ברוכים הבאים!!!

Mooa-Numi

New member
ואני המשתתפת ה15 (../images/Emo35.gif)-סואו?

מה שכן חשוב-זה שאני ההודעה השניה של הפורום + מזל טוב! + בהצלחה ושנה טובה! + במה חדשה שולתת!!! + אני לא

טלייייייייייייייייייייייייייייייי

תתחדשי על הפורום מווווווווווווווווותק... יהיה לך רק כיף יא"מכורת אינטרנט"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כיף כיפף כיף -נעמי-

ברוכים הבאים!!!

זהו היום הכי מאושר בחיים שלי!! אחרי מאבקים רבים, ואני מתכוונת רבים... ברוכים הבאים לפורום סופרים צעירים!!!!! אתם מוזמנים כבר להתחיל לפרסם סיפורים שלכם, לבקש טיפים, עזרה אם אתם צריכים לסיפור שאתם כותבים ואתם תקועים וכל דבר!!! TaLi

נעמי כפרה,

תודה רבה לך!!!!!! ואני לא מכורה (אוקי אולי כן, אבל מה זה משנה??) TaLi
בהצלחה היום אם תלכי!

Skiter

New member
אני המשתתף הראשון של הפורום

איזה ענק לי!!!! נאי עוד מעט טס טלי אז אני לא אוכל לפרסם סיפור היום אינ אפרסם שניא אחזור ב27.3 היום אני טס איזה כיף!!1 ומזל"ט לך Skiter המשתתפ הראשון של הפורום!!!
גם שקי שמח!!!!

מזל טוב טלי!!!

הסיפור הראשון שלי כבר חצי מוכן והולך להיות הסיפור הראשון בספר שלי, שאתם תקראו ראשונים...
אור

Marty McFly

New member
באתי לעשות בעיות...

פחחחחחחח!! מזל טוב טלי!! עד 120... וכמובן: פורום מייקל ג´קסון שולט!!

*קליאו*

New member
מזל"ט טלוש!!../images/Emo13.gif

תחדשי תחדשי, ואני שונאת את כל האנשים שהגיבו לפני בגלל שהמחשב שלי הוא לא ידידותי לסביבה!!
לאב יו אול!!
ובמיוחד את הפורום הזה!!
מאיה

Dracos Love

New member
מזלט טלי אהובתי! ../images/Emo108.gif../images/Emo122.gif

בהצלחה! אגב, גם בפורום הזה אני מאמצת את
ו-
טוב? תודה! שלום עלכום! מצורף פאנפיק פורום בהמשכים שעשינו פעם בפורום ה"פ!

חח!!!

זה ממש חמוד טלוש!!! יש לזה המשך? כי חבל שלא כתבת מי היום האנשים שעמדו עם סריוס, ועל מה סיריוס דיבר עם לופין, ומה הם עשו עם מאלפוי והכל...... אבל זה ממש ממש חמוד! TaLi

מזל"ט טושטוש!!!

מזל טוף טווווש
אני מקווה שלא תיהיה מנהלת רעה כמו קובי
. בהצלחההה!!! ניר. *אז.. שלא יעבדו עלייכם!

Sharon²°°²

New member
שאלה: שבטח תחשבו שאני מפגרת...

שאני שואלת את זה: אבל... מה כותבים כאן? סתם סיפורים? או שדבר ספציפי?

*קליאו*

New member
אני לא מתארת לעצמי שאפשר ~גם~

פה לפרסם את הג"ה, נכון? אבל מצד שני, חוץ מהפרק הראשון וקטעי הביניים זה לא קשור לה"פ, בכלל!! {חוץ מהביצפר וכו´} אפשר?
וגם אני מאמצת את פטרה לפה!

אפשר מאיה....

אפשר לפרסם כל דבר!!! כל שיר וכל סיפור! (הפורום לא כל כך נועד לשירה אבל שיהיה).... גם פורום פיקים! TaLi

למעלה