|גורמט|הערסים של הוגוורטס
|גורמט|

הקפצה-צה!

זו ההודעה ה-1000 שלי! הוריי!!! אני רוצה להודות לאחיותיי, מאיה, מיכל, הדס, שני, ולאחותי המיוחדת לין. לאחייניתי מאיה. לגרושתי מאיה. לשותפתי לנעליים מאיה, פחחחח סתם, דניאל! לאימי המאמצת קסם! לסבי העשיר מייג´. לסבתי העשיר מושית. להוריי שהביאוני עד הלום.
ולארוסי הטרי
וגם להקפיץ תוך כדאי...
הייתם מאמינים שאת ההודעה ה-1000 שלי אני אבזבז על הקפצה? גאד, אני כזאת מושפלת... *נסקלת* אניוואי... תגיבו לרעיוני וגם לטופיק אם בא לכם! ומזל"ט אחרון בהודעת ה-1000 שלי ל..... עצמי!!!
אוהבת תמיד והמון, מיכל!

daniel...

New member
אוו... מיכצ´ה שלי כבר כל כך גדלה...

ועוד איזו הקפצה חסרת טעם!! זה כבר היה למעלה.. פחחחח... ובנוסף.. תחשבי על כל ההודעות שלך שנמחקו!!! זאת לא בדיוק ה-1000... אבל בבקשה שותפתי המיוחדת מכל לנעליים!!!!!!
דניאל- מתי יימאס לי לכתוב חולה? עוד 6 ימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

*קליאו*

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo102.gif../images/Emo105.gif../images/Emo24.gif

וול דאן, ותאמת- אין לי מושג. גררר... מעניין כמה יש לי..
או שלא.
{אוי, זה מזכיר לי- תגידו
לאופיר על ה-8 חודשים!}

*בוכה בהיסטריה*

ואני לא אחותך מיכל! ככה את שוחכת אותי?!?!?!?!? את יודעת איך אני נעלבת עכשיו?!?!? אני? זאת שייסדה איתך את האחווה המושלמת שלנו! אני! *הולכת לבכות לכרית* אור

לא כתבתי אותך?

כנראה בגלל שתיכננתי להכניס אותך יחד עם גל ל: אחותי ושותפותיי לאחוות רון אור וגל... ושחכתי בגלל שחשבתי ששמתי כבר... וארי ווירד... לאב יו סיס!!! דו נוט פיל באד!

Piglett

New member
אררר... אני סתם משלם לך?! ../images/Emo97.gif

את מענגת אותי, אני אותך, ואת לא מזכירה אותי?!
אני בסדר ג... טראחחח!! ביצה קשה בראש!

../images/Emo119.gif יא חתיכת חרא!!!!!!

ואני במקרה לא אחותך אה???? תזכרי אחותי התאומה האהובה! יא מגעילה!!!!!!!!! את תמיד שוכחת אותי!!!!!!!!!! יא מגעילה!!!!!!! את לא זוכרת שאמרנו בצ´אט שאנחנו תאומות? יא סנילית מגעילה!!!!!!! את לא אחותי עד שתתנצלי!!!!!!!!!!!! מוריה הכועסת עד מאוד

../images/Emo119.gif *בוכה בכי היסטרי*

יא רעה!!!!!!!!!!!! היית אומרת שאת לא רוצה להיות תאומה שלי!!!!!!! אז לא הייתי נפגעת מזה שלא רשמת את השם שלי!!!!!! לאחרים התנצלת!!!!!! לי לא!!!!! למה???? אה????? יא רעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רעההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מוריה קוראת עולם הדיסק סוף סוף

daniel...

New member
הן לא מושלמות! אתם עשיתם אותם כאלה!

אתם ו... שפה ספרותית... מה רציתם שג´קר תכתוב?! הרמיוני, נשמה, כפרות, עניים שלי, מאמי, בא לך לבוא איתי לנשף? או שלום הארי אני דראקו ואני התותח של בית הספר! אז אם אתה צריך ככה... אתה יודע... עזרה בלהעיף ת´חנונים... אני יעזור! או שיו צ´ו הזאתי היא כזאת פצצה!!! בא לי עליה!! אוווו......נכון שזה יכול להיות טופיק נחמד? או שלא? אניוואי.... זהו
רסט מיי קייס דניאל- פשוט חולה! עוד 6 ימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

BinNs

New member
לא נכון דווקא...../images/Emo72.gif

לא נראה לי שאף אחת מקוראות הספרים יתאהבו בדראקו.. היא התכוונה שהוא יהיה ה"ערס", סורט אוף.. רק הילדות המפג- (מה? אה!) המדהימות האלה בפורום עשו מדראקו אלוהים..

כל עוד לא דיברת על אוהדות רון

אין לי בעיה... *בורחת* והיא לא התכוונה שהוא יהיה ערס... היא סתם התכוונה שהוא יהיה מניאק... מיכל!

../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

כבר אין כזה דבר לעלות לאיציק בשביל לחלוק איתי שיחות נפש(רפש) אה??? *מתפייחת* (אררררר זה בכוונה!) מיכל!

Minerva

New member
תראו...

ערסים, למזלם של תושבי העולם, אלה יצורים ייחודיים למדינתו המ****נת... אז, למה שיהיו שם ערסים. ואם יש איפשהו- זה בגלל שהם ישראלים.

Piglett

New member
כן, אבל... ../images/Emo97.gif

הוגוורטס זו באמת התגלמות ה-"טוב". כמו באגדות, יש את הילד השמן (דאדלי), הדודים הרשעים (חמורי דארסלי בע"מ), הילד הרע (דראקו & לורדמורט), הציני (רון), החכמה (הרמיוני) והגיבור (הארי). אין מה לעשות, זה באמת נשמע טוב. מתים בדרך, אבל "הטוב תמיד מנצח". משהו שבאמת אנחנו זקוקים לו עכשיו במצב הזה זה ספר מד"ב/פנטזיה ישראלי.
"אני? סוגריים? מה פתאום!"

למעלה