ג´ימי הנדריקס

telenovelagirl

New member
ג´ימי הנדריקס

טוב אני רוצה לפתור את הסוגייה הזאת אחת ולתמיד - למה אנשים מתעקשים לקרוא לקול שלו מזעזע? למה?? מה רע?? הקול שלו דווקא מגניב, לא מפריע לנגינה ואפילו תורם... הוא גם לא צורם בכלל! אומרים צורם? נסו דיוויד בואי! אז למה כולם נגדו?

ganooov

New member
אז ככה: ../images/Emo13.gif

א. עדיין לא אמרתי לך ברוכה הבאה, אז אני מברך אותך לשלום, ואני רוצה לראות אותך כאן עוד. ב. הקול של הנדריקס לא היה משתלב בשום להקה מלבד הלהקה שלו (עם הגיטרה שלו). יש לו קול מזעזע, צורם ולא יפה - אבל יחד עם הדיסטורשן והוואה-וואה זה נשמע בסדר. ג. בואי? יש סיבות טובות למה אני לא אוהב את בואי.

xflil

New member
אהההההה!!!! מה אתה שח?!

(ככה כותבים שח?) דבר ראשון רק מנהל הפורום נראה לי מתנגד בתוקף לקול של ג´ימי
דבר שני... לג´ימי יש את הקול הכי מדהים בעולם המוזיקה לדעתי... יש לו כל עמוק לא צורם ומרגיע... שהולך טוב עם הפנדר שלו.... צורם? לא יודע אפילו למה אתה מתכוון... איך קול כמו שלו יכול להיות צורם ?

ganooov

New member
*אין תגובה* ../images/Emo13.gif

אני דווקא אוהב את הקול של אנטוני קידיס.

Stillwater

New member
קולו של הנדריקס...

לא צורם כלל וכלל! אני אוהבת את הקול שלו ואת השירה שלו! ואם כבר מדברים על קול צורם אולי מתכוונים ל...נו, ברח לי השם שלו! הסולן של גאנס אנד רוזס אה, (נזכרתי) אקסל רוז! או הבי ג´יז אלה באמת קולות צורמים! ולדיויד בואי יש קול מקסים, אין פה מקום למילים רעות!

rainbowgirl

New member
הקול של ג´ימי משתלב עמ הגיטרה

שלו והקול שלו דווקא יפה...

ganooov

New member
אמרתי שהקול שלו משתלב עם ../images/Emo13.gif

הגיטרה שלו, אבל אני לא רוצה אפילו לתאר אותו מחליף את קידיס ברד הוט כסולן
.

telenovelagirl

New member
1. קידיס זמר מצוין

אם כי יש לו נטייה להתערב קצת יותר מדי ולהפריע למוזיקה מתי שלא צריך אותו. מסכימים? 2. מה עוד? בואי צורם כמו חצוצרה של ילד בן עשר. אגב, הוא אמר בעמצו שהוא שונא לשיר ומוכן לשלם הרבה מאוד למישהו שיהיה מוכן לשיר את השירים שלו במקומו. 3. דייר סטרייטס וקניידלעך כבודם במקומם מונח, אבל לא צריך להזכיר אותם בכל הודעה שנייה...:) כנ"ל הנדריקס. 4. הבי ג´יז לא ממש צורמים, אבל הם גם לא ממש שום דבר אחר. 5. הכותבת עדיין לא מבינה מה רע בקול של ג´ימי:)

telenovelagirl

New member
אה ודברים ששכחתי....

6. תודה על הקבלה לפורום, וברוכים הנמצאים.:) 7. אל תלכלכו לי על אקסל רוז! אז מה אם הוא זקן עם כרס?!

Johnny the Doe

New member
למה זקן עם כרס? לא היתה לו בעיה

להופיע ב-VMA לפי מה שראיתי. דרך אגב, למי שראה את ההופעה שלו בטקס - מי היו הנגנים איתו? כי שמעתי שיש לו להקה חדשה - the new guns ´n´ roses.

telenovelagirl

New member
לא ראיתי אותו מופיע.....

אבל מה שאני יודעת זה שהוא קנה משאר חברי גאנז אנ רוזס את הזכויות לשם של הלהקה והקים להקה חדשה עם הגיטריסט באקטהד שמופיע עם דלי על הראש ועוד נגנים שאני לא יודעת מי הם...

xflil

New member
אני חושב שהוא רוצה להחליף את סלאש

משהו כזה.... הרי הוא הביא את הסולואים "החיתיים" האלה שם....

Johnny the Doe

New member
אם חבר שלי, שמאוד אוהב את גאנס, היה

פה, הוא היה עונה לך שאף אחד לא יוכל להחליף את סלאש. אין לי מושג למה, הוא לא כזה טוב בעיניי אבל ככה הוא היה אומר.

xflil

New member
אני לא מת על סלאש

הוא בסדר אבל שמעת סולו שמעת את כולם חוץ מזה הוא כל כך טכני... זה מגעיל אותי

Johnny the Doe

New member
טכני../images/Emo35.gif ואו, חבר שלי היה מתעצבן

יש לי ויכוח נצחי איתו על הרגש של סלאש בנגינה שלו והוא תמיד טוען שלסלאש, בניגוד לאחרים, יש הרבה רגש. מוזר שאתה אומר את זה, אבל לגבי זה שהקטעים שלו חוזרים על עצמם אני מסכים איתך.

xflil

New member
למה מוזר שאני אומר את זה?

הצטיירתי פה כחובב סלאש או משהו כזה ?
הוא פשוט מכונה! זה דוחה! לעומת ג´ימי, אוי ג´ימי
The Speaking Guitar

Johnny the Doe

New member
לא, אבל העובדה שחבר שלי מדגיש

דווקא את הקטע של הרגש בנגינה שלו אומרת שחייבים להיות משהו מזה נכון. טוב, לא יודע, אני לא מת עליו.

ganooov

New member
לכל אחד יש רגש בצורה מסוימת. ../images/Emo13.gif

גם לסלאש, גם לג´ימיני, גם לקניידעלך, גם לי וגם לכם. גם למוכנה יש רגש - זהו.

למעלה