בעיה אחת נפתרה, וצצה אחרת..

רוייקו

New member
כיס מרה מסלקים בניתוח. לא מקובל

לרסק אבנים ולהשאיר אותן במרירה אחרת התופעה חוזרת ועלולה להחמיר.. אם אינני טועה, השיטה של ריסוק אבנים היא ברירת מחדל ומיושמת בעיקר באבנים בכליות ובמקומות שלא ניתן לבצע טיפול כירורגי

gal33

New member
הוצאת אבנים מכיס מרה ללא ניתוח!

כתבתי על זה כבר פעם בפורום, ואני מזכירה זאת שוב, כי חשוב שידעו שיש אלטרנטיבה לניתוח. בואו לא נתחיל את הויכוח שוב... מי שירצה יקרא, מי שלא, מוזמן לא לקרוא. כבר 3 פעמים הוצאתי לעצמי אבנים מכיס המרה ומהכבד ללא ניתוח! ההתקפים של הכאבים הקשים פסקו לחלוטין! מצאתי באינטרנט מגוון רחב של שיטות, אימצתי לי את זו שמתאימה לי. יש כל מיני דיאטות הן ארוכות טווח והן קצרות טווח, אשר במהלכן/סופן משלשלים את האבנים. אני הוצאתי למעלה מ- 600 אבנים מגופי. לפני כחודש עשיתי זאת שוב, והוצאתי למעלה מ- 30 אבנים בסביבות 2 ס"מ אורך כל אחת. מדהים לראות באבנים איך הן הצטברות של bile מסביב לכולסטרול, או מסביב לקלציום. דרך אגב, את אבני הקלציום רואים באולטראסאונד, את המאות שהן כולסטרול סביב מושבת בקטריות, לא רואים בשיקוף... מי שכבר יש לו אבן אחת שכן רואים, סביר להניח שיש לו עוד כמה מאות שלא רואים... כמובן שמומלץ לעשות זאת תמיד בפיקוח רפואי! והאחריות היא על העושה בלבד. גל

באיה

New member
גל, יש לך מחצב שלם בגופך

את יכולה לפתוח מפעל, ולהעסיק עובדים. יא אללה, עןד לא שמעתי על דבר כזה, ואני חיה קצת יותר זמן ממך. איזה הפתעות עוד החיים מכינים לנו? לעולם אין לדעת. וכל הכבוד על הטיפול העצמי שלך. מורידה
תיהי בריאה

למעלה