ג´ימי הנדריקס

קיר קמט

New member
הקול של ג´ימי דווקא בסדר.

בליטל ווינג הוא באמת ממש מדהים לטעמי..... והקול של אדון צמח ? (מן רעיון פרטי שלי. הגיתי לו שם בדוי בעברית , אם הוא היה עולה להתנדב בקיבוץ הוא בטח היה משתמש בו.) לא יודע למה , אבל לפעמים הוא מממממשששש מעצבן אותי.

Johnny the Doe

New member
תסביר איך הגעת לזה ואולי אפילו תזכה

לראות את הכינוי בלקסיקון הפורום

קיר קמט

New member
איך הגעתי לזה ?

טוב. יום אחד בצעירותי (לפניי חצי שנה בערך... אךך אךך הימים הירוקים של סוף 15 תחילת 16) החלטתי שהמקצוע שלי כשאני אהיה גדול יהיה לעברת שמות בלעז לעברית. השם הראשון שהתלבשתי עליו היה שמו של סולן לד זפלין האגדי , רוברט פלנט (וגם יוצר מכובד בזכות עצמו , למרות שהכלי הכי מורכב שהוא ניגן עליו היה תף מרים.
). פלנט במשוואה מאוד פשוטה לעברית הופך לצמח (פשוט כי ככה זה) ורוברט... השם הכי קרוב שמצאתי לזה בעברית זה ראובן. מיותר לציין שמאז החלטתי שאני לא אעבוד בזה , וזה היה השם היחיד שתרגמתי , אבל ניחא :)

Johnny the Doe

New member
בתור אחד שהכינוי שלו הוא קיר קמט

הייתי צריך לדעת שאתה מעביר שעות נוספות בעיוות שמות של מוסיקאים
ראובן צמח, אה? נשמע מתאים ללקסיקון. נחכה לתגובת הגנוב

קיר קמט

New member
אני לא המצאתי את קירקמט :)

המציאו את זה, קינדא עליי , לא משנה... זה כבר באמת גלישה מיותרת. זה באמת ימלא את ליבי גאווה אם השם שהמצאתי יהיה שם. לא, סתם. אבל זה אמור להיות השם שלי בבמה, גנבים וחמלנים (ביום שהם יאשרו לי את היצירות , שהן לא בדיוק יצירתיות , אבל ניחא.)

ganooov

New member
נראה כמה ישתמשו בזה כאן. ../images/Emo13.gif

בג´ימיני ובניידעלך (אני הולך בשיטת הלעג הפוך על הפוך) משתמשים, אם כי נדמה לי שלגבי צמח זה לא יתפוס הכי חזק בעולם.

DrunkGoat

New member
יש הבדל בין קול צורם לקול מחוספס...

לאקסל למשל יש קול מחוספס. מי שאוהב את הסגנון מת על אקסל...

DBazz

New member
נכון

קניתי את הדיסק שלו כן הוא מנגן ממש טוב לא כמו שהתוכחתי איתך מההתחלה אבל מתן אין לו קול כזה טוב

xflil

New member
הא!

גילית את האור דימה! לא יודע, יש לו קול מגניב, אמרתי לך, קול של בנאדם שמדבר עם עשן של נרגילה זה יוצא שהו בן זונה

Johnny the Doe

New member
בטח יש סיבות טובות למה אתה לא אוהב

אותו! כי אתה נעול על שני דברים: מארק קניידעלך והדייר סטרייטס! כל סטייה מזה נחשבת חילול קודש! לג´ימי הנדריקס יש קול מזעזע? ולמארק קניידעלך יש קול כזה טוב? גם עליו אני יכול להגיד שרק בלהקה שלו הקול שלו יכול להשתלב טוב, אז מה אתה רוצה לומר בזה?

ganooov

New member
לא נכון! ../images/Emo13.gif

ההבדל הוא שאצל מארק הקול עושה את הגיטרה, ואצל ג´ימיני הצרצר הגיטרה עושה את הכל. ואני דווקא מקשיב להרבה מאוד להקות שמארק מתעב בכל ליבו (ע"ע פינק פלויד).

xflil

New member
נכון! וזה למה אני אוהב אותו ולמה

הוא יחודי מבין כל שאר הנגנים והאומנים! הגיטרה שלו מדברת! לא הוא מדבר ומנגן בשבילו ברקע! לגיטרה בשירים שלו יש חיים משל עצמה והיא עושה מה שבא לה! ואני לא ממש חושב שהוא שולט על זה.... כמובן שהיא מדברת בלי סוף ויש לה אוצר מילים מדהים ביופיו... וגם המהירות שהיא מדברת... כל כך מהר, ומבינים הכל..... אין כמוהו !
מתן

Johnny the Doe

New member
איזו גיטרה קשקשנית יש לו!

ודרך אגב, דווקא בי בי קינג ידוע בגיטרה ה"מדברת" שלו.

ganooov

New member
לדעתי וודו צ´יילד הוא ../images/Emo13.gif

דוגמה מעולה לגיטרה מדברת, וגם לגיטרה קשקשנית בו זמנית. ולדעתי גם קנופפלר מדבר עם הגיטרה שלו.

Johnny the Doe

New member
דווקא אצל קניידעלך הגיטרה לא מדברת

היא מאוד מלודית אבל אופן הנגינה של מארק עליה לא נותן את הטונים וההדגשות באופן כזה שהיא נשמעת כאילו היא מדברת. בי בי קינג ידע לעשות את זה, ג´ימי הנדריקס ידע בערך לעשות את זה, קניידעלך לא
ושמע, זה לא חיסרון, הנגינה שלו עדיין מאוד מיוחדת.

ganooov

New member
אני לא אגיב, אבל ../images/Emo13.gif

תראה את החתימה שלי
.

Johnny the Doe

New member
איך זה שאתה מרשה לג´ימי להיכנס

לחתימה שלך? ואם כבר זה צריך להיות: excsue me while I kiss this guy! והמבין יבין... נכון מתן?

ganooov

New member
פשוט העתקתי מהליריקס ../images/Emo13.gif

זה יתוקן. אפילו לא היה איכפת לי מזה, רק אהבתי את המשפט.

למעלה