בס

made in china

New member
בס ../images/Emo35.gif

אז ככה... אני רוצה להתחיל ללמוד בס.. אני מנגנת בקלאסית, ורציתי לדעת:
המלצות לגיטרות טובות במחיר סביר
אמרו לי שזאת גיטרה די קשה ושחייב מורה.. האמנם?

eorion

New member
מצטרף לשירשורך.

אותן השאלות שלה+ נתן להשכיר בס? שווה (איכות מחיר...)?? איפה??? ובאותה הזדמנות- איזו..???? תודה- אני יודע ששאלתי את זה אבל בשל ההיענות הבלתי פוסקת שאלתי שוב. 10x any way

Rubycon

New member
אפשר להשכיר בס

במרום, בקניון דימול, ז'בוטיסנקי, רמת-גן. מה שקורה זה ככה אם אני זוכר נכון - כל חודש 300 שקל, ועד שלושה חודשים זה יורד לך אם אתה קונה (אם קנית אחרי חודשיים השכרה בס ששוויה 6000, היא תעלה לך 5400, שלושה חודשים 5100 ואחרי שלושה חודשים לא פחות מ 5100). הם גם מוכרים בסים לא רעות, ניגנתי אצלהם על איזו מיוזיקמן קטלנית פעם... טוב נו נחזור לעבוד אולי יהיה כסף.

DrunkGoat

New member
...

בעיקרון את חייבת ללמוד את הבסיס עם מורה, כי רוב האנשים פשוט לא מצליחים לאחוז בס בטבעיות בלי מורה, תמיד יוצאת להם איזה אחיזה מעוותת. אותו דבר גם פריטה וכו' וכו'. בקיצור, חייבים להתחיל עם מורה, אח"כ זה תלוי בך. גיטרות טובות - זה תלוי באיזה סגנון. ואם את הולכת להיות בסיסטית רצינית, תעשי לעצמך טובה, אל תקני איבנז, אל תקני גיטרה בס "לרוק". תקני גיטרה "לג'אז".

made in china

New member
אאאממ... תודה ../images/Emo13.gif

יש אחת יד שנייה שמוכרים ב-380 שקל, המצב לא הכי טוב אבל בסדר.. ואני לא יודעת של איזה חברה, אבל שווה לקנות גיטרה זולה עד שאני לומדת?

Angie 007

New member
למה תמיד להשמיץ את איבנז?

זו אחלה גיטרה, לפחות למתחילים...

jason newsted

New member
מה זה השטויות האלו?

איבנז זה גיטרה מעולה עם סאונד מעולה.. אני אישית מאוד את אוהב את הסאונד של איבנז! אל תיקני גיטרה ב380 שקל! בשום מצב! זה מחירים של קלאסית לא של באס.. גם אם את קונה יד שניה שזה יהיה משהו מינימום ב800 שקל..

DrunkGoat

New member
זו לא אחלה גיטרה.

יש לי איבנז, ואני מצטער שקניתי אותה. למתחילים היא לא טובה, זה בטוח. היא פשוט לא נוחה לנגינה - כדי להוציא ממנה צליל יפה צריך להתאמץ מאוד. אולי היא נוחה לכאלה שמנגנים במפרט... אבל לבסיסט שמנגן במפרט אין לי הערכה, וגם לגיטרה שנבנתה בשביל נגינה במפרט אין לי הערכה. הבאסים של איבנז די גרועים, זה הכל.

Angie 007

New member
גם לי יש איבנז...

ואני ממש לא מצטערת שקניתי אותה, יש לה סאונד סבבה ואני בכלל לא יודעת מה זה מפרט!! היא ממש נוחה לנגינה כי הפרטבורד דק וצר ככה שלאחוז אותה זה הדבר הכי נוח במיוחד למתחילים, אולי אתה נפלת על דגם מחורבן אבל זו לא סיבה להשמיץ את כל החברה, לכל חברה יש דגמים מחורבנים...

jason newsted

New member
אני אישית..

אוהב את הדגמים של הבאסים של איבנז.. נכון שיש כמה דגמים זולים ומגעילים.. אבל אין מה לעשות, גם פנדר זה גיטרה מגעילה וכולם מנגנים עליה.. יש לאיבנז דגמים כאלו שעולים 3000 שקל בארץ ששוים את הכסף..

mr oysterhead

New member
חחחח איך אפשר להשוות איבנז לפנדר??

איבנז בכל דגם לא מגרדת הפרטבורד של פנדר ג'אז באס, אפילו חדשה. לא מבחינה צליל, ולא מבחינת כלום.

mr oysterhead

New member
לשום איבנז

אין סאונד חם כמו לפנדר, אין מה לעשות... זה פשוט ככה. נגנתי על הרבה איבנז, ניגנתיעל לא מעט כיטרות אחרות. אולי בחשמליות איבנז לא רעות בכלל, אם זה אני באמת מסכים, אבל בבאס. אין, הם פשוט צריכים לרגת מזה.

Hockeytown

New member
איזה באס כדאי לקנות לג'אז?

ואיזה מגבר גם, אם זה משנה... אני לא מבין בציוד...

jason newsted

New member
סאונד חם?

אוקיי ביטוי מעניין.. בכל מקרה תגיד מה שאתה רוצה אני אוהב את הסאונד של איבנז..

Rubycon

New member
בס לג'אז

או פנדר ג'זבס או איזו וורוויק שאתה רוצה למרות שהן יקרות. בס להתחלה, אפשר לקנות ג'זבס או פרסיז'ן בס יד שניה, רק לוודא שהיא בסדר. מגברים של פנדר הם לא רעים.

ashmedie

New member
אורי ?

הייי אתה אוקי אני יודע את זה כי אתה מנגן על בס אני יודע את זה כן כן כן זה אתה אין סיבוי שזה לא אתה אני חכם מדי לטעות!!! טוב חירא אמא שלך......ביי

למעלה