בסופו של דבר נחזור לתהליך השלום

shirdeb

New member
לדוקטור............../images/Emo104.gif

לצה"ל אכפת מאוד את מי הוא הורג אולי הוא הרג במשך שנה מה שאצלכם הורגים לנו בשבוע על מה אתה מדבר צה"ל רוצח??? צה"ל הורג ומחסל מחבלים ואם הוא פוגע באזרחים אח"כ אצלו מועמדים לדין ומקבלים עונשים.. לעומת זאת אצל הערבים אםן יפגעו ביהודי הם יקבלו פרס ואל תגיד לי שלא כי אז אתה פשוט תשקר.... ואם מפריע לך כל כך שהמחבלים אומרים שהם רוצים לפגוע ביהודים אזרחים אז אין בעיה אני יגיד בשמו של הצבא אנחנו רוצים להרוג אזרחים ערבים(זו דעתי) אז עכשיו אני בסדר אמרתי את זה בגלוי?!?!?! אני גרה בעיר מעורבת אני גרה בעכו וכמו שאתה יודע יש מלא ערבים אין לנו בעיה לחיות איתם כי כל אחד בפינה שלו ואני יכולה להגיד לך בוודאות כולם כמעט כאן בונים בלי רשות בנייה (השכנים שלי מלמעלה) ואכן מעלים מס ואפילו לא משלמים מים-הם מנתקים את השעון וכן אני יכולה להגיד בוודאות 90% מהערבים עושים את זה!!!! חוץ מזה לא מרצוננו החופשי אנחנו הורגים אנחנו לא פוגעים בלי סיבה מישהו צריך לשלם על הפיגועים בגלל זה אולי המחבלים ילמדו לקח דרך הפגיעות(לא נראה לי) אנחנו מפגיזים עמדות ולא אנשים.......................... עכו

טעיתי

אני לא יודע אם זה אתה או את אז אני אתחייס אליך כזכר בשביל הנוחיות ומתנצל אם זה לא כך... חשבתי שבאמת שכשאני אומר אצלנו הכוונה היא אצלנו בארץ אצלי ואצלך ביחד אבל כנראה שאתה לא חושב כמוני , לא קראתי את ההודעה שלך עד הסוף כי על ההתחלה כעסתי ואמי שמקבל פרס לא יודע מה זה חיי אדם ויש כאלה הרבה , אתה חושב שלא כואב לי שאני רואה פצועים והרוגים ? אני פעם ראיתי תאונה של בחור עם האופנוע שלו קיבלתי צמרמורת , אני לא מסוגל לראות או לשמוע על מישהו שנהרג במיוחד אם זה נובע מטרור אבל , תחשבו איך שאתה רוצה , הפעם אני מדבר בשמי ואולי אין רבים כמוני אבל אני לא מסתכל על זה כמו שאתה מסתכל על זה , "אצלנו" או "אצלכם" , בשבילי אצלנו זה פה במדינת ישראל "שלכם" ואצלם זה בשטחים , אני יודע שאתה מתייחס לזה בכללי ואולי אתה צודק אבל אני ממש לא חושב כמוך , אצלנו זה אצלנו , אצלי ואצלך ביחד... זה כל ההבדל , וחבל שזה אופן המחשבה שלך

shirdeb

New member
לדוקטור.......

טוב:קודם כל אני בת ויש לי כמה דברים להגיד: אני חושבת שיש הבדל גדול "ביננו" ל-"בינכם" וזה הלאום הרי ממנו נובעים כללללל הבעיות. אצלנו בשבילי זה היהודים ואצלכם זה הערבים! ועוד משהו:כל אחד מצטמרר כשהוא רואה אדם שנפגע(חוץ מאנשים מסויימים) זה לא משהו נדיר. אתה יחיד בין בודדים שאולי באמת אכפת לו מהיהודים כי הרבה ערבים יש שמה שהם רוצים זה לחיות כאן ובלעדינו!!!(היהודים) נינת

לא מסכים איתך

אצלנו זה אצלי ואצלך ביחד אני גר בחיפה ולי וליהודיפ פה יש הרבה במשותף כמו שיש לאחרים אנחנו חיים כאן אחד בתוך וליד השני אם הייתי יודע שיש איזה מחבל שבא לפוצץ את עצמו ליד הבית שלי ובעיר שלי היית עוצר אותו בגוף שלי כמו שאת שומעת, אני לא רוצה שאף אחד ייפגע או ימות כי זו לא דרך לפתור סיכסוכים אבל, תחשבי איך שאת רוצה

תודה רבה

כשאני סיפרתי לו על חריגות הבניה והעלמות המס הוא טען שזו בעיה של כל האוכלוסיה. טוב שיש מי שמספר לו מניסיון אישי שזו בעיה שמאפינת בעיקר את ערביי ישראל.

nirdagan

New member
ולכן חשוב לחסל את הטרורשל ערפאת

חשוב שישראל תחסל את הטרור של ערפאת וחבר מרעיו. אחרי כן אולי יהיו מנהיגים פלסטינים שיעדיפו להגיע להסדר שלום. ניר

shirdeb

New member
איזה שלום???

תראה,מה שדניס רוס אמר בקטע של אין טרור טוב ואין טרור רע הוא צודק אנחנו לתהליך שלום אין לנו עם מי להגיע הרי אנשים שרוצים שלום לא עושים פיגועים והורגים אזרחים"(תסיק מסקנות..) הם לא רוצים שלום איתנו הם רוצים את השטחים"שלהם",עד שהם לא יקבלו את זה הם לא מוכנים אפילו לדבר על שלום או שכן ואתה יודע מה יקרה בסוף:אנחנו נקיים את כל הסכמי השלום(כרגיל) והם ישימו... ולא יתייחסו לכלום! השלום הזה יהיה חד צדדי וככה עדיף שלא יהיה שלום בכלל!!!! נינת-עכו

על השלום הזה נאמר:

"הישמרו לכם מהאומרים שלון שלום ואין שלום". "אין שלום לרשעים, אמר ה´".

למעלה