בע!

little one

New member
בע!

אני צריכה ללכת לרופא נשים וממש לא בא לי! רע לי רק מלחשוב על זה בכלל...

ליאללל

New member
מוכר ../images/Emo20.gif

ואם תלכי לרופאת נשים ולא לרופא יהיה לך יותר קל?

ליאללל

New member
אוקיי

לא הייתי אפעם אצל רופאת נשים ככה שאני לא יודעת מה ההבדל. יש לי רופא נשים, מקסים.. שיודע על מה שקרה לי (לא בפרטים ספציפיים) וזה עזר לי מאוד, כי הוא נורא רגיש ומתחשב, וכל הזמן שואל איך אני מרגישה ומה בסדר ומה לא, ואיך הוא יכול להקל... פעם אחת כשהתפרקתי בבדיקה הוא בכה בעצמו וביקש סליחה בלי סוף. בקיצור רופא נפלא, ואני לא מוותרת עליו. יש מצב שתשתפי את הרופא כמה הבדיקה קשה לך? אגב, אני יודעת שיש במרכז סיוע רשימה של גניקולוגים/יות שמטפלות בנפגעות תקיפה מינית, אולי כדאי לנסות..

little one

New member
אין מצב

לא בא לי להתחיל לדבר איתם על זה כי זה לא נגמר. בניתוח שעשו לי זה היה שמחלקת נשים והם ידעו על מה שהיה לי והרופא באמת היה מבין ומתחשב אבל זה רק הפריע לי יותר. מוזר. לא רוצה ללכת. ממש לא!

ליאללל

New member
אממ

אני לא יודעת למה את צריכה, אני מניחה שזאת לא בדיקה שאפשר לוותר עליה כי כתבת שאת צריכה ללכת.. אולי לקחת משהו מרגיע לפני..? לי עוזר להתמקד בנקודה מסויימת ופשוט להתנתק מעצמי..

little one

New member
אני בטח נשמעת כמו ילדה קטנה

אבל הייתי מעדיפה לא ללכת בכלל. זה היה עוזר

ליאללל

New member
בכלל לא

ככה בדיוק אני הייתי מגיבה אם הייתי צריכה ללכת... אבל סביר להניח שהייתי הולכת ואחרי שעוברת את זה רושמת עוד וי לעצמי ומרגישה הקלה שעשיתי את זה.. ובמבט לאחור זה נראה פחות נורא ממה שחושבים לפני.. אבל בואי נחזור למציאות לרגע.. את צריכה ללכת במקום לשבור את הראש כמה את לא רוצה (כי בסופו של דבר תצטרכי) תשברי את הראש מה יכול להקל עלייך ואיך את עוברת את זה כמו גדולה.

היי...

אני מבינה שממש קשה לך עם הבדיקה.. גם אני שנאת את זה (ולכן הצלחתי להתחמק עד היום...) אבל לפעמים אין ברירה וחייבים לדאוג לעצמנו... אנחנו כאן כדי לעזור במה שאפשר... בעיקר לתמוך.. שיהיה בהצלחה... איתך...

Down in a hole

New member
זה מזכיר לי ../images/Emo9.gif

שפעם אחרונה אצל הרופאת נשים שלי נכנסתי לסרט מה זה רע בזמן הבדיקה, ועצמתי עיניים ושכחתי שאני שם, ופתאום אני שומעת אותו צועקת עליי "קומי" ואני מסתכלת עליה בבהלה, והיא אומרת לי "את תצאי מסרט זה רע"......לא ידעתי אם לבכות ממה שהרגשתי או לצחוק מהמבטא ה"לובה"-תי שלה....

כ"כ מוכר לי..

גמני הייתי צריכה ללכת לרופא נשים וממש לא רציתי.. ואת האמת, כמעט הלכתי, אבל אז הבעיה נפתרה.. הלכת כבר לרופא נשים שעוד לך?

universalme23

New member
את רוצה טיפ מצחיק

אני בתור מעצבת פנים לעתיד, חושבת להכניס לסלון אצלי בבית כיסא של רופא נשים, כי בתכל'ס ,,, זה ממש כיסא נוח. אם תחשבי ככה ותפני לך את הלחץ בראש אז הלחץ באיזור הנרתיק ירפא ותראי שהשד לא נורא כל כך. בהצלחה אוניברסלית

Silence angelic

New member
אוך..

אני כמו רבות כאן.. עד היום התחמקתי מללכת. אבל לפעמים אין הרבה ברירות וחייבים לוודא שהכל בסדר..אז אולי כדאי להכניס לראש שזה כמה דקות ועובר ונגמר וזהו? ואולי להביא איתך מישהי שתהיה איתך?

למעלה