גיטרת Rickenbacker

שימשים

New member
גיטרת Rickenbacker

שלום לכולם!! מישהו יודע אולי איפה ואיך אפשר להשיג גיטרות של Rickenbacker? חיפשתי ברחבי האינטרנט ומסתבר שאין בארץ אף מפיץ לגיטרות המדהימות האלו [ראו לינק]. בגיטרות האלו ניגנו כל הגדולים של המוסיקה הפסיכדלית ב 70, ג`ון לנון למשל, ורוקפור מנגנים בהם היום. עד כמה שידוע לי הם היחידים שמיצרים גיטרות חשמליות עם 12 מיתרים עם צליל של choros פסיכדלי טבעי. אני מנחש לאף אחד אין גיטרה כזו להציע למכיה אבל אם (בטעות) יש למישהו, אפשר לדבר על כמעט כל סכום.

כמעט שאין בארץ

ואם תמצא הן נורא יקרות. גם בחו``ל קשה מאוד להשיג כאלה. וגם אם תמצא זה מחיר לא זול (שמעתי על מחירים של 5000 דולר לחתיכה כזאת)

שימשים

New member
נכון, אבל :)

נראה שבאמת בארץ יהיה קשה מאוד להשיג אבל ברשת בהחלט יש לא מעט דילרים שאפשר להזמין דרכם. דרך אגב, אם מישהו מכיר את הגיטרות האלו, האם יש לכם איזשהיא המלצה על דגם מסוים?

אתה יכול להזמין מהחברות בארץ

הזמנה מיוחדת, אבל אז יתנו לך מחיר ממש ממש מופקע. ואני פעם נגעתי באחד הדגמים, אני חושב שזה היה מסדרת ה700.

שימשים

New member
יש תמורה ל... H-)

אחרי חיפוש אינטנסיבי ברשת ונדנוד לכל המפיצים ברחבי אירופה קיבלתי תשובה מהמפיצים בשוודיה (!!). אם זה מעניין מישהו אני מצרף את הקטלוג שלהם עם המחירים שקיבלתי - בהחלט מחירים סבירים פלוס. (קחו 80% מהמחיר שמופיע בקרונות שוודיות ותכפילו 0.41. המחיר מסתובב סביבות ה 3000-5000 ש``ח. עם משלוח ומיסים אפשר להגיע למחיר סביר מאוד כמעט בלי לקום מהכסא.

שימשים

New member
משלוחים.

ממה שקיבלתי מהם, הם בהחלט שולחים (מבוטח ע``י UPS האמריקאית). למרות שלא ברור לי לגמרי כמה יכול לעלות משלוח של גיטרה חשמלית (6-10 ק``ג). משלוח כזה מארה``ב יכול לעלות יותר מ100$!!! לא יודע איזה עוד גיטרות יש להם אבל תמיד אפשר לשאול ב: [email protected]

wiz

New member
אני לא יודע, אבל...

אם אתה מחפש את הסאונד האקוסטי מגיטרה חשמלית, אז יש את האופציה של ה- Piezo pickup . זה pickup של גיטרה אקוסטית שמורכב בגשר, יש לו כפתורים מיוחדים, והוא ממש נותן צליל אקוסטי לגיטרה החשמלית, כי הוא בעצם pickup של אקוסטית... יש כמה חברות שעושות דגמים מיוחדים עם האפשרות הזאת, כמו איבנז, פרקר, ומיוזיק מן. והתמונה שהוספתי היא של איבנז עם piezo... ועד כמה שידוע לי הם היחידים שעושים גשר צף עם piezo pickup...

Meddle

New member
נכון אבל...

תשמע, סאונד של מארטין או טקאמיני אתה לא תקבל מזה. הפיקאפים האלה (כדוגמאת הפאוור ברידג` של פישמן ועוד רבים אחרים) נותן לך סאונד של גטרה חשמלית עם מעין הרגשה אקוסטית... משהו שדומה בטירוף לאקוסטית אבל אתה תמיד תדע שזה לא... ממצד שני, זה נוח מאד בהופעות, מכיוון שאין צורך להחליף גיטרה. מה עוד שזה הרבה יותר זול מלקנות גיטרה אקוסטית שלמה... :) ודרך אגב, לא כל הפיקאפים של גיטרות אקוסטיות הם PIEZO.

למעלה