם... מעניין אותי אם היא מגלחת...
ברור לי שכל דבר איתה הוא וואחד טאבו, אבל בפנטזיה זה עובד מצויין!

למעלה