ב50 ימי מלחמת צוק איתן החמאס ושות' ירו לכאן כ4,500 רקטות ופצמ"רים

dory30

Well-known member
מי שיורה יותר נמצא יותר בפניקה. הם מבינים גם את ההשלכות, אבל במצב רוח שהידי מתמיד. וזה הזמן לרדת עליהם, עם כל מה שיש עד שיתחננו להפסקת אש. לא הם יכתיבו מה יקרה פה! הערה: אני לא אומר את זה כדי לקבל נקודות, לייקים או טובות הנאה אחרות מאף שפוט של ביבי. אני פשוט מאמין בזה.

סתוונית333

Well-known member
מי שיורה יותר נמצא יותר בפניקה. הם מבינים גם את ההשלכות, אבל במצב רוח שהידי מתמיד. וזה הזמן לרדת עליהם, עם כל מה שיש עד שיתחננו להפסקת אש. לא הם יכתיבו מה יקרה פה! הערה: אני לא אומר את זה כדי לקבל נקודות, לייקים או טובות הנאה אחרות מאף שפוט של ביבי. אני פשוט מאמין בזה.
המשפט שלך לא בהכרח נכון.

יש להם עדיין כמות אדירה של טילים למרות תקיפות צה"ל. וירי כזה מסיבי על העוטף וישובי הדרום לא היה כמותו באף סבב לפניו.

dory30

Well-known member
המשפט שלך לא בהכרח נכון.

יש להם עדיין כמות אדירה של טילים למרות תקיפות צה"ל. וירי כזה מסיבי על העוטף וישובי הדרום לא היה כמותו באף סבב לפניו.
ככל שנשאיר להם יותר נשק והזדמנויות, הם ימשיכו להתעצם. כמובן שיש גם לנו וגם להם תגי מחיר, אבל הדרג המקצועי חושב שעוד לא הגיע הזמן להפסיק ואני מאמין לנציגיו יותר מאשר לסוחר הרהיטים המושחת.

סתוונית333

Well-known member
ככל שנשאיר להם יותר נשק והזדמנויות, הם ימשיכו להתעצם. כמובן שיש גם לנו וגם להם תגי מחיר, אבל הדרג המקצועי חושב שעוד לא הגיע הזמן להפסיק ואני מאמין לנציגיו יותר מאשר לסוחר הרהיטים המושחת.

תגיד אחרת,
כל עוד המושחת ישב בבלפור וישחק עם חיינו
החמאס ימשיך להתעצם .

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא יצטרך לעמוד לדין על פשעים נגד האנושות
עד כדי כך , הא ?

האם כשרבין ופרס הביאו עלינו אוטובוסים מתפוצצים ברחובות ואלפי הרוגים טענת שהם צריכים לעמוד לדין בעוון פשעים נגד
האנושות ?

אין גבול לצביעות...מה אתה אומר אדון חנן השמאלן ? חחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
באיוולותם , בנאיביותם - יאסר עראפת היתל בהם כבילדים קטנים - בדיעבד אפילו אנשי שמאל מודים בכך.

שניהם לא מגיעים לקרסוליו של נתניהו בכל פרמטר....ואני לא מתלוצץ כשאני כותב זאת.

1ספי11

Well-known member
באיוולותם , בנאיביותם - יאסר עראפת היתל בהם כבילדים קטנים - בדיעבד אפילו אנשי שמאל מודים בכך.

שניהם לא מגיעים לקרסוליו של נתניהו בכל פרמטר....ואני לא מתלוצץ כשאני כותב זאת.
ובכל זאת,נתניהו דבק בהסכם ואפילו נתן לרשות שיריוניות לביטחון שוטף.
כשאתה מודה שאתה לא מתלוצץ,אתה מודה שאין לך מושג ירוק במציאות שסביבך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ובכל זאת,נתניהו דבק בהסכם ואפילו נתן לרשות שיריוניות לביטחון שוטף.
כשאתה מודה שאתה לא מתלוצץ,אתה מודה שאין לך מושג ירוק במציאות שסביבך.
"טיפש ישליך אבן לבאר אשר 1000 חכמים לא יצליחו להוציא" או במילים אחרות : שני הטיפשים רבין ופרס גרמו לנזק עצום אשר גם נתניהו לא יכול לתקן.....הוא ניסה ומנסה לצמצם את הנזק אבל לא יכול לתקנו לחלוטין - מה גם שנתניהו אינו מושלם אבל הוא "הגרוע פחות" מכל אופציה נוכחית אחרת.

עכשיו - לפני שאתה מגיב קרא היטב...שלא תביך את עצמך פעם נוספת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש לך בדיחה יותר טוב לחג?
תספר לתושבי הדרום על ההצלחות הבטחוניות של ביבי
גולדשטיין - קטיושות פקדו את הצפון עשרות שנים ואנחנו מצויים במלחמה עם הטרור מזה עשרות שנים - אנו מוקפים 350 מיליון מוסלמים אשר רובם המכריע רוצה להשמיד אותנו - זו מציאות חיינו - לנצח נאחז בחרב !

אם תשווה את מספר קורבנות הטרור בתקופת נתניהו לתקופת רבין ופרס באופן יחסי לתקופת כהונתם תגלה תובנות מפתיעות...נסה לעשות זאת :)

שני הנאיבים יחד לא הגיעו לקרסולי נתניהו....

dory30

Well-known member
יש לך בדיחה יותר טוב לחג?
תספר לתושבי הדרום על ההצלחות הבטחוניות של ביבי
שיחד את החמאס בכסף, נתן לש"ס וליהדות התורה (שזה כמו חמאס, רק בלי טילים) תקציב ישיבות ולמי מצביעים החלכאים והנדכאים מישובי הפיתוח? נכון, לביבי. חבל מאוד, כשאין שכל אין דאגות.

למעלה