בס"א 18 צריפין (ח"א) - איך שם? דחוף

SpiderMan SP

New member
בס"א 18 צריפין (ח"א) - איך שם? דחוף

מחר אני אתחיל את השירות הסדיר שלי בבסיס בס"א 18 צריפין רציתי לדעת מה היעוד של הבסיס הזה בכלל ? מה עושים בבסיס הזה ??? אני נורא במתח ואני רוצה לדעת מה אני הולך לעשות שם

SpiderMan SP

New member
האם זה בסיס טוב?

איך היציאות שם ? השמירות ? ומה עושים שם בכלל??? אני נורא מפחד ולחוץ !

SpiderMan SP

New member
פליזז אפשר עוד פרטים בבקשה

זה ממש דחוף !! מה עושים בבסיס הזה ?

eyal1307

New member
אחי נפלת בבסיס הכי סבבה שיש לחיל

האויר להציע , לא סתם קוראים לו באסה 18 כי מי שלא מגיע לבסיס הזה הוא בבאסה אחת גדולה.

SpiderMan SP

New member
גבר אפשר עוד פרטים ..אני לחוץ מאוד

יציאות , שמירות כו' ? ומה אני אעשה שם פחות או יותר אני עובד כללי אם זה אומר לך משהו

liran b

New member
בס"א 18................

הבסיס והאגדה...... 1. איפה אתה גר. 2. עובד כללי זה יכול להיות כמעט כל תפקיד מפקיד במשרד רישום עד פקיד של מפקד גף תזונה , משק מעצר וכו'. כל תפקיד כמעט שלא מצריך קורס. 3. היציאות הן יומית 7וחצי עד 5 פלוס מינוס. 4. תורניות זה קצת בשינוי עכשיו אבל שבת לחודשים בערך וחול גם לחודשים בערך..זה משתנה מחייל לחייל ומגף לגף. 5. אותי אתה לא תראה עד שאני חוזר מהקורס.... אני חוזר רק עוד כמה שבועות. חוץ מזה אחלה בסיס יש אנשים טובים ויש רעים...

Rossi46 ®

New member
אתה לחוץ כאילו מובילים אותך

למשרפות של השואה.. אחי, קח הכל באיזי ! מקסימום הבסיס לא נראה לך ? - אז ישימו אותך בכלא 4 שזה מרחק הליכה מבעסה 18.. קח את החיים בקלות, בכל מקרה לא תצא מהם חי. השאלה שלך אם הבסיס הוא טוב או לא, היא מוטעית, מאחר וכל אחד רואה את התפקיד שלו ואת הבסיס בצורה שונה ! עובד רס"ר שיעשה 5/9 יראה את החיים שונה ממש"ק שלישות שעומד למסדרים ועושה שבתות.. בכל מקרה, כמו שnobodyworthy1 אומר : אל תדאג, עד 2025 האנושות תכחד.

liran b

New member
תורניות שבת וחול...

זה שמירת שבת (סגירת שבת בבסיס) וחול זה שמירה במשך השבוע... ואחי תרגע.....זה אחד הבסיסים של ח"א שבהם יוצאים כל יום הביתה...רילקס...

למעלה