בעעעעעעעע 117 הדרדררררררררר

d@r121

New member
למה נראה לך שלא חשבנו

אבל כמה קשה לארגן את זה גם חשבנו. זה לא שאני מרים טלפון ואומר: הלו, עמיקם בוא תתארח. זה כולל תפיסת האדם הנכון, תאומים שונים סיפור שלם אנחנו עושים כמיטב מאמצינו להביא ולארגן אירוחים.

iEyal

New member
אתה יודע זה מאוד פוגע...

ואני אגיד לך מה - הזלזול הזה שאתם מפגינים כלפי כל המנהלים רק שתדע שבמהלך הקיץ כאשר תיכננו לעשות לכם סבב שלם של אירוחים אני ישבתי כל יום במשך שבועיים עם הטלפונים של האורחים וניסיתי למצוא איתם זמן פנוי בתיאום עם תפוז כן מזמני על חשבוני ועל חשבון הזמן הפנוי שלי וגם בימים שהיתי בצבא היתי מתעסק עם זה. אז נכון שמתוך 6 אורחים שניסיתי להביא לפורום רק 2 יצאו לפועל אבל זה כי במהלך חופשת הקיץ הרבה מהם יצאו לנופש עם המשפחות שלהם ולא הצלחנו להגיע איתם להסדר. אז תפסיק להגיד שלא מתאמצים לפחות לא בנושא הזה.

™I©Eman

New member
אז סליחה לא הייתי מודע לזה

אבל דיר באלק, אתם 3 מנהלים שבקושי רואים מצדכם נוכחות. זה היה כבר לפני כמה חודשים, אבל רוב הזמן בקושי רואים או שומעים ממכם.

segman1

New member
תפנה לחברות הסלולריות

תגיד להם שהם רק צריכים להושיב מישהו ליד מחשב שיענה על שאלות, ושאנחנו נפרסם את המפגש הזה, אפשר גם לפנות לסולגוד יורוקום וכו' ואולי נצליח להוציא מהם מידע.

brunu

New member
סבבה

אני מוכן להציע סקרים ורעיונות...בעעע שירשרתי את זה לא איפה שצריך

etayel

New member
התגובה שלי

אני רוצה להגיב על כל השרשור. תראו, אני יודע שהמנהלים פה באמת הכל במישור האישי, אני לא מאמין שיש כאן מישהו שפנה אליהם במסר והם לא ענו לו, ועזרו לו בבעיה. ואני גם יודע שהם ניסו לעשות משהו לכבוד השנתיים לפורום, היו אפילו דיבורים על הקמת אתר WEB יחד עם i-wap אבל זה פשוט לא הצליח לצאת לפועל. אני לא מאמין שתמצאו פורום יותר מקצועי מתפוז, גם רוטר שיצא לי להכנס לשם לפני כמה ימים לא ברמה של הפורום הזה, אוקיי יש תלונות בואו ננסה לשנות - כל בעיה שמפריעה לכם תפנו אל המנהלים והם ידאגו לטפל בה, אם אחרי פניה אישית שלכם הם לא יטפלו בה זה כבר סיפור אחר, אז באמת תוכלו להתלונן אבל גם אנחנו צד בעיניין, גם אנחנו צריכים לעזור לפורום. אני זוכר שהפורום של i-wap היה פתוח כל הזמן חיכו לי מסרים עם הערות של אנשים על הפורום ועל בעיות, ואני ושלומי ומנהלי הפורומים השונים עברו על כל הערה וסידרנו אותם, אני מביע את תמיכתי המלאה במנהלי הפורום, ואישית בדור שתמיד בכל בעיה שלי, הוא תמיד דאג לחזור אלי מהר ולפתור לי את הבעיה. אז תודה רבה לכם, דור, אייל, וטל!

AndreyS

New member
מאחרי המנהלים..../images/Emo45.gif

חוץ מאקוקה וברונו יש עוד אנשים בפורום הזה שההודעה הזו מתייחסת אליהם, מצד שני יש כאן אנשים שאני מאד מעריך ובשום צורה לא מנסה או רוצה לפגוע בהם.. לכל אלה שמכירים אותי או לא מכירים אותי.. אני חבר בקהילה הזו יותר מכל אחד מכם, התחלתי לגלוש בסלולארי בתפוז כמה חודשים אחרי שהוא נפתח אחרי שראיתי הודעה של אורי יפה שמציע לעבור לקהילה החדשה והרעננה שנפתחה בתפוז. אני כתבתי את את ההודעה הראשונה שלי בפורום הזה כממעט לפני שנתיים ב16 או ב17 בדצמבר 2001. אז היה פה רק מנהל אחד ואף אחד מכם לא היה פה. רק יוסי מצה שלפעמים מציץ ב117 ומג-דוג היו כאן לפני (אני לא סגור על זה שמד דוג היה לפניי).. חברים באו וחברים הלכו ואני נשארתי. ולהגיד לכם את האמת כשאתה ברונו או כשאתה אקוקה באתם לפורום אני לא שמחתי. אתה מילאתם את הפורום בזבל, בשטויות שלכם ובבדיחות הלא מצחיקות שלכם ואם לא טוב לכם את מוזמנים ללכת. אבל אתם לא הולכים, כי אין לכם לאן ללכת? לאן תלכו לפוקט? לגיימר? או אולי לנענע? אתם נשארים כאן כי זו הקהילה היחידה שבאמת מצליחה והיא לא מצליחה בזכותכם. ואם היא היתה מנהולת על ידיכם סביר מאד להניח שהיתה הופכת דומה לאותם פורומים עילגים שהזכרתי. תפוז אנשים, להזכירכם, לא אמורה להיות חברה דמוקרטית ועמיר פרץ לא מגן על הזכויות שלכם. ולכן כל רעיונות המהפכים למיניהם לא מתאימים.... תפוז אנשים היא חברה מסחרית הוקמה למטרות רווח - האינטרנס שלה הוא למשוך אליה כמה שיותר גולשים ואחד הכלים למשיכת גולשים הן קהילות וירטואליות. לא ניכנס עכשיו לגמול שמנהלי פורומים מקבלים תמורת הניהול (ועובדה שיש גמול כלשהו אם כל כך הרבה מכם רוצים לנהל...) אבל התפקיד של המנהלים בשורה תחתונה הוא להביא לכך שהפורום יהיה פופולרי כמה שיותר - והמנהלים מצליחים.. לא טוב לכם? נוסו בהמוניכם - אני מבטיח הפורום יהיה טוב יותר ככה. הבעיה של הפורום הזה היא לא ניהול כושל אלא אוכלוסיה של חברים שהשתנתה פעם אנשים כמוכם היו עפים מכאן בדמעות (ע"ע היפרמן) ועכשיו הם מבורכים ומקובלים בזרועות פתוחות.. אני מכיר את ההרגשה.. גם כשאני הייתי בן 14 נורא רציתי לנהל פורום - אבל כל הרעיונות שחשבתי עליהם היו מטומטמים למדי ותפוז לא הסכימו להצעות - אני מבטיח לנהל פורום זה לא הכל בחיים ואם אתם מאד רוצים הייד פאר תמיד יתן את האופציה. רוצים להישאר ב117? רוצים ש117 יהיה טוב יותר? תסתמו את הפה.. זה יכול לעזור..

brunu

New member
../images/Emo12.gif

אני מספר בדיחות? ממלא את הפורום בזמל? באתי לפה כי היו לי שאלות רבות שאותם שאלתי ועדיין שואל ובזכותם צברתי ידע בנושא האהוב עליי שהוא סלולארי , זכותי להיות פה בדיוק כמו זכותך כולל להביע את דעתי לשיפור, חוץ מזה אני בעד ביבי
ואני בן 15 וחצי לידיעתך ואני בדרכי לניהול פורום בתפוז אז אין קשר

AndreyS

New member
"זכותי להיות פה"

מסדרת מה להגיד כשאין לך מה להגיד? זכותי לרצות שלא תהיה פה... מה תגיד על זה? כלום... מה זה התשובה הדבילית הזו "זכותי"?!

AndreyS

New member
לא...

זה לא חוקי.. למה נטפלתי אלייך? כי אתה הצעת את עצמך 5 פעמים לפחות לניהול הפורום...

brunu

New member
2

זה היה בצחוק...מי יקח בור כמוני לניהול פורום כזה

AndreyS

New member
יש עלייך..

אות-ברונו... עכשיו אני לא אעזוב אותך. חוץ מזה בטח עצבנת אותי גם לפני זה

למעלה