בעקבות הודעה שנכתבה כאן קודם

Ergil

New member
בטח שאפשר

אני אהנה מכל העולמות עד שימאס לי ואז אני אבחר: למות או לחזור לממלכה המבורכת.

Il Duce

New member
לא, לא, לא... זה לא הולך ככה

אין לי כאן את הספר, אבל אם אני זוכר נכון, לבחירה היה מועד. באותו היום היה צריך לבחור עם איזה גזע נמנה ועם אתה קושר את גורלך. במחשבה שניה, אני ממש לא זוכר (זכרון חלש וכו´...).

Ergil

New member
גם לי אין כאן את הספר

אבל עד כמה שאני זוכר ארוון הבטטה ואביה בחרו אחרי בערך 1000 שנה בעולם. זה בהחלט מספיק לי.

Il Duce

New member
הייתי מודה לך אם

היית מפרט קצת יותר. השכלה היא ערך והדבר נכון על אחת כמה וכמה כאשר אני טועה. נ.ב. זכור על מה נחרב בית המקדש!

barzik

New member
אי אפשר לפרט יותר

אתה בא וטוען טענה מסוימת, אתה צריך לגבות אותה בטקסט. אני לא זוכר שנכתב כזה דבר אי פעם. אמרתי שזה לא נכון. חושב שאני טועה? נטל ההוכחה עליך, אני לא יכול להוכיח שמשהו לא קיים.

Il Duce

New member
ובכל זאת?

כבר אמרתי שאני לא זוכר. טענתי טענה ושגיתי. עכשיו אני רוצה לדעת מה באמת קרה (מסיבות טכניות אני לא יכול לקרוא את הספר שוב).

Elenwe

New member
רוהירי ללא ספק.

הטיפול בסוסים הוא אמנם קשה, אבל אין חכם כבעל נסיון. היה לי רק חודש עם סער (הסוס שטיפלתי בו), אבל זה היה שווה וכדאי, מומלץ בחום.

למרות הכל

אדם למרות החיים הקצרים למרות חוסר היציבות ובעיקר כמו שאמר זקן-עץ היכולת להסתגל לשינויים

volkana

New member
אישית, אני הכי מתחברת לעלפים

והדמות האהובה עלי היא גלדריאל (למרות שאני גם מאוד אוהבת את אאווין), אני רוצה להדגיש גם, שלמרות שהאלפים הם יפים, פיוטיים ובני אלמוות לבני אדם ניתנה תכונה מיוחדת, השאיפה, הם תמיד רוצים להתקדם ולהמציא דברים חדשים (לטוב או לרע), כך שלפי דעתי, אם האלפים היו קיימים כיום, לעומת בני האדם מצבם היה דומה לזה שהיהי להם בעידן השלישי.

volkana

New member
הוביטים ללא כל ספק!

הם היצורים המאושרים ביותר לפי דעתי. גמדים מעצבנים אותי, לבני אדם יש שם רע ואני אפילו לא יכולה לחשוב איזה סיוט זה ליהיות אלף (בן אלמוות?!
)

למעלה