גימלים

• פותח הנושא k1235
  • פורסם בתאריך
שב שב בשקט אחי....

מעניין איזה תנאים והטבות אתה השגת עם הגישה שלך אני בטוח שאתה הסנג'ר הראשי של המחלקה

המשך.....

אני לא אומר שצריך ללכת עם הראש בקיר וכל כל שטות להתחיל להפוך עולמות ! אבל יש בצבא הזה לצערי מלא מפקדים עם ראש מבטון אז לפעמים צריך לקום ולעמוד על שלך ולא לפחד מכל תלונה אין מה לעשות צריך לדעת לעשות בלאגן מתי שצריך ורק כך מקבלים את מה שרוצים

Drunk Bullet

New member
רק חבל שזה שאתה מייעץ לו

סיים אצלי טירונות לפני חודש-חודשיים. תחשוב בעצמך, מי ישים על בלאגן של צעיר מת?

זה התקופה הקלאסית.....

להתחיל עם הבאלגן ומי שמחכה יותר מידי מגיע למצב שהוא צריך לעשות פי 2 בעיות

Drunk Bullet

New member
עם הגישה שלי הגעתי למצב

בו המ"פ מאשר לי 99% מהבקשות שלי אליו. סנג'ר? חביבי, אני חופ"ל. איך אפשר לסנג'ר אותי? אם אני מחליט שאני עושה טובה, זה לאנשים שאני אוהב או שאני יודע שהטובה תחזור אלי (במקרה ומדובר באנשים שאני לא הכי אוהב..).

ועם הגישה שלי...

ועם הגישה שלי הבאתי את עצמי למצב שרק חסר שהמפקד שלי ישים לי כתר על הראש ואני יהיה מלך רישמית

Drunk Bullet

New member
לנוכח בלבולי המוח שלך בשרשור הקודם

שבו התחפשת לורדה רזיאל ז'אקונט, אני נוטה להטיל ספק בדבריך..

יאאלה יאללה ....

תפסיק לזיין בטח אתה מאלה שמלקקים כל היום למפקדים שלך ומכין למ'פ שלך שבטח הוא כולה ילד בן 21 קפה כל היום

Drunk Bullet

New member
אני יותר בעניין של לסיים מסדר

ולהשתעשע עם מישהי בבסיס.. אבל אני אתן לך להנות ממה שמנחם אותך...

עכשיו תגובה בוגרת...

עצם זה שהבנאדם הוציא ג' והמפקד שלו מתיחל לטרטר אותו ולאיים עליו זה סימן שהוא לא כל כך מסמפט אותו ראבק מה הקטע הבנאדם אין לו איך לפקסס אז הוא ישב בבית וכשהו יחזור הוא יראה לו את הטופס ואם יתברר שהוא חירטט אז שירשום לו תלונה אבל סתם ככה לטרטר רק בישביל להציק זה כבר לא הגיוני המסקנה שלי שהמפקד שלו שונא אותו רצח וזה יהיה רק ההתחלה של כל הסיפור ובמילא בסוף החייל יחליט שנימאס לו וידפוק עריקות או משהוא אז למה לחקות למכה עדיף מההתחלה להראות לו שאתה לא עוד איזה טמבל וכך הסיכוי שהוא יעזוב אותך בשקט גדול בהרבה מאשר שהחייל ישתוק כמה חודשים והמפקד כבר יתפוס עליו תחת ואז באמת יהיה קשה לצאת מהסיפור מה אתה אומר על זה?

Drunk Bullet

New member
אני אומר..

שההודעה שלך מכאיבה לעיניים, תבין למה.. בכל מקרה, עם פז"ם כמו שלו, עדיף לא לקפוץ מעל הפופיק. בסופו של דבר המפקד שלו רק יתפוס יותר עצבים על פקוד צעיר וחוצפן. עדיף לחכות עם הפוזות. במקרה הזה, במקום לצעוק על המפקד שלו, הוא היה אמור להסביר לו בשקט שכשיש לו ג' הוא לא אמור לצאת מהבית..

מניסיון אחי...

אני גם ההיתי בראש שלך אמרתי "בטח יהיה טוב רק נחכה קצת "ומה יצא לי מיזה בסוף בסיס 180 מעלות מהכיוון שהיסתכלתי אליו בתפקיד מסריח וזה עלה לי ב 5 חודשים דפוק עד שעברתי ומצאתי את הגו'ב של החיים ובעוד שחברים שלי ישבו כולה חודש בלחץ וכעט כולם שקמיסטים\טבחים אז למה לחקות אם הוא רואה שהמפקד שלו לא יתן לו לחיות בשקט אז עכשיו להתחיל עם הבאלגן למה יהי מאוחר מידי

בעיקרון ההיתי...

אמור להיות נהג בבסיס בצפון עם מפקדים בידיוק כמו שהבחור פה מתאר לך ועם עבודה מהבוקר עד הלילה וכעת אני פקיד שעובד בלחץ שעתיים ביום עם הפסקות ובמשך הזמן מבקר את חבריי לבסיס או שפשוט אומר למפקד שלי שאני חותך הבייתה מוקדם

מוריאל11

New member
אגב שאלה בהקשר לגימלים

כמה גימלים מקבלים אם נשרפים בשמש? והאם זה נכון שמקבלים משפט על דבר כזה ?שמוציאים גימלים על רכוש צה"ל שנפגע?

Drunk Bullet

New member
ברוב המוחלט של המקרים לא מקבלים כלום

אלא אם כן החכמת והגעת לכויות דרגה 2 (הו..זכרונות משיבטה).. וכבר לא מעלים למשפט על השטות שכתבת..

varui

New member
כן מעלים מישפט

לפני כמה זמן מישהי אזה פוסטמה היא נישרפה בשמש אני לא יודע אזה דרגה רופאת יחידה שלנו היא רצתה לעלות אותה למישפט בגלל שהיא נישרפה בשמש בפגיעה ברכוש צה"ל אבל בסוף היא סכימה שהיא תעביר הארצה לגבי אך למנעה משריפה בשמש ועוד דבר בקשר לאותה חייל אני הייתי מיתקשר לאותה קצין שאול אותה האם אתה בטוח שאתה רוצה שאני ישלח לך את גימלים כי אני עדיין בגימלים ואם הוא הייה אמור כן אם אתה לא שולח את זה בפקס אתה ניפקד הייתי מקליט אותה כמובן הייתי הולך לפקסס את גימלים ואחרי זה אני הייתי חוזר לבבסיס ואני הייתי דופק לו קבילה על פקודה לא חוקית

למעלה