"גויים לעתיד משבט השמאלנים" בדיוק כך !

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי

ובכן ידידי , ברצוני להציג לכם מקצת מגזירות ממשלת השמאל שכנראה תושבע ביום ראשון.

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."

חוק ברית הזוגיות:
יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

"ממש נהדר , אני מתמוגג מאושר."

תחבורה ציבורית בשבת:
שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.

"יאללה בלגן , תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע בכל מקום בכדי לטשטש לחלוטין את ההבדל בין יום קודש ליום חול."

גיור רפורמי:
במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.

"גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

"וזו רק נגיעה קטנה ממה שצפוי לנו בהמשך."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."

חוק ברית הזוגיות:
יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

תחבורה ציבורית בשבת:
שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.

"יאללה בלגן , תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע בכל מקום בכדי לטשטש לחלוטין את ההבדל בין יום קודש ליום חול."

גיור רפורמי:
במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.

"גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.

זה מרגיש לי דה ז'ה וו עכשיו.
אני מרגיש כאילו חזרתי 30 שנה אחורה ישר לשלטון מפא"י.
כן, נכון. אז היו אוטובוסים נוסעים בשבת.
קיוסקים ומכולות היו פתוחות בשבת.
תחנה המרכזית הייתה הומה בשבת.
ובכל הסופרמרקטים והמסעדות בתל אביבי מכרו בשר חזיר גם בשבת.
איזה יופי.
האין זה נפלא?!
מילא סער הוא בוכארי אם כי יש בוכארים שמאד קנאים ליהדותם.
אבל בנט? (השפן הקטן)
שמתם לב שהכיפה שלו הולכת וקטנה?
כל שבוע היא מתמזערת יותר ויותר.
הוא כנראה מתבייש להסיר אותה לגמרי אז הוא פורם כל שבוע מההיקף שלה וחושב שאף אחד לא מרגיש.
תראה שחר, כבר לא איכפת לי אם היה באמת מהפך אמיתי על ידי אנשי שמאל בלבד.
זאת אומרת יש עתיד (מחורבן) כחול לבן (מזויין) מרץ (אפריל מאי) העבודה (בעיניים)
אבל התערובת הבלתי אפשרית הזאת שלא ניתנת לעיכול, עם סער ובנט יחד עם עבעסצ'וק?
אוי ואבוי, אוי ואבוי...
המדינה שלנו הולכת מדחי אל דחי.
החיוכים המזוייפים של לפיד בנט ומירב מיכאלי רק אומרים לי לאן תגיע בסוף הממשלה המוזרה הזאת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איזה יופי.
האין זה נפלא?!
אבל בנט? (השפן הקטן)
הוא כנראה מתבייש להסיר אותה לגמרי אז הוא פורם כל שבוע מההיקף שלה וחושב שאף אחד לא מרגיש.
אוי ואבוי, אוי ואבוי...
החיוכים המזוייפים של לפיד בנט ומירב מיכאלי רק אומרים לי לאן תגיע בסוף הממשלה המוזרה הזאת.
לדעתי

כל הנ"ל זה לקח עבור הימין - במשך שנים ארוכות היה לנו שלטון ימני שהתרפס והתחנף לשמאל ולמעוזי הכח שלו בתקשורת ובמערכת המשפט המסואבת.

במשך שנים נתניהו פחד ממערכת המשפט וקיווה שאם לא יעודד חקיקה שתגביל ותרסן אותה היא תניח לו לנפשו - הוא טעה וכעת הוא משלם ביוקר על טעות זו אבל טוב מאוחר מאשר לעולם לא , כרגע הוא נלחם בכל כוחו בדיקטטורה הזאת המאיימת למוטט את הדמוקרטיה.

קח את כחלון לדוגמא - כחלון העלוב הפך עצמו למגן הגדול של דיקטטורת המשפט , אלמלא הגן עליה בגופו כבר מזמן היו מתקבלים חוקים שהיו מגבילים את כוחה.

תמיד היו לנו אנשי ימין טיפשים אשר ליחכו את עכוזה של החונטה השמאלנית ולכל אחד סיבות משלו - אצל רובם מדובר ברגשות נחיתות וניסיון למצוא חן בעיני מה שנתפס במוחם כ "אליטה" ואני לא מדבר על בנט וסער שכן הם מכרו את נשמתם עבור שנאה ואמביציה אישית

עכשיו הימין משלם על טיפשותו , אולי עכשיו הם ישכילו להבין שאסור להתרפס ולחשבן לשמאלנים , אסור לתת להם את התחושה שהם "מורמים מעם" - כשהימין יעלה לשלטון הוא חייב לצאת למהפכה חקיקתית שתגביל ותרסן את בג"צ ותפתח את שוק התקשורת לאמצעי תקשורת ימניים שיאזנו את כוחה של התקשורת וימנעו ממנה למכור להמונים חצאי אמיתויות , מסכי ערפל וקביעה מוחלטת של סדר היום הלאומי במדינת ישראל.

לא "הגויים לעתיד משבט השמאלנים" הביאו אותנו למצב זה - אנשי ימין טיפשים עשו זאת.
רובו של השמאל תמיד היה ותמיד יהיה אוטואנטישמי ולכן אין להתפלא על יוזמות החקיקה שנועדו למגר יהדות במדינה. אילו ידענו לשלוט בישראל ללא רגשות נחיתות לא היינו מגיעים עד הלום.

אבל אני אופטימי - דת אבותינו שרדה את ההיסטוריה ואין ספק בעיני שהיא תשרוד את "הגויים לעתיד משבט השמאלנים."

נערך לאחרונה ב:

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כל הנ"ל זה לקח עבור הימין - במשך שנים ארוכות היה לנו שלטון ימני שהתרפס והתחנף לשמאל ולמעוזי הכח שלו בתקשורת ובמערכת המשפט המסואבת.

במשך שנים נתניהו פחד ממערכת המשפט וקיווה שאם לא יעודד חקיקה שתגביל ותרסן אותה היא תניח לו לנפשו - הוא טעה וכעת הוא משלם ביוקר על טעות זו אבל טוב מאוחר מאשר לעולם לא , כרגע הוא נלחם בכל כוחו בדיקטטורה הזאת המאיימת למוטט את הדמוקרטיה.

קח את כחלון לדוגמא - כחלון העלוב הפך עצמו למגן הגדול של דיקטטורת המשפט , אלמלא הגן עליה בגופו כבר מזמן היו מתקבלים חוקים שהיו מגבילים את כוחה.

תמיד היו לנו אנשי ימין טיפשים אשר ליחכו את עכוזה של החונטה השמאלנית ולכל אחד סיבות משלו - אצל רובם מדובר ברגשות נחיתות וניסיון למצוא חן בעיני מה שנתפס במוחם כ "אליטה" ואני לא מדבר על בנט וסער שכן הם מכרו את נשמתם עבור שנאה ואמביציה אישית

עכשיו הימין משלם על טיפשותו , אולי עכשיו הם ישכילו להבין שאסור להתרפס ולחשבן לשמאלנים , אסור לתת להם את התחושה שהם "מורמים מעם" - כשהימין יעלה לשלטון הוא חייב לצאת למהפכה חקיקתית שתגביל ותרסן את בג"צ ותפתח את שוק התקשורת לאמצעי תקשורת ימניים שיאזנו את כוחה של התקשורת וימנעו ממנה למכור להמונים חצאי אמיתויות , מסכי ערפל וקביעה מוחלטת של סדר היום הלאומי במדינת ישראל.

לא "הגויים לעתיד משבט השמאלנים" הביאו אותנו למצב זה - אנשי ימין טיפשים עשו זאת.
רובו של השמאל תמיד היה ותמיד יהיה אוטואנטישמי ולכן אין להתפלא על יוזמות החקיקה שנועדו למגר יהדות במדינה. אילו ידענו לשלוט בישראל ללא רגשות נחיתות לא היינו מגיעים עד הלום.

אבל אני אופטימי - דת אבותינו שרדה את ההיסטוריה ואין ספק בעיני שהיא תשרוד את "הגויים לעתיד משבט השמאלנים."
אמש ראתי כתבה בטיוי.
השמאל חוגג בתל אביב.
שיחגגו יהנו.
איך סער ובנט ישארו בממשלה שלפיד רקם להם?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אמש ראתי כתבה בטיוי.
השמאל חוגג בתל אביב.
שיחגגו יהנו.
לדעתי

השמאל חוגג....ואני חושב עכשיו על אותם מובילי דעת קהל מהציונות הדתית שעשו הכל בכדי להוריד את נתניהו מהשלטון מפני שהוא לא מספיק ימני - עכשיו קיבלתם ממשלת שמאל והיא תכאיב לכם הרבה יותר מאשר נתניהו שעשה לכם רק טוב.....אין ספק שאני מאד שמח על כך , כולי שמחה לאיד.

נערך לאחרונה ב:

תקווה25

Well-known member
לדעתי

השמאל חוגג....ואני חושב עכשיו על אותם מובילי דעת קהל מהציונות הדתית שעשו הכל בכדי להוריד את נתניהו מהשלטון מפני שהוא לא מספיק ימני - עכשיו קיבלתם ממשלת שמאל והיא תכאיב לכם הרבה יותר מאשר נתניהו שעשה לכם רק טוב.....אין ספק שאני מאד שמח על כך , כולי שמחה לאיד.
חחחחחחח שחר לא מאמינה לך.

כוכבית מצויה

Well-known member
אמש ראתי כתבה בטיוי.
השמאל חוגג בתל אביב.
שיחגגו יהנו.
לגיטימי לחגוג השגת מטרה.
השמאל כנראה השיג את החלפת נתניהו (אם תתממש ביום ראשון), ולכן זה נורמלי שהוא חוגג.
אין לדעת אם ואיך הממשלה הזו תצליח לתפקד, קיימים פערים גדולים בין הפלגים ואין כמעט שום דבר שיש עליו הסכמה רחבה בממשלה.

שמלת תחרה1

Well-known member
לגיטימי לחגוג השגת מטרה.
השמאל כנראה השיג את החלפת נתניהו (אם תתממש ביום ראשון), ולכן זה נורמלי שהוא חוגג.
אין לדעת אם ואיך הממשלה הזו תצליח לתפקד, קיימים פערים גדולים בין הפלגים ואין כמעט שום דבר שיש עליו הסכמה רחבה בממשלה.
אכן|כן|

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איזה יופי.
האין זה נפלא?!
אבל בנט? (השפן הקטן)
אוי ואבוי, אוי ואבוי...
לא אתייחס לכל ההבלים שהוזכרו כאן לפניך, אבל בכל זאת:

* יש לא מעט חנויות שגם כך היו ותיוותרנה פתוחות בשבתות.

** גם כך זוגות נישאים נישואין אזרחיים, ובני אותו מין אף הם נישאים. כהו נוסע להינשא בקפריסין, אם וכאשר בת זוגו אינה בתולה צדיקה, אלא אלמנה רחמנא לצלן או גרושה לא עלינו.

*** באזור חיפה והקריות קיימת תחבורה ציבורית בשבתות, וקיימת תחבורה ציבורית מחיפה לת"א (וחזור) החל משעה 15:00. נדמה לי שזה איכשהו זמן שקשור לשבת ולא לחול.

**** אם קיימים יהודים רפורמיים, למה שלא יהיה גם גיור רפורמי? או שתקבע שהרפורמים אינם יהודים, או שתאפשר להם גם לייצר רפורמים נוספים. הם לבטח לא אוייבי העם וכל עוד יש להם רצון להתגייר, הם יותר יהודים מגויים.

***** ובכלל, על התורה נאמר "וחיית בה" ולא "וחיית אותה". חומר למחשבה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא אתייחס לכל ההבלים שהוזכרו כאן לפניך, אבל בכל זאת:

* יש לא מעט חנויות שגם כך היו ותיוותרנה פתוחות בשבתות.

** גם כך זוגות נישאים נישואין אזרחיים, ובני אותו מין אף הם נישאים. כהו נוסע להינשא בקפריסין, אם וכאשר בת זוגו אינה בתולה צדיקה, אלא אלמנה רחמנא לצלן או גרושה לא עלינו.

*** באזור חיפה והקריות קיימת תחבורה ציבורית בשבתות, וקיימת תחבורה ציבורית מחיפה לת"א (וחזור) החל משעה 15:00. נדמה לי שזה איכשהו זמן שקשור לשבת ולא לחול.

**** אם קיימים יהודים רפורמיים, למה שלא יהיה גם גיור רפורמי? או שתקבע שהרפורמים אינם יהודים, או שתאפשר להם גם לייצר רפורמים נוספים. הם לבטח לא אוייבי העם וכל עוד יש להם רצון להתגייר, הם יותר יהודים מגויים.

***** ובכלל, על התורה נאמר "וחיית בה" ולא "וחיית אותה". חומר למחשבה.
לדעתי

מושון , התבלבלת כפרה , זה הפורום עם חופש ביטוי.....אין כאן דיקטטורה.

אני טענתי שלא היו חנויות פתוחות ? ממש לא.

אני טענתי שאין תחבורה ציבורית במקומות מסוימים בישראל - ממש לא.

יהודים רפורמים אינם יהודים על פי ההלכה ולכן הם אינם יהודים כלל ( זולת אלו המגדירים עצמם רפורמים למרות שאמם מוכרת כיהודיה על ידי האורתודוקסיה או שעברו גיור אורתודוקסי )

עזוב מושון - הנושא קצת קשה להבנה לאנשים מסוימים , עדיף שלא תתעסק בו.

אין לי זמן לתת שיעורים פרטיים , קרא את השרשור כולו ואם יהיו לך שאלות אשתדל לסייע באיטיות.

אגב , זה לא חדש ש "גויים לעתיד משבט השמאלנים" אינם מצליחים להבין את היהודים הגאים בדת אבותיהם. ....כך או כך הם מצויים בתהליכי עזיבת היהדות.

נערך לאחרונה ב:

שמלת תחרה1

Well-known member

חוק ברית הזוגיות:

תחבורה ציבורית בשבת:

גיור רפורמי:

איך בנט כראש ממשלה דתי יסכים ל

הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
איך בנט כראש ממשלה דתי יסכים ל

הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם.
לדעתי
מסתבר שהשנאה לנתניהו והאמביציה האישית גוברת על כל שיקול אחר.

ואני מדבר על סער ובנט כאחד.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כבודו מנהל החשבונות של הקב"ה לעניין הקביעה מיהו דתי?
חס וחלילה, אינני מנהל חשבונות של אף אחד ובטח לא של אבא קבה.
רק שאדם שקרן אינו דתי בעיניי.
אגב גם כבודו לא הראה דרך ארץ דתית
בעת שדיברת סרה על שחר באותו יום שהוא נחסם.
אני חייב לציין שזאת הייתה הפתעה גדולה ולא לטובה.

Harrington

Well-known member
מנהל
רק שאדם שקרן אינו דתי בעיניי.
בעייתי קמעה. אם נניח שכל אדם מבוגר שיקר לפחות פעם אחת בחייו, האם זה אומר שאין יהודים דתיים בעולם?
אגב גם כבודו לא הראה דרך ארץ דתית
בעת שדיברת סרה על שחר באותו יום שהוא נחסם.
Et tu Brutus? צר לי, אבל לא אמרתי מילת "סרה" אחת על שחר ביום שהוא נחסם. אמנם גם הוא מריץ את התזה הזאת בכל התדיינות מולי (אולי שמע אותה ממך אחרי שהיה נדמה לך שקראת משהו שמעולם לא כתבתי?), אבל פשוט אין כל שחר לדברים. לא היה ולא יהיה, גם לא אם ייאמר עוד 800 פעם (ואגב, גם אם כן הייתי עושה זאת, זאת זכותי ובמקרה כזה לא הייתי רואה סיבה מיוחד לתרץ את עצמי בפניך או בפני כל אדם אחר).
בכל מקרה גם אם זה היה המצב, בשום מקום לא קראת מפי שאני מושלם, כך שבהחלט יתכן שלא הראיתי "דרך ארץ דתית" (מה זה בדיוק, סתם להשכלה כללית?).
אני חייב לציין שזאת הייתה הפתעה גדולה ולא לטובה.
מאוד מצער ומאכזב לשמוע. אולי יבוא יום ואני גם אדע על מה אתם מפנטזים. אולי תישארו עם הפנטזיות. אין לי מושג ומבלי לפגוע, לא ממש עומד בראש מעייני (כאילו, מה זה קשור למשהו עכשיו, גם אם היה נכון?).

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
בעייתי קמעה. אם נניח שכל אדם מבוגר שיקר לפחות פעם אחת בחייו, האם זה אומר שאין יהודים דתיים בעולם?

Et tu Brutus? צר לי, אבל לא אמרתי מילת "סרה" אחת על שחר ביום שהוא נחסם. אמנם גם הוא מריץ את התזה הזאת בכל התדיינות מולי (אולי שמע אותה ממך אחרי שהיה נדמה לך שקראת משהו שמעולם לא כתבתי?), אבל פשוט אין כל שחר לדברים. לא היה ולא יהיה, גם לא אם ייאמר עוד 800 פעם (ואגב, גם אם כן הייתי עושה זאת, זאת זכותי ובמקרה כזה לא הייתי רואה סיבה מיוחד לתרץ את עצמי בפניך או בפני כל אדם אחר).
בכל מקרה גם אם זה היה המצב, בשום מקום לא קראת מפי שאני מושלם, כך שבהחלט יתכן שלא הראיתי "דרך ארץ דתית" (מה זה בדיוק, סתם להשכלה כללית?).

מאוד מצער ומאכזב לשמוע. אולי יבוא יום ואני גם אדע על מה אתם מפנטזים. אולי תישארו עם הפנטזיות. אין לי מושג ומבלי לפגוע, לא ממש עומד בראש מעייני (כאילו, מה זה קשור למשהו עכשיו, גם אם היה נכון?).
בהחלט אמרת יקירי - אתה הענקת רוח גבית להצדקת חסימתי ומיליון הכחשות לא יסייעו לך - בוא נאמר שאני לא הייתי מתנהג כך כלפיך אפילו אם הייתי מתעב אותך אבל יש לי ניסיון ארוך איתך וכבר הספקתי להעקץ על ידך מספר פעמים בעבר ולכן אני מקפיד לעמת אותך בזמן אמת על כל עקיצה ועקיצה.

אף אחד לא טוען שזו לא זכותך המלאה לעשות מה שתרצה - ברור שזו זכותך בדיוק כפי שזכותי לספר על מעלליך בפני מי שארצה.

כך שאין צורך לתרץ מאומה - אני אמשיך להאשים אותך ואתה תמשיך להכחיש - העיקר שהשאר הקוראים יקראו את דברי - אולי יאמינו ואולי לא.

Harrington

Well-known member
מנהל
בהחלט אמרת יקירי - אתה הענקת רוח גבית להצדקת חסימתי ומיליון הכחשות לא יסייעו לך
א. מה לעשות, לא אמרתי.
ב. גם אם הייתי אומר, אין עם זה שום בעיה ואם זאת דעתי, אביע אותה בלי להרגיש צורך להצטדק בפניך או להסביר את עצמי בפניך (זו פשוט לא דעתי, לכן כל כך מצחיק אותי הטיעון הזה שאתה רץ איתו מאז :)).
ג. אמנם יש לי כמה בעיות רפואיות, אבל הזכרון שלי לא רע בכלל. אני יודע בדיוק מה כתבתי, מה לא כתבתי, וכו'. אגב, זה די פשוט ולא מצריך זכרון מיוחד אם אתה נוהג לכתוב בכנות את עמדותיך, אבל זה כבר עניין אחר :). אני די משוכנע שהייתי יודע אם הייתי "מדבר סרה בשחר" כנטען כאן למעלה.
ד. אם נורא חשוב לך להמשיך עם הטיעון הזה עוד שנתיים (כפי שאתה עושה עם איזו פעם אחרת מלפני שנתיים בה העזתי שלא להסכים איתך על משהו :)), לך על זה. אני רק יכול לאחל לך הנאה ומרובה ואושר. דע רק שכמות הפעמים שתטען זאת עם או בלי הקשר (או שסבא יטען זאת) ממש לא תהפוך את הדברים לנכונים :).
ה. כהערת אגב, לא טרחתי לקרוא את דבריך מעבר למשפט המצוטט. הסיכוי שאמצא שם משהו מעניין, ענייני, שלא יכלול השמצות שווא ושאר מרעין בישין כבמשפט הזה, אפסי לצערי. אם וכאשר תחשוק נפשך בדיון ענייני, תרגיש חופשי לעדכן ואשמח לקרוא.
ו. יבוא יום ואבין את הצורך של אנשים מסוימים לנהוג בדרך זו. גם השקרים וגם החזרה שוב ושוב ושוב על אותו עניין, בין אם זה קשור לדיון ובין אם לאו (אמנם כאן למעלה זה סבא ולא אתה הפעם). כנראה שהיום הוא לא היום הזה :-(.

שחר 676

Well-known member
מנהל
א. מה לעשות, לא אמרתי.
ב. גם אם הייתי אומר, אין עם זה שום בעיה ואם זאת דעתי, אביע אותה בלי להרגיש צורך להצטדק בפניך או להסביר את עצמי בפניך (זו פשוט לא דעתי, לכן כל כך מצחיקאותי הטיעון הזה שאתה רץ איתו מאז .
ג. אמנם יש לי כמה בעיות רפואיות, אבל הזכרון שלי לא רע בכלל. אני יודע בדיוק מה כתבתי, מה לא כתבתי, וכו'. אגב, זה די פשוט ולא מצריך זכרון מיוחד אם אתה נוהג לכתוב בכנות את עמדותיך, אבל זה כבר עניין אחר . אני די משוכנע שהייתי יודע אם הייתי "מדבר סרה בשחר" כנטען כאן למעלה.
ד. אם נורא חשוב לך להמשיך עם הטיעון הזה עוד שנתיים (כפי שאתה עושה עם איזו פעם אחרת מלפני שנתיים בה העזתי שלא להסכים איתך על משהו ), לך על זה. אני רק יכול לאחל לך הנאה ומרובה ואושר. דע רק שכמות הפעמים שתטען זאת עם או בלי הקשר (או שסבא יטען זאת) ממש לא תהפוך את הדברים לנכונים
ה. יבוא יום ואבין את הצורך של אנשים מסוימים לנהוג בדרך זו. גם השקרים וגם החזרה שוב ושוב ושוב על אותו עניין, בין אם זה קשור לדיון ובין אם לאו. כנראה שהיום הוא לא היום הזה
עזוב עיוני...

א. אמרת גם אמרת !

ב. כתבתי בפוסט הקודם שזכותך לומר מה שתרצה - היכן הבעיה ?

ג. כאמור - אמרת גם אמרת - אבל תמשיך להכחיש אם זה עושה לך טוב.

ד. גם סבא הבין שאמרת את כל המיוחס לך גם במקרה החסימה וגם במקרה בו התגייסת להגנתו של זה המוקיע אותך ואת דת אבותיך תחת כל עץ רענן רק מפני שהתעמת מולי.

ה. יבוא יום ותפסיק לשקר במודע...אולי ברגע בו תפנים שלא מאמינים לך.

אבל יום זה לא יבוא יקירי.....

למעלה