|גורמט|הערסים של הוגוורטס
|גורמט|

|גורמט|הערסים של הוגוורטס../images/Emo70.gif|גורמט|

ידעתי שהנושא יגרה אתכם לפתוח את ההודעה...
(וזה באמת קשור לנושא!!!) בקיצור, כשקראתי את הפיק המד-ה-ים של אור ומאיה, שיש בו כאלה בנים מושלמים, ואז חשבתי על הדמויות בה"פ, ואם תשימו לב, כל הדמויות הן מושלמות כאלה... מושלמות מדי!!! אפילו ברעים אפשר להתאהב! (דראקו...) והטובים, בכלל!!! (רון...
*בורחת מאור*) בהוגוורטס אין ערסים!!! (קראב וגויל לא ערסים, הם סתם סתומים...). ג´קר עשתה את הוגוורטס מושלם מדי! "מקום לקנאה" של הקוראים בכל המובנים!!! זה לא בסדר מצידה! *נסקלת* אין כ"ך הרבה אנשים מושלמים באותו מקום... *מרגישה אהבלה* היא הייתה צריכה לעשות לנו ערסים!!! (שימי חממי לשילתון!
) זה לא פייר!!! *נסקלת שוב* אל תגיבו אם לא בא לכם... פשוט חשבתי על זה היום ורציתי לשתף אתכם... *מרגישה בשיא האהבליות* LOVE, מיכל! (לא ה-מיכל, סתם מיכל...
)

עלה במוחי (כן יש לי אחד כזה) רעיון!

נכון החידון שרחלי עשתה? אז חשבתי על זה שאפשר לעשות מעין כזה בכל יום ראשון בשבוע על כל מה שקרה בפורום במשך השבוע כדי לראות מי באמת עוקב ומי סתם לוחץ על ההודעות על-מנת שיראו כהודעות שנקראו! ברשות ענבל כמובן... אז מה אתם אומרים?
או
? תכתבו בנושא כתגובה... אם כן תרצו וענבל תאשר, אני ממנה את עצמי לאחראית החידון! *נסקלת ע"י רחלי* אבל במקור מייג´ התחיל עם זה... *נסקלת ע"י מייג´* אז מה אתם אומרים? מיכל!

נכון כמו החידון של רחלי?

אז כזה, רק על הדברים שהתרחשו בשבוע! בכל שבוע אני אעשה מחדש ואפרסם ביום הראשון לשבוע (יום ראשון, לייק דה...
) הבינותי?

ת´נקס דיר...

אני חושבת שאנחנו הזוג הגרוש שנשאר בקישרי ידידות הכי טובים בפורום..... לא כן?
טוב, כי חוץ מאיתנו יש רק זוג אחד נוסף שהתגרש...

טוב אז לא...

אלא אם כן אנשים ירצו... זה לא שזה הכרחי... פשוט זה נראה לי כיף...

../images/Emo45.gif ויש לי עוד משהו....

משהו לומר... יותר נכון - דחף בלתי ניתן לעצירה, טוב זה בא, אז... קארין!!!!!! *עם ראש מתגלגלת כמו של הרוסים* קארין קארין! טוב... אתם בטח שואלים תצמכם למה... אז , אה... טוב יש לנו מורה שיש לה ריש מתגלגת (אין לה מבטא רוסי והיא לא רוסיה, פשוט יש לה תראש הזו כמו שיש גם לערבים ולספרדים) וגם יש לנו ילדה בשכבה שקוראים לה.... קארין! אז... טוב... תשתמשו בדימיון שלכם...

*קליאו*

New member
זה כל כך נכון!!!../images/Emo105.gif

כל אחד מהדמויות מושלם!!! דוגמאות: דראקו
אין מה להגיד...מושלם
הארי
טוב באופן מושלם, ואמור להיות מושלם, רק שהוא לא.
קראב&גויל
מטומטמים באופן מושלם! הרמיוני
חכמה באופן מושלם! צ´ו&פלר
אמורות להיות מושלמות... מדי. רון
{*מתחנפת*}מושלם?! אלבוס
מושלם במיוחד עבור מישהו בגיל שלו
וודמורט
הרע המושלם. הבנתם? אני לא בטוחה שלזה התכוונת, אבל זה מה שיצא.
וול דאן, מיכל. לא ה-מיכל, אבל בהחלט מיכל.
מאיה

לא בדיוק מה שאליו התכוונתי...

אבל זה התפתח באופן מושלם!
ת´נקס מאיתי... מה דעתך בקשר לרעיון? (הודעה אחת מעלייך) מיכל! (לא ה-מיכל, סתם מיכל...)

גאד!!!

אוףףףףף אני יודעת שיש מישהי בפורום שאוהבת את דמבי ואני לא מצליחה להיזכר מי זאת! דאמט.... אולי קסם?

Mooa-Numi

New member
אחות אהובה שלי../images/Emo70.gif

אני כל כך מתה עליך
מיכל! (לא ה-מיכל, סתם מיכל... ) חמודה! מיכל (ולי יש את הערס שלי
)

למעלה