בעיה...

Gisele

New member
אווץ'....מישהי פה התייבשה../images/Emo3.gif

סתם...הכל באהבה

הדיכאון שאינו במקום........

למדוכדכת בת ה-30 שלום איני פסיכולוג ולא מתימר להיות כזה ובפרט שאת לא זקוקה לזה לדעתי מה שקרה לך זה דבר פשוט מאד הית עסוקה בכל מיני דברים. פעם חשובים יותר. ופעם פחות. אבל לך הם היו מאד מאד חשובים. כמו, לעזור לזולת, לאחד ההורים, חברות וכו,ושכחת מעצמך"בכלל" יום אחד רצית משהו מ"חברה"ולא מצאת כזו.מפני ש.כ.ו.ל.ם. "עסוקים" ובצדק ואין להם זמן.{התחתנו וכדומה } ואז, נזכרת שאת קיימת ו..לבד... אבל לא מאוחר את עדין צעירה והחיים לפניך ועכשיו, לענין קחי את עצמך מול ה"מראה" והסתכלי היטב {זה לא חייב להיות } {ממש} זה בהחלט יכול להיות על הספה ובעינים עצומות והתבונני היטב מי את? מאיין את?{משפחה} רמת משכל. נשיותך. טוב ליבך. וכהנה וכהנה דברים שאת יודעת טוב ממני,(על עצמך), וכן, מותר לך לפזול-לצדדים-.ולחשוב. מה?? אין? שמנות ממני.מכוערות ממני.טפשות ממני.מבוגרות ממני{לא שאני חושב כך אליך} (רק לצורך הענין) לחזק רוחך אגב אילו ידעתי חודש מזלך יתכן שיכלתי עוד לעודדתך, חבל, אבל, אנא, אם בכל זאת עשו לך מ.ש.ה.ו. מילותי.באמת,אנא, הודיעיני על כך לא חשוב כיצד, בתודה בכל עת עבורך............שמואל.

a7y7

New member
רוצה לעזור לך ...

שמי אריה , אני מכיר ומודע לבעייתך , גם מהיכרות אישית, ומחיי האישיים אני אדם רציני ומהימן . אם תרצי ליצור קשר לשיחה אני אשמך מאוד 054751929

האורקאל

New member
אושר

האושר בחיים אינו תלוי אמצעים או מקומות. האושר תלוי הבנה ותובנה בלבד. ברגע שתביני זאת, מאושר אחד אמיתי יגיע אלייך. "בבקשה לעולם היי מאושרת" זה לא סתם שיר. זו תחינה.

האורקאל

New member
טעם

מתוק זה טעם והרגשה. משחק מילים. אני מודה לך על התגובה, רוצה לומר תודה גדולה יותר ומוגבל בתווים. סליחה.

adidror

New member
התשובה נמצאת כאן!!!

מדוכדכת שלום. קראתי ומאוד הזדהיתי איתך כי היתה לי בעיה דומה עד לפני שנתיים. אני בחורה בת 25 קצת יותר צעירה ממך אבל אין קשר לגיל. עד לפני שנתיים הייתי בדיוק כמוך חסרת ביטחון בכל מה שקשור לגברים , זוגיות ומראה חיצוני , תמיד חשבתי שאני לא מספיק יפה ומושכת וגם אני כמוך מאוד מצליחה בלימודים אקדמאיים ובעבודה ואף אחד לא היה מבין איך אני תמיד לבד. בכל מקרה , לפני שנתיים פגשתי בחור במקרה אצל אח שלי וגם זה היה מעין בליינד- דייט והחלטתי שאני עושה משהו ומנסה והייתי אז גם די שמנה, שאלתי אותו אם יהיה מעונין בקשר נתתי לו את הטלפון למרות כל החוסר ביטחון שלי והא התקשר והענינים התגלגלו והיום אנחנו חברים שנתיים אוני יכולה להגיד לך השקשר הזה הוציא ממני את כל התסכולים והפחדים שהיו לי ואת כל החוסר ביטחון עצמי, ואפילו רזיתי 10 קילו מאז בכל מקרה , ברגע שתתני את הצ'אנס ותכירי מישהו שבאמת מעריך אותך כמי שאת גם את תלמדי להעריך את עצמך ולאהוב את עצמך רק תני לעצמך את ההזדמנות ותצאי לפגישות ולא להתייאש אחרי פגישה אחרת מבטיחה לך שזה ישתלם לך , ישנה אותך וישנה לך את החיים ואף פעם לא מאוחר להתחיל.

אליסון

New member
אם לא מנסים לא יודעים

אם לא תיזרי אומץ ותנסי תישארי בודדה לכל החיים חייבים לנסות למרות הפחד...\ גם אני פחדתי להתחיל עם בנים אבל עשיתי את זה ועכשיו יש לי חבר שנתיים וחצי תנסי מה יש לך כבר להפסיד???? אין לך! אז יאללה בלאגן:)

seeyou

New member
תרשים זרימה של החיים!

"When dealing with people, remember you are not dealing with creatures of logic, but creatures of emotion."— Dale Carnegie אני מניח שיש לך אופי "אנליטי". בדרך כלל האנשים שפגשתי אותם ,בני שני המינים, הם מתנהגים לחיי יום יום כפי שמתנהגים עם המקצוע! Remember that your character is your destiny. We don't see things as they are, we see them as we are. ...את מלאה במקצת? יש מכונים רבים כגון סטודיו C או מועדים אחרים... רק את אחראית על הגוף שלך... לרוב,האנשים לפני שמכירים את האופי-בודקים את האריזה! זה כמו עם האוכל...לפעמים אוכלים עם ה"עחניים" לפני שמכניסים לפה! ..."חשש של מה תהיה התגובה או מה הוא יחשוב עליי כשיראה אותי.."??? למה? סליחה על חוצפתי... בתור אישה יש לך כול מה שיש לרוב הנשים(אם את לא מאמינה לי,תעמדי מול מרא ללא בגדים... "אני בחורה בת 30. משכילה.."? את לא זקנה! אצל נשים החיים מתחילים בגיל הזה! אין לך "נסיון"? אין צורך...לא כול מה שרואים בסרטים זה גם בחיים הרגילים You shouldn't compare yourself to others - they are more screwed up than you think. Keep smiling joe

babe10

New member
היה מחקר בזמנו

אם אמצא אותו - אשמח לצרפו, שאומר שרבים מהוורקהולים הם אנשים שבורחים מהמציאות ומקשרים. אם כפחד מיצירת קשר אמיתי, אם כטראומה מקשר שלא הצליח / שהכאיב וכו'. אני להבדיל ממי שייעץ לך לא ללכת לפסיכולוג שרק יזיק לך (אגב - התיאוריה שלו מזכירה לי קצת פרנואיה.. הפסיכולוג יזיק לך כדי שתמשיכי לבוא.. אם ככה למה ללכת לרופא? הרי בניתוח הוא יהרוס לך איבר אחר כדי שתגיעי שוב..
) חושבת שיש מקרים שצריך ייעוץ מקצועי - אם את מרגישה שאת לא יכולה לבד. זה לא בושה ללכת לייעוץ פסיכולוגי אלא לדעתי פריבילגיה למי שיש את הכסף בשביל זה. עצם העובדה שזה מפריע לך, שאת יודעת פחות או יותר מה הבעיה, שאת רוצה לפתור אותה ולא יודעת רק איך - מראה על נכונות ועל צעד ראשון בפתרון הבעיה. אם אין לך את הכלים אין שום בושה בלבקש אותם מאיש מקצוע. אם את לא רואה טוב - לא תרכיבי משקפיים? אם השיניים לא כל כך ישרות לא תלכי לאורתודנט? אז למה לא לתקן את הנפש שלך אם היא זקוקה לשיפוץ ועזרה? מאחלת לך הצלחה!

Gisele

New member
בייב עם כל הכבוד לך ...../images/Emo36.gif

ההשוואות שלך בין איברים פנימיים בגוף האדם לבין ההרגשה הנפשית שלה קצת מגוכחים ולא לעניין בכלל, את לא חושבת??? מה הקשר בכלל? שיניים עקומות, אף גדול אלה הם דברים מולדים לעומת בטחון עצמי ומודעות שאלה הם דברים נרכשים. דברים שאפשר לעבוד עליהם ולא צריך לשלם לפסיכולוג בשביל שיעשה את זה. למה ללכת לרופא כי בניתוח הוא יהרוס לך משהו אחר?
wtf? ואת יודעת מה? אם כבר נכנסנו לזה, אז גם דברים כאלה קורים...
אבל עדיין ההשוואה הזאת היא ממש לא רלוונטית. בגלל חוסר בטחון עצמי אתם שולחים אותה לפסיכולוג??? או שמא זה בגלל שהיא בת 30 ועדיין לא נשואה??? כי ממה שזכור לי משהותי הותיקה בפורום הזה, כמעט בכל הפניות כאן, לכותבים הייתה בעיה כזאת או אחרת של חוסר בטחון עצמי אם זה בנוסח: "אני ביישן ולא יודע איך להתחיל איתה" או שמא: "אני רוצה לספר לו משהו ולא בטוחה אם הקשר שלנו ישרוד את זה" את האנשים הללו לא שלחתם לפסיכולוג אז למה אותה כן??? היא בסה"כ צריכה להתעורר ולהבין שקריירה זה דבר חשוב אבל לא הדבר הכי חשוב בחיים שתפנה קצת זמן לעצמה ותשקיע בטיפוח אישי, התעמלות, יוגה, יציאות , חוגים וכדומה ואני בטוחה שהרגשתה תשתפר מאות מונים ולא ישיבה על ספה מסריחה אצל איזה "איש מקצוע" שרק יתסבך לה את הראש יותר ויפליץ לה סימפטומים תיאורתיים מפגרים שהוא למד לפני 20 שנה בבית ספר ל"רפואת הנפש". וזה לא שאני נגד פסיכולוג, בכלל לא אבל אני חושבת שאיש מקצוע טוב במקרים של טראומה, אחרי מקרים שקרו או התעללות קשה, נפגעי פעולות טרור ואנשים שחוו טראומה עמוקה או משבר בחייהם לא לאנשים שיש להם בעיה קטנה בביטחון העצמי כי בינינו, למי אין???? שבת שלום לכולם!!!!

babe10

New member
מה אני אגיד לך...

אם את חושבת שזה שלבחורה בת 30 מעולם לא היה חבר ואת כל חייה היא משקיעה בעבודה - זה משהו שאפשר לפתור בחוג ליוגה - אולי אנחנו רואות את החיים קצת אחרת. מכירה המון אנשים צעירים שהתקשו במציאת בן זוג - ובכמה שיחות עם פסיכולוג טוב הצליחו להבין כמה דברים על עצמם - לפתור אותם ולהתקדם, להשתחרר ממועקות העבר. בנאדם שלא מסוגל לפתח קשרים חברתיים - זה לא מישהו שיפתור את זה בחוג ליוגה וגם לא במקרמה סיני יצירתי. בנאדם כזה זה בנאדם שצריך לפתור כמה דברים עם עצמו ועם העבר שלו - ורק אז - אחרי שישתחרר מהעבר יוכל להתקדם לכוון העתיד. זו דעתי ואת לא חייבת לקבל אותה. אולי היו לך חיים מדהימים ועדיין. אולי אין לך תסביכים לגבי עצמך והחיצוניות שלך. אולי היה לך חבר המון שנים ועוד כמה מערכות יחסים יפות "על הדרך". מגיעה לפה בחורה שהדימוי העצמי שלה נמוך. שלא היה לה מעולם חבר - וזה מפריע לה ושואלת מה עושים. באים כמה אנשים עם נסיון אישי ו/או של חברים ואומרים לה מה עזר לאנשים במצבה. אני לא חושבת שאפשר לפסול את זה על הסף - רק כי הפסיכולוגים כולם הם עם שקרן, רמאי, גנב, תככן, שעושה מניפולציות זולות על חשבון המטופלים שלו ובוחש להם במח בשביל בצע כסף... לי התיאוריה הזו מזכירה כמה סרטים. אחד מהם נקרא "תיאורית הקשר"...

למעלה