גו אלקטרוני

imdark

New member
הבעיה העיקרית

בגו שחקן ממוצע יותר חזק מכל תוכנה קיימת לא קיים מחשב מספיק חזק כדי לשחק מול רוב השחקנים מה שקיים זה המן תוכנות לפאלם לא חושבים ששווה להשקיע כסף במשהו שלא יכול להוות אתגר לרוב שוק הגו ויעלה בערך כמו פלפון מומוצע שיכול לעשות את זה והרבה יותר

שמע,

התוכנה הכי חזקה של גו היא ברמה 10K אם אני לא טועה. עכשיו, רוב האנשים בעולם שמשחקים גו הם מתחת ל10k. מסקנה: יהיה לזה שוק. הוספה: יהיה לזה שוק גם לשחקנים החזקים מ10K כי הם יוכלו להשתמש בזה כ"גו נייד" לשחק אם אנשים אחרים בנסיעות וכו'. עוד משהו: יהיה אפשר לשים בעיות במכשיר לפי רמות, ועד כמה שידוע לי יש בעיות גם לדאנים הגבוהים, אז יכול להיות ששחקנים חזקים ירצו לקנות את זה בשביל פתירת בעיות בדרך וכו'. מה שבטוח, יהיו אנשים שיקנו את זה. אולי אפילו מאשר האנשים שקונים את גרסאות השח האלקטרוניות למיניהם.

Blac k Ou t

New member
שמע אתה :)

אל תגזים.. רובנו לא כל כך גרועים... רק מי שמשחק גו על הדרך, ואנלא חושבת שאלה ירצו להשקיע כסף בלקנות תוכנה. בקשר לשחקנים שישתמשו בזה כגו נייד- לא הבנתי אם הם ישחקו עם אנשים אחרים או אם אנשים אחרים בנסיעות- אבל אני חושבת שזה לא משנה כי כאלה תוכנות כבר יש, ויש גם שרתים למיניהם שדורשים רק ג'אווה ואינטרנט. ואחרון אחרון- בקשר לבעיות- כנס ל- www.goproblems.com... אני בטוחה שאתה מכיר את האתר... למה לבנות תוכנה אם יש אתר שמתעדכן כל הזמן? בתוכנה כל פעם יהיה צריך להוריד את החידושים- ובאיזשהו שלב יגמרו החידות שאתה לא מכיר וזה ישעמם =/ מסקנה: ההשקעה שבבנית תוכנה לא שווה את כמות האנשים שיקנו את זה. :)

uncle litchi

New member
תנסה לחפש בגוגל כך

electronic igo או electronic baduk או electronic weiqi או בעוד שמות של גו אם אתה מכיר

למעלה